Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2010., 22:44   #1
Studentski domovi - obavezno pročitati prvi post!

Nova tema za informacije o studentskim domovima.

Stara tema nalazi se ovdje.

Na ovoj je temi ZABRANJENO oglašavanje/prodaja/kupnja/zamjena mjesta u domovima. Svako kršenje pravila kažnjavat će se, a postovi koji krše pravila brisati. Hvala na razumijevanju.

Za detaljnije informacije o studentskim domovima pratite blog http://studentski-dom.blog.hr/


Natječaj za studentske domove 2013/2014

-----------------------------------------------------------------------------------
Potrebna vam je prijavnica, koju možete kupiti u knjižari SC-a. Uz prijavnicu dobijete i obrazac A (postojeći studenti), odnosno obrazac B (za one koji se ove godine prvi put upisuju na faks) te uplatnicu.

Obrazac A potvrđuju vam na faksu, obrazac B u školi.

S uplatnicom u poštu/banku/finu/konzum/internetbankarstvo/gdjegodvećsvemože, a potvrdu o uplati prilažete prijavi.

Preporučuje se da si potrebni obrazac (A ili B) skinete odavde, isprintate, popunite, potvrdite i onda lijepo samo dođete do SC-a, kupite prijavnicu i odmah sve to predate.

Nemojte ovdje ispitivati pitanja za koja odgovor bez problema možete naći u natječaju ili kriterijima, poput "do kad traje natječaj", "koji mi dokumenti trebaju", "mogu li predati ovo umjesto onoga", "koliko bodova dobijem za ovo ili ono","dobijam li izravno dom, ako...", "dobijam li dodatne bodove, ako...". Takva pitanja bit će brisana bez upozorenja i bit će kažnjavana.

Lijepo pročitajte natječaj, sve vam tamo piše. Ako vam i poslije toga nešto ne bude jasno, onda postavite pitanje ovdje. A bilo bi lijepo da prije toga prolistate zadnjih 10-tak stranica ove teme, vjerojatno su svi odgovori već tu.

Uz prijavu možete predati neovjerene kopije svih dokumenata, no morate curama tamo dati originale na uvid.
Nemojte predavati originale, jer se ništa ne vraća.

Linkovi:

Tekst natječaja
Kriteriji za raspodjelu mjesta u studentskim domovima
Prosjeci i pragovi od prije 2 godine
(najnoviji za koje znam da su objavljeni. Prosjeci su uvijek tu negdje, a pragovi bi ove godine mogli biti malo veći, jer su uvedeni neki novi dodatni bodovi)

-----------------------------------------------------------------------------------
__________________
We are the fools of Time and Terror: Days
Steal on us, and steal from us; yet we live,
Loathing our life, and dreading still to die"

Zadnje uređivanje Markeca : 09.04.2014. at 19:33.
Countess is offline  
Old 22.10.2010., 22:47   #2
Quote:
imam smjestaj u domu u Zagrebu,,dal ak budem s ispisao sad s faksa i išao na drugi sljedeci godine,,da li imam pravo ponovnog natjecaja il ne za 2 godine ?
nemaš
whitestone is offline  
Old 23.10.2010., 20:27   #3
Zar uopče?
solden is offline  
Old 23.10.2010., 21:44   #4
pa, ako ostanu isti uvjeti u natječaju (mislim da je formulacija u natječaju da pravo imaju oni koji prvi put upisuju prvu godinu studija)


al uvijek se možeš nadati njihovom previdu pa da neće primjetiti kako stvari stoje
(naravno to je mao vjerojatno)
whitestone is offline  
Old 25.10.2010., 13:06   #5
ej, ljudi s cvjetnog...ako koristim kabelsku koji mi prijemnik treba? neki poseban?
BettyJean is offline  
Old 25.10.2010., 15:13   #6
e ljudi sa save!
jeste vidjeli onaj oglas da treba svoja prijenosna računala donjeti u tamo neku sobu u 11. paviljonu po nekom rasporedu u određeno vrijeme,da oni to pregledaju?!
onak wtf?! dosad toga nije bilo
miriCa!. is offline  
Old 25.10.2010., 15:57   #7
Quote:
miriCa!. kaže: Pogledaj post
e ljudi sa save!
jeste vidjeli onaj oglas da treba svoja prijenosna računala donjeti u tamo neku sobu u 11. paviljonu po nekom rasporedu u određeno vrijeme,da oni to pregledaju?!
onak wtf?! dosad toga nije bilo
Baš sam pročitao. Neznam di treba nabaviti onaj papir pošto porta ne radi, a ja bih već večeras trebao na pregled?

Ovi naši uhljebići konstantno izmišljaju nove metode očuvanja radnih mjesta. Sad će dva dana pregledavati laptope. Pa zar nebi trebala osobna računala biti osobna računala? Zašto ja moram nekome dozvoljavati da mi kopa po računalu? Što ja znam tko je on i koji su mu interesi.
linkyyy is offline  
Old 25.10.2010., 16:03   #8
Quote:
linkyyy kaže: Pogledaj post
Baš sam pročitao. Neznam di treba nabaviti onaj papir pošto porta ne radi, a ja bih već večeras trebao na pregled?

Ovi naši uhljebići konstantno izmišljaju nove metode očuvanja radnih mjesta. Sad će dva dana pregledavati laptope. Pa zar nebi trebala osobna računala biti osobna računala? Zašto ja moram nekome dozvoljavati da mi kopa po računalu? Što ja znam tko je on i koji su mu interesi.
Nisam u domu, ali me strašno zanima ovo s osobnim računalima pa bih molila da mi netko od vas da link gdje to piše.
Dandy Life is offline  
Old 25.10.2010., 16:11   #9
Quote:
Dandy Life kaže: Pogledaj post
Nisam u domu, ali me strašno zanima ovo s osobnim računalima pa bih molila da mi netko od vas da link gdje to piše.
Obavijest je samo izvješena na vrata. Nema je na netu, ali možeš pročitati nešto ovdje - sczg.hr/domski-internet .

Ja ne znam, ali mislim da oni nemaju pravo kopati po našim računalima, a mi kao studenti imamo valjda pravo na internet. Znam da je problem sa zaraženim računalim i torentima, ali mislim da ima nekih drugih metoda da se to spriječi. Masovna kontrola nikad nije dobra.

Policija mora tražiti od suda dozvolu za pristup određenom računalu, a ovi naši mogu raditi što hoće. Pun mi ih je kurac.
linkyyy is offline  
Old 25.10.2010., 16:57   #10
di je ta obavijest?
__________________
Ci giudichiamo adulti come per invenzione perdiamo tempo urlare ma senza ascoltare
very_confused1 is offline  
Old 25.10.2010., 17:05   #11
Quote:
very_confused1 kaže: Pogledaj post
di je ta obavijest?
na vratima od 11 paviljona.neznam jel i na ostalim paviljonima obavijest..

al samo raspored za prva 4 paviljona je stavljen,neznam sto s nama ostalima
aj vi koji budete obavili to,javite kako prošlo,jel boljelo
miriCa!. is offline  
Old 25.10.2010., 17:10   #12
Quote:
miriCa!. kaže: Pogledaj post
na vratima od 11 paviljona.neznam jel i na ostalim paviljonima obavijest..

al samo raspored za prva 4 paviljona je stavljen,neznam sto s nama ostalima
aj vi koji budete obavili to,javite kako prošlo,jel boljelo
a mogli su je na jarun staviti
i do kad ti iz prva 4 to moraju obaviti?

i na koju foru si oni uzimaju pravo za prčkanje po našim laptopima kad to ni policija bez dozvole ne smije
__________________
Ci giudichiamo adulti come per invenzione perdiamo tempo urlare ma senza ascoltare

Zadnje uređivanje very_confused1 : 25.10.2010. at 17:17.
very_confused1 is offline  
Old 25.10.2010., 17:12   #13
ma prežestoki su mi... sad sam podigla taj papir na glavnoj recepciji i ne znam to da velim.
ja im svoj laptop neću ostaviti, niti ću im dat da mi kopaju po njemu, pa mislim to je moja imovina.
provjeri da imam securew2 i briši...
inače će netko dobiti po glavi -.-
__________________
say just words to me
slomljena01 is offline  
Old 25.10.2010., 17:43   #14
Quote:
slomljena01 kaže: Pogledaj post
ma prežestoki su mi... sad sam podigla taj papir na glavnoj recepciji i ne znam to da velim.
ja im svoj laptop neću ostaviti, niti ću im dat da mi kopaju po njemu, pa mislim to je moja imovina.
provjeri da imam securew2 i briši...
inače će netko dobiti po glavi -.-
Dali još radi glavna recepcija? Pod glavna recepcija misliš na blagajne?
linkyyy is offline  
Old 25.10.2010., 19:50   #15
Quote:
linkyyy kaže: Pogledaj post
Dali još radi glavna recepcija? Pod glavna recepcija misliš na blagajne?
ne, nego ono skroz na kraju tog prolaza, baš piše glavna recepcija...
mora da svi skidaju antivirusne kad je internet ovako brz
__________________
say just words to me
slomljena01 is offline  
Old 25.10.2010., 20:56   #16
Quote:
slomljena01 kaže: Pogledaj post
ne, nego ono skroz na kraju tog prolaza, baš piše glavna recepcija...
mora da svi skidaju antivirusne kad je internet ovako brz
Ma ja im neću nositi laptop, a ako mi isključe net žaliti ću se i pozivati na ljudska prava . Na koji način oni misle provjeriti 3000 laptopa? Pa anitvirusno skeniranje traje u prosjeku min. 20 minuta i to u slučaju da je antivirusn softver instaliran.
linkyyy is offline  
Old 25.10.2010., 22:27   #17
Dok sam živjela u domu, nikad nije bilo takvih obavijesti "laptope na pregled"! Znam da sve ide u korist korisnog služenja internetom, ali nije način da ovako to rade. I naravno, riječ je o pc-evima, osobnim računalima.
__________________
Life is a great surprise...
Gänseblümchen is offline  
Old 25.10.2010., 22:29   #18
i jel ko nosio ili će tek nositi?
__________________
Ci giudichiamo adulti come per invenzione perdiamo tempo urlare ma senza ascoltare
very_confused1 is offline  
Old 25.10.2010., 22:38   #19
bila je ista šema u vezi neta preko ljetnog smještaja...

svi smo dofurali laptope u prostoriju gore i onda mu samo pokazali da imamo antivirusni i zadnji update windowsa -.-
_matilda is offline  
Old 25.10.2010., 23:00   #20
Opa, ovo je zanimljivo... Znači, oni kontroliraju ko ima piratske windowse i dal se ima antivirusni...

Da sam na vašem mjestu, ne bi im dala da mi prčkaju po lapu no matter what.

Izvještavajte kaj se događa.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:36.