Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2010., 13:31   #1
Do XY godine nisam znala da..

Bila sam jako naivna kao klinka. Mučile su me neke stvari ali nedovoljno da bih pitala nekaj o tome.. Imate bisera svoje vrste?

Ja ću početi:

1. Do 6. godine sam mislila da je princeza zanimanje
2. Do 12. godine nisam znala da je kikiriki gomolj
3. Do osnovne škole sam mislila da je Jugoslavija cijeli svijet
4. Ko klinka sam mislila da se kiseli krastavci vade iz mora (logično bi bilo da su slani - al ne, meni su bili kiseli)
5. Ko klinka sam si mislila kak je to negdje užasno i jadni ljudi koji žive u Prištini

Ima tog još samo se sad ne mogu sjetiti
__________________
Prodaja TrendyWhite
SC Artist is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 13:39   #2
kao klinki mi nikako nije bio jasan pojam da hrvatska ide u europu (a bilo je aktualno jer je bio rat i to).
ono, kako? spakira kofere i ode, i zauzme prostor jedne, recimo, njemačke. i šta nije balkan već u europi? KAKO onda možemo ić negdje di već jesmo?! izluđivalo me to.

a do 16. sam, zbog svoje najdraže sestre koja mi je ko klinki prodala tu priču, mislila da neno belan u sunny day pjeva : "što je lijep i sunčan dan, Emćuhi je danas rođendan...." te da je Emćuha ima žene u koju je zaljubljen

sjetit ću se toga još
__________________
akutna nejebica je stvar trenutka.
onog trenutka kada shvatiš da je zadnja stvar koja se digla u tvojoj blizini parket (c) shishachpudli
themoment is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 13:40   #3
ja ko mala nisam znala razlikovat slavoniju od slovenije i mislila sam da je zagreb glavni grad svijeta...
__________________
tićica
pukachu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 13:41   #4
Quote:
SC Artist kaže: Pogledaj post
Do 6. godine sam mislila da je princeza zanimanje


ne znam po godinama, ali recimo do neke 8,9 sam mislila da dijete samo od sebe nastane u trbuhu i da rađaš na pupak. i sjećam se da sam se brinula šta ako sutra zatrudnim i rodim.

dugo sam mislila da je krava cura od konja( živjeli su skupa kod dide u štali)
kad sam išla na državno natjecanje recitatora u Varaždin, brinulo me jel idemo negdje izvan Jugoslavije, možda u Sloveniju jbga, čudan odgoj
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 13:41   #5
Quote:
pukachu kaže: Pogledaj post
ja ko mala nisam znala razlikovat slavoniju od slovenije i mislila sam da je zagreb glavni grad svijeta...
eeee da, mene su bunile austrija i australija.
svaki put kad je netko išao u šoping u austriju, meni bi se vilica spustila do poda i pitala bi mamu - a oni baš imaju para kad idu kupovat na drugi kontinent?!
__________________
akutna nejebica je stvar trenutka.
onog trenutka kada shvatiš da je zadnja stvar koja se digla u tvojoj blizini parket (c) shishachpudli
themoment is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 13:42   #6
Quote:
themoment kaže: Pogledaj post
kao klinki mi nikako nije bio jasan pojam da hrvatska ide u europu (a bilo je aktualno jer je bio rat i to).
ono, kako? spakira kofere i ode, i zauzme prostor jedne, recimo, njemačke. i šta nije balkan već u europi? KAKO onda možemo ić negdje di već jesmo?! izluđivalo me to.

a do 16. sam, zbog svoje najdraže sestre koja mi je ko klinki prodala tu priču, mislila da neno belan u sunny day pjeva : "što je lijep i sunčan dan, Emćuhi je danas rođendan...." te da je Emćuha ima žene u koju je zaljubljen

sjetit ću se toga još
Maskara mi se razlijala kolko vrištim od smijeha!!! Hvala ti, uljepšala si mi dan
__________________
Prodaja TrendyWhite
SC Artist is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 13:42   #7
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post

dugo sam mislila da je krava cura od konja( živjeli su skupa kod dide u štali)

awwwwwwww

ti si bila mali romantik
__________________
akutna nejebica je stvar trenutka.
onog trenutka kada shvatiš da je zadnja stvar koja se digla u tvojoj blizini parket (c) shishachpudli
themoment is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 13:45   #8
ovo sam mislila do nedavno

da je posteljica bijela i da liči na skuhani bjelanjak(recimo), a ne da je cijeli organ veličine kile mesa, crven i da nikako nije simpatični bijeli komadićak "posteljice" koji je, po meni, okruživao bebu u maternici.
mislim da me izraz "posteljica" tu jako zajebao
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 13:46   #9
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
dugo sam mislila da je krava cura od konja( živjeli su skupa kod dide u štali)
ajmeee
a možda je i bila.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 13:57   #10
Quote:
themoment kaže: Pogledaj post

awwwwwwww

ti si bila mali romantik
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
ajmeee
a možda je i bila.

jel postoji ijedna druga mogućnost za dvoje koje žive u istoj štali?

imala sam valjda 8, krava i konj imaju oba po 4 noge, rep, glavu i žive skupa. u to vrijeme, meni je to nešto značilo
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 13:59   #11
Kako se sjetite uopće tih popisa

ne znam, mislila sam donekle da su ljudi krasni, iskreni i velikodušni, kad šipak.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 14:03   #12
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Kako se sjetite uopće tih popisa

ne znam, mislila sam donekle da su ljudi krasni, iskreni i velikodušni, kad šipak.
Pa imam ja tih svojih bisera. Tak se sjetim. I uvijek si mislim da sam samo ja bila tak bedasta.. A onda me utješi da nas ima još.

Evo jedan mali tihi trač.. MM bi me ubio da zna. Uglaaaaaavnom, prije par godina me sav zabrinut pitao jel meni ginekolog provjeri prostatu kad dođem na pregled. Jer je on čuo da je puno ljudi umire od raka prostate.
__________________
Prodaja TrendyWhite
SC Artist is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 14:05   #13
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
jel postoji ijedna druga mogućnost za dvoje koje žive u istoj štali?

imala sam valjda 8, krava i konj imaju oba po 4 noge, rep, glavu i žive skupa. u to vrijeme, meni je to nešto značilo
ae, i to šta kažeš

sjetila sam se, iako ne odgovara baš na temu "što niste znali", ali apropos odgoja...bila sam užasno tvrdoglava, i kako je bio rat, srbi su bili, jel, archenemies, i tako sam se ja zavjetovala da nikad više neću izgovorit riječ koja počinje na S.

i onda moj stari kreće mene preodgojit, jerbo su mu bili pretvrdi moji stavovi.
i kaže - a kako ćeš onda naručit sladoled?
ja se zamislim i kažem - nu, pa reći ću đelat!


tu je odustao. shvatio je da je 6godišnja mu kćer prepametna za njegove metode.

danas kupujem sladoled, ne đelat. naučila sam se
__________________
akutna nejebica je stvar trenutka.
onog trenutka kada shvatiš da je zadnja stvar koja se digla u tvojoj blizini parket (c) shishachpudli
themoment is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 14:10   #14
- do jedno seste sam mislila da moj tata odredjuje kad ce na televiziji biti crtic..

Negdje oko 7.14 (ono klasika, prije dnevnika) bi rekao: "evo, sad ce crtic- ja posebno narucio za svoju curicu"- i ono fakat crtic, mora da mi je tata neka teska faca.

-do sedme sam mislila da ako to stvarno jako jako zelim i molim se bogeku, narast ce mi pimpac i ja cu konacno postati decko.

- do jedno devete sam mislila da je 'suha krpa na dnu mora' stvaran film

- do petnaeste sam mislila da nikad necu imati decka te da sam neshvaceni genije kojem je sudjeno da pise egzistencijalisticke kratke price u sobici oblozenoj plutom.

etc.
__________________
You can't really dust for vomit.
Torma is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 14:13   #15
1987. godina - zagreb.
tada baš i nije bilo puno crnaca jel..nema ni sad al onda pogotovo!
a i oni rijetki koje si mogao srest su svi odreda za mene bili bob marley !
i za svakim sam se derala ''vidi mama bob marley!!!''
mislim da im je trebalo 3 godine da me nauče da je bio jedan marley ...
TheWho is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 14:15   #16
odlična tema!!!
Čitajući ovo umrla sam od smijeha.
Još samo da se ja nečeg sjetim

ah da...

U prvom razredu osnovne smo imali veliku kartu Hrv. na zidu... i tamo gdje piše TUMAČ (kao tumač znakova) ja sam bila uvjerena da treba pisati TUĐMAN i pošto je mene bilo sram, nagovorila sam frendicu na kaže učiteljici da je krivo napisano.
I ova ko iz topa kaže: "Učiteljice zašto ovdje umjesto Tuđman piše tumač"
Ajmeee učiteljica pukla u smijeh jedva se suzdržala... a cijeli razred ju blijedo gledao.
Onda nam je objasnila o čem se radi
__________________
*** si portami con te, tra misteri d'angeli e sorrisi demoni...
e li trasformero in coriandoli di luce tenera ***
Gucci girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 14:18   #17
Quote:
Torma kaže: Pogledaj post
- do jedno seste sam mislila da moj tata odredjuje kad ce na televiziji biti crtic..

Negdje oko 7.14 (ono klasika, prije dnevnika) bi rekao: "evo, sad ce crtic- ja posebno narucio za svoju curicu"- i ono fakat crtic, mora da mi je tata neka teska faca.

-do sedme sam mislila da ako to stvarno jako jako zelim i molim se bogeku, narast ce mi pimpac i ja cu konacno postati decko.

a zakon

Quote:
Gucci girl kaže: Pogledaj post
odlična tema!!!
Čitajući ovo umrla sam od smijeha.
Još samo da se ja nečeg sjetim

ah da...

U prvom razredu osnovne smo imali veliku kartu Hrv. na zidu... i tamo gdje piše TUMAČ (kao tumač znakova) ja sam bila uvjerena da treba pisati TUĐMAN i pošto je mene bilo sram, nagovorila sam frendicu na kaže učiteljici da je krivo napisano.
I ova ko iz topa kaže: "Učiteljice zašto ovdje umjesto Tuđman piše tumač"
Ajmeee učiteljica pukla u smijeh jedva se suzdržala... a cijeli razred ju blijedo gledao.
Onda nam je objasnila o čem se radi


carice, udavila sam se kavom.
__________________
akutna nejebica je stvar trenutka.
onog trenutka kada shvatiš da je zadnja stvar koja se digla u tvojoj blizini parket (c) shishachpudli
themoment is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 14:18   #18
Ja sam negdje do 13. godine mislila da ono jaje koje jedemo (žutanjak i bjelanjak) je zapravo otopljeno pile jer je kokoš previše sjedila na njemu
Mopsi 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 14:20   #19


tek sam s 12 shvatila da ljudi jedu i krave, i bila sam strašno šokirana, mislia sam da nam krave daju samo mlijeko... za "govedinu" sam mislila da je veća svinja
__________________
Ne gledaj me tako dok se ludi snovi mnoze
Prevarit cu sebe srce nudi vise no sto moze
I sto mu je sudbina - Sve je to od loseg vina
Iva_B is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 14:25   #20
Quote:
Mopsi 7 kaže: Pogledaj post
Ja sam negdje do 13. godine mislila da ono jaje koje jedemo (žutanjak i bjelanjak) je zapravo otopljeno pile jer je kokoš previše sjedila na njemu

isakrsta ! kud idem čitati ovo dok sam na poslu !!!
predobro !
TheWho is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:53.