Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.06.2010., 13:37   #561
poklanjam kunića

ne znam jel sam na pravoj stranici ali pokušat ću...ako griješim preselite me.
Poklanjam kunića patuljastog sivog dugouhog,nažalost nemam druge opcije nego ga dati u dobre ruke.Star je dvije godine,ako ga netko želi udomiti,javite se...
danica221 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 17:59   #562
Kak ste vi riješili da vam kunići ne piškiju po cijelom stanu? Moja malina to najviše voli obavljati na mom krevetu i pod njime. Kad je prisiljena, piški u wc u gajbici.
lucky13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 18:43   #563
Quote:
danica221 kaže: Pogledaj post
ne znam jel sam na pravoj stranici ali pokušat ću...ako griješim preselite me.
Poklanjam kunića patuljastog sivog dugouhog,nažalost nemam druge opcije nego ga dati u dobre ruke.Star je dvije godine,ako ga netko želi udomiti,javite se...
odi na forum zecovi stavit tu obavijest(imas podforum udomljavanje)

Jel se smije znati zasto dajes svoga zeku?

I kakav je to dugouhi? Ovnoliki mozda?

I napisi jel li kastriran?
sindenis uinen is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 22:09   #564
Quote:
lucky13 kaže: Pogledaj post
Kak ste vi riješili da vam kunići ne piškiju po cijelom stanu? Moja malina to najviše voli obavljati na mom krevetu i pod njime. Kad je prisiljena, piški u wc u gajbici.
Mi smo imali taj problem... ovo na krevetu smo riješili kaznom, natrljala sam joj nosić svaki put u to i morala je u gajbu na min 20minuta... nakon deset dana joj je dosadilo... sada piški isključivo u wc i kuglice ostavlja pored wc-a treba samo biti uporan od malena
__________________
Nije vrijedno živjeti dok ne pronađeš nešto za što je vrijedno umrijeti.
Voljeti ne znači gledati jedno u drugo, nego zajedno u istom pravcu.
pikastar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 22:34   #565
Quote:
pikastar kaže: Pogledaj post
Mi smo imali taj problem... ovo na krevetu smo riješili kaznom, natrljala sam joj nosić svaki put u to i morala je u gajbu na min 20minuta... nakon deset dana joj je dosadilo... sada piški isključivo u wc i kuglice ostavlja pored wc-a treba samo biti uporan od malena
U zadnje vrijeme je ipak malo urednija sa piškenjem, al zato kuglica ima po svuda... Svako jutro kad mi skoči na krevet na malo maženja, napravi par hrpica. To nikak nemrem riješiti. Kak da ju naučim da i to obavlja u wc? Sad ima 4 mj. Valjda još stigne naučit.
lucky13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 23:36   #566
Aaaaa, uzasno! Jednostavno viknite NE i pljesnite rukama.
Nije nuzno da joj trljate nosic. Moja je tako naucila i piski samo u wc-u, a tamo i kaki
sindenis uinen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 01:26   #567
moja Junior piški samo u jednom kutu gajbice, tamo i kaka ali kojiput zna otić iza vrata ili u zahod pa tamo obavit sve kaj treba. makar to rješavamo pljeskanjem čim vidimo da kreće u akciju
ovo je ona
__________________
I'm going slightly mad
axlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 09:37   #568
Koliko ti je teska?

Moja je isto ovnoliki i kupljena u pet shopu pod patuljasti... i danas cemo je opet vagat (prosli put je imala 2 kg i 200 grama )
sindenis uinen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 11:37   #569
Quote:
sindenis uinen kaže: Pogledaj post
odi na forum zecovi stavit tu obavijest(imas podforum udomljavanje)

Jel se smije znati zasto dajes svoga zeku?

I kakav je to dugouhi? Ovnoliki mozda?

I napisi jel li kastriran?
Dajem ga jer nemam više uvijete za držanje ovog malog preslatkog bića,srce me boli ali nemam drugog izlaza.Moramo se seliti a on nemože sa nama.
Ovnoliki je i nije kastriran,nadali smo se jednog dana da mu omogućimo ženicu sa puno malih potomaka ali nažalost planovi propali
Sada samo molim Boga da ga netko sa velikim srcem udomi...
danica221 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 17:05   #570
Vidila sam da si stavila, ali kao sto znas, ljudi n+bi ga prije udomili kad bi bio kastriran i imao svoj kavez (u koji ga se moze zatvoriti) sa wc-om, pojilicom, sjenilicom i zdjelicom za hranu.
Pokusaj osigurati te stvari pa ce ga sigurno netko uzeti jer je presladak
Koliko si u mogucnosti drzati ga jos kod sebe?
sindenis uinen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 17:18   #571
Ja sam jučer navečer nakon 2 mj otkrila da moja Malinica ima jajčeka!
Moram mu smisliti neko muško ime jer već imam muškog mačka koji se zove Kokica, pa ne bi bilo zgodna da i zečeku ostavim ime Malina... Prije nekih mjesec dana sam ju/ga vodila veterinaru na prvi pregled i nije veterinarka mogla prokužit spol jer je zeko bio sitan, a još mu se nisu jajčeka spustila.
lucky13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 19:03   #572
Quote:
sindenis uinen kaže: Pogledaj post
Koliko ti je teska?

Moja je isto ovnoliki i kupljena u pet shopu pod patuljasti... i danas cemo je opet vagat (prosli put je imala 2 kg i 200 grama )
a tak negdje ko i tvoja ima, ma prasica moja
to joj je od slatkog ccc
__________________
I'm going slightly mad
axlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 23:05   #573
Ma kojeg slatkog
Samo je jednom dobila malo keksica s cokoladom i to samo jer je veterinar rekao da to vole
Trebala bih joj kao hrcku nabavit kolut da trci
sindenis uinen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2010., 00:26   #574
Quote:
sindenis uinen kaže: Pogledaj post
Samo je jednom dobila malo keksica s cokoladom i to samo jer je veterinar rekao da to vole
što ne znači da smiju
mopsica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2010., 08:05   #575
Od tako malih kolicina joj nece bit nista, a i u tog veterinara imam povjerenja, inace ju ne bih vodila njemu
sindenis uinen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2010., 12:52   #576
Quote:
sindenis uinen kaže: Pogledaj post
Ma kojeg slatkog
Samo je jednom dobila malo keksica s cokoladom i to samo jer je veterinar rekao da to vole
Trebala bih joj kao hrcku nabavit kolut da trci
ma za svoju kažem, kad jedem pahuljice u mlijeku, evo i nje, mora malo dobit. ili nešto čokoladno kad nanjuši, dok joj nedaš, neće prestat divljat
ma obožavam ju, kolko god dosadna bila
__________________
I'm going slightly mad
axlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2010., 15:05   #577
Sa stranice Zecovi.net

Gotovo svi kunići "ludi" su za slatkim i mogu namirisati keks ili čokoladu i iz susjedne prostorije. Davanje slatkiša svakako treba izbjegavati jer može nanijeti teške, pa i fatalne posljedice na njihov mali organizam. Čokolada je za njih otrov! Apsolutno treba izbjegavat tijesto (makaroni, špageti itd.), kruh, corn-flakes, jogurte i sve ostale "ljudske" deserte. Dropsići s mlijekom, mliječnim produktima, jogurtom, s čokoladom i drugim sastojcima su takođe nepoželjni u zdravoj ishrani kunića. Sve komercijalne poslastice sa suhim voćem, raznim oraščićima i sjemenkama su napravljene da vam izvuku novac iz novčanika, a nisu dobre za vašeg ljubimca.

http://zecovi.net/prehrana/Prehrana.html
lucky13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2010., 17:19   #578
Slazem se da nije dobro davati im ta sranja, ali JEDNOM sam joj dala i nista - zeko je ziv i zdrav
Ali moja ne zica cokoladu i sl. Ona voli bananu i brusnicu i to i dobije tu i tamo
sindenis uinen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2010., 20:58   #579
Quote:
sindenis uinen kaže: Pogledaj post
Od tako malih kolicina joj nece bit nista, a i u tog veterinara imam povjerenja, inace ju ne bih vodila njemu
taj veterinar je onda idiot ako je to pod ozbiljno savjetovao

ne znam o kome se radi, ali ne bi mi to bilo neugodno reći mu u facu

čokolada je otrov za sve životinje, drugo je kad slučajno pojedu, pa su eto srećom ok, ali namjerno davati...
mopsica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2010., 13:37   #580
moj je zeko živ i zdrav a predavanja zaobilazim
__________________
I'm going slightly mad
axlica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:42.