Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2010., 21:00   #21
Joan Ginther,pretpostavljeni datum rođenja

1993: $5.4 million (paid in yearly installments). Odds: 1 in 15.8 million
2006: $2 million (lump-sum payoff). Odds: 1 in 1,028,338.
2008: $3 million (lump-sum payoff). Odds: 1 in 909,000.
2010: $10 million (lump-sum payoff). Odds: 1 in 1,200,000


Mislim da je gospođa rođena u idealnom trenutku od kojega zastaje dah !

Teoretski bi to bio 28.04.1947.,Bishop,Texas,S A D,u 20.16.h

U tom se trenutku naime dešava lotos konstelacija na relaciji 1 - 5 - 9 k.Trigon dva steliuma se odigrava u odnosu 5. i 9.k,a sve to koordinira ni manje ni više,nego JU iz 1.k. Usput budi rečeno u 9.k. je i Fortuna.

Da nisam vidio,ne bih vjerovao.

Pogledajte pa se uključite,ako nekoga zanima !



Pokušao sam umetnuti link do karte,ali več neko vrijeme imam teške probleme s internet vezama kada sam na Forumu.Molim Vas da bilo tko po osnovi gornjih podataka,žrtvuje 5 min.te to učini radi potpunije slike ovog fenomena.
__________________
Istom,kad otvorimo treće oko spoznajemo što je laž !
Deus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2010., 12:02   #22
Quote:
Deus kaže: Pogledaj post
1993: $5.4 million (paid in yearly installments). Odds: 1 in 15.8 million
2006: $2 million (lump-sum payoff). Odds: 1 in 1,028,338.
2008: $3 million (lump-sum payoff). Odds: 1 in 909,000.
2010: $10 million (lump-sum payoff). Odds: 1 in 1,200,000


Mislim da je gospođa rođena u idealnom trenutku od kojega zastaje dah !

Teoretski bi to bio 28.04.1947.,Bishop,Texas,S A D,u 20.16.h

U tom se trenutku naime dešava lotos konstelacija na relaciji 1 - 5 - 9 k.Trigon dva steliuma se odigrava u odnosu 5. i 9.k,a sve to koordinira ni manje ni više,nego JU iz 1.k. Usput budi rečeno u 9.k. je i Fortuna.

Da nisam vidio,ne bih vjerovao.

Pogledajte pa se uključite,ako nekoga zanima !



Pokušao sam umetnuti link do karte,ali več neko vrijeme imam teške probleme s internet vezama kada sam na Forumu.Molim Vas da bilo tko po osnovi gornjih podataka,žrtvuje 5 min.te to učini radi potpunije slike ovog fenomena.
Egzaktna konjukcija Jupitera sa Ascedentom orbis:0°07 aplikacioni aspekt,Mc na regulusu,puna 5 i 9 kuća
__________________
Moja natalna karta:

http://de.tinypic.com/r/t5je52/5
Vega_21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2010., 13:36   #23
Quote:
Vega_21 kaže: Pogledaj post
Egzaktna konjukcija Jupitera sa Ascedentom orbis:0°07 aplikacioni aspekt,Mc na regulusu,puna 5 i 9 kuća
Molim te stavi link,ako si već napravila kartu.Ja sam trenutno zauzet,a i kartu sam već brisao pa mi je problem ponovno pokušavati !

Hvala !

__________________
Istom,kad otvorimo treće oko spoznajemo što je laž !
Deus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2010., 13:54   #24
Quote:
Deus kaže: Pogledaj post
Molim te stavi link,ako si već napravila kartu.Ja sam trenutno zauzet,a i kartu sam već brisao pa mi je problem ponovno pokušavati !

Hvala !

Evo karte:


http://de.tinypic.com/r/vxg0ib/3
__________________
Moja natalna karta:

http://de.tinypic.com/r/t5je52/5
Vega_21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 17:01   #25
Može li neko pogledati natalnu kartu i reći da li postoji mogućnost dobitka na igrama na sreću? (npr. bingo, lutrija, oklade itd.)
Vidi li se to u mom natalu, i kako? Hvala.
http://tinypic.com/view.php?pic=29ymsn9&s=7
Ice_scorpio is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 21:15   #26
Poštovani,
zanima me sreća u igrama na sreću
Molim Vas, ako mi možete odgovoriti. Hvala!

http://tinypic.com/r/2wrlukz/6
sentinela is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 23:28   #27
Quote:
sentinela kaže: Pogledaj post
Poštovani,
zanima me sreća u igrama na sreću
Molim Vas, ako mi možete odgovoriti. Hvala!

http://tinypic.com/r/2wrlukz/6
Za sreću u igrama na sreću važna je os 5.polje (igre na sreću) - 11. polje ("šanse"). Te planet Jupiter (sreća) i njegov odnos s Uranom jer se radi o iznenadnoj sreći koja je u osnovi rizik.

Ovdje je Mars u sjedištu u 5. polju 60º Jupiter, a vladar 5. polja Neptun, nalazi se u 3. polju i radi opoziciju na Merkura (vladar 11. polja). Ovo opisuje osobu koja ima čak moglo bi s reći neku svoju kombinatoriku (koja ima veze s intuicijom više nego logikom po tom pitanju) koja joj može donijeti nagle dobitke, ali to su manji iznosi a zapravo u nekoj dugotrajnijoj igri osoba bi mogla puno više izgubiti kada bi se tomu posvetila (Mars iz 5. polja 90º Uran/Saturn u 2. polju).

Budući da je Mars u ovnu od igara ako baš bira igre u kojima bi mogla dobiti onda su to klađenja na spotove u domeni borilačkih sportova posebno muških sportova kao što su boks i hrvanje (Jupiter u biku) i vodenih tipa vaterpolo.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 23:54   #28
Pozdravi svima.
Iako imam dosta zajednički faktora s ovom predhodnom kartom zanima me šanse u igrama na sreću s obzirom
da imam veoma neuobičajnu natalnu kartu . Iskreno cijenim vaše mišljenje.Hvala.http://i40.tinypic.com/n5hile.jpg
__________________
Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.
Northarrow is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 19:27   #29
E,ovako,resila sam u narednom periodu da igram loto ( ne znam sta bi drugo jer inace ne igram na srecu).

Vladar XI, Sunce, je u V i pravi 120 sa vladarem V,Uranom

U narednom periodu tranzitni Jupiter iz Blizanaca zatvara veliki vazdusni trigon sa pomenute dve planete.

Tu je jos i tr Uran 120 natalni Ju0Ne0Ma kojima samo fali planeta u lavu da zatvore lotos hehe

Dajem si sansu do aprila 2013 pa castim
Miranda333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2012., 12:10   #30
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Za sreću u igrama na sreću važna je os 5.polje (igre na sreću) - 11. polje ("šanse"). Te planet Jupiter (sreća) i njegov odnos s Uranom jer se radi o iznenadnoj sreći koja je u osnovi rizik.
Kad sam bila mala, moja je majka za nagradne igre koristila moje ime, jer sam kao sretna! I dobivala sam...Prije par godina sam prvi put zaigrala neki loto i dobila 5 000 kn. Kasnije sam se trudila, ali uvijek bi mi falio jedan broj.

U 5. Jupiter trigon vladar 11. (Sunce)
Jupiter u vodenjaku, Uran u strijelcu.
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2012., 16:41   #31
Da kažem svoje iskustvo i postavim pitanje.
Ja oduvijek imam neki osjećaj da ću dobiti jednom neku veliku nagradu. Ne znam da li to imamo svi, iz neke nade ali evo reći ću svoje iskustvo s tim.
Kada sam bila mala ne sjećam se toga, mama mi je rekla da ako sam ja izvukla kakvu srećku uvijek bi dobila a oni ne.Sve su to bili neki mali iznosi.

U jednom periodu mi je trebao novac, ostala bez posla. I tada mi sine da odem kockati, igrala sam uglavnom utrku pasa i skoro uvijek bi dobivala. Najveći iznos je tu bio oko 1600 kn a da sam možda uložila 10 kn. I tako bi svako drugi, treći dan ja dobivala par stotina kuna i tako sam preživjela tih par mjeseci bez posla

to se odvijalo u jednom kafiću i drugi ljudi su mi dali novac da za njih igram, ali onda nisam ništa dobivala.Čim sam se zaposlila više nisam dobila ni kune na tom aparatu, ali jednom kada mi je hitno trebalo novca, odem opet tamo i stavim zadnjih 10 kn i opet dobijem 200 kn,a taman toliko mi je i trebalo.

Eto sad mene zanima, da li imam šanse da dobijem neki veći dobitak, tipa da si kupim auto ili stan ?
Pa ako može netko pogledati moju kartu
Ne znam, nemam aspekta između 5 i 11 polja, ali jupiter ima trigon s uranom, vladar pete u dobrom aspektu sa vladarem druge isl... i dosta drugih dobrih aspekata.
http://oi47.tinypic.com/f39s3k.jpg

Zadnje uređivanje jelovnici : 01.10.2012. at 16:47.
jelovnici is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 14:56   #32
Quote:
jelovnici kaže: Pogledaj post
Da kažem svoje iskustvo i postavim pitanje.
Ja oduvijek imam neki osjećaj da ću dobiti jednom neku veliku nagradu. Ne znam da li to imamo svi, iz neke nade ali evo reći ću svoje iskustvo s tim.
Kada sam bila mala ne sjećam se toga, mama mi je rekla da ako sam ja izvukla kakvu srećku uvijek bi dobila a oni ne.Sve su to bili neki mali iznosi.

U jednom periodu mi je trebao novac, ostala bez posla. I tada mi sine da odem kockati, igrala sam uglavnom utrku pasa i skoro uvijek bi dobivala. Najveći iznos je tu bio oko 1600 kn a da sam možda uložila 10 kn. I tako bi svako drugi, treći dan ja dobivala par stotina kuna i tako sam preživjela tih par mjeseci bez posla

to se odvijalo u jednom kafiću i drugi ljudi su mi dali novac da za njih igram, ali onda nisam ništa dobivala.Čim sam se zaposlila više nisam dobila ni kune na tom aparatu, ali jednom kada mi je hitno trebalo novca, odem opet tamo i stavim zadnjih 10 kn i opet dobijem 200 kn,a taman toliko mi je i trebalo

Eto sad mene zanima, da li imam šanse da dobijem neki veći dobitak, tipa da si kupim auto ili stan ?
Pa ako može netko pogledati moju kartu
Ne znam, nemam aspekta između 5 i 11 polja, ali jupiter ima trigon s uranom, vladar pete u dobrom aspektu sa vladarem druge isl... i dosta drugih dobrih aspekata.
http://oi47.tinypic.com/f39s3k.jpg
Igre na sreću - 5. polje u Ribama, vladar Neptun i sekstilu sa Plutonom, vladaom 2.polja. Šanse za dobitke su to iako se 5. polje najviše odnosi na nagradne igre .

Dobici na lutriji se gledaju kroz 11 polje, Djevica koja baš i nije plodan znak pa teško može donijeti neki ogroman dobitak , a vladar Merkur je u Bliznacima, dakle znaku svog sjedišta u 8. polju a to su dobici od kladionica što se kod tebe pokazalo i u praksi. S obzirom na predispozicije možeš proučiti temu kladioničarskog lota na odgovarajučem topicu i iskušati sreću. Tim prije jer i Jupiter trenzitira kroz 8.polje , a vladar je natalnog Mjeseca i urana koji se nalaze u 2. polju.
JBV is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 15:43   #33
Hvala na odgovoru, a za kladioničarsko loto nisam nikada čula i kompicirano mi je to online igranje :-D
jelovnici is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 17:43   #34
Mi možete meni vidit za nagradnu igru NL, djele apartman u Fužinama, da li mi se isplati tražiti dodatne kupone i odigrat. Izvlačenje je 12.10.2012.

http://s1205.photobucket.com/albums/...5257426075.gif
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 19:55   #35
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Za sreću u igrama na sreću važna je os 5.polje (igre na sreću) - 11. polje ("šanse").
zašto se kaže da je 11 polje da su "šanse", ali ne samo za igre na sreću, nego vjerovatno predstavlja šanse i za ostalo
natalys is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 11:04   #36
Quote:
Bolji od tebe kaže: Pogledaj post
Mi možete meni vidit za nagradnu igru NL, djele apartman u Fužinama, da li mi se isplati tražiti dodatne kupone i odigrat. Izvlačenje je 12.10.2012.

http://s1205.photobucket.com/albums/...5257426075.gif
Obziromd a se radi o konkretnom pitanju odnosno baš određenoj nagradnoj igri sa određenom nagradom bolje ti jepostaviti pitanje na horarnoj astrologiji.

A gledajući predispozicije iz natalne karte, nevezano uz baš tu nagradnu igru imaš sreće u igrama na sreću. stelij u 5. polju, Merkur, Sunce, Venera. Venera je uz to vladar 2. polja u trigonu na MC (uspje).
Vladar 5. je Saturn u 12.polju što i nije neka sreća ali u aplikacijskom sekstilu sa Jupiterom iz 10.polja.

Tranzit Jupitera kroz Blizance radi lijepi trigon prema planetama u 5.polju pa bi moglo biti nekih dobitaka. Ali je istovremeno i tranzit Saturna kroz 2.polje, a uskoro radi i egzaktan kvadrat na natalni Merkur (vladar Asc-a, MC-a i Jupitera) štoje svakako ograničavajući faktor za velike dobitke.
Moj je zaključak da će dobitaka biti ali ne onoliko niti tako velikih kao što očekuješ.
JBV is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 12:15   #37
Bog evo moj natalni! Pa me zanima da li imam mogučnost na dobitak s igrom na sreču i kladionici! Hvala!

http://i49.tinypic.com/10nrnuv.gif

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 03.10.2012. at 12:27. Reason: url
dt2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 12:28   #38
Quote:
natalys kaže: Pogledaj post
zašto se kaže da je 11 polje da su "šanse", ali ne samo za igre na sreću, nego vjerovatno predstavlja šanse i za ostalo
Zato jer je to Uranovo zračno polje - polje planova za bolju budućnost.

Ali isto tako i polje koje nam omogućuje i u kojem se ogleda naš osobni napredak.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 16:34   #39
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Zato jer je to Uranovo zračno polje - polje planova za bolju budućnost.

Ali isto tako i polje koje nam omogućuje i u kojem se ogleda naš osobni napredak.
što ako je vl. 11 u prvoj kući
nastasja2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 17:37   #40
Quote:
dt2008 kaže: Pogledaj post
Bog evo moj natalni! Pa me zanima da li imam mogučnost na dobitak s igrom na sreču i kladionici! Hvala!

http://i49.tinypic.com/10nrnuv.gif
Prije bih rekla da u igrama na sreću ima šansi da se dosta toga izgubi i ne bih preporučila takav vid zabave (vladar 5. polja/Mars 90º Saturn/Pluton u 11. polju). Posebno su "opasne" sportske kladionice (Mars vladar 5. polja) koje riskiraju s stranim klubovima (Mars u vrhu 9. polja lava).
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:57.