Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2010., 16:17   #1
Boje za kosu

Tema Sve o farbama za kosu, bojanju, pramenovima... razdvaja se na tri teme - ovu o bojama za kosu te druge dvije o farbanju kose i pramenovima.
Dakle, ovdje možete pisati o svemu vezanom uz boje za kosu .
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2010., 17:02   #2
Budući da nisam dobila odgovor, postat ću ponovno... molim vas, uhvatite vremena i dobacite neki pametan savjet... https://www.forum.hr/showpost.php?p=2...postcount=3974

Mislite li da je uopće moguće od prve dobiti drugu? Ako jest, kako? Ako nije, kako je barem posvijetliti, da nema tih narančastih tonova?

Hvala
__________________
~ Ne traži razloge za tugu, već sitnice za sreću! ~
The_Mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2010., 20:13   #3
Jel netko probao farbu Phyto? Ima ju za kupiti po apotekama, navodno nešto biljno i prirodno. Boja tamnoblond na kutiji izgleda prekrasno, zanima me jel im boje doista tako ispadnu i općenito iskustva s tim bojama?
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 11:12   #4
Moram i ja da pitam na ovoj temi jer pod crvenokosim nisam dobila odgovor.Da li se iko farbao (ili znate nekoga ko jeste)sa Palette intensive red violet bojom,kako ispada na smedju kosu,da li dugo drzi.....
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2010., 18:20   #5
Jel zna netko gdje se u Zagrebu mogu kupiti Keune boje za kosu?
bubuleya is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2010., 18:26   #6
Smile

Quote:
The_Mala kaže: Pogledaj post
Budući da nisam dobila odgovor, postat ću ponovno... molim vas, uhvatite vremena i dobacite neki pametan savjet... https://www.forum.hr/showpost.php?p=2...postcount=3974

Mislite li da je uopće moguće od prve dobiti drugu? Ako jest, kako? Ako nije, kako je barem posvijetliti, da nema tih narančastih tonova?

Hvala
Ja sam imala isti problem s narancastom kad sam od brinete postala plavusa, al mi je frizerka to sredila. Sad nisam u mogucnosti dat velike pare za zagrebacke frizere pa sam odlucila sama se doma obojat. Zvala sam svoju frizerku i rekla mi je tocno koju cu boju kupit i koji hidrogen i u kojem omjeru pomijesat to dvoje. Tako da ti predlazem da i ti zovnes neku dobru frizerku da ti kaze sta da kupis, jer ako eksperimentiras na svoju ruku pa lose ispadne, opet ces morat ic u salon da te popravljaju, a to nam nije cilj, jel da?
bubuleya is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2010., 10:39   #7
Danas sam trebala da kupujem farbu.Molim vas da mi kazete posto mi je kosa suha i ne zelim jos vise da je tretiram,da li Palette deluxe isusuju kosu jer sam cula pohvale za NJIH.Molim vas sto prije da mi kazete da znam sta da kupim.Nasla sam savrsenu nijansu ali ako cu ugroziti kosu radije bih nesto blaze.
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2010., 11:44   #8
Je li netko koristio Color Erbe boje za kosu? Kako primaju, osobito svjetlije nijanse.
Njihov regenerator bez ispiranja mi je pravo otkriće, nakon hrpe uzalud potrošenog novca konačno sam našla proizvod koji mi je regenerirao kosu. A ako su i boje takve...
plavuša u duši is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2010., 12:57   #9
Quote:
bubuleya kaže: Pogledaj post
Jel zna netko gdje se u Zagrebu mogu kupiti Keune boje za kosu?
Znam da je glavni zastupnik/uvoznik za Keune u Stupniku, ali ne znam da li imaju maloprodaju.
Probaj na netu iskopati broj telefona pa zvrcni, najbolje tako. A ako nemaju oni, onda sigurno znaju u kojim dućanima se mogu kupiti.
Maja.Solcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2010., 16:19   #10
Quote:
bubuleya kaže: Pogledaj post
Jel zna netko gdje se u Zagrebu mogu kupiti Keune boje za kosu?
U Nami na Trgu imaš cijelu paletu njihovih proizvoda te kod Cvjetnog trga.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2010., 18:45   #11
Quote:
bubuleya kaže: Pogledaj post
Jel zna netko gdje se u Zagrebu mogu kupiti Keune boje za kosu?
Pa dm ima njihove farbe.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2010., 20:15   #12
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Pa dm ima njihove farbe.
Stvarno?! Nisam nikad kupovala boje pa nisam isla za tim Hvala!
bubuleya is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2010., 20:18   #13
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
U Nami na Trgu imaš cijelu paletu njihovih proizvoda te kod Cvjetnog trga.
Hvala!
bubuleya is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 01:25   #14
jeli netko probao KEUNE??
Ispiru li se brzo??
__________________
I BELIEVE IN FAIRIES!!!
I DO!
I DO!
cutie1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 22:52   #15
Di mogu nac plave (baš plave, ko more i to) ili zelene (ne trajne) boje u Zagrebu?
Lucija9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 15:27   #16
Quote:
Lucija9 kaže: Pogledaj post
Di mogu nac plave (baš plave, ko more i to) ili zelene (ne trajne) boje u Zagrebu?
hmm ako misliš baš plavo (ne blond nego ajd ko ovaj smajlić xD) mislim da ih imaš za kupiti u frizerskom salonu tamo u Jurišićevoj preko puta konja ^^ a zelene ne trajne boje imaš u dm-u (bar ima kod nas u kc-u) ubiti mislim na pjenu za kosu koja se ispere nakon 2 pranja.
Anna xD is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 22:18   #17
Quote:
Neuhvatljivaa kaže: Pogledaj post
Moram i ja da pitam na ovoj temi jer pod crvenokosim nisam dobila odgovor.Da li se iko farbao (ili znate nekoga ko jeste)sa Palette intensive red violet bojom,kako ispada na smedju kosu,da li dugo drzi.....
Ja ja ja. Meni je to ispalo narancasto(zato jer mi je podloga bila zuto-narancasta), ali par cura koje se farbaju s njom ispada im lijepa crveno-ljubicasta boja kao na kutiji . Tebi ce isto takva vjerovatno ispasti, jer moja kosa je inace cudna .

A to pitanje jeli isusuje kosu neznam, mislim meni je osobno deluxe najgora od palette-ovih. Ali onaje inace skoro svima najbolja(od schw.). Nego moja je kosa debilna sve na njoj naopako ispadne. Pa nek ti jos netko odgovori

P.s. ja mislim da se Elektra farbala s njom prije.
__________________
I start to complain that there is no rain..
Disease is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 02:32   #18
Khm... ja sam se opiturala s Keune 1517 u koju je isao 9% hidrogen, u omjeru 1:2 kako mi je rekla moja frizerka. I ispala sam narancasta (fala siru, samo izrast, koji je, nazalost, bio velik). Sad me zanima jel neka od vas na takvu naracastu stavljala neku drugu boju npr. Palette, i kakvo je stanje bilo nakon toga...
bubuleya is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 10:45   #19
Quote:
Disease kaže: Pogledaj post
Ja ja ja. Meni je to ispalo narancasto(zato jer mi je podloga bila zuto-narancasta), ali par cura koje se farbaju s njom ispada im lijepa crveno-ljubicasta boja kao na kutiji . Tebi ce isto takva vjerovatno ispasti, jer moja kosa je inace cudna .

A to pitanje jeli isusuje kosu neznam, mislim meni je osobno deluxe najgora od palette-ovih. Ali onaje inace skoro svima najbolja(od schw.). Nego moja je kosa debilna sve na njoj naopako ispadne. Pa nek ti jos netko odgovori

P.s. ja mislim da se Elektra farbala s njom prije.
Ofarbala se ja vec i kosa je prelijepa na dodir ali boja je ispala bas bas tamna.Ni blizu one koju sam zeljela.Poslije sam stavila na kosu maslinovo ulje pa skidac Fama i drzala 10 minuta.Sada mi je bas neka lijepa boja.Steta sto tog skidaca nemam vise u zalihama a ima ga kupiti samo u Srbiji ja sam dobijala od tamo.
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 17:18   #20
jaoO jel pomagajteee..!!!!
jel nekoo ima ovakvu boju kose
http://www.facebook.com/l.php?u=http...bf60990&ref=nf
mnogo mi se svidja..al ne znam koja je to farba...neka garnier 10 min pepeljasto svetlo smedja..ili garnier 512..neka sa prelivima nzm...molim vas ...ako nekoO ZNA...
nensy swgirl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:07.