Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa
Korisničko ime
Lozinka

Zatvorena tema

Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2010., 12:45   #6181
incognitus
Registrirani korisnik

Registracija: May 2010.
Dobar frizerski u RIJECI

Pozdrav svima!

Ova tema se stalno povlači po forumu, ali nažalost nigdje nisam naišla na diskusiju vezanu isključivo za Rijeku (barem ne na ažurniju verziju) pa bih vas zamolila za savjet i iskustva u svezi dobrog frizerskog salona u Rijeci, s naglaskom da kvalitetno farbaju/rade pramenove i da im cijene nisu prenapuhane jer cifre koje se vrte po forumu mi izgledaju kao sci-fi (da neko usluge šišanja, pramenova, preljeva naplaćuje 400 na više i to kao neki minmum??

Svako iskustvo, savjet su dobrodošli!
Tnx
incognitus is offline  
Old 02.05.2010., 12:52   #6182
Amnesia23
Registrirani korisnik

Amnesia23 Avatar

Registracija: Jan 2010.
E to i mene zanima!
Amnesia23 is offline  
Old 02.05.2010., 12:56   #6183
incognitus
Registrirani korisnik

ajde da nisam jedina izgubljena:-)
i negativna iskustva su dobrodošla (nadam se iskreno da ih nije bilo previše i premučnih, al ako kome možete pomoć da ih izbjegne nisu na odmet), sve da bi smanjili izbor mase salona koji se reklamiraju

Zadnje uređivanje incognitus : 02.05.2010. at 13:13.
incognitus is offline  
Old 02.05.2010., 13:18   #6184
Amnesia23
Registrirani korisnik

Amnesia23 Avatar

Baš nemam neka iskustva jer sam sveukupno u životu bila kod frizerke jedno 4 jer mi inače tata samo skrati vrhove onak na ravno.Ali kad sam se išla ošišat na steopenasto u salonu Hera frizerka mi je užasno stanjila kosu i izgledala je ofucano i oštećeno a nisam ni tražila stanjivanje kose!I zbog toga sam se morala ošišat do ramena Također je mojoj frendici očepucala šiške .Ali moja mama je zadovoljna kako radi pramenove...valjda dobro farba,ali nezna šišat
Amnesia23 is offline  
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 02.05.2010., 16:26   #6185
iwee
So what??

iwee Avatar

Registracija: Jan 2009.
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
U Osijeku u frizerskom salonu Matrix - pranje, ampula i friziranje 50 kuna - joj što volim manje gradove!
uuuu super!! Baš namjeravam u Matrix sljedeći tjedan
iwee is offline  
Old 03.05.2010., 07:57   #6186
you&me
Registrirani korisnik

Registracija: Mar 2010.
Quote:
zabregcanka kaže: Pogledaj post
Dakle ovako: pod hitno trebam dobrog frizera i stilistu koji bi prema kvaliteti moje kose i obliku lica ucinio najbolje što se može. ) Ušla sam u stanovite godine i već neko vrijeme osjećam da mi treba promjena što zbog dosade a što zbog osjećaja neugode jer imam istu frizuru kao kad sam imala 25 (manje-više). Cure pomozite, trebam adresu, savjet, štogod.... Fala unaprijed!
Iskreno ću ti preporučiti salon Betty Boop u Balokovićevoj, odmah kraj Avenue Malla. Frendica je išla s istom namjerom kao i ti i super je zadovoljna.
Ja sam njihov klijent godinama i nikada nemam nijedne zamjerke.
Sve frendice su nakon mene krenule, pa čak i one koje su išle u salone koji se ovdje dosta hvale, na koncu su bile zadovoljnije u Betty Boop.
Eto iskrene preporuke, pokušaj, pa javi rezultat odeš li.
you&me is offline  
Old 03.05.2010., 09:39   #6187
ljeto2001
Registrirani korisnik

Molim preporuku

Pozdrav svima!
Da li netko može preporučiti dobru frizerku koja dolazi doma, a nije preskupa?
Zg, područje Dubrave
Može i na PM
Hvala
ljeto2001 is offline  
Old 03.05.2010., 18:51   #6188
lila blue
Registrirani korisnik

Fen frizura za 40 kuna

Eto jedne dobre vijesti - upravo sam vidjela da salon Divas u Dubovačkoj ulici na Trešnjevci ima akciju.
Fen frizura košta 40 kuna, uz plaćanje u gotovini.
Čini mi se da je to vrlo povoljna cijena za Zagreb, a salon izgleda lijepo, čisto, velik je, nije neuredna rupa
lila blue is offline  
Old 04.05.2010., 16:46   #6189
lai.princess
Registrirani korisnik

pozdrav svima. molim preporuku za frizerski salon, zanimaju me zgat i estetic uvema u ilici 25. ako netko zna koliko su pramenovi za poludugu kosu? i kojeg frizera bi preporucili?
inače bila sam u nicole nicole, cure su super, nikolina super farba i šiša, al nisam zadovoljna s pramenovima..bila sam i kod ivana u royalu, dečko je mrak, čak razmišljam opet kod njega, al ipak bih nešto drugo..
inače želim pramenove boje meda tamnije, ona kao boja wiskya..bez pruga, neprimjetne..hvalaa
lai.princess is offline  
Old 04.05.2010., 20:37   #6190
lila blue
Registrirani korisnik

Quote:
lai.princess kaže: Pogledaj post
pozdrav svima. molim preporuku za frizerski salon, zanimaju me zgat i estetic uvema u ilici 25. ako netko zna koliko su pramenovi za poludugu kosu? i kojeg frizera bi preporucili?
inače bila sam u nicole nicole, cure su super, nikolina super farba i šiša, al nisam zadovoljna s pramenovima..bila sam i kod ivana u royalu, dečko je mrak, čak razmišljam opet kod njega, al ipak bih nešto drugo..
inače želim pramenove boje meda tamnije, ona kao boja wiskya..bez pruga, neprimjetne..hvalaa
Po mome skromnom mišljenju - govorim iz vlastitog iskustva - poimanje "tamnije boje meda", "tople boje meda" i slično u zgat-u je prilično misteriozno, pa se tu i tamo znade dogoditi da se nakon takvog opisa i pokazivanja slika s pripadajućim toplim medastim pramenovima van iziđe s pepeljasto bjelkastima...rekoh, iskustvo je vlastito, pa sad...možda sam samo pehist, tko zna...
lila blue is offline  
Old 04.05.2010., 21:47   #6191
lai.princess
Registrirani korisnik

Quote:
lila blue kaže: Pogledaj post
Po mome skromnom mišljenju - govorim iz vlastitog iskustva - poimanje "tamnije boje meda", "tople boje meda" i slično u zgat-u je prilično misteriozno, pa se tu i tamo znade dogoditi da se nakon takvog opisa i pokazivanja slika s pripadajućim toplim medastim pramenovima van iziđe s pepeljasto bjelkastima...rekoh, iskustvo je vlastito, pa sad...možda sam samo pehist, tko zna...
a vjerujem, ne znam zasto ali tu mi je boju jako teško i opisati i dobiti..
jel ima netko iskustva sa frizerskim salonom antifriz u zvonimirovoj?
lai.princess is offline  
Old 06.05.2010., 07:35   #6192
pljuc123
Registrirani korisnik

pljuc123 Avatar

Frizerski samon GLAMOUR

Ima li koja kakvih iskustava sa ovim salonom, prvenstveno sa bojanjem? Znam da su skupi, ali ako vrijede tih novaca nije mi žao platiti dobru uslugu.
Znam da tamo radi cijela vojska frizera, pa ako imate preporuku za nekoga konkretno - slušam!
Old 07.05.2010., 23:29   #6193
bluray
Registrirani korisnik

pozzz

da li je netko možda bi kod cura u salonu IQ,čula sam da su super,spremam se k njima uskoro...pa eto ako netko moždaa?!
bluray is offline  
Old 12.05.2010., 22:43   #6194
lila blue
Registrirani korisnik

Quote:
roberta carlos kaže: Pogledaj post
jel mislite da fakat u njima vrijedi usluga toliko koliko i košta ili je sve pitanje prestiža? moje je iskustvo da kod frizerke anonimke u haustoru imam ljepše pramenove i frizuru nego u renati, a još mi je i više od pol jeftinije, tj. nikad nije prek 200 kn.
kakva su vaša iskustva?
Na kraju moje potrage za savršenim frizerskim salonom, suglasna sam s prvim, gornjim postom na ovoj temi.
Nažalost, moje je iskustvo jednako, da je skoro svejedno kojemu se frizeru ode, a počesto oni jeftini ispadnu bolji od onih koji bi, barem sudeći po cijenama, trebali biti vrhunski...
Naročito se to odnosi na bojenje, u šišanju nekih malih razlika još i ima.
Meni se ne da više pretraživati, kupila sam Keune boje, folije i već sam se ofarbala doma, i baš mi se sviđa - topla svijetlosmeđa s narančastim odsjajem, što nikako nisam mogla utuviti u glavu nijednoj frizerki, a njihovu sam uslugu plaćala uredno i masno...
Eh, da ću nakon svega do ovoga stići - to nikada ne bih očekivala...
Znam da će mnoge od vas ovo nazvati blasfemijom, jer još uvijek tražite savršenu frizerku (za koju vjerujem da se može naći samo slučajno, i to tako da ona slučajno ima "svoj dan") ali, eto, ovo je forum, pa i ja imam pravo reći da se čovjek dobro može i sam ofarbati uz nešto znanja o miješanju boja...
lila blue is offline  
Old 12.05.2010., 23:16   #6195
Zlatna cura
enfant terrible

Zlatna cura Avatar

Registracija: Jun 2008.
Quote:
lila blue kaže: Pogledaj post
Meni se ne da više pretraživati, kupila sam Keune boje, folije i već sam se ofarbala doma, i baš mi se sviđa - topla svijetlosmeđa s narančastim odsjajem, što nikako nisam mogla utuviti u glavu nijednoj frizerki, a njihovu sam uslugu plaćala uredno i masno...
Osim toga, Keune boje su ti najbolje, ma što frizerke pričale o tome, tj. o ostalim bojama (ugl. one koje koriste L'Oreal, a to je najčešća farba u zagrebačkim frizerskim salonima, pogotovo kao ovim boljim).
Keune je bolji, koliko god su me sto put pokušavale uvjeriti da nije.
Old 14.05.2010., 18:47   #6196
MusicFan
Registrirani korisnik

MusicFan Avatar

Registracija: Sep 2007.
Jedno pitanje!!!!

da li itko zna Natašu iz TRILABA? više ne radi tamo pa sam se pitao da li netko možda zna gdje sada radi, hvala!!!!
Old 14.05.2010., 21:14   #6197
monika33
Registrirani korisnik

monika33 Avatar

Registracija: Jul 2008.
zna li netko kakve su cijene u salonu Allure u Sesvetama??
monika33 is offline  
Old 15.05.2010., 17:35   #6198
Val Denton
Registrirani korisnik

Val Denton Avatar

Registracija: Sep 2009.
Zna li netko koliko je farbanje, pranje i podšišavanje duge kose u Coloriju u Prečkom? Pitam za frendicu, ja sam bila tamo, ali sam samo tanjila kosu i radila undercut
Val Denton is offline  
Old 16.05.2010., 12:28   #6199
LotusBlossom
Registrirani korisnik

LotusBlossom Avatar

Quote:
Val Denton kaže: Pogledaj post
Zna li netko koliko je farbanje, pranje i podšišavanje duge kose u Coloriju u Prečkom? Pitam za frendicu, ja sam bila tamo, ali sam samo tanjila kosu i radila undercut
na stranici piše da je 130kn
LotusBlossom is offline  
Old 16.05.2010., 17:01   #6200
pljuc123
Registrirani korisnik

pljuc123 Avatar

Zašto ne nazoveš i pitaš, ne kužim...?
Advertisement

Advertisement
Zatvorena tema

Tematski alati