Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2009., 18:17   #561
Quote:
amiee kaže: Pogledaj post
hej hej!
moze li mi netko, molim vas, rechi gdje nabaviti Vienna - Card?
hvala!
u gradskom turistickom centru na albertinaplatzu, u vecini hotela...
globetrotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 18:40   #562
Quote:
amiee kaže: Pogledaj post
hej hej!
moze li mi netko, molim vas, rechi gdje nabaviti Vienna - Card?
hvala!
Ja kupila na aerodromu. Meni se nije isplatila jer nisam bas hodala po muzejima , ali za prijevoz svakako. Za to sam mogla kupiti i onu 72h kartu.
rijecanka77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 14:45   #563
Imam jedno pitanje. Idem na mjesec dana u Beč ovo ljeto pa me zanima što vidjeti u okolici beča i kako najlakše doći tamo?
ako tko zna za izlet do praga ili nekog većeg grada nama atrektivnog u blizini sve informacije su dobrodošle!
Hvala na odgovorima
Ornica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 16:22   #564
Ah,Beč, osvojio me na prvi pogled.Nadam se uskoro ponovnom odlasku,toliko se toga ima za vidjeti.Obožavam taj grad
adriann is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 08:45   #565
pozz ljudi!

eto, planiram odlazak u Beč u 6. mjesecu za 30. rođendan dečka kao poklon mu jer smo se naprosto zaljubili u taj grad...
E sad. Bili smo već u Beču na ljeto 2007. al u Falkensteineru i iskeno, nemam bas tolko love a i to je bio neki poseban popust povodom ljeta(7.mj). Zanima me da li možete preporučiti neki jeftini hotel(ne nužno u centru, volimo u-bahn ) ili neki drugi oblik smještaja i naravno u kompletu s nekim parkingom..
ako ne, da li preporučate kakve aranžmane preko turističkih agencija?

Zanima me i dal znate neke kafiće sa super kavama jer obožavamo chillat uz dobru kavu(dečko je kava-junkie) a i naravno neki egzoticni ili autohtoni restorani...

hvala vam puuuuuno unaprijed!!!
Lya is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 17:19   #566
Što se tiče hotela, preporučam Hotel Messe Wien -na Prateru. Čini mi se da je to 2. Bezirk.Ja sam bila s dečkom u aranžmanu Generalturista za Advent i bili smo prezadovoljni.
adriann is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2009., 10:36   #567
Lya

Pogledaj na http://emea.hotels.com/

Mi smo preko njih nasli i platili 4 dana nocenja u Becu, novi hotel s 3* (otvoren u 12.mj. 2008), s doruckom, 212 eura, u veljaci ove godine...Zove se Senator Hotel...Naravno, ima brdo drugih hotela a cijene ce sigurno biti mozda vece zbog sezone. Istrazi. Sto se tice placanja on-line, sigurno je, ali ces rezervaciju na svoje ime moci provjeriti tek 72h prije dolaska...Evo imas i na hrvatskom jeziku:
http://hrvatska.hotels.com/
rijecanka77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2009., 11:39   #568
riječanka....

hvala, ovo ce mi sigurno puno pomoci...
Lya is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2009., 23:53   #569
jel bi mi mogao netko reći kada je postsezona u beču, tj kad su najjeftinije cijene smještaja i tako to?
zekosslava is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2009., 09:35   #570
Quote:
zekosslava kaže: Pogledaj post
jel bi mi mogao netko reći kada je postsezona u beču, tj kad su najjeftinije cijene smještaja i tako to?
Takvo što u velikim gradovima ne postoji.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2009., 13:24   #571
Quote:
Ornica kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanje. Idem na mjesec dana u Beč ovo ljeto pa me zanima što vidjeti u okolici beča i kako najlakše doći tamo?
ako tko zna za izlet do praga ili nekog većeg grada nama atrektivnog u blizini sve informacije su dobrodošle!
Hvala na odgovorima
za vikend ti se isplati otici u bratislavu, cak i kao jednodnevni izlet. vlak iz beca krece svakih sat vremena, a toliko negdje i traje voznja do tamo.
vlak od beca do praga vozi 4,5h, ali za prag je preporuka da svakako ostanes nekoliko dana.
globetrotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2009., 14:30   #572
Quote:
dlap1307 kaže: Pogledaj post
Takvo što u velikim gradovima ne postoji.
I to kaj ne, ja ću odsjest u apartmanu jer je isplativije za više osoba nego hotel, i imaš naznačeno da je high season veća cijena, a low season niža, ali nigdje nije naglašeno otkada do kada je low season. Zato pitam....
zekosslava is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2009., 14:42   #573
Quote:
zekosslava kaže: Pogledaj post
I to kaj ne, ja ću odsjest u apartmanu jer je isplativije za više osoba nego hotel, i imaš naznačeno da je high season veća cijena, a low season niža, ali nigdje nije naglašeno otkada do kada je low season. Zato pitam....
Možda.
Moje iskustvo kaže da su cijene u većini evropskih gradova iste kroz cijelu godinu.
Dopuštam da ima izuzetaka - ja na njih nisam naišla,nažalost.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2009., 20:02   #574
Quote:
dlap1307 kaže: Pogledaj post
Možda.
Moje iskustvo kaže da su cijene u većini evropskih gradova iste kroz cijelu godinu.
Dopuštam da ima izuzetaka - ja na njih nisam naišla,nažalost.
Bec ima ako nista Advent za high season. Venecija karneval.
ALi vecina velikih gradova je nema, istina.
__________________
I firmly reserve the right to contradict myself
puffko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 08:43   #575
u becu su snizenja cijena po ljetu. mi smo isli u 7. mjesecu i to u falkensteinr za cijenu 50% (ako ne i vise) manju nego tokom cijele godine jer im nije sezona ljeti...
Lya is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 22:45   #576
Hvala, planirala sam ći preko ljeta, pa mi onda ova informacija o 7.mjesecu odgovara..... Primjerice, u Budimpešti je razlika u cijenama apartmana i do 40 eura za 2 osobe.... Sa dečkom sam išla i 4 noćenja sam platila 120 eura, a inače bi ih platila 280, tako da se baš isplati
zekosslava is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 13:31   #577
Beč smještaj

pozdrav!
ovako, pokušavam naći neki site koji će mi pokazati smještaje u krugu par kilometara od destinacije na koju idem u Beč

dakle, ako mozda mozete pomoći, tražim smještaj oko kolodvora Erdbergstraße 200, 1030 Vienna, Austria ili Baumgasse 80 A-1030 Vienna

našao sam Sporthotel u Baumgasse ali škrte informacije na njemačkom (kojeg ne znam) za sada mi predstavljaju krajnu opciju


hvala na pomoći
deniKID is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 08.04.2009., 13:57   #578
http://www.etaphotel.com/gb/hotel-37...rx/index.shtml

to je blizu erbergstrasse
pilgram is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 14:31   #579
da, jako blizu
hvala puno
ali malo su mi preskupi, mislim 45€...

dobro, u svakom slučaju ako ništa drugo ne nađemo, snaći ćemo se
deniKID is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 14:53   #580
bojim se da je to bio jedan od jeftinijih koji smo uspjeli pronać u beču
pilgram is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:11.