Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2008., 00:23   #61
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
ako si sitnija,uzmi xs..nije ništa sičušno,ne boj se..meni ža šta nisam te kratke hlače uzela xs..ja sam u prsima 97 cm a S mi je ok,ono taman,uži al ok.
e a jesu majice onak dulje ili krace, ovak na slikama mi se cine nekako dugacke, sta ja znam, makar takve nekako vise volim,nek sve pokrije
blondie_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 00:25   #62
Quote:
blondie_girl kaže: Pogledaj post
e a jesu majice onak dulje ili krace, ovak na slikama mi se cine nekako dugacke, sta ja znam, makar takve nekako vise volim,nek sve pokrije
je,duže su..skoro do pola guzice dođu...
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 00:28   #63
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
je,duže su..skoro do pola guzice dođu...
supac, tak najvise i volim....
thnx
blondie_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 00:29   #64
Quote:
blondie_girl kaže: Pogledaj post
supac, tak najvise i volim....
thnx
eto..
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 08:17   #65
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
prvi put čujem...ti stvarno misliš da će se carinik toliko trudit oko par majica??..nadam se da ja na takvog revnog službenika nikad neću naić..
O, vjeruj mi, hoće. Pa curama su carinili nekakve kistove za šminkanje od 60kn.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 08:32   #66
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
prvi put čujem...ti stvarno misliš da će se carinik toliko trudit oko par majica??..nadam se da ja na takvog revnog službenika nikad neću naić..
meni 2 puta stiglo mesto oznaceno ko merchandise (ili tako nesto, uglv nije dar) i s cijenom + etikete i sve, i nisu carinili
__________________
Everything dies baby that's a fact
But maybe everything that dies someday comes back
Put your makeup on fix your hair up pretty and meet me tonight in Atlantic City
SocialButterfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 14:36   #67
Thumbs down

Naručili smo 6 majica (2 muške kratki rukav, 1 polo ženska vel.M i 3 ženske vel.M obične sa natpisom (aplikacijom)). Polo majica je slatka, ali njihova veličina M odgovara našem XS odnosno S i zaista je super.... tako je i sa veličinom ostalih ženskih majica, samo je kvaliteta upitna 100% pamuk Supersoft... smiješna tanka majičica sa interesantnim logom... na slici izgleda mrak, a uživo obična krpa, dok je muška majica vel. XXL koja zapravo odgovara našoj veličini L do eventualno XL oznake 100% pamuk (dakle nije supersoft) vrhunska, od materijala do logotipa. Zaključak: supersoft je obični tanki poluprozirni pamuk.....katastrofa. Dakle, dok ne primiš u ruke, probaš i vidiš zapravo ne znaš šta kupuješ... btw, pošiljka nam je stigla u Italiju vrijednosti robe zajedno sa troškovima dostave cca 240 USD, a platili smo carinu od 60 EURA u Italiji za isto, i onda to izlazi da nas majica na njihove stranice od 30 USD na kraju košta 260 Kn, dok Polo majica od 40 USD izlazi cca 300 Kn. Toliko....
LoHu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 14:02   #68
Abercrombie size chart

Pozdrav,

Planiram naručiti par stvari sa abercrombie.com, ali čudne su mi njihove veličine... pa me strah da ne naručim krivu veličinu, jer koliko vidim njihove majice kratkih rukava su strukirane.

Obično nosim L veličinu... da li onda trebam naručiti XL?

Ako netko posjeduje neku A&F majicu kratkih rukava bio bi mu zahvalan da je izmjeri, pa neka napiše o kojoj veličini se radi... tako ću lakše usporediti koja veličina bi mi odgovarala.

Matko_STR is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 20:40   #69
Vidim ovdje rasprava oko A&F velicina pa da se ukljucim. Naime i ja si planiram uzeti koju majicu od njih pa ne znam koju da velicinu uzmem. Inace po nasim mjerama nosim nesto između S i M, S uzimam kada želim da bude majica uz tijelo (kratke majice uglavnom), M kada je onako malo komotnija. Pa sada ne znam koju da velicinu uzmem u A&F ? Posto svi kazete da su im brojevi mali, da li da onda uzmem M da bi bio naš S ?

Ako je netko od muških forumaša uzimao šta od tamo bilo bi lijepo recimo da usporede A&F velicinu sa velicina primjerice Benettonovih ili Champion kratkih majica, to 100% svi imamo barem jednu u ormaru ..

eto ja bi ove dvije htio .. 70$+36$+50$poštarina= 856 kuna


Zadnje uređivanje soundvision : 08.05.2009. at 20:51.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 16:52   #70
Eto, majica kupljena.. ali za sada samo jedna, probno da vidim kakva bude ..

No zbunilo me sad na kraju placanje. Odaberem majicu, upišem svoje podatke i stalno u desnom kutu stoji slika majice koju sam izabrao, i sada na kraju kada sam upisao broj kreditne kartice i kada je sustav sve prihvatio - izbaci mi transakcija uspješno završena - i skroz druga majica. WTF ? Neka siva sa brojem 92, a ja izabrao sivu na kojoj piše "Abercrombie fighting moose"



A na e-mail mi dođe ORDER CONFIRMATION sa slikom prave majice koju sam izabrao.



Sve u svemu nadam se da prava bude i došla ...
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 17:11   #71
Hebem im ja fedex u dupe grrrrrrrrr

Eto zvali su me još u ponedjeljak ovi iz Fedexa da je pošiljka stigla no kao ne radi im skener pa mi ne mogu poslati frakturu i obrazac za punomoc i jucer im napokon proradio skener i ajde dam im ja punomoc i danas dobio račun. 395 FUCKING KUNAAAA JA NJIMA MORAM PLATITI ZA JEDNU MAJICU !!!

Oni stvarno nisu normalni. Sada sam ih zvao i ljubazna teta na telefonu mi je objasnila kako su mi naplatili 100 kuna manipulativnih (čitaj: manipulacijskih ) troškova jer je to kao normalno za punomoć, standardna cijena, a još 100 kuna koje su mi naplatili su troškovi carinskog skladišta i kao da mi je tu progeldala kroz prste trebala je staviti cifru od 130 kuna jer kao po cijeniku ide od 0 do 5kg sve po 130kuna ali pošto je moja majica bila teška svega 0.4kg oprostila mi je tih 30 kuna i zbog toga bi kao mogla najebat, ali ona je ipak bila dobra. Yeah right još su naplatili neke 3 kune za bankovnu garanciju i na sve to lupili PDV i na kraju ja Fedexu moram platiti 247 kuna. Plus pdv i carina koji su 148 kuna (na koje se ne bunim) i sve skup to je suma sumarum 395 kuna. Pitam ja nju kao što ako ja to ne platim, kaže ona meni budemo vas tužili, vi ste nama dali punomoć i shodno tome morate platiti sada to

Još mi žena naglasi kako oni svakodnevno dobivaju pošiljke upravo iz Abercrombia i da sve do jedne pošiljke šalju na carinjenje. Čim vide da je nešto došlo iz abercrombia bilo to 5 ili 555$ ide automatski na carinu. Pa ubuduće se čuvajte vi koji ćete naručivati jer ne gine vam dodatni račun minimalno 400 kuna carine i troškova špedicije fedexa. Račun može biti samo veći nikako manji. Abercrombie u Hrvatsku šalju isključivo preko Fedexa!!!

A ja si sada mislim da li da platim taj racun ili da se inatim sa njima. Hm, majica od 165 kuna (30$) na kraju će me doći 780 kuna

Zadnje uređivanje soundvision : 21.05.2009. at 17:30.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 18:47   #72
hm..ja sam prije par puta prošla lišo i ništa nisam platila,samo bi mi fedex donija paket doma.al zadnja 2 puta su me tako oglobili da nikad više neću naručit ništa šta ima veze sa fedexom..jebeni lopovi..na rebe od 750kn sam platila 560kn a na 2 majice od 600kn oko 500kn tih njihovih troškova.carina i pdv je mala stavka u svemu tome..fedex-no more.

zanima me samo jel centrala fedexa zna kome je dala da ih zastupa u hr jer ovo sve-od samih tih faksiranja do ogromne svote nema puno veze sa fedexom u americi i evropi..
__________________
You go down to the bottom of the sea, where the water isn't even blue anymore, where the sky is only a memory, and you float there, in the silence. And you stay there, and you decide, that you'll die for them. Only then do they start coming out. They come, and they greet you, and they judge the love you have for them. If it's sincere, if it's pure, they'll be with you, and take you away forever.
Oblica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 18:49   #73
meni je ža šta nisam sačuvala sve te račune i poslala ih udruzi potrošača da ispitaju malo sve to..

eh da,fedex uopće ne stavlja original račun u paket,original oni zadrže.jel treba napomenit uopće da se roba može vratit abercrombiu ako nešto ne valja samo uz original račun kojeg uopće ne dobijete.ma mrš lopovi.nikad više..živila pošta..živila :
__________________
You go down to the bottom of the sea, where the water isn't even blue anymore, where the sky is only a memory, and you float there, in the silence. And you stay there, and you decide, that you'll die for them. Only then do they start coming out. They come, and they greet you, and they judge the love you have for them. If it's sincere, if it's pure, they'll be with you, and take you away forever.
Oblica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2009., 20:25   #74
@ soundvision: a zakaj nisi naručio prel e baya, za tolike novce si mogao tamo kupit full nove majice s etiketom, i to više njih
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 10:46   #75
Vjerujem da ce ti prisjesti A&F
BTW takve majice sam placao 7-8$ na rasprodajama...
__________________
I´m back. Hell is full.
ivano_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 16:59   #76
Evo upravo došao iz Fedexa. Otišao sam kod njih, platio na licu mjesta i dobio paket. Ljubazni jesu unutra svi koji tamo rade, moram priznat, ali ova cifre koje naplacuju su fakat previše.

No, ostavimo sada fedex, što se same majice tiće mogu reći da sam PREZADOVOLJAN. Kvaliteta majice je za 5+, onaj mekani pamuk je nešto prelijepo osjetiti na koži, stvarno sam ugodno iznenađen. .. također i broj sam pogodio (zahvaljujem se forumašu koji mi je pomogao oko brojeva na PM), majica je kao šivana po meni, ramena, struk super. Jedino mala zamjerka je dužina majice, da je koji CM kraća bila bi bolja, volim kada su majice malo kraće, no ajde nije ni ovo tako strašno dugačko ... što se izgleda tiće, majica izgleda još bolje uživo nego na njihovoj web stranici i sve u svemu prezadovoljan sam sa njome. Istina da je previše koštala ali ubuduće znam da ako naručujem preko Fedexa onda treba malo više stvari uzet jer jedna majica se ne isplati.

I da, još jedna zanimljivost. Na majici piše "MADE IN NORTHERN MARIANA ISLANDS, USA." .. ja sam mislio biti će Bangladeš, Turska, Meksiko ili tako neka egzotična zemlja a kad ono iz SAD-a
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 17:03   #77
Quote:
kaduljica kaže: Pogledaj post
@ soundvision: a zakaj nisi naručio prel e baya, za tolike novce si mogao tamo kupit full nove majice s etiketom, i to više njih
Da, samo što tamo na ebay-u ima hrpa fake A&F obleke, kupe za 9$ majicu Made in China i onda prodaju po pet puta većoj cijeni ... odgovarajući broj je teško naći, a modeli su od prije 2-3 godine
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 18:04   #78
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
I da, još jedna zanimljivost. Na majici piše "MADE IN NORTHERN MARIANA ISLANDS, USA." .. ja sam mislio biti će Bangladeš, Turska, Meksiko ili tako neka egzotična zemlja a kad ono iz SAD-a
Northen Mariana Islands je egzoticno otocje na pacifiku, nekadasnja US kolonija
__________________
I´m back. Hell is full.
ivano_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 18:37   #79
lol da, ali je u biti i dan danas dio USA, zato i piše na majici made in usa

iako meni osobno nije ni bitno odakle dolazi, bitno da je kvalitetna
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 18:53   #80
Da slazem se s tim da nije bitno odakle dolazi, ljudi imaju predrasude od robe made in china, bangladesh..sto ne znaci da je roba manje kvalitete..

meni osobno je A&F odlican brand iako u US smatraju poprilicno gay brandom.. zbog onih manekena po trgovinama valjda..

ali trgovine su im zakon, mjuza glasna ko da si negdje vani, mirisi po A&F fierce parfemu, hrpa zgodnih hostesa..
uskoro idem za US pa cu nabaciti dobar shopping
__________________
I´m back. Hell is full.
ivano_s is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:07.