Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2010., 22:42   #1501
Quote:
balancana kaže: Pogledaj post
Molim vas, jel mi može netko objasniti kako doći od Črnomerca do Gospodske ulice ( Stenjevec ), kojim busom, gdje treba izaći itd.
Taj dio grada mi je totalna nepoznanica.
Unaprijed zahvaljujem!
Ovisi gdje trebas... Ako je negdje gore (kbr 40-50, npr.), onda busevi za 121 Karaznik-Gajnice ili Gornji Stenjevec ili Borcec. Izlazis na stanici Gospodska (sredina Gospodske) ili Medpotoki (kraj). Ako je nesto blizu Bolonje, onda bus za Gajnice, Podsusedsko Dolje, Bizek, Gornji Stenjevec (uoci da ovaj posljednji ima dvije stanice "Gospodska", ova prva je na pocetku ulice). Busevi za Zapresic, Podsused-most (119) i Bistru ti ne pasu!

EDIT: Kasnim
__________________
But she took me back to her courtyard, where magnolia perfume screams
Behind the gates and the granite, of the planet of New Orleans
Matesonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 18:34   #1502
Quote:
electro cute kaže: Pogledaj post
trebaju mi busevi koji nedjeljom voze po škorpikovoj. trebam u kovinsku koja je siječe, mislio sam sto sedmicom do jankomira pa pješke, ali ona nedjeljom ne vozi
116.
205 Dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 18:44   #1503
Quote:
205 Dubrava kaže: Pogledaj post
116.
treba napomenit da ide sa Ljubljanice..
Rebbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 22:58   #1504
kako od autobusnog ili glavnog kolodvora doci do adrese horvacanska 31? hvala


može i busom, našla sam za bus da se ide brojem 109 sa terminala črnomerec. di je terminal črnomerec?

hvala!!

Zadnje uređivanje dire Dawn : 18.10.2010. at 00:04.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 00:13   #1505
Quote:
dawn990 kaže: Pogledaj post
kako od autobusnog ili glavnog kolodvora doci do adrese horvacanska 31? hval
eh.. ili, ili...

od autobusnog ideš na peticu u smjeru prečkog. horvaćanska cesta počinje kod baschiere (give or take) tako da ne znam gdje je točno br. 31. siđi na stanici koja se zove knežija ili stanicu poslije te.

a ako ideš od glavnog, najbolje ti je sa četvorkom do savske (a onda imaš sijaset stanica na kojima možeš presjesti. Vjesnik recimo). presjedaš na 5 ili 17 i onda opet kao i ovo gore
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 16:37   #1506
Quote:
dawn990 kaže: Pogledaj post
kako od autobusnog ili glavnog kolodvora doci do adrese horvacanska 31? hvala


može i busom, našla sam za bus da se ide brojem 109 sa terminala črnomerec. di je terminal črnomerec?

hvala!!
Tamo di se okreće 2 6 11 ili u Ilici kod onog velikog Konzuma.
205 Dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2010., 23:11   #1507
Plan linija ZETa

evo prilažem najbolji plan grada zagreba za gradski prijevoz kojeg sam davno dobio od nekog nepoznatog lika, meni je jako dobro koristio a ako će nekom zatrebat, neka ga.


evo i link za dl u pdf-u:
http://hotfile.com/dl/77256485/2b09614/autobus.pdf.html
http://www.megaupload.com/?d=HN6CVOCA
http://www.mediafire.com/?ctrd1inthdixwu4#1

Zadnje uređivanje NMT : 20.10.2010. at 23:22.
NMT is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 00:25   #1508
Kako sa Trga bana jelačića doći do zvonimirove 110?
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 00:30   #1509
Tramvaji 1 i 17, smjer Borongaj. Broj 110 je mislim izmedju stanica Sulekova i Harambasiceva, kad dolazis s Trga, parni brojevi su na tebi blizoj, juznoj, desnoj strani ceste.
__________________
But she took me back to her courtyard, where magnolia perfume screams
Behind the gates and the granite, of the planet of New Orleans
Matesonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 02:16   #1510
ovaj prvi link za prikaz online plana ne radi pa evo novi koji radi:

http://planzg.x10.mx/autobus.pdf
NMT is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 02:45   #1511
Super, svaka čast. Hvala.
Slym is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 04:21   #1512
Molim vas ako netko zna najjednostavniji put od lanista do škorpikove ...zet naravno!!!hvala
saaanja1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 10:40   #1513
Autor je forumas Ivan-T-101 (nije ovdje aktivan, koliko znam), kartu je prvo postao na www.autobusi.org. Bilo bi lijepo da ova tema bice sticky, a da se ime autora napise i u prvom postu.
__________________
But she took me back to her courtyard, where magnolia perfume screams
Behind the gates and the granite, of the planet of New Orleans
Matesonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 13:44   #1514
Quote:
saaanja1 kaže: Pogledaj post
Molim vas ako netko zna najjednostavniji put od lanista do škorpikove ...zet naravno!!!hvala
sa laništa dođeš do savskog mosta... od savskog mosta lijepo uhvatis 5 ili 17 prema prečkom..
izadjes nakon 3-4 stanice odes do remize..
i sa remize sjednes na 116 za podsused koji ide do škorpikove..

ili dodjes do rotora, i tamo sjednes na 109, izadjes na stanici selska ozaljska, odes do remize pjeske ili 1 tram stanicu s tramvajem.. i sjednes na okretistu na 116.
Rebbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 02:10   #1515
malo komplicirano(posto nisam iz zg inace) ali ipak hvala puno!!!
saaanja1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 02:52   #1516
Quote:
saaanja1 kaže: Pogledaj post
malo komplicirano(posto nisam iz zg inace) ali ipak hvala puno!!!
i mislio sam da nisi iz zg..
ali vidim da barataš pojmovima (kvartovima i ulicama) pa sam zato namjerno pisao tako..

uglavnom..
ljubljanica (remiza) ti je okretište tramvaja i buseva na trešnjevci..od tamo ti ide bus 116 za podsused (ide kroz škorpikovu cijelu)

da bi dosla od laništa do savskog mosta i stanica tamo, moras doci do rotora, a kad pređeš most (nisi vise u novom zagrebu) ti prolaze 5 i 17 tramvaji prema okretištu prečko, možeš s njima do kraja (prečkog) i onda samo pitati nekoga kako doći do hotela antunović (5min pjeske) i tamo sjest na buss 116 (sa okretista krece svakih puni sat i 10 i 40... 14:10 i 14:40)

druga opcija je da sa laništa dođeš do savskog gaja i sjednes na bus 109 prema črnomercu, izađeš na stanici selska ozaljska (4 stanica od savskog gaja), pješke odeš do ljubljanice (pitaj ljude gdje je ljubljanica i pokazat ce ti, imas 200m od stanice busa) i na okretištu nađeš buss 116 i vozi do škorpikove..

mala napomena: poslije terminala jankomir kada skrene desno bus (kod lidla, kingcross-a, bauhausa i svega toga) počinje ulica škorpikova, i jako je dugačka pa bi bilo poželjno da znaš gdje trebaš ići i gdje trebas izaći buduci da ima 4-5 stanica u toj ulici

na ovom linku malo pronadji ulice i sto trazis.
http://www.karte.hr/
Rebbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 04:25   #1517
taj bus 109 prolazi remetineckom tj paralelno sa prugom (zatvor)pa pokraj nove tv prema rotoru?..ako ide to bi mi bilo skoro pa idealno ...onda samo 2 busa i koja 2h izgubljena!! hvala puuuno na detaljnom objašnjenju!
saaanja1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 13:30   #1518
Quote:
saaanja1 kaže: Pogledaj post
taj bus 109 prolazi remetineckom tj paralelno sa prugom (zatvor)pa pokraj nove tv prema rotoru?..ako ide to bi mi bilo skoro pa idealno ...onda samo 2 busa i koja 2h izgubljena!! hvala puuuno na detaljnom objašnjenju!
ne... taj bus ti ide od avenue malla prema rotoru i skreće na most i ide gore selskom prema črnomercu...

njegova busna stanica ti je preko puta tramvajske stanice savski gaj.

p.s. nije zgubljena 2h... ako pogodis vrijeme... unutar 40 min mozes biti u škorpikovoj
Rebbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 23:19   #1519
Molim vas, hitno mi je! Imam razgovor jedan za posao sutra u jednoj firmi u ulici Kamenarka.
To je koliko znam blizu Hrelića negdje. Kako doći s Črnomerca do tamo?
Rekao mi je netko da neki bus stoji negdje kod kružnog toka u Zapruđu...
Hvala!
Ponosna_Hrvatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 00:08   #1520
Quote:
Ponosna_Hrvatica kaže: Pogledaj post
Molim vas, hitno mi je! Imam razgovor jedan za posao sutra u jednoj firmi u ulici Kamenarka.
To je koliko znam blizu Hrelića negdje. Kako doći s Črnomerca do tamo?
Rekao mi je netko da neki bus stoji negdje kod kružnog toka u Zapruđu...
Hvala!
Kamenarka ti je u Dugavama. možeš sa busom broj 109 skroz od Črnomerca do zadnje stanice U Dugavama, i onda se prošetati 5 minuta.
Kad izađeš iz autobusa, pređeš cestu i ideš njom ( Kauzlarićev prilaz se zove ulica ) do kraja, tu ti počinje ulica Kamenarka.
ivuschka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:40.