Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2009., 20:37   #1
Nova generacija supermodela #2

Obzirom da je stara tema postala prevelika, otvaramo novu.

Također, želim samo podsjetiti da je na temi zabranjena bilo kakva rasprava o mršavosti i prehrambenim navikama modela te postanje slika ili postova koji se mogu povezati s poremećajima u prehrani. I dalje vrijedi pravilo o 4 slike po postu/quoteu.

Uživajte!

Zadnje uređivanje mokry : 20.01.2010. at 00:03.
mokry is offline  
Old 07.06.2009., 21:11   #2
Hehehe, sad idemo ispočetka...

Freja Beha


DOROTHEA BARTH - JORGENSEN - imala je dobru sezonu, al ona meni nije ništa posebno

Zadnje uređivanje Tinnok : 07.06.2009. at 21:22.
Tinnok is offline  
Old 07.06.2009., 21:22   #3
Clara Alonso
height: 5' 9.5" / 176.53 cm
bust: 35
waist: 23.5" / 59.69 cm
hips: 35" / 88.9 cm

lijepa je na polaroidima
Tinnok is offline  
Old 07.06.2009., 23:30   #4
Tanya D. za Hussein Chalayan FW 09/10

Tinnok is offline  
Old 08.06.2009., 12:31   #5
Joan Smalls


Glamazone is offline  
Old 08.06.2009., 13:45   #6
Sava _) zanimljivo ime! slatkica mala..lijepe oke, čini se draga.

Glamazone is offline  
Old 08.06.2009., 13:45   #7
Glamazone is offline  
Old 08.06.2009., 14:16   #8
aha, sad smo tu! ok!
odoh na maturu iz matematike, pa prokomentiram poslije.
lana_ is offline  
Old 08.06.2009., 16:29   #9
Anna De Rijk


She's one of the best surprise (not a complete surprise as we already knew since F/W 09-10 she's got some very good eyes standing behind her) of the Resort collections, opening Prada then walking Miu Miu. The most delicate chin of the whole fashion world is getting more popular everyday and Anna is gathering a very impressive list of jobs these days. It doesn't stop with resort runways and even if it did, it would already be quite huge. But truth is everything comes in time, together for the best: Anna is also in latest issue of Vogue Italia, featured in the main editorial shot by Steven Meisel (along with other favorites like Nimue Smit, Dorothea Barth-Jorgensen a fantastic new-new-newcomer Julia Hafstrom and another Viva-girl who deserved it so much: Sara Blomqvist). Anna is the classy girl turning into a modern classic.
Glamazone is offline  
Old 08.06.2009., 16:31   #10
Alice Fredine

hm..neznam..nije mi presimpa


Another ready to touch the sky and catch a star ? Alice is 16 and 5'10"5 (179), quite poised (but still wild looking). Perfect mix. Rocking.
Glamazone is offline  
Old 08.06.2009., 16:33   #11
Sarah Boehling


We noticed her a little while ago and we've never stopped watching, waiting for the right moment. And the right materials to come. Here they are, brand new tests (and a few more centimeters as she's now 5'9 34-24-35). So, meet Sarah today, meet the freshest American beauty and the most striking newcomer from Wallace Model Management, one of our favorite boutique agencies we already knew thanks to girls like Samantha Rayner.

* šta su to boutique agencies? znam šta su boutique hoteli ali agencije???
Glamazone is offline  
Old 08.06.2009., 17:14   #12
Ajme, sve cure su predivne! Vjerujem da će imati odličnu budućnost u modelingu

A ovo za "Boutique agencies" sam našla:
Agency that specializes in the creative aspects of advertising. Boutique agencies offer only those services that have to do with the creation of advertisements. The staff is usually small and is composed entirely of copywriters and artists. Generally, the talent is very high caliber, and the services are purchased on a fee basis by the job. Often, a boutique agency will call in independent or freelance writers and artists.
Tinnok is offline  
Old 08.06.2009., 18:12   #13
Clara Alonso-cura je predivna na polaroidima...jooj,oću je na pistii

Sarah Boehling -kako mi ima čarobne oči..onako moddrrrooo plavee...i preslatka je..sigurno je mlada,koliko vidim...

Ahh,nedostajat će mi stara tema....koliko dugo smo je gradili,pogotovo Glam...
__________________
After all this time? Always.
Valjakica is offline  
Old 08.06.2009., 19:01   #14
Clara Alonso je nosila već dosta revija...Sarah hm, ja sam pokupila baš najbolje slike ali inače ne čini mi se velikim potencijalom...i da, jako je mlada!

Joj ja sam presretna da smo se "rješili" stare teme. Osjećam se nekako lakšom haha

uf kako me ona Dorothea iritira...mala se pojavila niotkud praktički i sad je odmah wow a skroz bezvezna cura.

Šta mislite, hoće li sve te newcomerice polako izgurati Freju & Co. van sa pista? Ja mislim da se to već događa...zadnje 2-3 sezone te naše naj cure već puno manje revija nose. Pogotovo Snejana. Ok cure su si već i zaradile pa im nije ni hitno i normalno je da sada mogu birati i dozvoliti si da biraju same što će raditi a što ne.
Glamazone is offline  
Old 08.06.2009., 21:49   #15
Da, Snejana je jako malo revija nosila, jednu ili dvije na NY FW-u, Gucci u Milanu i znam da je u Veneciji za Chanel Cruise 2010. Možda je još koju, ispravite me... A što se tiče "izguravanja" već established modela - već se događa. Ni moja omiljena Tanya nije baš ove sezone nešto puno revija nosila, a kamoli druge... Newcomerice definitivno vladaju pistama.
Tinnok is offline  
Old 08.06.2009., 22:11   #16
e pa da...al meni je to zanimljivo pratiti i kampanje su im skoro sve pobrale ahahha
Glamazone is offline  
Old 08.06.2009., 22:17   #17
Quote:
Glamazone kaže: Pogledaj post
e pa da...al meni je to zanimljivo pratiti i kampanje su im skoro sve pobrale ahahha
loool...npr. za Prada SS09 - Ymre, Anna J, Giedre, Katrin, Nimue, Sigrid, Toni i Viktoriya

Tinnok is offline  
Old 09.06.2009., 13:10   #18
dorothea mi je stvarno bezvezna... nije cak ni prosjecna, nego ispod!
uvijek ce neka nova lica polako izgurat stara i to je ok i zanimljivo! dinamican je posao i tako i treba biti.

ovo za pradu mi je super
lana_ is offline  
Old 10.06.2009., 13:06   #19
slažem se,ovo za Pradu je odlično..i drago mi je vidjeti malo drugih cura,a ne samo 'naj'...

tako je-newcomerice vladaju pistama djelomično..još prije dvije sezone mogli smo na pistama samo vidjeti Aggy,Tanyu tako tako,Poly,itd. a sada puno cura jedva prepoznam jer ih je puno newcomerica...kolko god mi se to sviđa,ipak mi je nekako žao jer volim viđat ove poznatije...
__________________
After all this time? Always.
Valjakica is offline  
Old 10.06.2009., 13:38   #20
rebeca brown
lana_ is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:41.