Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2009., 12:59   #10761
Quote:
the_reaper_im kaže: Pogledaj post
Ja bi uzeo Dinamo
i meni je to prvo na pamet palo
__________________
ležim na krevetu,gledam nebo i zvjezde koje su boje tvojih očiju i razmišljam:gdje mi je jebote krov!!!
matejyk13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 14:19   #10762
Quote:
kekiww kaže: Pogledaj post
Pa dajte neke igrace koji bi dosli u dinamo na mijestu DR
a kaj je sa lovrenom,?????? pa mali je zakon, kaj si njega zaboravio........
__________________
do I look like I care?
gljeeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2009., 02:37   #10763
Quote:
MatejScorp13 kaže: Pogledaj post
a zašto je glupost, pa mislim da to nikome ne bi pokvarilo način igranja jer bilo bi potrebno samo napraviti u opcijama jedan checkbox kojim bi se to dodatno aktiviralo i ako tko hoće neka igra
to je fakat glupost, FM se pokušava učinit što realnijim, a ova opcija definitivno ne spada u to. ak nisi sposoban vodit klub dobivaš otkaz, i to je to.

treba povečat mogučnost komunikacije s igračima, tj. da možeš od njih tražit da ostanu u klubu i sl.

nešto što bi po meni dalo igrici novu dimenziju bilo bi micanje gledanja onih šugavih rezultata kad potegneš continue, jer to je onda presporo. trebalo bi stavit da možeš izabrat sve lige, al da su sve lige osim ove u kojoj ti igraš "pasivne", tj da postoji tablica i rezultati, al da se tebi ti rezultati ne pokazuju i da nemožeš gledat golove i highlightove. i kad poželiš otič u neku drugu ligu, da ta postane "aktivna" a ova u kojoj si bio "pasivna".

malo je komplicirano al dalo bi se izvest.
__________________
There's so many different worlds, so many different suns
and we have just one world, but we live in different ones..
Tijs is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2009., 08:46   #10764
Quote:
Tijs Verwest kaže: Pogledaj post
to je fakat glupost, FM se pokušava učinit što realnijim, a ova opcija definitivno ne spada u to. ak nisi sposoban vodit klub dobivaš otkaz, i to je to.
a neznam, ali meni nikako nije realno kada ti na početku odmah biraš s kojim ćeš klubom igrati, di je tu realnost ... ovo je igra i treba joj se tako pristupiti, ne kažem da po default opcijama ovo treba biti uključeno, nego jednostavno da postoji opcija da se to uključi za one koji su kao ja i žele igrati sa jednim klubom dok imaju volje (a ako sam samo ja tko želi ovo, pa neka onda naprave to samo zbog mene )
__________________
Nema glupavih pitanja, samo laganih odgovora!
MatejScorp13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2009., 14:28   #10765
Quote:
MatejScorp13 kaže: Pogledaj post
a neznam, ali meni nikako nije realno kada ti na početku odmah biraš s kojim ćeš klubom igrati, di je tu realnost
A zašto bi taj dio trebao biti realan? Jel bi po tebi svaki put kad započneš igru trebao krenuti s nekim niželigašem? Onda dok skupim reputaciju moji najdraži igrači više ni neigraju ili su ostarili pa mi ih se ne isplati dovoditi u klub i tu bi mi već pala zainteresiranost za fm...Taj dio se netreba mijenjati...A ovo što bi ti htjeo da nemoš dobit otkaz ...Pa ako dobro vodiš klub neznam zašto bi ga uopče dobio, a kad bi ga iz nekog meni nepoznatog razloga dobio koji je problem nastavit s nekim drugim klubom...Promijena kluba je dobra stvar, meni nije fora da sam skroz u istom klubu, onda mi igra postane dosadna...Npr. u ovom fm-u sam uvijek počinjo s Man City-em i nakon što bih osvojio prvenstvo, ligu prvaka i domaće kupove dao bih otkaz i promijenio klub i gledao kako City razvaljuje protivnike...To mi je največi gušt kod mijenjanja kluba, u City dovedem odlične mlade igrače i kad ja odem oni nastave razvaljivati, a ja krenem u novu avanturu...Znači, moj komentar na ovo tvoje da nemoš dobit otkaz je i
čmbrkš is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2009., 15:50   #10766
Quote:
Tijs Verwest kaže: Pogledaj post
to je fakat glupost, FM se pokušava učinit što realnijim, a ova opcija definitivno ne spada u to. ak nisi sposoban vodit klub dobivaš otkaz, i to je to.

treba povečat mogučnost komunikacije s igračima, tj. da možeš od njih tražit da ostanu u klubu i sl.

nešto što bi po meni dalo igrici novu dimenziju bilo bi micanje gledanja onih šugavih rezultata kad potegneš continue, jer to je onda presporo. trebalo bi stavit da možeš izabrat sve lige, al da su sve lige osim ove u kojoj ti igraš "pasivne", tj da postoji tablica i rezultati, al da se tebi ti rezultati ne pokazuju i da nemožeš gledat golove i highlightove. i kad poželiš otič u neku drugu ligu, da ta postane "aktivna" a ova u kojoj si bio "pasivna".

malo je komplicirano al dalo bi se izvest.
slažem se sa ovime.
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 01:16   #10767
Quote:
čmbrkš kaže: Pogledaj post
A zašto bi taj dio trebao biti realan? Jel bi po tebi svaki put kad započneš igru trebao krenuti s nekim niželigašem? Onda dok skupim reputaciju moji najdraži igrači više ni neigraju ili su ostarili pa mi ih se ne isplati dovoditi u klub i tu bi mi već pala zainteresiranost za fm...Taj dio se netreba mijenjati...A ovo što bi ti htjeo da nemoš dobit otkaz ...Pa ako dobro vodiš klub neznam zašto bi ga uopče dobio, a kad bi ga iz nekog meni nepoznatog razloga dobio koji je problem nastavit s nekim drugim klubom...Promijena kluba je dobra stvar, meni nije fora da sam skroz u istom klubu, onda mi igra postane dosadna...Npr. u ovom fm-u sam uvijek počinjo s Man City-em i nakon što bih osvojio prvenstvo, ligu prvaka i domaće kupove dao bih otkaz i promijenio klub i gledao kako City razvaljuje protivnike...To mi je največi gušt kod mijenjanja kluba, u City dovedem odlične mlade igrače i kad ja odem oni nastave razvaljivati, a ja krenem u novu avanturu...Znači, moj komentar na ovo tvoje da nemoš dobit otkaz je i
vi bi "realnost" ali ne bi "realnost" ... stvarno više ne znam šta bi vi

ja s druge strane volim početi s nekim niželigašem i onda igram s njima neke 3-4 sezone i sastavim dobar sastav, dođem u viši rank natjecanja i onda na startu dođe par loših rezultata a oni mi dadu nogu ... nakon svih novaca koje sam im zaradio i svih talenta koje sam doveo
__________________
Nema glupavih pitanja, samo laganih odgovora!
MatejScorp13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 21:38   #10768
Quote:
MatejScorp13 kaže: Pogledaj post
vi bi "realnost" ali ne bi "realnost" ... stvarno više ne znam šta bi vi
Isto vrijedi i za tebe...Otkazi su realnost, pomiri se s tim i ne kukaj...
čmbrkš is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 23:33   #10769
Quote:
čmbrkš kaže: Pogledaj post
Isto vrijedi i za tebe...Otkazi su realnost, pomiri se s tim i ne kukaj...
pa samo sam rekao šta bi bilo dobro da se uvede kao dodatna mogućnost, ipak je riječ o igrici tako da ne bi bilo loše kada bi onaj tko želi mogu izabrati ovaj način igranja isto kao što možeš izabrati da li ćeš početi sa stvarnim igračima ili sa odmah generiranim igračima ... a mislim da nisam počeo kukati ništa više od ostalih, jer pričamo o tome što bi voljeli vidjeti u novijim verzijama FM-a ...
__________________
Nema glupavih pitanja, samo laganih odgovora!
MatejScorp13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 23:43   #10770
Quote:
MatejScorp13 kaže: Pogledaj post
pa samo sam rekao šta bi bilo dobro da se uvede kao dodatna mogućnost, ipak je riječ o igrici tako da ne bi bilo loše kada bi onaj tko želi mogu izabrati ovaj način igranja isto kao što možeš izabrati da li ćeš početi sa stvarnim igračima ili sa odmah generiranim igračima ... a mislim da nisam počeo kukati ništa više od ostalih, jer pričamo o tome što bi voljeli vidjeti u novijim verzijama FM-a ...
svi smo se složili da je to glupost.

budi tiho
__________________
There's so many different worlds, so many different suns
and we have just one world, but we live in different ones..
Tijs is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 00:55   #10771
ej...evo i mene...ja udaram sa Dinamom. Trenutno sam u sezoni 2017/2018...12 godina zaredom osvajam domaću ligu, ali nikako da osvojil LP ili KU. Koja je tajna u tome?
Exitor Cugy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 13:51   #10772
Za FM 2010 izbacio bih 3D, jer je jako glup i zbog njega nisam igrao FM 2009 ni dva puta, vidio jednom i bacio CD, pa sam još na FM 2008. Volio bih i neke nove lige, recimo egipatsku ili nigerijsku, Saudijsku Arabiju, Iran, JAPAN (jednostavno moraju licencu uzeti i dobiti, moraju), i bilo bi fora da se stavi na editor da sami možemo uređivati sisteme liga i natjecanja, pa bih ja napravio HNL sa 10 klubova ili bi malo reorganizirao druge lige i međunarodne kupove. Volio bih i da ima Karipski kup, Gulf Cup, Afrički kup za u-20, jer često igram s reprezentacijama. Ali sam (ovo je ozbiljno) pričao s Milesom Javobsonom i kaže mi da nije siguran hoće li biti FM10.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 13:58   #10773
Quote:
Bjesomar_ kaže: Pogledaj post
Upravo sam krenuo ispocetka u 2009 s Tottenhamom (vjerojatno zadnji put prije 2010).
U 2008 sam sve i svasta osvajao dosta lagano, ali s 2009 nista osim kupova (uefa, liga prvaka).
Evo nadam se da sada budem.
Koga obicno dovodis i koga zadrzavas ?
A ne znam sad, ne mogu se sjetiti. Ali Luka mi je bio najbolji igrač, kupio ga za 6 M, a vrijedio je 2012 35 M eura. U početku sam prodao Berbatova interu za 22 M, i dovodio neke mlade sa strane. A imao sam i promašaja, recimo klasnića (prije toga dao za Bremen 31 gol u sezoni, doveo ga za 20 M, dao u dvi sezone 4 gola, pa ga prodo u HSV i tamo dadne 26 golova ) .

Inače dovodim mlađe igrače, a Modrića obavezno, gdje god dođem, i igram taktiku 4-4-2, ali ovako

________________________golman____________________ _____________

__rb_____________dc_______________dc______________ ___lb________



________________mc/dm__________luka modrić______________________

_rw/amr____________________________________________lw/aml_______

________________st/fc________________st_________________________

i većinom je dobitna, a kad izađe iz fore, uzmem 4-3-3

ma gazim sa svima, samo sam sa Dinamom puška, uvedem ih u LP,a prvenstvo katastrofa, redovito me deru Varteks, Cibalia i Osijek
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 16:10   #10774
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Za FM 2010 izbacio bih 3D, jer je jako glup i zbog njega nisam igrao FM 2009 ni dva puta, vidio jednom i bacio CD, pa sam još na FM 2008. Volio bih i neke nove lige, recimo egipatsku ili nigerijsku, Saudijsku Arabiju, Iran, JAPAN (jednostavno moraju licencu uzeti i dobiti, moraju), i bilo bi fora da se stavi na editor da sami možemo uređivati sisteme liga i natjecanja, pa bih ja napravio HNL sa 10 klubova ili bi malo reorganizirao druge lige i međunarodne kupove. Volio bih i da ima Karipski kup, Gulf Cup, Afrički kup za u-20, jer često igram s reprezentacijama. Ali sam (ovo je ozbiljno) pričao s Milesom Javobsonom i kaže mi da nije siguran hoće li biti FM10.
ja sam isto čito nekaj slično, i navodi se da bi se sredinom 9 mjeseca izdao patch za 2009, i krenulo bi se s radovima na 2011. neda mi se sad tražit izvor.
__________________
There's so many different worlds, so many different suns
and we have just one world, but we live in different ones..
Tijs is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 19:55   #10775
kako da stavim flastera na nekog protivničkog igrača?
__________________
Čitanje kvari vid, dobro vide samo nepismeni
Rock in Rio is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 21:55   #10776
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
A ne znam sad, ne mogu se sjetiti. Ali Luka mi je bio najbolji igrač, kupio ga za 6 M, a vrijedio je 2012 35 M eura. U početku sam prodao Berbatova interu za 22 M, i dovodio neke mlade sa strane. A imao sam i promašaja, recimo klasnića (prije toga dao za Bremen 31 gol u sezoni, doveo ga za 20 M, dao u dvi sezone 4 gola, pa ga prodo u HSV i tamo dadne 26 golova ) .

Inače dovodim mlađe igrače, a Modrića obavezno, gdje god dođem, i igram taktiku 4-4-2, ali ovako

________________________golman____________________ _____________

__rb_____________dc_______________dc______________ ___lb________



________________mc/dm__________luka modrić______________________

_rw/amr____________________________________________lw/aml_______

________________st/fc________________st_________________________

i većinom je dobitna, a kad izađe iz fore, uzmem 4-3-3

ma gazim sa svima, samo sam sa Dinamom puška, uvedem ih u LP,a prvenstvo katastrofa, redovito me deru Varteks, Cibalia i Osijek
E jabi ga, ja igram 9.03...
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 23:26   #10777
Quote:
Rock in Rio kaže: Pogledaj post
kako da stavim flastera na nekog protivničkog igrača?
mislim da je to isto u taktici. kad namjestas zonal marking imas za odabrat man marking. pa mozes namjestit ko ce kojeg igraca cuvat. a imas i prije pocetka utakmice poslije team talka, odaberes njihovog igraca i onda closing down hard il sta vec tackling i tak to.. sretno nadam se da sam pomogao
shota98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 23:40   #10778
Imaš opposite instructions kada igraš utakmicu pa tamo namjestiš closing down always na pojedinog igrača
doki1919 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 23:51   #10779
Quote:
Tijs Verwest kaže: Pogledaj post
svi smo se složili da je to glupost.

budi tiho
di su ti svi ...
__________________
Nema glupavih pitanja, samo laganih odgovora!
MatejScorp13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 02:36   #10780
Ovo mi se prvi put dogodilo otkako igram menađera!
Predsjednik je kupio nekog igrača, nisam mogao ništa učinit. Predsjednik je dao ponudu klubu za igrača i sam mu je ponudio ugovor.
Šta bi to trebalo značit?!?
Exitor Cugy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:03.