Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2009., 16:12   #1
West Gate

Krajem desetog mjeseca, točnije 22.10., trebao bi se otvoriti novi shopping centar West Gate. Nalazi se na zapadnom ulazu u Zagreb, odmah uz autocestu A2. Trebao bi biti najveći shopping centar u RH i regiji. Imat će preko 200 trgovina i ugostiteljskih objekata te parkiralište za oko 6000 automobila.

Napredovanje gradnje možete pratiti putem live kamere na njihovom site-u.



Slogan im je Expect the unexpected, pa nadajmo se da će dovesti neke nove trgovine u RH.

Zadnje uređivanje mokry : 09.10.2009. at 23:30.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2009., 01:23   #2
medju ostalima ce vam biti:

O´Neil, Hervis, Levis, Deichmann, Müller, Benetton, NewYorker, S.Oliver, Ghetaldus, Limoni, Iris Textile, Bipa, vip, H&M, Lacoste, Nike, Esprit, Pimikie, Sportina, Geox, Marco Polo, C&A, Stiefelkönig, Peek&Cloppenburg, Humanic, Galzedonia, Croata, Pull&Bear, Zara, Intimissimi, Varteks, Champion, Nas Dom, Camel Active, Sony, Technomax Electronics, Perla, Guess, X-Nation, Quicksilver.... itd itd...
__________________
::: NEMA PREDAJE :::
Svabo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2009., 01:31   #3
H&M?? Jedva čekam...
Mary Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2009., 01:33   #4
da H&M i C&A koliko znam prvi puta u hrvatskoj...
__________________
::: NEMA PREDAJE :::
Svabo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2009., 03:06   #5
Quote:
Svabo kaže: Pogledaj post
da H&M i C&A koliko znam prvi puta u hrvatskoj...
Možeš li navesti neki službeni dokumenat koji potvrdjuje dolazak H&M-a u Hrvatsku? Ne 'rekla - kazala' ili Jutarnji / Večernji list, koji objavljuju svaki plaćeni PR tekst uprava shopping centara, kojima se ustvari privlače drugi ulagači.

Na stranicama H&M-a, u izvještajima za investitore (a to su vrlo ozbiljne stvari) nigdje se ne spominje otvorenje tržišta u Hrvatskoj - niti u ovoj, niti u idućoj godini.
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2009., 04:11   #6
Quote:
Svabo kaže: Pogledaj post
da H&M i C&A koliko znam prvi puta u hrvatskoj...
C&A se otvara u CC1 za koji mj.
mala angie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2009., 11:25   #7
Svabo, molim te da staviš link na izvor informacija o dućanima koji će biti.
Na njihovim službenim stranicama za sada piše samo da će biti Peek&Cloppenburg.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2009., 14:31   #8
Pisalo je u jednim novinama, a već sam to bio spomenuo na temi o CC1 da H&M ne planira otvaranje dućana kod nas prije 2012.g. Trenutni interes im je Ukrajina i Turska. Bili su zakupili prostor u novom dijelu CC1, ali su odustali (naravno, ako je vjerovati novinarima). Pa ako su te informacije točne, onda H&M ne treba očekivati ni u West Gateu.
Trebor01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2009., 15:32   #9
A hoće bit Burberry??... Koje pitanje...
Mary Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2009., 18:44   #10
na West Gate stranicama imate planove katova. Tamo je ucrtan prostor H&M
Utpala is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2009., 23:08   #11
jaoooooo... kako me napadate odma..

evo valjda je ovo dovoljno sluzbeno:

http://www.westgate.com.hr/hr/prodajne-razine/67.htm

klinknite na "Shopping Level I" & na "Shopping Level II" otvori vam se fino pdf i malo trazite. mala pomoc, bolje je da skinete fajl na hard disk, lakse ce ga citati..
__________________
::: NEMA PREDAJE :::
Svabo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2009., 01:10   #12
^^Ma, nitko tebe ne napada, ali prije otvaranja svakog shoping centra se priča da dolazi H&M. Ljudi žele vidjeto dokaze!
mala angie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2009., 13:17   #13
pull&bear
amiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2009., 16:33   #14
Quote:
mala angie kaže: Pogledaj post
^^Ma, nitko tebe ne napada, ali prije otvaranja svakog shoping centra se priča da dolazi H&M. Ljudi žele vidjeto dokaze!
ja sam se raspitivao u westgate-u za poslovni prostor, i pricao sa covjekom iz austrije prek telefona, i on mi je isto rekao da je H&M vec potpisao. ako on laze, lazem i ja... ali u sto ja ne vjerujem je otvorenje u 10. mjesecu.. sudeci po radilistu nece biti otvorenja ove godine, po mojoj nekoj skromnoj procjeni...
__________________
::: NEMA PREDAJE :::
Svabo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2009., 19:52   #15
A ne mora biti. Pa novi dio CC1 su izgradili za manje od pola godine.

Mene zanima jel ima ikakve šanse da u njemu bude McDonalds?
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2009., 20:14   #16
Nadajmo see...
Mary Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 18:25   #17
Quote:
Svabo kaže: Pogledaj post
ja sam se raspitivao u westgate-u za poslovni prostor, i pricao sa covjekom iz austrije prek telefona, i on mi je isto rekao da je H&M vec potpisao. ako on laze, lazem i ja... ali u sto ja ne vjerujem je otvorenje u 10. mjesecu.. sudeci po radilistu nece biti otvorenja ove godine, po mojoj nekoj skromnoj procjeni...
Savjetujem oprez kod takvih razgovora. Ti će ti manageri gledati u oči i mirno lagati i kasnije će reći kako je neki mamac odustao "u posljedni tren". Pogledaj veliki oglas na dvije stranice u subotnjem Večernjem listu i vidjet ćeš da H&M nije naveden. Kako nije, ako je ugovor potpisan? Oglas je jasan poziv novim ulagačima i pitanje je jesu li svi ugovori i za ove navedene dućane potpisani. Ja barem za jednu navedenu firmu u oglasu znam da ugovor nije potpisan, a prostori im se dodjeljuju automatizmom odnosa izmedju centrala shopping centara i tvornica. Hoće li tvornica ili njihovi predstavnici zaista ući u ponudjene prostore je uvijek nesigurno.

Isto tako, vidjet ćeš da glavninu prostora zauzimaju bogate firme već prisutne na ovom tržištu i da se ništa novoga ne dogadja. Moglo bi se u zezanciji reći da oglas poziva Magmu i Sportinu da se odluče, a dalje je lako s malima. Jedni žele iznajmiti prostore, dok su drugi spremni i na gubitke ne bi li kasnije imali tržišni monopol. Nadam se da ćeš moći podnijeti početne gubitke jer je nedavno predstavnica jedne austrijske firme rekla da Zagreb ima dovoljno shopping centara "..do Helsinkija.."

Do onda uživajte u još novih dućana kao New Yorker, Bata ili Deichmann ("Dajhić", kako ga je od milja nazvala jedna draga forumašica).
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 18:40   #18
Quote:
bbc kaže: Pogledaj post
Do onda uživajte u još novih dućana kao New Yorker, Bata ili Deichmann


A McDonalds?

I Replay?
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 20:37   #19
uf...bit će gadno ako još i mekdonalds otvore! tuda idem na faks,a sigurno ću svaki put malo do tamo...pa pare trošiti i još se u mekdonaldsu debljati...ma kud ćeš gore...
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 22:46   #20
oče li bit bershka tam? mislim ima zara pa bi trebala i bershka po nekoj logoci. samo ja ju nisam uspio nać na ova dva pdf fajla koja su užasno user-Nefriendly. pa ako netko zna.

i da, zažto ova tema ne zaživo. c'mon ljudi najveći šoping centar u ovom djelu europe
__________________
ON OTHER SKIN_
black1888 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:44.