Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2009., 07:44   #21
Quote:
nobie kaže: Pogledaj post
Ne nego ti ne razumijes da je Otkrivenje proročanstva koja se tek trebaju ispuniti a ne koja su vec bila...
A ja tebi kažem da ti ne razumiješ ono što kažeš. Inače, postoji pet škola/pristupa tumačenju Otkrivenja, a tvoje je očito ono koje se naziva Futurističko.
__________________
Mi trudimo se znanstveno da propadnemo barem dostojanstveno...
Epignosis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 09:34   #22
Quote:
Epignosis kaže: Pogledaj post
A ja tebi kažem da ti ne razumiješ ono što kažeš. Inače, postoji pet škola/pristupa tumačenju Otkrivenja, a tvoje je očito ono koje se naziva Futurističko.
Ma može postajati i 100 pristupa Otkrivenju ali samo je jedan pristup ispravan...
nobie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 10:31   #23
Uskoro...

Quote:
foto-wannabe kaže: Pogledaj post
Nisam nestrpljiv jer ništa takvoga ne čekam, no vidim da ovdje neki govore "uskoro, uskoro..." pa me zanima radi li se o danima, godinama, stoljećima ili što?...
... da znam na vrijeme pripremiti kremu sa zaštitnim faktorom "Beskonačno"
To "uskoro" je počelo sa Isusom... Od tada se govori "uskoro" pa nikako... Nije bez veze napisano: Čekajući Godoa!
__________________
The bible is like a celebrity world: Beautiful from outside but rotten from inside.

Car je gol - Ateizam
Gordon Freeman is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 10:54   #24
Quote:
nobie kaže: Pogledaj post
muslimani su također dobrodosli sa svojom verzijom "otkrivenja" (hebi ga ne znam kak se to zove u islamu)...
Časni Kur'an nije podijeljen na knjige tako da nema neku posebnu knjigu poput otkrovanja, već je to jedinstvena knjiga i tu je svašta opisano, pa između ostalog ima i mnogo navještenja o zadnjim danima.

Osim u Kur'anu, u Hadithu ima mnogo o tome! Hadith je nešto poput današjih Evanđelja. Znači, hadith je opis (prepričavanje) Muhammedova života i njegovih naputaka što ih je govorio vjernima, a sve to iz pera njegovih suvremenika, pratilaca, ili onih koji su čuli od njih, ili onih koji su čuli od onih koji su slušali Muhammeda.... U hadithu stoji da je Muhammed mnogo Govorio o zadnjim danima... na primjer, stoji u nekim islamskim predajama:
da će nestati pčele, da će zaratiti teškim ratom "žuti" i "nežuti".. da će ostat jako malo onih koji vjeruju u Boga.. da će ljudi hrliti ka nebitnome a zapostavljati bitno.. stoji i da neće biti zadnji dani dok konstantinopol i Rim ne budu muslimanski (zato mi ne žurimo! ) onda stoji da će žene izgledati i ponašati se kao muškarci a muškarci kao žene. Zatim stoji da će biti veliko nepoštovanje roditelja, i djeca će se roditeljima čak izrugivati pred svojim vrsnicima.. zatim stoji da će se pojaviti veliko kidanje rodbinskih veza. Zatim stoji da će se pojaviti istopolni brakovi, i da će to smatrati normalnim.. Zatim, da će biti blokirani svi putevi do Kabe i neće se neko vrijeme moći na hadždž. Zatim stoji da će se pojavit jedna čudna životinja (dabet ul erd) koja će biti sastavljena od dijelova mnogih životinja (koze, kokoši, krave, tigra, svinje) i ta životinja će govoriti ljudima (nešto malo o dabet ul erd životinji ima i u Kur'anu). Zatim, stoji će se na mjesecu pojaviti ogromna pukotina koja se vidi sa zemlje, i koja kao da će ga prepoloviti, Čak stoji da će se pojaviti ogroman dim na zemlji (to ima i u Kur'anu) i da će Sunce gubiti sjaj (to ima i u Kur'anu). Zatim stoji da ljudi neće držati svoje riječi i obećanja. Zatim, stoji da će ljudi općiti sa životinjama i da će to smatrati normalnim... zatim, stoji da će 99,9 posto bogatstva biti u rukama 0,1% ljudi (riječima: "jedan čovjek će biti bogat kao hiljadu ljudi"). Dalje, da će žene ići od muževa sa svojim ljubavnicima, a muževima to neće smetati iako će znati za to, , čak će ih i podržavati u tome. Stoji da će muževi ić sa svojim ljubavnicama a ženama to neće smetati iako će znati za to, čak će ih i podržavati u tome. stoji da će se namnožiti gusarstvo (nesigurni morski i kopneni putebi). Zatim stoji da će biti gladnih godina jer će ljudski broj narasti a nestat će mnogo bilja i životinja. Stoji da će u ta vremena mnogim ljudima i ženama biti drago da budu ponižavani. Imaće mnogo ljudi i žena koji će čak voljeti da dobijaju batine. Zatim, stoji da će se ljudi smijati onome što nije za smijeh, a plakati će zbog onoga što nije za plač nego za radost. Stoji da će tuga koju vjernici budu osjećali, biti gusta kao vuna za predivo... I da će sve ostale zahvatiti velike radosti, bezbrižnost...
I biti će sve teže i teže za vjeru, sve dok ne dođu Isus i Mahdi. Pozdrav
Shady is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 11:40   #25
Quote:
Shady kaže: Pogledaj post
Zatim stoji da će se pojavit jedna čudna životinja (dabet ul erd) koja će biti sastavljena od dijelova mnogih životinja (koze, kokoši, krave, tigra, svinje) i ta životinja će govoriti ljudima (nešto malo o dabet ul erd životinji ima i u Kur'anu).
Jel' i to u prenesenom značenju?.. Jer, ima danas političara koji zadovoljavaju ovaj opis :-)
__________________
Pentax K100d super
foto-wannabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 11:44   #26
Pa po ovome kaj ti pises sve se ostvarilo osim muslimanskog rima i pukotine na mjesecu...
nobie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 11:58   #27
Quote:
Shady kaže:
da će nestati pčele, da će zaratiti teškim ratom "žuti" i "nežuti".. da će ostat jako malo onih koji vjeruju u Boga.. da će ljudi hrliti ka nebitnome a zapostavljati bitno.. stoji i da neće biti zadnji dani dok konstantinopol i Rim ne budu muslimanski (zato mi ne žurimo! ) onda stoji da će žene izgledati i ponašati se kao muškarci a muškarci kao žene. Zatim stoji da će biti veliko nepoštovanje roditelja, i djeca će se roditeljima čak izrugivati pred svojim vrsnicima.. zatim stoji da će se pojaviti veliko kidanje rodbinskih veza. Zatim stoji da će se pojaviti istopolni brakovi, i da će to smatrati normalnim.. Zatim, da će biti blokirani svi putevi do Kabe i neće se neko vrijeme moći na hadždž. Zatim stoji da će se pojavit jedna čudna životinja (dabet ul erd) koja će biti sastavljena od dijelova mnogih životinja (koze, kokoši, krave, tigra, svinje) i ta životinja će govoriti ljudima (nešto malo o dabet ul erd životinji ima i u Kur'anu). Zatim, stoji će se na mjesecu pojaviti ogromna pukotina koja se vidi sa zemlje, i koja kao da će ga prepoloviti, Čak stoji da će se pojaviti ogroman dim na zemlji (to ima i u Kur'anu) i da će Sunce gubiti sjaj (to ima i u Kur'anu). Zatim stoji da ljudi neće držati svoje riječi i obećanja. Zatim, stoji da će ljudi općiti sa životinjama i da će to smatrati normalnim... zatim, stoji da će 99,9 posto bogatstva biti u rukama 0,1% ljudi (riječima: "jedan čovjek će biti bogat kao hiljadu ljudi"). Dalje, da će žene ići od muževa sa svojim ljubavnicima, a muževima to neće smetati iako će znati za to, , čak će ih i podržavati u tome. Stoji da će muževi ić sa svojim ljubavnicama a ženama to neće smetati iako će znati za to, čak će ih i podržavati u tome. stoji da će se namnožiti gusarstvo (nesigurni morski i kopneni putebi). Zatim stoji da će biti gladnih godina jer će ljudski broj narasti a nestat će mnogo bilja i životinja. Stoji da će u ta vremena mnogim ljudima i ženama biti drago da budu ponižavani. Imaće mnogo ljudi i žena koji će čak voljeti da dobijaju batine. Zatim, stoji da će se ljudi smijati onome što nije za smijeh, a plakati će zbog onoga što nije za plač nego za radost. Stoji da će tuga koju vjernici budu osjećali, biti gusta kao vuna za predivo... I da će sve ostale zahvatiti velike radosti, bezbrižnost..
Ako ovo stoji u hadisima, onda su ovo vrlo korisne informacije. Moraću nabaviti Kuran i vidjeti gdje se mogu naći hadisi za pročitati.
vodavodi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 12:18   #28
MONDEX proizvodi jednu milijardu "bio-cipova" godisnje.
Vec je u produkciji najmanje jednu godinu.
Otkrili su ako cip bude u kartici, da ce imati ozbiljnih problema. Cip bi se mogao izvadit i informacije promjenjene ili krivotvorene. Vrijednost bi se mogla manipulirat, ukrasti ili izgubiti. Kada dobijete karticu, isteci ce u jednoj do dvije godine.

Na kraju, stvarni novac bi bio nesiguran na trzistu.
Potrosili su vise od 1.5 milijuna dolara za istrazivanje samo da bi otkrili koje je najbolje mjesto za umetanje "bio-cipa" u ljudsko tijelo. Nasli su samo dva zadovoljavajuca i efikasna mjesta - GLAVA, ispod skalpa i straznja strana ruke, tocnije... DESNA RUKA.
Postoji samo jedno rijesenje ovog problema, prihvaceno od MOTOROLE... implatacija "bio-cipa" u desnu ruku ili u glavu, od kud se ne bi mogao ukloniti. Kada bi se kirurski uklonio, mala kapsula bi puknula i osoba bi bila kontaminirana Litijumom i kemikalijom u mikrobakteriji, i Globalno Pozicijski Sistem (GPS) bi detektirao uklanjanje, i obavijestio bi policiju. Primjetite da MONDEX znaci "Novac u vasoj ruci".
MON = MONetary = Novcani
DEX = DEXter = Desna strana
Sada kad ste informirani, ali i dalje sumnjate u ovu informaciju, napravite sljedece. Odite na www.google.com Trazite rijec "VERICHIP" i procitajte neke od stranica. Napravite isto sa rijecima "MONDEX SMARTCARD".Vise se ne mozete povlaciti na ne znanje. Sada ste odgovorni.

Neka Vas Bog blagoslovi!
Agna 33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 12:26   #29
Otkrivenje, kojemu se od pamtivijeka klicalo kao Svrsi i Obecanju svih Proroka Bozjih i najmilijoj zelji Njegovih Glasnika, sada je, zahvaljujuci prodornoj Volji Svemogucega i Njegovoj neodoljivoj zapovijedi, objavljeno ljudima. Dolazak takvog Otkrivenja naviješten je u svim svetim Spisima. Gledajte sad, kako je, unatoc tom navještenju, covjecanstvo skrenulo s njegova puta i ogradilo se od njegove slave.
Recite: O, vi koji ljubite Jedinoga pravoga Boga! Nastojte uistinu prepoznati i spoznati Njega, i izvršavati Njegove zapovijedi kako valja. Ovo je Otkrivenje po kojem ce, prolije li covjek radi njega i kap svoje krvi, bezbroj mu oceana biti nagrada. Pazite, prijatelji, da ne proigrate tu neprocjenjivu blagodat ili da ne zanemarite njezin uzvišen polozaj. Razmislite o mnoštvu zivota koji su bili i još uvijek bivaju zrtvovani u svijetu koji je obmanuo obican privid, plod jalovih uobrazilja njegovih naroda. Iskazite zahvalnost Bogu, jer ste dosegli zelju srca svoga i sjedinili se s Njim Koji je Obecanje svih naroda. Cuvajte, uz pomoc jednoga pravoga Boga - slavljen bio On - cestitost stanja koje ste dosegli, i cvrsto se prihvatite onoga što ce promicati Njegovu Stvar. On vam, uistinu, nalaze ono što je ispravno i što vodi uzvišenju covjekova polozaja. Slavljen bio Svemilostivi, Objavitelj ove cudesne Ploce.

Vrijeme predodreðeno za sve ljude i narode na zemlji sada je došlo. Obecanja Bozja, kako su zapisana u svetim Spisima, sva su ispunjena. Iz Siona je stigao Zakon Bozji, i Jeruzalem i brezuljci i zemlja oko njega ispunjeni su slavom Njegova Otkrivenja. Sretan je covjek koji u srcu promisli o onom što je objavljeno u Knjigama Boga, Pomocnika u nevolji, Samoopstojnoga. Razmislite o ovome, vi miljenici Bozji, i neka vam uši prate Njegovu Rijec, da biste mogli, zahvaljujuci Njegovoj milosti i milosrðu, napiti se iz jasnih voda nepokolebljivosti i postati poput planine cvrsti i postojani u Njegovoj Stvari.
U Knjizi Izaije zapisano je: "U stijenu uði i u prašinu se skrij zbog straha od Gospoda i pred slavom Njegove velicine." Nijedan covjek koji razmišlja o ovom stihu ne moze ne priznati velicinu ove Stvari ili posumnjati u uzvišeni znacaj ovoga Dana - Dana Boga Samoga. A iza tog stiha slijede ove rijeci: "Samo ce Gospod uzvišen biti na taj Dan." To je Dan koji je Pero Svevišnjega slavilo u svim svetim Spisima. Nema u njima nijednog stiha koji ne objavljuje slavu Njegova svetog Imena, niti ima Knjige koja ne svjedoci o velicini ove uzvišene teme. Kad Bismo naveli sve što se tice ove Objave, a otkriveno je u tim nebeskim Knjigama i svetim Spisima, ova bi Ploca poprimila nemoguce razmjere. Svaki je covjek, na ovaj Dan, duzan svo svoje povjerenje poloziti u mnogostruko obilje Bozje, i ustati da širi, s krajnjom mudrošcu, istine o Njegovoj Stvari. Tada i samo tada citavu ce zemlju obasjati jutarnje svjetlo Njegova Otkrivenja.

Sva slava ovom Danu, Danu u kojem su miomirisi milosrða zapahnuli sva stvorenja, Danu koji je toliko blagoslovljen da se minuli vjekovi i stoljeca nikad ne mogu ponadati da ce mu biti takmacem, Danu u kojem se lice Pradavnoga okrenulo prema Svom svetom sjedištu. Ondje su se zaculi glasovi svih stvorenja, a povrh njih oni Druzbe u visini, kako glasno dozivaju: "Pozuri, o, Karmel, jer - gle! svjetlost lica Boga, Vladara Kraljevstva Imena i Uoblicitelja nebesa obasjala te."
Obuzeta silnom radošcu, podigla je svoj glas i ovako uskliknula: "Neka moj zivot bude zrtvovan Tebi, jer Ti si upro Svoj pogled u mene, obdario me Svojim obiljem, i upravio k meni Svoje korake. Zbog razdvojenosti od Tebe, o, Ti, Izvoru vjecnoga zivota, gotovo sam ugasla, a moja udaljenost od Tvojega prisustva spalila mi je dušu. Sva slava Tebi jer si me osposobio da cujem Tvoj zov, jer si me pocastio Svojim koracima, i jer si ozivio dušu zivotvornim miomirisom Dana i prodornim glasom Tvojega Pera, glasom koji si odredio za Tvoj zov trublje meðu Tvojim narodom. A kad je kucnuo cas objavljivanja Tvoje neodoljive Vjere, udahnuo si dašak Svoga duha u Tvoje Pero, i - gle! sve što je stvoreno iz temelja se potreslo, otkrivajuci covjecanstvu ona otajstva koja leze skrivena u riznicama Onoga Koji je Posjednik svega stvorenog."
Cim je njezin glas stigao do tog najuzvišenijeg Mjesta, Mi smo odgovorili: "Zahvali Gospodu svom, o, Karmel. Oganj tvoje razdvojenosti od Mene prozdirao te kad se ocean Moga prisustva uzdigao pred tvojim licem, pruzajuci utjehu tvojim i ocima svih stvorenja, i ushitom ispunjajuci sve vidljivo i nevidljivo. Raduj se, jer Bog je, na ovaj Dan, uspostavio na tebi svoje prijestolje, tebe ucinio istokom Svojih znakova te izvorom dokaza Svoje Objave. Dobro je uz onoga koji kruzi oko tebe, koji pronosi objavu tvoje slave, i iskazuje ono cime te obasula darezljivost Gospoda Boga tvojega. Uzmi Kalez Besmrtnosti u ime Gospoda tvojega, Sveslavljenoga, i zahvali Mu, jer On je, kao znak Svog smilovanja prema tebi, pretvorio tvoju zalost u veselje, a tugu tvoju preobrazio u blazenu radost. On, uistinu, ljubi mjesto koje je postalo sjedištem Njegova prijestolja, kojim su krocile Njegove stope, koje je pocastio Svojim prisustvom, odakle je uputio Svoj zov, i gdje je Svoje suze lio.
logicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 12:35   #30
Na istoku je sinula svjetlost Njegove Objave; na zapadu su se pojavili znaci Njegove vlasti. Razmislite o tome u svom srcu, o, ljudi, i ne budite od onih koji su se oglušili o upozorenja Onoga koji je Svemogući, Sveslavljeni. Dopustite da vas probudi Lahor Božji. Uistinu, on je dahnuo svijetom. Dobro je uz onoga koji je otkrio njegov miomiris i bio ubrojen među osvjedočene
Vi ste zvijezde na nebu Moga znanja. Moja samilost ne želi da padnete na zemlju. Međutim, Moja pravda izjavljuje: "Ovo je ono što je Sin odredio." A štogod je izašlo iz Njegovih nevinih, Njegovih istinitih, vjerodostojnih usta, nikada ne može biti izmijenjeno. Uistinu, zvona odzvanjaju Mojim Imenom i Mene oplakuju, ali Moj se duh veseli vidljivom radošću. Tijelo Ljubljenoga čezne za križem, a Njegova glava žudi za kopljem na putu Svemilosrdnoga. Nadmoć silnika ni na koji način ne može Njega odvratiti od Njegova nauma. Pozvali smo sva stvorenja da dosegnu prisustvo tvoga Gospoda, Kralja svih imena. Blagoslovljen je čovjek koji je svoje lice upravio k Bogu, Gospodu Dana Obračuna.
Betlehem je usdrhtao od Lahora Božjega. Čujemo njegov glas kako govori: "O, najplemenitiji Gospode! Gdje je uspostavljena Tvoja velika slava? Slatki okus Tvog prisustva oživio me, nakon što sam uvenuo zbog odvojenosti od Tebe. Slava Tebi jer si podigao koprene i došao u moći i očiglednoj slavi." Mi smo ga zazvali iza Svetišta Veličanstva i Veličine: "O, Betleheme! Ova je Svjetlost sinula na istoku i putovala na zapad, da bi došla do tebe u večer svoga života. Reci Mi dakle: Prepoznaju li sinovi Oca i priznaju li Ga, ili Ga niječu, baš kao što su ljudi prije zanijekali Njega (Isusa)?" Na to je on odgovorio: "Ti si, uistinu, Sveznajući, Najbolje Obaviješteni." Zaista, gledamo sva stvorenja potaknuta da posvjedoče Nama. Neka od njih znaju Nas i svjedoče, ali većina svjedoči, a ne zna Nas.

Ovo je Poslanica iz Naše prisutnosti onomu koga velovi imena nisu uspjeli odvratiti od Boga, Stvoritelja neba i zemlje, da bi se njegove oči mogle radovati u danima njegova Gospoda, Pomoćnika u Nevolji, Samoopstojnoga.
2 Recite, o, sljedbenici Sina!* Jeste li se ogradili od Mene zbog Moga Imena? Zašto ne razmislite u svojim srcima? Danju i noću zazivali ste svoga Gospoda, Svemoćnoga, ali kad je došao s nebesa vječnosti u Svojoj velikoj slavi, odvratili ste se od Njega i ostali uronjeni u nemar.
3 Promislite o onima koji su odbacili Duh** kad im je došao s nedvojbenim znacima vlasti. Koliki su se farizeji osamili u sinagogama u Njegovo ime, jadikujući zbog razdvojenosti od Njega, a ipak, kad su se vratnice ponovnog sjedinjenja širom otvorile i Danica Ljepote sjajno zablistala božanskim Svjetlom, nisu povjerovali u Boga, Uzvišenoga, Moćnoga. Nisu uspjeli dosegnuti Njegovo prisustvo, iako im je Njegov advent bio obećan u Knjizi Izaije kao i u Knjigama Proroka i Glasnika. Nitko od njih nije se okrenuo Izvoru božanskog obilja osim onih koji su bili lišeni svake moći među ljudima. A danas, pak, svaki čovjek koji uživa moć i vlast ponosi se Njegovim Imenom. Nadalje, sjeti se onoga koji je Isusa na smrt osudio. Bio je najučeniji svoga doba u svojoj zemlji, dok je onaj koji je bio samo ribar vjerovao u Njega. Dobro pripazite i budite od onih koji uvažavaju upozorenje.
logicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 13:10   #31
Quote:
Agna 33 kaže: Pogledaj post
MONDEX proizvodi jednu milijardu "bio-cipova" godisnje.
Vec je u produkciji najmanje jednu godinu.
Otkrili su ako cip bude u kartici, da ce imati ozbiljnih problema. Cip bi se mogao izvadit i informacije promjenjene ili krivotvorene. Vrijednost bi se mogla manipulirat, ukrasti ili izgubiti. Kada dobijete karticu, isteci ce u jednoj do dvije godine.

Na kraju, stvarni novac bi bio nesiguran na trzistu.
Potrosili su vise od 1.5 milijuna dolara za istrazivanje samo da bi otkrili koje je najbolje mjesto za umetanje "bio-cipa" u ljudsko tijelo. Nasli su samo dva zadovoljavajuca i efikasna mjesta - GLAVA, ispod skalpa i straznja strana ruke, tocnije... DESNA RUKA.
Postoji samo jedno rijesenje ovog problema, prihvaceno od MOTOROLE... implatacija "bio-cipa" u desnu ruku ili u glavu, od kud se ne bi mogao ukloniti. Kada bi se kirurski uklonio, mala kapsula bi puknula i osoba bi bila kontaminirana Litijumom i kemikalijom u mikrobakteriji, i Globalno Pozicijski Sistem (GPS) bi detektirao uklanjanje, i obavijestio bi policiju. Primjetite da MONDEX znaci "Novac u vasoj ruci".
MON = MONetary = Novcani
DEX = DEXter = Desna strana
Sada kad ste informirani, ali i dalje sumnjate u ovu informaciju, napravite sljedece. Odite na www.google.com Trazite rijec "VERICHIP" i procitajte neke od stranica. Napravite isto sa rijecima "MONDEX SMARTCARD".Vise se ne mozete povlaciti na ne znanje. Sada ste odgovorni.

Neka Vas Bog blagoslovi!
Ajde, ako ništa drugo, bar se konačno se neću trebat pazit džeparenja po tramvaju...
__________________
...ma koji Bret Pit?
hihotić is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 13:45   #32
Quote:
Agna 33 kaže: Pogledaj post
MONDEX proizvodi jednu milijardu "bio-cipova" godisnje.
Vec je u produkciji najmanje jednu godinu.
Otkrili su ako cip bude u kartici, da ce imati ozbiljnih problema. Cip bi se mogao izvadit i informacije promjenjene ili krivotvorene. Vrijednost bi se mogla manipulirat, ukrasti ili izgubiti. Kada dobijete karticu, isteci ce u jednoj do dvije godine.

Na kraju, stvarni novac bi bio nesiguran na trzistu.
Potrosili su vise od 1.5 milijuna dolara za istrazivanje samo da bi otkrili koje je najbolje mjesto za umetanje "bio-cipa" u ljudsko tijelo. Nasli su samo dva zadovoljavajuca i efikasna mjesta - GLAVA, ispod skalpa i straznja strana ruke, tocnije... DESNA RUKA.
Postoji samo jedno rijesenje ovog problema, prihvaceno od MOTOROLE... implatacija "bio-cipa" u desnu ruku ili u glavu, od kud se ne bi mogao ukloniti. Kada bi se kirurski uklonio, mala kapsula bi puknula i osoba bi bila kontaminirana Litijumom i kemikalijom u mikrobakteriji, i Globalno Pozicijski Sistem (GPS) bi detektirao uklanjanje, i obavijestio bi policiju. Primjetite da MONDEX znaci "Novac u vasoj ruci".
MON = MONetary = Novcani
DEX = DEXter = Desna strana
Sada kad ste informirani, ali i dalje sumnjate u ovu informaciju, napravite sljedece. Odite na www.google.com Trazite rijec "VERICHIP" i procitajte neke od stranica. Napravite isto sa rijecima "MONDEX SMARTCARD".Vise se ne mozete povlaciti na ne znanje. Sada ste odgovorni.

Neka Vas Bog blagoslovi!
Mondex znači "Monetary Dexterity", tj monetarna vještina. E sad što se na grčkom desno kaže "Δεξιά", tj "deksia" to nema nikakve veze sa desnom rukom.

Osim toga kakve veze ima prosipanje hemikalije po tijelu sa stavljenjem u desnu ruku, a ne recimo u lijevu ruku ili negdje na prsa ili neki drugi dio tijela? Koji su razlozi da je pogodno baš na čelo ili desnu ruku, a ne na potiljak ili na lijevu?

No ne sumnjivo je da bankarski lobi kome je cilj da kontroliše što više novca teži ka tome da uvede čipovanje, i oni će sigurno pokušati da globalno isčipuju ljude no to je pitanje da li će uspjeti i šta će se još izdešavati prije toga, no čip nema veze sa žigom zvijeri. Žig zvijeri je nešto posve drugo, a naročito ne nešto što će neko bez blagodati Duha Svetoga, dakle mislim na američke protestante koji se najviše bave ovom temom, dokučiti svojim mudrovanjem.
vodavodi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 14:13   #33
Quote:
vodavodi kaže: Pogledaj post
Mondex znači "Monetary Dexterity", tj monetarna vještina. E sad što se na grčkom desno kaže "Δεξιά", tj "deksia" to nema nikakve veze sa desnom rukom.

Osim toga kakve veze ima prosipanje hemikalije po tijelu sa stavljenjem u desnu ruku, a ne recimo u lijevu ruku ili negdje na prsa ili neki drugi dio tijela? Koji su razlozi da je pogodno baš na čelo ili desnu ruku, a ne na potiljak ili na lijevu?


No ne sumnjivo je da bankarski lobi kome je cilj da kontroliše što više novca teži ka tome da uvede čipovanje, i oni će sigurno pokušati da globalno isčipuju ljude no to je pitanje da li će uspjeti i šta će se još izdešavati prije toga, no čip nema veze sa žigom zvijeri. Žig zvijeri je nešto posve drugo, a naročito ne nešto što će neko bez blagodati Duha Svetoga, dakle mislim na američke protestante koji se najviše bave ovom temom, dokučiti svojim mudrovanjem.

ruka i celo zato sto su dosli istraživanjem da je tu najveca tj.najcesca promjena temperature na tjelu... tak nes u tom stilu.. desna ruka zato sto su vecina ljudi desnjaci...

btw ako treba stavit cu link...
nobie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 14:24   #34
_
Kao prvo; @nobie; odlična tema

Samo da napomenem da još jedan dio Ivanovog Otkrivenja neodoljivo podsječa na naša vremena (i to upravo razdoblje 2007 - 2011.) ...




1 I dođe jedan od sedam anđela, koji su imali sedam čaša, i pro E govori s menom i reče: "Hodi, da ti pokažem sud bludnice velike, koja sjedi na vodama mnogim;

2 S kojom su blud provodili kraljevi zemlje, i koji stanuju na zemlji, opiše se vinom bluda njezina."

3 I odvede me u pustinju u duhu; i vidjeh ženu, gdje sjedi na zvijeri crvenoj, punu imena psovačkih, imajući sedam glava i deset rogova.

4 I žena bijaše obučena u grimiz i skerlet i nakićena zlatom i kamenjem dragim i biserom, i imala je čašu zlatnu u ruci svojoj punu gada i nečistoće bluda svojega.

5 I na čelu njezinu napisano ime: "Tajna! Babilon veliki, mati bludnicama i gadovima zemlje."

6 I vidjeh ženu pijanu od krvi svetih i od krvi svjedoka Isusovih. I začudih se čudom velikim, kad je vidjeh.

7 I reče mi anđeo: "Što se čudiš? Ja ću ti reći tajnu žene i zvijeri, koja je nosi i ima sedam glava i deset rogova.

8 Zvijer, koju si vidio, bijaše i nije, i izaći će iz bezdana, i otići će u propast; i divit će se, koji stanuju na zemlji, kojima nije ime napisano u knjigu života od postanja svijeta, kad vide zvijer, koja bijaše, i nije više, i opet će doći.

9 Ovdje je um, koji ima mudrost. Sedam glava, sedam su gora, na kojima žena sjedi.

10 I sedam je kraljeva. Pet je njih palo, jedan jest, a drugi još nije došao; i kad dođe, zamalo treba da ostane.

11 I zvijer, koja bijaše i nije, i ona je osmi, i jest od sedmorice, i u propast ide.

12 I deset rogova, koje si vidio, to su deset kraljeva, koji kraljevstva, još ne primiše, nego vlast kao kraljevi na jednu uru primaju sa zvijeri.

13 Oni imaju jednu namjeru, i silu i vlast svoju daju zvijeri.


14 Oni će ratovati s Janjetom, i Janje će ih pobijediti, jer je Gospodar nad gospodarima i Kralj nad kraljevima, i koji su s njim, jesu pozvani, izabrani i vjerni."

15 I reče mi: "Vode, što si vi, dio, gdje sjedi bludnica, puci su i plemena i narodi i jezici.

16 I deset rogova, što si vidio na zvijeri, ori će zamrziti na bludnicu, i učinit će je pustom i golom, i meso će njezino pojesti i spalit će je ognjem.

17 Jer je Bog dao u srca njihova, da učine odluku njegovu, da dadnu vlast svoju zvijeri, dok se izvrše riječi Božje.

18 I žena, koju si vidio, jest grad veliki, koji ima vlast nad kraljevima zemlje." [/I][/B]




* Da pojasnim ...

Bludnica koja sjedi na vodama mnogim, koja ima nekakvu zlatnu čašu u ruci i koja baca nekakve babilonske fraze, te će mnogi kraljevi imati s njom nekakve prljave deal-ove.

Ovdje se radi o Kipu slobode(poklon francuskih masona) koji predstavlja ženu koja izlazi iz okova a, na čijoj je glavi kruna sa sedam šiljaka, svaki šiljak predstavlja jedan kontinent. U lijevoj ruci joj se nalazi knjiga u kojoj piše neka babilonska fraza za slobodu, a u desnoj upaljena baklja, koja je glavni simbol slobode. Kip je postavljen na ulazu u Atlanski ocean(svuda je opisano da se bludnica nalazi na moru) u New Yorku koji se gle slučajnosti zove "big apple" (biblijska simbolika za grijeh) u kojem je smješten wall street (sredstvo ili alat kojim žive na grbači tuđeg rada) i sjedište UN-a (sredstvom kojim upravljaju svijetom te sudi narodima, a to je ujedno i kamen teneljac za NWO). 7 glava na zvijeri su sedam kraljeva + osma sama zvijer, danas neodoljivo podsječa na 8 najmoćnijih država na svijetu (G8).

Ovdje se čak vidi da tih 7 kraljeva će svu vlast dati jednom čovjeku ... zvijeri ... Stvaranje jedne države (NWO) koja će naprosto sve nadzirati). 10. rogova su ostatak kraljevstava koji su također surađivali s bludnicom i zvijeri će se nakon nekog vremena okrenuti i u nekakvom velikom ratu ih poraziti.

asno se vidi da su bludnica i zvijer antikršćanski nastrojeni te će ratovat i proganjat sljedbenike krista.

Idemo dalje ...



1 Iza toga vidjeh drugoga anđela gdje silazi s neba, koji je imao vlast veliku, i zemlja se rasvijetli od slave njegove.

2 I povika jakim glasom govoreći: "Pade, pade Babilon veliki, i postade stan đavolima, i tamnica svakome duhu nečistome, i tamnica svakoj ptici nečistoj i mrskoj; jer žestokim vinom bludnosti svoje napoji sve narode;

3 I kraljevi zemlje s njom su bludno griješili, i trgovci zemlje obogatili su se od sile raskoši njezinih."

4 I začuh glas drugi s neba, koji je govorio: "Izađite iz nje, narode moj, da ne budete dionici grijeha njezinih, i da ne primite od zala njezinih!

5 Jer grijehi njezini dopriješe sve do neba, i Bog se opomenu nepravda njezinih.

6 Platite joj, kao što i ona plati vama, i podajte joj dvojinom onoliko po djelima njezinim; u čašu, u koju je lijevala, ulijte joj dvojinom onoliko!

7 Koliko se slavila i naslađivala, toliko joj podajte muke i tuge, jer govori u srcu svojemu: 'Sjedim kao kraljica, i nijesam udovica, i tuge neću vidjeti.'

8 Zato će u jedan dan doći zla njezina: smrt, i tuga i glad, i spalit će se ognjem, jer je jak Gospodin Bog, koji joj sudi.

9 I plakat će i tugovati za njom kraljevi zemlje, koji s njom blud provodiše i raskošno živješe, kad vide dim požara njezina;

10 Izdaleka stajat će od straha pred mukama njezinim i govorit će: "Jao, jao, grade veliki Babilone, grade jaki, jer u jedan čas dođe sud tvoj!

11 I trgovci zemlje plakat će i jadikovati za njom, što njihovih tovara nitko više ne kupuje:

12 Tovara zlata i srebra, i kamenja dragoga i bisera, i finoga lana i grimiza, i svile i skerleta, i svako Ka mirisnog drveta, i svakojakih sudova od slonove kosti, i svakojakih sudova od najdragocjenijeg drveta; i mjedi i gvožđa i mramora;

13 I cimeta i balzama, i mirisa i pomasti i tamjana, i vina i ulja, i bijela brašna i pšenice, i velike i male marve, i konja i kola, i tjelesa i duša čovječjih.

14 I sve voće, koje je željela duša tvoja, ode od tebe, i sve dragocjeno i sjajno propade ti, i više ga nećeš naći.

15 Trgovci ovih stvari, koji se obogatiše od njih, stajat će izdaleka od straha pred mukom njezinom, plačući i tugujući,

16 I govoreći: "Jao, jao, grade veliki, obučeni u fini lan i grimiz i skerlet, i nakićeni zlatom i kamenjem dragim i biserom;

17 Jer u jedan čas propade toliko bogatstvo. I svi kormilari, i svi koji plove prema gradu, i mornari, i kojigod rade na moru, stadoše izdaleka,

18 I vikahu vidjevši dim požara njezina: "Tko je bio kao ovaj grad veliki?

19 I posuše prahom glave svoje, i vikahu plačući i tugujući: "Jao, jao, grad onaj veliki, u kojemu se obogatiše svi, koji su imali lađe na moru, od bogatstva njegova, opustošen je u jedan čas!

20 Veselite se nad njim nebo i sveti, i apostoli i proroci, jer Bog na njemu izvrši sud za vas!"

21 I uze jedan jak anđeo kamen, koji je bio velik kao mlinski kamen, i baci ga u more govoreći: "S takvom će silom biti bačen Babilon, grad onaj veliki, i neće se više naći.

22 I glas citraša i pjevača i svirača i trubača neće se više čuti u tebi, i nikakav umjetnik ni od koje umjetnosti neće se više naći u tebi i glas mlina neće se više čuti u tebi;

23 I svjetlost svjetiljke neće se više svijetliti u tebi, i glas zaručnika i zaručnice neće se više biti u tebi, jer trgovci tvoji bijahu velikaši zemlje, jer tvojim čaranjem dadoše se zaluditi svi narodi.

24 I u njemu je nađena krv proroka i svetih, i sviju, koji su pobijeni na zemlji."



Iz ovoga se vidi raspad financijskog sustava baziranog na dugu kojeg promovira sama centralna banka i wall Street. Totalni trgovinski kolaps koji se opisuje u novom babilonu neodoljivo podsječa na početke današnje ekonomske krize, gdje je doista moguće da večina korporacija u rukama masona Bankrotira, te da doista trgovina na neko vrijeme zamre. A u New Yorku će nastati totalni kaos i na kraju čišćenje vatrom (opet nekakav rat).


Pitanje je tko je doista zvijer, čiji je broj odavno poznat. Vjerovatno poglavar države jedne od G8, ali mislim da se još nije pojavio u javnosti.



Također opis 4 jahača apokalipse ukazuju na mogučnost da smo zakoračili pod prvim jahačem(Bijelac), a sprema se drugi (riđan)
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 14:29   #35
Odgovornost

Quote:
Agna 33 kaže: Pogledaj post
Odite na www.google.com Trazite rijec "VERICHIP" i procitajte neke od stranica. Napravite isto sa rijecima "MONDEX SMARTCARD".Vise se ne mozete povlaciti na ne znanje. Sada ste odgovorni.
Uh, pa sad ćeš i ti biti delimično odgovorna, jer si nam obznanila tu spoznaju, bez koje bi bili blaženi i ne bismo imali tu odgovornost!
Odo sad na google da vidim o čemu se radi!
__________________
The bible is like a celebrity world: Beautiful from outside but rotten from inside.

Car je gol - Ateizam
Gordon Freeman is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 16:20   #36
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
_

7 glava na zvijeri su sedam kraljeva + osma sama zvijer, danas neodoljivo podsječa na 8 najmoćnijih država na svijetu (G8).

...

Jasno se vidi da su bludnica i zvijer antikršćanski nastrojeni te će ratovat i proganjat sljedbenike krista.
Ma jasno k'o suza, od 8 država, 7 ih je kršćanskih.....
__________________
Pentax K100d super
foto-wannabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 17:33   #37
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
_
Kao prvo; @nobie; odlična tema

Samo da napomenem da još jedan dio Ivanovog Otkrivenja neodoljivo podsječa na naša vremena (i to upravo razdoblje 2007 - 2011.) ...




1 I dođe jedan od sedam anđela, koji su imali sedam čaša, i pro E govori s menom i reče: "Hodi, da ti pokažem sud bludnice velike, koja sjedi na vodama mnogim;

2 S kojom su blud provodili kraljevi zemlje, i koji stanuju na zemlji, opiše se vinom bluda njezina."

3 I odvede me u pustinju u duhu; i vidjeh ženu, gdje sjedi na zvijeri crvenoj, punu imena psovačkih, imajući sedam glava i deset rogova.

4 I žena bijaše obučena u grimiz i skerlet i nakićena zlatom i kamenjem dragim i biserom, i imala je čašu zlatnu u ruci svojoj punu gada i nečistoće bluda svojega.

5 I na čelu njezinu napisano ime: "Tajna! Babilon veliki, mati bludnicama i gadovima zemlje."

6 I vidjeh ženu pijanu od krvi svetih i od krvi svjedoka Isusovih. I začudih se čudom velikim, kad je vidjeh.

7 I reče mi anđeo: "Što se čudiš? Ja ću ti reći tajnu žene i zvijeri, koja je nosi i ima sedam glava i deset rogova.

8 Zvijer, koju si vidio, bijaše i nije, i izaći će iz bezdana, i otići će u propast; i divit će se, koji stanuju na zemlji, kojima nije ime napisano u knjigu života od postanja svijeta, kad vide zvijer, koja bijaše, i nije više, i opet će doći.

9 Ovdje je um, koji ima mudrost. Sedam glava, sedam su gora, na kojima žena sjedi.

10 I sedam je kraljeva. Pet je njih palo, jedan jest, a drugi još nije došao; i kad dođe, zamalo treba da ostane.

11 I zvijer, koja bijaše i nije, i ona je osmi, i jest od sedmorice, i u propast ide.

12 I deset rogova, koje si vidio, to su deset kraljeva, koji kraljevstva, još ne primiše, nego vlast kao kraljevi na jednu uru primaju sa zvijeri.

13 Oni imaju jednu namjeru, i silu i vlast svoju daju zvijeri.


14 Oni će ratovati s Janjetom, i Janje će ih pobijediti, jer je Gospodar nad gospodarima i Kralj nad kraljevima, i koji su s njim, jesu pozvani, izabrani i vjerni."

15 I reče mi: "Vode, što si vi, dio, gdje sjedi bludnica, puci su i plemena i narodi i jezici.

16 I deset rogova, što si vidio na zvijeri, ori će zamrziti na bludnicu, i učinit će je pustom i golom, i meso će njezino pojesti i spalit će je ognjem.

17 Jer je Bog dao u srca njihova, da učine odluku njegovu, da dadnu vlast svoju zvijeri, dok se izvrše riječi Božje.

18 I žena, koju si vidio, jest grad veliki, koji ima vlast nad kraljevima zemlje." [/I][/B]




* Da pojasnim ...

Bludnica koja sjedi na vodama mnogim, koja ima nekakvu zlatnu čašu u ruci i koja baca nekakve babilonske fraze, te će mnogi kraljevi imati s njom nekakve prljave deal-ove.

Ovdje se radi o Kipu slobode(poklon francuskih masona) koji predstavlja ženu koja izlazi iz okova a, na čijoj je glavi kruna sa sedam šiljaka, svaki šiljak predstavlja jedan kontinent. U lijevoj ruci joj se nalazi knjiga u kojoj piše neka babilonska fraza za slobodu, a u desnoj upaljena baklja, koja je glavni simbol slobode. Kip je postavljen na ulazu u Atlanski ocean(svuda je opisano da se bludnica nalazi na moru) u New Yorku koji se gle slučajnosti zove "big apple" (biblijska simbolika za grijeh) u kojem je smješten wall street (sredstvo ili alat kojim žive na grbači tuđeg rada) i sjedište UN-a (sredstvom kojim upravljaju svijetom te sudi narodima, a to je ujedno i kamen teneljac za NWO). 7 glava na zvijeri su sedam kraljeva + osma sama zvijer, danas neodoljivo podsječa na 8 najmoćnijih država na svijetu (G8).

Ovdje se čak vidi da tih 7 kraljeva će svu vlast dati jednom čovjeku ... zvijeri ... Stvaranje jedne države (NWO) koja će naprosto sve nadzirati). 10. rogova su ostatak kraljevstava koji su također surađivali s bludnicom i zvijeri će se nakon nekog vremena okrenuti i u nekakvom velikom ratu ih poraziti.

asno se vidi da su bludnica i zvijer antikršćanski nastrojeni te će ratovat i proganjat sljedbenike krista.

Idemo dalje ...



1 Iza toga vidjeh drugoga anđela gdje silazi s neba, koji je imao vlast veliku, i zemlja se rasvijetli od slave njegove.

2 I povika jakim glasom govoreći: "Pade, pade Babilon veliki, i postade stan đavolima, i tamnica svakome duhu nečistome, i tamnica svakoj ptici nečistoj i mrskoj; jer žestokim vinom bludnosti svoje napoji sve narode;

3 I kraljevi zemlje s njom su bludno griješili, i trgovci zemlje obogatili su se od sile raskoši njezinih."

4 I začuh glas drugi s neba, koji je govorio: "Izađite iz nje, narode moj, da ne budete dionici grijeha njezinih, i da ne primite od zala njezinih!

5 Jer grijehi njezini dopriješe sve do neba, i Bog se opomenu nepravda njezinih.

6 Platite joj, kao što i ona plati vama, i podajte joj dvojinom onoliko po djelima njezinim; u čašu, u koju je lijevala, ulijte joj dvojinom onoliko!

7 Koliko se slavila i naslađivala, toliko joj podajte muke i tuge, jer govori u srcu svojemu: 'Sjedim kao kraljica, i nijesam udovica, i tuge neću vidjeti.'

8 Zato će u jedan dan doći zla njezina: smrt, i tuga i glad, i spalit će se ognjem, jer je jak Gospodin Bog, koji joj sudi.

9 I plakat će i tugovati za njom kraljevi zemlje, koji s njom blud provodiše i raskošno živješe, kad vide dim požara njezina;

10 Izdaleka stajat će od straha pred mukama njezinim i govorit će: "Jao, jao, grade veliki Babilone, grade jaki, jer u jedan čas dođe sud tvoj!

11 I trgovci zemlje plakat će i jadikovati za njom, što njihovih tovara nitko više ne kupuje:

12 Tovara zlata i srebra, i kamenja dragoga i bisera, i finoga lana i grimiza, i svile i skerleta, i svako Ka mirisnog drveta, i svakojakih sudova od slonove kosti, i svakojakih sudova od najdragocjenijeg drveta; i mjedi i gvožđa i mramora;

13 I cimeta i balzama, i mirisa i pomasti i tamjana, i vina i ulja, i bijela brašna i pšenice, i velike i male marve, i konja i kola, i tjelesa i duša čovječjih.

14 I sve voće, koje je željela duša tvoja, ode od tebe, i sve dragocjeno i sjajno propade ti, i više ga nećeš naći.

15 Trgovci ovih stvari, koji se obogatiše od njih, stajat će izdaleka od straha pred mukom njezinom, plačući i tugujući,

16 I govoreći: "Jao, jao, grade veliki, obučeni u fini lan i grimiz i skerlet, i nakićeni zlatom i kamenjem dragim i biserom;

17 Jer u jedan čas propade toliko bogatstvo. I svi kormilari, i svi koji plove prema gradu, i mornari, i kojigod rade na moru, stadoše izdaleka,

18 I vikahu vidjevši dim požara njezina: "Tko je bio kao ovaj grad veliki?

19 I posuše prahom glave svoje, i vikahu plačući i tugujući: "Jao, jao, grad onaj veliki, u kojemu se obogatiše svi, koji su imali lađe na moru, od bogatstva njegova, opustošen je u jedan čas!

20 Veselite se nad njim nebo i sveti, i apostoli i proroci, jer Bog na njemu izvrši sud za vas!"

21 I uze jedan jak anđeo kamen, koji je bio velik kao mlinski kamen, i baci ga u more govoreći: "S takvom će silom biti bačen Babilon, grad onaj veliki, i neće se više naći.

22 I glas citraša i pjevača i svirača i trubača neće se više čuti u tebi, i nikakav umjetnik ni od koje umjetnosti neće se više naći u tebi i glas mlina neće se više čuti u tebi;

23 I svjetlost svjetiljke neće se više svijetliti u tebi, i glas zaručnika i zaručnice neće se više biti u tebi, jer trgovci tvoji bijahu velikaši zemlje, jer tvojim čaranjem dadoše se zaluditi svi narodi.

24 I u njemu je nađena krv proroka i svetih, i sviju, koji su pobijeni na zemlji."



Iz ovoga se vidi raspad financijskog sustava baziranog na dugu kojeg promovira sama centralna banka i wall Street. Totalni trgovinski kolaps koji se opisuje u novom babilonu neodoljivo podsječa na početke današnje ekonomske krize, gdje je doista moguće da večina korporacija u rukama masona Bankrotira, te da doista trgovina na neko vrijeme zamre. A u New Yorku će nastati totalni kaos i na kraju čišćenje vatrom (opet nekakav rat).


Pitanje je tko je doista zvijer, čiji je broj odavno poznat. Vjerovatno poglavar države jedne od G8, ali mislim da se još nije pojavio u javnosti.



Također opis 4 jahača apokalipse ukazuju na mogučnost da smo zakoračili pod prvim jahačem(Bijelac), a sprema se drugi (riđan)


Pitanje kratko!! Dali je to gore navedeno Posljedica neprepoznavanja Bozijeg Glasnika za ovo doba i neprihvacanja Bozijih zakona?
logicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 18:27   #38
Quote:
foto-wannabe kaže: Pogledaj post
Ma jasno k'o suza, od 8 država, 7 ih je kršćanskih.....
I kakve to ima veze???

Zadnje uređivanje nobie : 04.06.2009. at 18:53.
nobie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 19:17   #39
Quote:
foto-wannabe kaže: Pogledaj post
Ma jasno k'o suza, od 8 država, 7 ih je kršćanskih.....
Kršćanska država?? Takvo što već jako dugo nepostoji (osim Vatikana). Političari su podređeni igračima iznad sebe (Bilderberg, UN, MMF, Trilateralna komisija, NATO, Washington ... itd)... baš kako piše u Otkrivenju.

btw. što misliš da Sanader samostalno i suvereno vlada "kršćanskom" državom Hrvatskom??

Upravo suprotno; većina zadnjih donesenih zakona je donesena u suglasnosti s "vanjskim" tutorom i u suprotnosti je s kršćanskom moralnom vertikalom.

Quote:
logicar kaže: Pogledaj post
Pitanje kratko!! Dali je to gore navedeno Posljedica neprepoznavanja Bozijeg Glasnika za ovo doba i neprihvacanja Bozijih zakona?
Ovdje se govori o stvaranju drugog babilonskog kraljevstva "velike babilonije" (čitaj; "NWO"), koje je usput bezbožno kraljevstvo ... najavljivano žigom zvijeri i brojem zvijeri koje odaje simbolizam bezvjerstva i antikršćanskog nasljeđa.

Nebih to rekao da je posljedica jer se radi o jednoj neizbježnoj situaciji. Što se tiče Božijeg glasnika i Božijih zakona, mislim da bi trebao imati nekakav bliski dodir s Duhom Svetim da bi to uopće i razumio. Ostalima se to čini nerazumljivom dosadnom dogmom sve dok se nepočnu ostvarivati ti isti davno opisani događaji.

Dakle, nije posljedica ako je već predodređeno.

Npr. jadna petrova poslanica kaže ovo; u posljednje će se dane pojaviti podrugljivi izrugivači; povoditi će se za svojim požudama.

Time je dosta taga objašnjeno.
__________________
DRUGI DOLAZAK

Zadnje uređivanje UBERSOLDAT : 04.06.2009. at 19:23.
UBERSOLDAT is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 20:20   #40
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post

Upravo suprotno; većina zadnjih donesenih zakona je donesena u suglasnosti s "vanjskim" tutorom i u suprotnosti je s kršćanskom moralnom vertikalom.
Spominjao si antikršćanski G8, a ja kažem da je 7 većinski kršćanskih država u G8.
...
Što je kršćanska moralna vertikala?
__________________
Pentax K100d super
foto-wannabe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:03.