Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2009., 16:37   #501
Quote:
ze-ko kaže: Pogledaj post
Ta su se vrata uvjek radila u Zagrebu na staroj Samoborskoj a samo brava je bila od MTL-a.
na staroj samoborskoj su se radili štokovi samo a vrata uvažala
i stranice su od siže kupresa (ono fake drvo)
kasnije su ovi kupili bivšu turpiju i sad valjda tam sve rade
islim brava naravno
__________________
ako je dobro i brzo nije jeftino ako je dobro i jeftino nije brzo ako je jeftino i brzo nije dobro
werdas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 23:13   #502
pa većina njih koji montiraju vrata,ne rade zidarske radove ,a da razvale pola stana to je istina.
Ali opet od lopova vas nista ne moze obranit,osim dobrog susjeda ili susjede
zlaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 02:07   #503
Quote:
Špranja kaže: Pogledaj post
Mijenjali bismo vanjska ulazna vrata (kuća).
Želimo kvalitetna vrata, dobrih sigurnosnih, ali i estetskih svojstava. Ne moraju biti nešto apsolutno najvrhunskije što se uopće nudi na tržištu, ali - recimo - u najgornjoj trećini po kvaliteti...
Odakle početi, gdje gledati (uživo ili pisane i slikovne informacije, za početak)?
Neko mjesto gdje ima više kvalitetnih ponuđača na okupu?
Meni isto ovo zanima, kako si rješila problem sa zamjenom i imaš li kakvu preporuku za majstora
hrvac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 00:07   #504
Ja isto razmišljah o nekim protuprovalnim vratima. E sad mi se čini da je puno bolja zaštita s običnim malo čvršćim vratima i malo kompliciranijom bravom.

Pravog lopova ne možeš zaustavit. Još nije napravljeno nešto što se ne može obiti. A vjerujem da protuprovalna vrata baš naprotiv privlače lopove jer ne stavlja čo'ek takva vrata ako nema nekih extra vrijednosti iza njih...
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 18:02   #505
Talking

Quote:
pa većina njih koji montiraju vrata,ne rade zidarske radove ,a da razvale pola stana to je istina.
Ali opet od lopova vas nista ne moze obranit,osim dobrog susjeda ili susjede.

kako me ljuti kada se pljuju majstori opet ima razlike od majstora do majstora ,ali gledajući sebe koji radim taj posao od a do ž nemogu prihvatit kada se pimjerice vadi stari Štok od vrata razvali pola zida, pogotovo starinske kuće od kamena,a da neprićamo zgrade iz vremena komunizma gdje su udarali čavle od 15 cenata u štok pa ih sa betonom fixirali.
Ali mogu samo nadodati da kineska vrata nisu loša možda nisu baš vrhunsa u izvedbi ali za te pare odlićna i naravno tko ih montira ?

Zadnje uređivanje fonemf : 05.03.2009. at 18:09. Reason: ispravak citata
mk29new is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2009., 12:01   #506
Nema potrebe za skupim blindiranim vratima jer je sasvim dovoljna letva brava koju pravi Titan Kamnik, a kosta sa ugradnjom 120 eura. To zna svako ko se iole razumije u nacin na koji lopovi provaljaju u stan.

lenjir forum is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2009., 11:22   #507
Mi imamo PP vrata od Mitre (Tesioporte) 2 godine i super smo zadovoljni samim vratima, uslugom, ugradnjom.
bugaboo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 11:36   #508
Rabljena ulazna vrata - gdje kupiti?

Tražim rabljena ulazna vrata za vrtnu kučicu.

Dimenzije: visina 212cm; širina 110 cm.

Materijal: drvo ili metal.

Da li netko zna firme koje se prodajom i otkupom rabljene stolarije?

https://www.forum.hr/showthread.php?t=441659
321tri is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2009., 14:24   #509
Quote:
321tri kaže: Pogledaj post
Tražim rabljena ulazna vrata za vrtnu kučicu.

Dimenzije: visina 212cm; širina 110 cm.

Materijal: drvo ili metal.

Da li netko zna firme koje se prodajom i otkupom rabljene stolarije?

https://www.forum.hr/showthread.php?t=441659

Plavi oglasnik u ruke i zovi, naći ćeš nešto. a za firme neznam.
baustelac99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2009., 15:06   #510
Thumbs up

Quote:
krckolino kaže: Pogledaj post
Koja vrata kupit za do 3000 kn?

Najbolja iskustva sam osobno imao sa monterima koji rade privatno ugradnje, pa ti ih mogu predloziti za upit za vrata

Zadnje uređivanje thunderstorm : 21.04.2009. at 15:10. Reason: Brisanje reklame
josip_ma is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 14:20   #511
Prije 10 dana ugradio sam vrata od firme Kolnoa.
Zbilja sam ugodno iznenađen kako je sve profesionalno odrađeno.
U početku sam bio skeptičan jer su mi naplatili izmjeru (radi toga sam ih skoro otpilio), ali taj trošak su mi refundirali na računu.

Njihova djelatnica (mislim da je Melita) je sve super organizirala, radnici su došli na vrijeme (zbilja za pohvalu jer je to danas rjetkost), vrata izgledaju savršeno... zbilja nemam niti jednu zamjerku.
Rumburak is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 16:11   #512
Quote:
Rumburak kaže: Pogledaj post
Prije 10 dana ugradio sam vrata od firme Kolnoa.
Zbilja sam ugodno iznenađen kako je sve profesionalno odrađeno.
U početku sam bio skeptičan jer su mi naplatili izmjeru (radi toga sam ih skoro otpilio), ali taj trošak su mi refundirali na računu.

Njihova djelatnica (mislim da je Melita) je sve super organizirala, radnici su došli na vrijeme (zbilja za pohvalu jer je to danas rjetkost), vrata izgledaju savršeno... zbilja nemam niti jednu zamjerku.
Ej Rumburak je li mi možeš reći koliko si platio vrata u Kolnoi? Može i na pp
majazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 23:54   #513
Quote:
majazi kaže: Pogledaj post
Ej Rumburak je li mi možeš reći koliko si platio vrata u Kolnoi? Može i na pp
platio sam ih 6200 kuna (mrvicu manje, neznam sad točno u kunu). u cijeni je popust za avans i gotovinu.

bilo je i nešto jeftinijih varijanti, ali za kolnou sam se odlučio radi preporuke nekoliko poznanika i kolega. vrlo sam zadovoljan i mislim da nisam pogriješio.
Rumburak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 00:54   #514
Postoji li neka tvrtka u RH da radi protuprovalna vrata po željenim dimenzijama tj. da oni meni udovolje dimenzijom vrata, a ne ja njima dimenzijom otvora? Gdje su, koji su, kakavi su (može i na PM)?

Ima li netko iskustva, koliko su skup(lj)a takva "custom job" vrata?
Neuson is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 10:10   #515
PP vrata

Imaš i tu vrata i po dimenzijama koje hoćeš ali su skuplja, jeftinije ti je prilagoditi otvor standardu.
www.hg-automatika.hr
fric-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2009., 17:39   #516
Quote:
Neuson kaže: Pogledaj post
Postoji li neka tvrtka u RH da radi protuprovalna vrata po željenim dimenzijama tj. da oni meni udovolje dimenzijom vrata, a ne ja njima dimenzijom otvora? Gdje su, koji su, kakavi su (može i na PM)?

Ima li netko iskustva, koliko su skup(lj)a takva "custom job" vrata?
Imaš u Trnjanskoj br. 55, iza Palače pravde, Rapa Nui d.o.o..
Skuplja su 20% od standardnih dimenzija..
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2009., 12:56   #517
Meni su za sada favorit: Steel N, Alias, osnovni model, talijanski proizvod, prodaje se u Srediscu u Zagrebu za 4.200 kn

Najveca prednost vrata u odnosu na ostale je visina - 215cm.

top_dog_is_online is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2009., 12:26   #518
pitanjce

koja vrata (nije mi bitno da su protuprovalna) a da imaju najbolju zvucnu izolaciju?
__________________
Be brave warriors of light, the kingdom of doom will fall and light will be all over us..
Pegaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2009., 10:17   #519
Quote:
top_dog_is_online kaže: Pogledaj post
Meni su za sada favorit: Steel N, Alias, osnovni model, talijanski proizvod, prodaje se u Srediscu u Zagrebu za 4.200 kn

Najveca prednost vrata u odnosu na ostale je visina - 215cm.

To nije prednost kad to spada pod standardnu visinu vrata ( 203,211,216, a sirina 92,97,102)

Quote:
Pegaz kaže: Pogledaj post
koja vrata (nije mi bitno da su protuprovalna) a da imaju najbolju zvucnu izolaciju?
Ova o kojima ja govorim imaju zvucnu izolaciju 36 dB
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2009., 18:00   #520
....mislim da danas na trzistu je najbolja opcija Dierre vrata, najaci su u Evropi i cijena je pristupacna, preporucila mi ih je susjeda, ja sam svoja uzela kod "Tinkare" doo na Trsatu u Rijeci, na onoj jednosmjernoj cesti sto vodi do crkve i sada sam uzela jos jedna za mamu, pocetna cijena baznih vratiju je vec od 4300 kn, super zadovoljni i garancija je pet godina! Decki su dosli i u dva sata skinuli stara i montirali nova, sve pet, broj ti je 403 092
yuki01 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:44.