Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2010., 20:22   #41
Čini mi se da sam probala takav od Tony & Guy (kupljeno u Kozmu), ali bio mi je skroz bezveze. Kosa poslije jad jadova. Na svu sreću sam uzela neko mini pakiranje za probu.
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 17:25   #42
total repair i nutri gloss odlični
kodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 15:08   #43
rozi elseve za beživotnu kosu-odličan
saharasaharović is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 20:33   #44
elseve za masnu kosu
jpnsankaijuku is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 00:00   #45
Prije sam koristila rozi Elseve za masnu kosu, bio je odličan, ali preskup.
Sada koristim Cien iz lidla. Super je.
__________________
samo guraj naprid, šta drugo moš.
Fanhp is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 17:59   #46
Koji je to rozi Elseve za masnu kosu?
I kaj ne koštaju Elseve šamponi 20 -ak kuna?
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 12:29   #47
curke, mene zanima po kojem principu birate šampon?
mislim, ja imam kovrčavu, obojanu, suhu kosu koja jako ispada
pa ne znam kak da odlučim dal da uzmem šampon za kovrčavu ili suhu ili obojanu kosu...? u biti, da sad mi ništa nije 100% odgovaralo
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 12:42   #48
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Koji je to rozi Elseve za masnu kosu?
I kaj ne koštaju Elseve šamponi 20 -ak kuna?
Ovaj
http://www.lorealparis.com.hr/proizv...oss-light.aspx
A čuj, nekome je 20 kuna puno...
frogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 14:10   #49
A nije to za masnu kosu kosu - to je šampon za dugu kosu s onim "efektom bisera" ali da ne masti kosu i to je to
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 17:06   #50
Question Biosline BIOKAP šampon

Mene zanima gdje se još može kupit šampon za masnu od Bioslin-a BIOKAP jer se inače prodaje u Mülleru ali ga sad tamo trenutno nema Koliko je on učinkovit za problem masne kose nije neka cijena(60kn), a piše da je prirodan i nema kemikalija
marin-12 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 29.03.2010., 17:55   #51
Subrina proffesional

Devojke da li je neka mozda probala neki njihov sampon? Slucajno sam spazila u jednom frizerskom salonu, nisu skupi uopste a imaju razne, za ostecenu kosu, sensitive, za farbanu, masnu i jos 300 cuda
marizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 00:06   #52
ja bi samo pohvalila novi garnierov šampon ultra naturals jako sam zadovoljna, kosa je super mekana i lijepo miriši
inače sam koristila total repair od loreala, već sam si i novi uzela, ali danas u kozmu opet vidjeh ove garnierove i nisam mogla odoljeti. uzela sam aloe veru, slijedeće na popisu je onaj od avkoada i shea buttera... pa od jajeta... itd. a ovaj loreal će malo skupljati prašinu jedno vrijeme
__________________
Impossible is just a big word thrown around by small men who find it easier to live in the world they've been given than to explore the power they have to change it. /IMPOSSIBLE IS NOTHING/
Perdita_Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 18:50   #53
Što se tiće Subrine Professional,njihove šampone koristi moja frizerka. Kad mi je zadnji put oprala sa tim kosom sve je bilo ok do sutradan. Onda sam dobila užasan svrbež.

Inače koristim Gliss Kur, ali sam kupila mali flakon za probat Fructise za jačanje kose i čini mi se ok nakon prvog pranja. Budem iskoristila do kraja flakon pa ću vidjet dali mi odgovara.

A ovo od Garniera sam čula da imaju nove šampone i baš me zanima kakvi su.
blue kitty is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 20:13   #54
Blue kitty, hvala ti na odgja imam strasno osetljivo teme+ suvu, farbanu, gustu kosu. Posto mi je buknula perut, trenutno perem sa vichy-jem tretmanskim, koji mi je super, ukloni perut vec na 2 pranju. Da li moze preporuka nekog kremastog, blagog sampona za suvu kosu?
marizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 20:57   #55
Quote:
Zmijica kaže: Pogledaj post
Alter ego šampon za crvenkose, dokle god sam crvena - jedan i jedini
Daj pliz reci dal znaš di ga u Zg ima za nabavit?

Ja sam od svog najdražeg Alverde šampona s limunom i marelicom počela dobivat perut. A taj mi je najbolje odgovarao dosad.

Sad ne znam kaj bih kupila sljedeće: Niva šamponi su mi grozni, loreal isto tak, garnier fructis su mi okej, al isto niš posebno. Mislim da ću probat tu novu garnier liniju, inače mi većina njihovih stvari odgovara. Ako netko ima kakvu preporuku, samo dajte. Inače imam masnu kosu, bojanu u crveno.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 21:23   #56
Ja sam danas probala šampon, koji sam si naručila preko neta: Aquage Volumizing Shampoo. Nema sulfata.

I'm in love . Kosa mi je prekrasna, liftana, voluminozna (imam tanku i masnu kosu). Najprije sam šamponirala vlasište sa Rougj pjenom za čiščenje a nakon toga novi šampon. Nakon šampona sam stavila Frederic Fekkai proteinsku masku...otkriće!.

Nadam se da se moja blesava kosa nikada neće naviknuti na taj šampon, oću takvu kosu svaki dan
__________________
You are disturbing me. I'm picking mushrooms.
Bluegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 10:32   #57
ja cu bas iduci tjedan otici u muller po aloedermal, vidim da ga se hvalilo, i nadam se da ce i meni pomoci, jer kosu moram prati svaka 2 dana.
plavusa u dusi kakvi su tvoji dojmovi? pisala si da si kupila taj sampon?
vita_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 15:45   #58
Evo da pitam i ovdje

Probao tko od L*erbolaria (il kako se već piše) šampon od propolisa ?
__________________
sweet dreams are made of this
-Snjegulj@st@- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2010., 19:34   #59
Garnier Naturals...Probala sam onaj od avokada i još nekog boga za suhu kosu i nije mi bio dobar-nisam ga nikako mogla isprati a kosa mi je bila sva nekako kruta. Sad imam regenerator za bojenu kosu od argana i brusnice, ali taj mi je dobar, lijepo miriši...
KANARinka27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 13:38   #60
Novi Garnier za farbanu kosu..koji mirissssss...wow..
Lyndra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:16.