Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2009., 12:52   #1
Cera di Cupra

Drage moje,

imam masnjikavu kožu, s rijetko kojim prištićem, te sam odlučila hidratizirati ju samo noću. Još prije toga sam kupila C.d.C. kremu, a koja je nevjerojatno, stvarno nevjerojatno masna. E, stvar je tim više smiješna što je krema namijenjena masnoj koži. uglavnom, koža mi je stvarno predivna otkad ju koristim.


Zanimaju me vaša iskustva s tim brandom. i pitanje...je li itko vidio u dm-u tu njoihovu cremu-bianca? Nikako ju ne mogu naći više. Možda neki drugi dućan koji ima njihov asortiman?
__________________
I'm this positive, artistic California girl and now people are seeing me in a different way. And I really just don't like that when people don't get me.
Lil miss is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 13:42   #2
Da, i ja sam se zaletila s tom kremom. Strahota kako je masna! Čak sam mislila da nisu možda greškom zapakirali kremu za suhu kožu u kutijicu one za masnu :-)
Meni je bila užasna.
Ali......
Bilo je kod nas za kupiti jedan njihov fluid koji je bio toliko dobar koliko je krema loša! Na pumpicu, jako lagan, super se upijao i fino mirisao. Više ga nigdje ne vidim. Čak sam pisala dva puta mail uvozniku da ih pitam jel ga uopće još uvoze/ planiraju ponovo uvoziti i nikakav odgovor nisam dobila.
ladyhawke is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 15:15   #3
Ja imam maramice za skidanje sminke,super su,mekane i velike
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 17:28   #4
Ja imam suhu kožu i koristila sam godinama njihovu rozu liniju i dan danas mi je predobra kremica i tonic...
Trenutno doma isto imam vlažne maramice i predobre su!
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 10:46   #5
Još je moja baka (a bila je faca i veeelika dama) koristila CdC kozmetiku i sam miris me munjevito vraća u sretno djetinjstvo. Išlo se u Trst samo po to. Sad znam i zašto. Od dostupnih danonoćnih krema nisam isprobala samo La Prairie jer si je ne mogu priuštiti (a i ne mislim da propuštam bogznakaj osim vrhunske ambalaže, to valjda daje osjećaj moći!), ali CdC je lijek za sve moje "rane": masnjikavu kožu, nedostatak svježine, pokoji prištić, prve bore. I plitak džep.
A masna je, zapravo teška ko sam vrag. U čemu je štos, nemam pojma.
U pčelicama, valjda.
Firma "Farmaceutici Dottor Ciccarelli" od 1821. godine čuva tajnu.
nanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 11:14   #6
Jako lijepo rečeno, nanac.

Točno to...ne znaš u čemu je stvar. A, meni je čak znala i smanjiti iritacije u slučaju kad odlučim izmasakrirati neki prišt. Obično mi druge kreme, nakon što umislim da ga moooooram istisnuti (manija, totalna..), sljedeći dan uistinu 'naprave' prišt, jer mi umaste kožu. Ovo je, kažem, nevjerojatno.
__________________
I'm this positive, artistic California girl and now people are seeing me in a different way. And I really just don't like that when people don't get me.
Lil miss is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2009., 02:02   #7
Quote:
nanac kaže: Pogledaj post
Još je moja baka (a bila je faca i veeelika dama) koristila CdC kozmetiku i sam miris me munjevito vraća u sretno djetinjstvo. Išlo se u Trst samo po to. Sad znam i zašto. Od dostupnih danonoćnih krema nisam isprobala samo La Prairie jer si je ne mogu priuštiti (a i ne mislim da propuštam bogznakaj osim vrhunske ambalaže, to valjda daje osjećaj moći!), ali CdC je lijek za sve moje "rane": masnjikavu kožu, nedostatak svježine, pokoji prištić, prve bore. I plitak džep.
A masna je, zapravo teška ko sam vrag. U čemu je štos, nemam pojma.
U pčelicama, valjda.
Firma "Farmaceutici Dottor Ciccarelli" od 1821. godine čuva tajnu.
Kao da sam ja napisala ovaj post. Dosadi mi pa uzmem neku "laganiju" ali sve napisano stoji, svako toliko joj se vratim, žene u mojoj familiji je koriste od kada znam za sebe...normalno, isto se išlo u Trst po nju, a miris...instant opuštanje.
žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 09:58   #8
E, a jeste znale da dolazi nova mladenačka linija?! Zelena i lakša.... Vjerujem da će biti malo pristupačnija sa količinom hranjivosti u sebi s obzirom na masnu kožu (koju i sama imam)..
I ja sam čula da je krema posebna... Trebala bi probati kad izađe.
senka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 10:02   #9
U HR?
Nakon onog mog maila uvozniku nisam još uvijek dobila nikakav odgovor (Makart) a u međuvremenu sam našla i da ih i Phoenix trade uvozi, a malo mi je čudno da imaju dva uvoznika.
Ja taj fluid ne mogu preboljeti. Vidjet ćemo onda ako dođe ta nova linija!
ladyhawke is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 12:18   #10
Quote:
ladyhawke kaže: Pogledaj post
U HR?
Nakon onog mog maila uvozniku nisam još uvijek dobila nikakav odgovor (Makart) a u međuvremenu sam našla i da ih i Phoenix trade uvozi, a malo mi je čudno da imaju dva uvoznika.
Ja taj fluid ne mogu preboljeti. Vidjet ćemo onda ako dođe ta nova linija!

Koliko znam, sada uvozi Makart. Ono što si ti našla je stara stranica od Phoenixa. Nova zelena linija navodno sadrži hijaluronsku kiselinu - to je mrak za masnu mladenačku kožu.
vidi link: http://dietpharm.hr/default.asp?PiID...bID=24&back=24

ovo će ti sigurno zamijeniti taj fluid, za kojim boluješ...

P.S. Mislim da sam ju vidjela u Mülleru na trgu. Vidi!
senka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2009., 16:55   #11
Cure i ja bih probala tu liniju kozmetike, e sad imam mješovitu kožu ( T- zona masna ) s dosta sitnih prištiča na čelu i bradi, jel mi možete preporučit koju kremu, tonik i sl???
Chanel5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 21:50   #12
Da li je neko u medjuvremenu probao zelenu kolekciju za mladu kozu?
Utisci ??
Samazza is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2009., 20:55   #13
Quote:
Chanel5 kaže: Pogledaj post
Cure i ja bih probala tu liniju kozmetike, e sad imam mješovitu kožu ( T- zona masna ) s dosta sitnih prištiča na čelu i bradi, jel mi možete preporučit koju kremu, tonik i sl???
pogledaj spisak proizvoda na stranici http://www.ciccarelli.it/en/cupra.php

imaju jednostavnu podjelu, a tebi ce vjerovatno trebati kolekcija za mladu kozu.
runolistSA is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 08:55   #14
Quote:
Sarajka_Mazza kaže: Pogledaj post
Da li je neko u medjuvremenu probao zelenu kolekciju za mladu kozu?
Utisci ??
Nisam, još imam svoje stare kreme, pa kad ju potrošim probat ću...
Vidjela sam da imaju akciju u Kozmima, uz kremu se dobiju papuče ili tako nešto... Fora! Tko hoće probati, nek se sada okoristi i tim znakom pažnje...

Očito su malo krenuli gurati Ceru, i to mi je drago, jer se skoro izgubila. A to je krema naših baka...
A opet misle malo i na nas mlade... Daj neka netko javi ako je probao!
senka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 09:09   #15
ja sam kod nas vidila samo Tradizionale- Rosa i Bianca
ovo ostalo mi je novo, morat cu malo pronjuskat...
btw.mama godinama koristi Rosa...kako mirise...aaaa....
aina_mo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2009., 11:29   #16
Quote:
senka kaže: Pogledaj post
E, a jeste znale da dolazi nova mladenačka linija?! Zelena i lakša.... Vjerujem da će biti malo pristupačnija sa količinom hranjivosti u sebi s obzirom na masnu kožu (koju i sama imam)..
I ja sam čula da je krema posebna... Trebala bi probati kad izađe.
Koristim je posljednjih mjesec dana, za sad sam zadovoljna.Meni je mješovita koža i potrebno je puno hidratacije. A od nedavno sam uzela i mlijeko i losion pa cu da vidim.Za sad sve
amis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2009., 11:30   #17
Quote:
aina_mo kaže: Pogledaj post
ja sam kod nas vidila samo Tradizionale- Rosa i Bianca
ovo ostalo mi je novo, morat cu malo pronjuskat...
btw.mama godinama koristi Rosa...kako mirise...aaaa....
I moja mama godinama koristi tu predobra je
amis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 15:18   #18
I ja imam suhu kožu i već duže vrijeme koristim rozu liniju i jako sam zadovoljna.
patramar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 15:49   #19
Pozdrav, i ja bi htjela probat tu zelenu liniju, navodno da je jako dobra. Jel zna tko di ima za kupit?
ivana767 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 16:07   #20
meni je cdc divna, a tako jeftina. iako jako volim masnije kreme, pa i ulja (koje, naravno, izmjenjujem s vlaznima, ovisno o stanju koze i vanjskim utjecajima), kremu cera di cupra u principu koristim gotovo samo zimi kad mi je koza ipak malo vise suha. kao sto su i neke druge ovdje spomenule, volim joj se povremeno vratiti. probala sam i rosa i bianca, ali samo u tubici, ne znam ima li ikakve razlike od ove u kutijici. imam 25 godina i kombiniranu osjetljivu kozu.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:30.