Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.11.2009., 14:15   #221
Quote:
dersette kaže: Pogledaj post
Shvaćam...u biti meni prvo što pada na pamet je recimo uravnoteženost elemenata(da nijedan nije dominantan), da su planete"raspršene" po cijeloj natalnoj(ali da nema previše opozicija)..., da nema izostanka nekog aspekta ili predominacije...a nakon toga i cjelokupna osobnost naravno...
osobe koje poznajem a imaju "rasprsene" karte
su uglavnom isto tako rasprseni na svugde i nigde
svasta pocinju, nista ne zavrsavaju
skorpija_strela is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2009., 14:23   #222
Quote:
skorpija_strela kaže: Pogledaj post
osobe koje poznajem a imaju "rasprsene" karte
su uglavnom isto tako rasprseni na svugde i nigde
svasta pocinju, nista ne zavrsavaju
Jesi li mislila na isto što i ja? Ja sam mislila na to da ne bude koncentracija planeta na jednoj kući... jer koliko sam primjetila kada je u jednoj kući, osoba se toliko fokusira na taj aspekt života, da sve ostalo bude suviše sporedno i zaboravljeno...meni to nije izbalansirana osoba...iako da, kada je koncentracija velika u jednoj kući, osoba puno postigne na tom području....
__________________
olovka, papir i zvijezde
dersette is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2009., 14:27   #223
da , slazem se za to
neka sredina je najbolja
skorpija_strela is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2009., 14:36   #224
Quote:
skorpija_strela kaže: Pogledaj post
osobe koje poznajem a imaju "rasprsene" karte
su uglavnom isto tako rasprseni na svugde i nigde
svasta pocinju, nista ne zavrsavaju
Točno. Planeti su mi bez smisla i mozga koncentrirani na 2.,3.,6., 8. i 11.,a eto,imam tendendciju počinjati grandiozne stvari (to je Strijelac) i na kraju obeshrabriti se i neslavno propasti.

EDIT: i ne bih rekla da baš lako odustajemo,već da se dugo tražimo.
znashtikosam is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2009., 15:05   #225
Quote:
znashtikosam kaže: Pogledaj post
Točno. Planeti su mi bez smisla i mozga koncentrirani na 2.,3.,6., 8. i 11.,a eto,imam tendendciju počinjati grandiozne stvari (to je Strijelac) i na kraju obeshrabriti se i neslavno propasti.

EDIT: i ne bih rekla da baš lako odustajemo,već da se dugo tražimo.
prva iskrena


neki to zovu "svestranost"

ali bitan je entuzijazam
skorpija_strela is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2009., 15:07   #226
a kako se vidi u karti neurednost?
(neredovno tusiranje i slicne pojave)
skorpija_strela is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2009., 15:44   #227
Quote:
skorpija_strela kaže: Pogledaj post
a jel ima neki astroloski pokazatelj koji ti se "dopada" kad vidis u necijoj karti?
Ne znam kako to drugi rade, pretpostavljam da si pitanje postavila osobno pa ti tako mogu jedino i odgovoriti (iz vlastita iskustva).

U biti dogodi se tako da otvorivši kartu, ona "zabljesne" tim nekim svojim specifičnim tipom energije koji onako baš izbija iz nje. Onda "sjednem" i pogledam detaljnije pa vidim gle ova osoba ima ovu osobinu, pa ima i ovu, i ovu, itd...i tako dobijem tu neku sličku o njoj. Naravno neke osobine su više "dopadljive" a neke "manje".
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2009., 15:51   #228
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Ne znam kako to drugi rade, pretpostavljam da si pitanje postavila osobno pa ti tako mogu jedino i odgovoriti (iz vlastita iskustva).

U biti dogodi se tako da otvorivši kartu, ona "zabljesne" tim nekim svojim specifičnim tipom energije koji onako baš izbija iz nje. Onda "sjednem" i pogledam detaljnije pa vidim gle ova osoba ima ovu osobinu, pa ima i ovu, i ovu, itd...i tako dobijem tu neku sličku o njoj. Naravno neke osobine su više "dopadljive" a neke "manje".
da, mislim na tebe licno

sta ti to zabljesne?
skorpija_strela is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2009., 16:19   #229
Quote:
skorpija_strela kaže: Pogledaj post
sta ti to zabljesne?
Pa cjelina. Slično kao kada neku osobu prvi put vidiš u živo. Vidiš je i ona na tebe ostavi taj neki prvi a opet sveukupni dojam.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 09:52   #230
... nepovjerenje - sumnjičavost?
12.kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 17:27   #231
Ima veze s Djevicom...
__________________
olovka, papir i zvijezde
dersette is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 17:49   #232
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Pa cjelina. Slično kao kada neku osobu prvi put vidiš u živo. Vidiš je i ona na tebe ostavi taj neki prvi a opet sveukupni dojam.
uf ova Fish bi bila dobar politicar

evo ja
volim kombinacija vodolije+strelca
kombinacije ribe+blizanaca+skorpije
ne svidja mi se jak upliv u istoj karti ovna+bika+lava
ili pak vaga+jarac

na to sam mislila, znam da mi neces odgovoriti
skorpija_strela is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 18:07   #233
Quote:
skorpija_strela kaže: Pogledaj post
uf ova Fish bi bila dobar politicar

evo ja
volim kombinacija vodolije+strelca
kombinacije ribe+blizanaca+skorpije
ne svidja mi se jak upliv u istoj karti ovna+bika+lava
ili pak vaga+jarac

na to sam mislila, znam da mi neces odgovoriti
Ne znam u čemu je problem, napisah ti kako to radim (što si i pitala). Kartu uvijek gledam kao cjelinu, a onda se iz nje "kristaliziraju dijelovi karaktera" - nemam neke "univerzalne unaprijed odabrane kombinacije" ili što si već mislila?



P.S. I kakav ti je ovo uopće komentar - "ova Fish"?
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 18:32   #234
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
P.S. I kakav ti je ovo uopće komentar - "ova Fish"?
nista lose
tako se cesto obracam ljudima kad sam "kao ljuta" na njih

(ok, mislila sam da imas neke "kombinacije")
skorpija_strela is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 11:02   #235
Nadam se da nije bila manipulacija? Ili...
__________________
*
Šlus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 15:54   #236
kako bi se objasnio neciji uspjeh u svemu cega se dotaknu (ili barem nama tako izgleda), a opet je taj uspjeh nesto sto i nema neku vrijednost (prema nekim mjerilima). Npr. Nives Celzijus. Naravno, ja nemam pojma kakav je njen zivot zaista ali recimo, dohvati se pisanja knjige i knjiga postane najprodavanija (iako je teski tresh pretpostavljam, ne zivim u Hr pa nemam pristupa knjizi), pocne pisati kolumnu koja opet postane uspjesna (sudece prema onom sto prenose hr portali, tresh again) ... svom muzu je super zena, sigurno je i dobra majka blah blah... a opet vecini nas je sve to katastrofa.
honey_b is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 16:20   #237
... svaka medalja ima dvije strane, a ljudi su skloni gledati onu stranu medalje koja više svjetluca.
A istina je uvijek " ispod, u pozadini ". I rijetko kad se podudara s onim što vidimo na prvi pogled.
12.kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 16:25   #238
Quote:
honey_b kaže: Pogledaj post
kako bi se objasnio neciji uspjeh u svemu cega se dotaknu (ili barem nama tako izgleda), a opet je taj uspjeh nesto sto i nema neku vrijednost (prema nekim mjerilima). Npr. Nives Celzijus. Naravno, ja nemam pojma kakav je njen zivot zaista ali recimo, dohvati se pisanja knjige i knjiga postane najprodavanija (iako je teski tresh pretpostavljam, ne zivim u Hr pa nemam pristupa knjizi), pocne pisati kolumnu koja opet postane uspjesna (sudece prema onom sto prenose hr portali, tresh again) ... svom muzu je super zena, sigurno je i dobra majka blah blah... a opet vecini nas je sve to katastrofa.
U osnovi ovo što pitaš ima najviše veze s dvije stvari: jedna je da osoba ima jake veze u novinarskim krugovima pa je oni prezentiraju u takvom svjetlu, a druga da su te veze jake u odnosu na onaj činioc njena temeljna karaktera koji ima veze s slikom koju ostavlja javnosti - ASC.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 19:44   #239
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
U osnovi ovo što pitaš ima najviše veze s dvije stvari: jedna je da osoba ima jake veze u novinarskim krugovima pa je oni prezentiraju u takvom svjetlu, a druga da su te veze jake u odnosu na onaj činioc njena temeljna karaktera koji ima veze s slikom koju ostavlja javnosti - ASC.
ako je asc utisak koji ostavljamo
zasto neki kazu da je MC -nas "imidz" i koja je razlika
to me zbunjuje
skorpija_strela is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 20:22   #240
možda Ac govori o dojmu kojeg ostavljamo u privatnom, a Mc u javnom životu..?
__________________
olovka, papir i zvijezde
dersette is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:08.