Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2009., 17:35   #61
Quote:
Trakavica kaže: Pogledaj post
hvala lijepo
nema problema i drugi put
__________________
11
LukaST is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 15:24   #62
Quote:
LORD-KINKY kaže: Pogledaj post
Beast Wars: Transformers? Mada to je dosta staro, iz '98...
nije ni to mada je možda generacija za starost nisam siguran,to nije igrica di se samo fighta,ima neku priču,ta 4 lika u jednom djelu trče kroz šum pa dođu do neke kuće di ih nešto napadne...

Quote:
zmaj_xpzt kaže: Pogledaj post
jeste bloody roar...
nije
__________________
My Goal Is To Deny Yours
215023 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 04:37   #63
Jel netko mozda zna igru sa Play Stationa 1 bila je na 3 cd i zvala se Legend Of Dragoon ili tako nekako, ima li nastavaka?
Tycho Brahe is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 16:53   #64
Quote:
Tinashenegomshe kaže: Pogledaj post
Jel netko mozda zna igru sa Play Stationa 1 bila je na 3 cd i zvala se Legend Of Dragoon ili tako nekako, ima li nastavaka?
Znam / odigral (davno, davno..). Nastavka nažalost nema iako je Legend of Dragoon trebala bit trilogija. Valjda se nije dobro prodala. Ali na PS1 imaš hrpu dobrih RPGova tak da nemaš za čim žalit, neće ti bit dosadno.
__________________
"you are very fucking invader"
Lord Kinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 19:22   #65
Quote:
215023 kaže: Pogledaj post
nije ni to mada je možda generacija za starost nisam siguran,to nije igrica di se samo fighta,ima neku priču,ta 4 lika u jednom djelu trče kroz šumu pa dođu do neke kuće di ih nešto napadne...
ako ko zna...

a zna li ko makar za ovu:neka vrsta wormsa,ali ja mislin(95%) da nije od team 17,mogla se igrati u multy,svako sa svojim črvom,na jednoj tipkovnici(možda i preko interneta),istovremeno(ne na poteze) i birao se broj života,oružja,svaki crv je moga kopati...
__________________
My Goal Is To Deny Yours
215023 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 19:43   #66
joooj ja sam igrala na super nintendu jednu igru koja mi je bas prirasla srcu kao klinki-al nemrem se nikako sjetit imena,sam se sjecam da je bio neki lik kaj je briem na nekom skejtu iso kroiz neku sumu-a mogo si igrat i sa zenskim likom koja je bial roza....ehhh....kog god pitam niko nema pojma
padmé_amidala is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 23:34   #67
Igra se igra na onin automatima, prije su bili češći ti uređaji. Uglavnom nađete se u ulozi majmuna, pucate bile kuglice iz usta, vatate powerupove pa pucate jaće kuglice koje se šire u trokut ili još jače vrte se isprid u osmice... Igra je platformer 2D, znaći samo livo desno se ide... Aj molin vas ako se ko sića...
Delphinidae is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2009., 20:07   #68
Jel se drugi dio igre moze igrati bez prvog?
1234567 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2009., 20:25   #69
Drugi dio koje igre?
Uglavnom da, ako su 2 odvojena dijela (nastavka), mogu se igrati odvojeno, no ako se priča drugog dijela nastavlja na priču prvog, onda ti je možda bolje igrati sve po redu.
Ako govoriš o ekspanzijama, većinom moraš imati originalnu igru instaliranu kako bi mogao instalirati ekspanziju, osim ako je stand alone tip ekspanzije.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2009., 22:56   #70
Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
Drugi dio koje igre?
Uglavnom da, ako su 2 odvojena dijela (nastavka), mogu se igrati odvojeno, no ako se priča drugog dijela nastavlja na priču prvog, onda ti je možda bolje igrati sve po redu.
Ako govoriš o ekspanzijama, većinom moraš imati originalnu igru instaliranu kako bi mogao instalirati ekspanziju, osim ako je stand alone tip ekspanzije.
Joj sorry , slucajno sam stavio ovdje post
Htjeo sam pitati za Supreme Commander da li se moze igrati dtugi dio ako nemam prvi?Koji sam ja klosar
1234567 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2009., 23:03   #71
Moj odgovor svejedno stoji Samo što sad znam o čemu pričaš: "Supreme Commander: Forged Alliance" je stand alone tip ekspanzije, tako da ti ne treba originalni Supreme Commander. A ako pričaš o dvojki, još nije izašla.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2009., 14:05   #72
Quote:
Delphinidae kaže: Pogledaj post
Igra se igra na onin automatima, prije su bili češći ti uređaji. Uglavnom nađete se u ulozi majmuna, pucate bile kuglice iz usta, vatate powerupove pa pucate jaće kuglice koje se šire u trokut ili još jače vrte se isprid u osmice... Igra je platformer 2D, znaći samo livo desno se ide... Aj molin vas ako se ko sića...
Toki
fekoljabut is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2009., 19:04   #73
ovako..igro sam jednu igru prije ohoho godina, ne sjecam se bas puno toga, al cu probat, zasto ne
igra je tipa diablo, al si imo za izabrat mislim 5 likova kojim se probijas kroz levele, kad ti jedan lik umre, zamjenis ga s drugim, game over je kad su svi gotovi, sjecam se da je bilo okruzenje tipa pakao, ono vatra i to...likovi su bili neki demoni, tak nesto (svi su skoro bili crveni )..
igra je za pc
Master TBS is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 20:13   #74
setting je u WWII a igrač je pilot koji se srušio i preživio iza neprijateljskih linija. featuresi su hranjenje i nekakav komfort koji se smanjuje na kiši i takve stvari. zna li itko?

Zadnje uređivanje nedafeus : 26.04.2009. at 20:26.
nedafeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 20:39   #75
Pilot: Behind Enemy Lines?
__________________
Oh! Come and see the violence inherent in the system! Help, help! I'm being repressed!
Joe_Strummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 22:01   #76
Za tu koju je spomenuo Joe evo ti kratki plot da se uvjeris dal je ta:

Pilot Down : Behind Enemy Lines
It's winter 1944 and your plane has just been shot down over Germany. The manhunt is now on! Pursued by the Germans, incapable of speaking without giving yourself away, all you have is your army pack and your only hope of survival is to reach Switzerland on foot. Based on the experiences of American pilots during WWII, this unique survival game combines elements of infiltration, action and strategy.
Equipped with an arsenal of authentic WWII weapons, you must infiltrate, sneak and shoot your way through increasingly dangerous levels; 9 unique levels spanning occupied Europe in 1944; complete both primary and secondary objectives to earn experience points. Use these experience points to upgrade your skills and help you to reach Switzerland as quickly and as safely as possible; not only must you contend with enemy soldiers, you must also be constantly aware of your environment and the impact that it will have on you.
__________________
Love forever
selogabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 09:49   #77
na ps1 - upravljas jednim helihopterom unaprjeđuješ ga i rušiš konvoje i zgrade
tk.nike is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 14:21   #78
Quote:
tk.nike kaže: Pogledaj post
na ps1 - upravljas jednim helihopterom unaprjeđuješ ga i rušiš konvoje i zgrade
Soviet Strike ili Nuclear Strike.
__________________
"you are very fucking invader"
Lord Kinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 17:03   #79
soviet strike to je to hvala puno
tk.nike is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 18:17   #80
Quote:
Joe_Strummer kaže: Pogledaj post
Pilot: Behind Enemy Lines?
ja mislio da zajebava.
Quote:
selogabar kaže: Pogledaj post
Za tu koju je spomenuo Joe evo ti kratki plot da se uvjeris dal je ta:

Pilot Down : Behind Enemy Lines
It's winter 1944 and your plane has just been shot down over Germany. The manhunt is now on! Pursued by the Germans, incapable of speaking without giving yourself away, all you have is your army pack and your only hope of survival is to reach Switzerland on foot. Based on the experiences of American pilots during WWII, this unique survival game combines elements of infiltration, action and strategy.
Equipped with an arsenal of authentic WWII weapons, you must infiltrate, sneak and shoot your way through increasingly dangerous levels; 9 unique levels spanning occupied Europe in 1944; complete both primary and secondary objectives to earn experience points. Use these experience points to upgrade your skills and help you to reach Switzerland as quickly and as safely as possible; not only must you contend with enemy soldiers, you must also be constantly aware of your environment and the impact that it will have on you.
ae, to je, hvala momci.
nedafeus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:33.