Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Ostali oblici investiranja

Ostali oblici investiranja Ja ne radim za novac. Novac radi za mene.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2009., 20:49   #21
JayDee, neću ti obrisati post jer si uložio trud u njega, ali malo smiri doživljaj. Dvije su ti rečenice obrisane.
bilokoje is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 20:04   #22
demo EA

Ljep pozdrav svima korisnicima ovog foruma.

Na zahtjev šaljem free demo verziju svog robota sa svim manual uputama.
Želio bih nekakav feedback od potencialnih testera.

ako ko zeli testirat onda nek mi šalje pm ili me kontaktira putem skyp:carbonbasedlifeforms72

Zelim Vam puno pozitivnog trejdanja.

Bok drustvo
__________________
Be aware of your thoughts ...thoughts manifest physical dimension
BalShemTov is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 15:23   #23
Skinuo sam nekidan platformu metatrader4 od UWC (united world capital) pa ne mogu vjerovati u ovo što gledam. Swap na eur/usd 7,20 utorak. Margin na jednu poziciju tog para (1 lot, 1:100) 1400. Do nedavno sam koristio istu platformu od Alpari sa duplo manjim swapovima i marginom. Jel to neki zajeb...Jasno mi je da postoje razlike od brokera do brokera ali baš ovolike...????
Radi se o demo računu.
subaru14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 11:44   #24
Quote:
BalShemTov kaže: Pogledaj post
Ljep pozdrav svima korisnicima ovog foruma.

Na zahtjev šaljem free demo verziju svog robota sa svim manual uputama.
Želio bih nekakav feedback od potencialnih testera.

ako ko zeli testirat onda nek mi šalje pm ili me kontaktira putem skyp:carbonbasedlifeforms72

Zelim Vam puno pozitivnog trejdanja.

Bok drustvo
Par pitanja:

1. Jel trend follower ili Asian scalper?
2. Koji parovi i TF?
3. Risk/Reward Ratio odnosno TP=? SL=?

Hvala
__________________
Printing money with Forex trading
JayDee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 13:43   #25
Quote:
JayDee kaže: Pogledaj post
Par pitanja:

1. Jel trend follower ili Asian scalper?
2. Koji parovi i TF?
3. Risk/Reward Ratio odnosno TP=? SL=?

Hvala
1. ni jedno, ni drugo (radi u zavrsnici ny session od 17 pm -24:00 od prilike)
2. GU i EUR/USD
3. tp i sl markirani u MM

Ako si zainteresovan javi se mi na skype , pa tamo mozemo detaljnije popricati

lp
__________________
Be aware of your thoughts ...thoughts manifest physical dimension
BalShemTov is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2009., 14:39   #26
Za mene učenje kod kuće uz internet nije bila dobra ideja, na internetu ima šuma svega i svačega i dobroga i lošeg, najgore je što ne znaš od čega da kreneš, pa se može potrošiti brdo vremena uzalud. Nakon nekog vremena odlučio sam otići kod admiral markets-a na edukaciju i nisam požalio novaca.
Može se naučio preko interneta, ali nakon što sam završio tečaj vidio da bi mi za to što sada znam trebalo još najmanje godina dana kopanja i čitanja po netu.
điki15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2009., 17:16   #27
Pozdrav,
Ja sam novi, imam jedno pitanje za vas forexaše
što mislite o plus500 platformi? da li je netko na njoj i da li ima tko kakvih iskustava? Daleko je najjednostavnija od svih ostalih s kojima sam se susreo
pozz
crotalus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 10:12   #28
Quote:
crotalus kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
Ja sam novi, imam jedno pitanje za vas forexaše
što mislite o plus500 platformi? da li je netko na njoj i da li ima tko kakvih iskustava? Daleko je najjednostavnija od svih ostalih s kojima sam se susreo
pozz
Platforma mi se uopće ne sviđa, to je kao da se djeca igraju forex-a, a forex nije igra nego ozbiljna djelatnost, na toj platformi nema potrebnih alata, nema potrebnih indikatora...ukratko nema ništa po meni što koristim za trgovanje na metatraderu koji je jedna od najboljih svjetskih platformi.
điki15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 15:05   #29
Kad sam isao na forex i skidao metatrader vidio sam samo trgovanje valutama, to mi je malo dosadno... Na +500 imam razne sirovine, dionice, fondove...
Radio sam jedno vrijeme na demo verziji, gdje sam izgubio namjerno novac i doveo se sa 50k do 2000 i u prosjeku dnevno zaradio par sto kunića
onda sam se ulogirao na real acc i dobio 100 kn gratis, to je bilo juce navece, sad imam 180 što mislim da je jako puno, 80% a potpuni sam početnik, tako da mi se relativno sviđa...
crotalus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2009., 03:01   #30
Quote:
crotalus kaže: Pogledaj post
Kad sam isao na forex i skidao metatrader vidio sam samo trgovanje valutama, to mi je malo dosadno... Na +500 imam razne sirovine, dionice, fondove...
Radio sam jedno vrijeme na demo verziji, gdje sam izgubio namjerno novac i doveo se sa 50k do 2000 i u prosjeku dnevno zaradio par sto kunića
onda sam se ulogirao na real acc i dobio 100 kn gratis, to je bilo juce navece, sad imam 180 što mislim da je jako puno, 80% a potpuni sam početnik, tako da mi se relativno sviđa...
--I--
Ajde nek Ti je sa srećom, ali ipak malo pripazi sa eventualnim uplatama većih
svota jer je ... " Plus500 is operated by: Plus500 Ltd, Belize. " !
Registracija i osnivanje firme izvršeni su na lijepom egzotičnom mjestu,
pa ako netko zatreba pravnu pomoć u eventualnom parničenju sa +500 ... :
--II--
Što se tiče Forex-a u Hrvatskoj, njegove legalnosti, od 01.01.2010. postaje legalan,
legalne postaju devizne uplate/isplate na vaše račune !!
Još samo da tete na šalterima banaka tj. njihovi šefovi to shvate/prihvate i primjene !
Točnije, većina odredbi prestaje važiti sa 01.01.2010. a manji dio
(odnosi se većinom na kreditiranja) će se ukidati 2011. i danom ulaska u EU.
+-------------------------------------------------------------------+
-Uredba o izmjenama i dopunama Zakona o deviznom poslovanju (NN, br. 153/2009.)
-Dodatne odredbe (3 kom.)
http://www.hnb.hr/index.html
bigbozo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2009., 12:48   #31
Da li postoji još kakvo trgovanje, da je ok, a da uključuje i neke sirovine i dionice ili fondove?
crotalus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 01:05   #32
plus500 forex- zna li tko sta vise?

Pozdrav svima, molim informaciju ako ima neko ikakva iskustva sa plus500 forex.Dali je to stvarno tržište ili je samo jedna namiještaljka u nizu za pokupi lovu. Pokušao sam se malo igrati u demo verziji i izgleda mi pre jednostavno da bi bilo istinito.
Hvala svima.
ratz_hell is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 15:55   #33
Pogledati cu malo tu Plus500 platformu pa odgovoriti na pitanja. Vidio sam dosta bannera na netu za to al nisam kliknuo Ali ovo što bigbozo piše drži vodu, ti brokeri "sa" egzotičnih lokacija su uvijek sumljivi.

Quote:
crotalus kaže: Pogledaj post
Da li postoji još kakvo trgovanje, da je ok, a da uključuje i neke sirovine i dionice ili fondove?

Pa najpopularnije ti je nafta,zlato i valute. Onda imas americke dionice S&P, DOW ,NAS i engleske FTSE i tako to. Na pocetku se najbolje odluciti za jedno od toga(preporucam valute) a poslije mozes dodavati ostale ako zelis.

EDIT: Pogledah tu +500 platformu, ukratko drž'te se MetaTrader(MT4) platforme, većina brokera je nude tako da kada naučiš s njom raditi moći češ otvoriti račun sa puno brokera i odmah sve znati, ako se naučiš trgovati sa +500 i odlučiš promjeniti brokera nakon nekog vremena i "dobiješ" MT4 biti češ "izgubljen". To je moje mišljenje.
__________________
Printing money with Forex trading

Zadnje uređivanje JayDee : 02.01.2010. at 16:25.
JayDee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2010., 13:17   #34
da li je se netko raspitao, pošto je od prije par dana forex legalan, kako sada trgovat?
da li se treba negdje prijavit, kakav racun otvorit (tekuci ili ziro) i sl?
hvala
crotalus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2010., 14:33   #35
http://www.earnforex.com/forex-brokers/Plus500


Ja sam na demou za par dana s 50000 $ zaradio s polugom 1:2 2200 $ naa fxcm (mt4)
bez ikakvog predznanja i čitanja bilo kakvih prognoza. Obično prodam euro popodne i kupim naveče, većinom se ponavlja od 1, 43 - 1,44, Naravno danas je otišlo nešto niže ispod 1,43 , ali ja sam početnik meni ne igra ulogu i pričekao sam i onda je narastao.
Šta bi bilo da je bila veća poluga..
ico1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 13:05   #36
Quote:
ico1 kaže: Pogledaj post
http://www.earnforex.com/forex-brokers/Plus500


Ja sam na demou za par dana s 50000 $ zaradio s polugom 1:2 2200 $ naa fxcm (mt4)
bez ikakvog predznanja i čitanja bilo kakvih prognoza. Obično prodam euro popodne i kupim naveče, većinom se ponavlja od 1, 43 - 1,44, Naravno danas je otišlo nešto niže ispod 1,43 , ali ja sam početnik meni ne igra ulogu i pričekao sam i onda je narastao.
Šta bi bilo da je bila veća poluga..
Par dana na live računu ne znači a ma baš ništa, a na demu pogotovo. 2-3 mjeseca na live računu potrebno je za neku suvislu ocjenu mogućnosti zarade. Bilo tko, tko ima iskustva na forexu, složit će se sa monom.
Ovo što se tebi desilo je isto kao kad odeš u kazino "bez ikakvog predznanja" pa te krene.
onliner is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 14:14   #37
Quote:
crotalus kaže: Pogledaj post
da li je se netko raspitao, pošto je od prije par dana forex legalan, kako sada trgovat?
da li se treba negdje prijavit, kakav racun otvorit (tekuci ili ziro) i sl?
hvala
Sve što ti treba je kreditna ili debitna kartica vezana za neki račun. Ja imam VISA Elektron vezanu za USD devizni račun u ERSTE i s njom uplaćujem i na nju vučem.


Quote:
onliner kaže: Pogledaj post
Par dana na live računu ne znači a ma baš ništa, a na demu pogotovo. 2-3 mjeseca na live računu potrebno je za neku suvislu ocjenu mogućnosti zarade. Bilo tko, tko ima iskustva na forexu, složit će se sa monom.
Ovo što se tebi desilo je isto kao kad odeš u kazino "bez ikakvog predznanja" pa te krene.
Potpisujem!
__________________
Printing money with Forex trading
JayDee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 01:26   #38
Quote:
crotalus kaže: Pogledaj post
da li je se netko raspitao, pošto je od prije par dana forex legalan, kako sada trgovat?
da li se treba negdje prijavit, kakav racun otvorit (tekuci ili ziro) i sl?
hvala

Ja sam sa svojeg deviznog uplatio brokeru i on isplaćuje (što je za sada rijetkost ) natrag na devizni.
__________________
Nisam ti ja za te điđe-baje.
eisenfaust is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 01:28   #39
Quote:
ico1 kaže: Pogledaj post
http://www.earnforex.com/forex-brokers/Plus500


Ja sam na demou za par dana s 50000 $ zaradio s polugom 1:2 2200 $ naa fxcm (mt4)
bez ikakvog predznanja i čitanja bilo kakvih prognoza. Obično prodam euro popodne i kupim naveče, većinom se ponavlja od 1, 43 - 1,44, Naravno danas je otišlo nešto niže ispod 1,43 , ali ja sam početnik meni ne igra ulogu i pričekao sam i onda je narastao.
Šta bi bilo da je bila veća poluga..
Obavještavaj nas o daljnjem trgovanju. Vidim da će biti zanimljivo.
__________________
Nisam ti ja za te điđe-baje.
eisenfaust is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 23:02   #40
Evo kako sam trejdao od 28.12.2009-6.1.2010

http://rapidshare.com/files/33137443..._statement.xls
http://hotfile.com/dl/23203609/a7c4c...ement.xls.html

Napominjem nemam nikakvog znanja, obično profulam malo , ali onda ne reagiram panično več pričekam.

Zadnje uređivanje ico1 : 06.01.2010. at 23:14.
ico1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:34.