Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Farma 2010
Korisničko ime
Lozinka

Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2010., 20:25   #1
Nakirija
Registrirani korisnik

Nakirija Avatar

Registracija: Oct 2009.
Daniel Popović

http://img687.imageshack.us/img687/6653/60303402.jpg

Ime: Daniel
Prezime: Popović
Nadimak: Daniel
Spol: Muško
Starost: 55
Grad:
Horoskopski znak: Škorpion

Daniel Popović je rođen 1955. godine u Podgorici kao Milan Popović, a već je početkom osamdesetih sa svojim bendom postao 'dečko koji obećava'. Njegovi glazbeni počeci vezani su uz grupu 'More' koje je tada pratilo popularnu pjevačicu Meri Cetinić.

Nakon te suradnje pjevač je odlučio objaviti svoj prvi singl i nadjenuti si umjetničko ime Daniel. Nakon pobjede na Jugoviziji 1983. godine s vlastitom skladbom 'Džuli', njegov glazbeni afinitet je počeo naginjati izričaju sličnom rockabilllyju. Popović je osvojio četvrto mjesto na Euroviziji, a taj je album prodao u rekordnoj nakladi od 900 tisuća primjeraka.

Daniel je imao doticaja sa selom svako ljeto, jer je po tri mjeseca provodio u selu Vukovcima. Glavni motiv Danielovog sudjelovanja na Farmi je pokazati ljudima kakav je uistinu. Daniel nema straha od životinja te smatra kako je dovoljno upoznat s običajima i tradicijom sela. Što se tiče kuhanja pjevač naglašava da zna neke tradicionalne recepte koji su bitni za preživljavanje.
Nakirija is offline  
Old 02.05.2010., 21:52   #2
Nakirija
Registrirani korisnik

Nakirija Avatar

Da dam prvi komentar.

Lik mi je bio užasan na farmi.

Ali priznajem da me zanima kakve bi bile reakcije farmera da se vratio.
Nakirija is offline  
Old 02.05.2010., 22:11   #3
hoja
jedina

hoja Avatar

Registracija: Apr 2005.
Ajme koji čovjek,teško je to opisat al meni on malo na prvu kao da ima velikih psihičkih problema....
živi na staroj slavi od koje dnas ni S...a on mi je u liku kao I Perazička što je bila prošle godine...LIK-propale ofucane mega zvjezde
Old 03.05.2010., 22:22   #4
Nakirija
Registrirani korisnik

Nakirija Avatar

Quote:
hoja kaže: Pogledaj post
Ajme koji čovjek,teško je to opisat al meni on malo na prvu kao da ima velikih psihičkih problema....
živi na staroj slavi od koje dnas ni S...a on mi je u liku kao I Perazička što je bila prošle godine...LIK-propale ofucane mega zvjezde
Baš tako, ima stalno poterebu naglašavati kako je on velika zvijezda koja je prodala najviše ploča u zemlji itd.. itd..

A s likom očito nešto ne štima.
Nakirija is offline  
Old 05.05.2010., 22:24   #5
Teana
Registrirani korisnik

Teana Avatar

Registracija: Nov 2006.
da je bar ovaj uša unutra-ajme što mi je ža...Ella bi bila prefina,ovo je pravi materijal za one tamo
Teana is offline  
Old 06.05.2010., 10:29   #6
Cesarica
Registrirani korisnik

Registracija: Mar 2009.
Quote:
Teana kaže: Pogledaj post
da je bar ovaj uša unutra-ajme što mi je ža...Ella bi bila prefina,ovo je pravi materijal za one tamo
uuuu..šteta....mislili bi da će ih on učarati
Cesarica is offline  
Old 17.05.2010., 18:51   #7
Efica
Registrirani korisnik

Efica Avatar

Registracija: Apr 2008.
uplašio se
Efica is offline  
Old 18.05.2010., 14:12   #8
Nakirija
Registrirani korisnik

Nakirija Avatar

Baš je kukavica
Nakirija is offline  
Old 16.06.2010., 08:44   #9
Teana
Registrirani korisnik

Teana Avatar

Daniel: Biti dobar ili glup je jedno te isto!
Zagreb, 15.06.2010., 21:23 | T. N.

U kasnom noćnom razgovoru koji je vodio s Ivanom Hrvatska, Daniel je zaključio da biti dobar znači isto što i biti glup.
Daniel i Ivan
Noćne ptice Daniel i Ivan čavrljaju o ženama i putovanjima

Po uzori na prve dane boravka na Farmi, kada je u kasnim noćnim satima Daniel ostajao budan i s odabranima smišljao urote, posljednjih dana na Farmi pjevač njeguje staru naviku.

Međutim, umjesto spletki, koje mu kao farmeru povratniku više ništa ne znače, pri svjetlosti petrolejske lampe upušta se u čavrljanje.

Dok je Farma spavala Daniel je s Ivanom ispijao kakao i raspredao o djevojkama i putovanjima. Na Ivanovo pitanje kako mu se zove djevojka, Daniel je odgovorio da nema djevojku, već suprugu Aleksandru. Ivan mu je predložio da kad dođe kući kaže supruzi: 'Aleksandra, ja i ti Kalifornija!'

Daniel se nasmijao pa je kazao: 'Kad bi to bilo tako jednostavno. Malo predalek put za cappuccino i gelato.'

Kad je Ivan upitao Daniela da li po cijele dane na Farmi samo mota duhan, Daniel se izgovorio da mota i drugima. Ivan mu je dao kompliment kazavši mu da je dobar čovjek, na što je Daniel rekao: 'Dobar ili glup. To je isti k****!'

http://farma.novatv.hr/clanak/clanak...o-te-isto.html
Teana is offline  
Old 16.06.2010., 11:46   #10
Teana
Registrirani korisnik

Teana Avatar

http://farma.novatv.hr/clanak/clanak...obijediti.html
Daniel misli da će Josip pobijediti
Zagreb, 16.06.2010., 09:40 | E. P.

Na dvorištu u razgovoru s Josipom i Avom Daniel je otkrio tko će po njemu biti pobjednik.

joj Daniel,aj izmišaj te karte ponovo il učini nešto,spasi nas ,samo da ova izraslina ne pobijedi.
Teana is offline  

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja