Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: koji oblik dezodoransa najvise upotrebljavate?
stick 182 17.70%
roll-on 353 34.34%
sprej 441 42.90%
krema 29 2.82%
kristal 23 2.24%
Glasovatelji: 1028. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2010., 18:14   #2241
Meni je super dezić u spreju od Dove-a Invisible dry ne ostavlja mi bijele mrlje i lijepo miriši, a što se tiče problema kod nekih cura jer se pretjerano znoje pa ne žele da im se na odjeći vide mrlje od znoja jedino rješenje je da si u boljim ljekarnama kupe jastučiće protiv znojenje odnosno to su jastučići koji se lijepe za pazuh i upijaju višak znoja tak da na majci ne ostaje nikakav trag ali si prije stavite dezić pa onda jastučić tak da spriječite neugodne mirise! :-)
zgmalena is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 08:49   #2242
Je li tko probao ovaj?
Baš mi primamljivo izgleda.
Wallflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 12:31   #2243
Quote:
Wallflower kaže: Pogledaj post
Je li tko probao ovaj?
Baš mi primamljivo izgleda.
imam taj trenutačno, već mi je pri kraju. lijepo miriši, meni osobno je taj miris više za ljeto (al naravno da je odličan i za ostala god. doba)
__________________
Kada se cijeli svijet okreće, ti stani.
Mystic Rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2010., 11:22   #2244
Quote:
Mystic Rose kaže: Pogledaj post
imam taj trenutačno, već mi je pri kraju. lijepo miriši, meni osobno je taj miris više za ljeto (al naravno da je odličan i za ostala god. doba)
Hvala.
Sad ga moram nabaviti.
Wallflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2010., 13:52   #2245
najgori dezići/stickovi;
vichy, rexona, dove, CK stick,lady speed stick, Fa stick/sprey...našlo bi ih se još..

prosječni :
bourjois, neutro roberts, nivea

za sada najbolji;
rituals


bebe roll on


i perspirex kojega po ljeti jako rijetko stavim, baš ako znam da ću se znojiti iznadprosječno
perilica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 23:25   #2246
jeste li primjetile mozda da vam se od garniera ovi novi sa mineralima po 48,24 h nakon nekog vremena skroz promjene miris i to u neki ruzni cudni?
micek<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 23:29   #2247


Totalno me oduševio ovaj dezić Možda je i do zahlađenja, pa se mane znojim, ali Dove super drži i ugodno miriše. Čista petica
__________________
Everything dies baby that's a fact
But maybe everything that dies someday comes back
Put your makeup on fix your hair up pretty and meet me tonight in Atlantic City
SocialButterfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 23:35   #2248
Meni je isto Dove Original najbolji
Garnier..hm ne drzi apsolutno nista, Nivea ok, ali Dove najbolji
cosy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 00:26   #2249
Quote:
micek<3 kaže: Pogledaj post
jeste li primjetile mozda da vam se od garniera ovi novi sa mineralima po 48,24 h nakon nekog vremena skroz promjene miris i to u neki ruzni cudni?
Ja imam ovaj i ovaj i nisam baš primijetila.
Ne znam, ti možda koristiš neki drugi.

Meni se to znalo dogoditi s ovim. U početku ima predivan, umirujući miris, ali kasnije se pretvori u nešto čudno.
Jednostavno dobije neki neugodan miris.
Wallflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 01:01   #2250
Quote:
Wallflower kaže: Pogledaj post
Ja imam ovaj i ovaj i nisam baš primijetila.
Ne znam, ti možda koristiš neki drugi.

Meni se to znalo dogoditi s ovim. U početku ima predivan, umirujući miris, ali kasnije se pretvori u nešto čudno.
Jednostavno dobije neki neugodan miris.
ja imam roze i ciklama boje garnier.
ali probat cu s ovim.mozda su ti bolji
micek<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 11:42   #2251
Quote:
SocialButterfly kaže: Pogledaj post


Totalno me oduševio ovaj dezić Možda je i do zahlađenja, pa se mane znojim, ali Dove super drži i ugodno miriše. Čista petica
Ja obožavam Dove Original zimi, njega i Rexonu Sexy stalno vrtim
Ali uvijek koristim sprej, inače nikad baš nisam ni koristila deziće u sticku, ne znam zašto
Baš ću uzeti ovaj idući put, možda mi bude duže trajao...
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 19:50   #2252
Quote:
Muffet kaže: Pogledaj post
Ja obožavam Dove Original zimi, njega i Rexonu Sexy stalno vrtim
Ali uvijek koristim sprej, inače nikad baš nisam ni koristila deziće u sticku, ne znam zašto
Baš ću uzeti ovaj idući put, možda mi bude duže trajao...
Ja nikad nisam koristila stick, ovo mi je drugi u životu i oduševljena sam Sprejevi su me znali iritirati, a čini mi se i da mi slabije drže
__________________
Everything dies baby that's a fact
But maybe everything that dies someday comes back
Put your makeup on fix your hair up pretty and meet me tonight in Atlantic City
SocialButterfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 22:25   #2253
Quote:
SocialButterfly kaže: Pogledaj post


Totalno me oduševio ovaj dezić Možda je i do zahlađenja, pa se mane znojim, ali Dove super drži i ugodno miriše. Čista petica
koristim godinama
nema mu ravnog
Samazza is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 23:51   #2254
dugo sam koristila samo sprejeve, a nedavno i stick, no lady speed stick me razočarao (iako je jedno vrijeme bio dobar) pa sam si danas uzela neutro roberts stick i addidas sa sivim čepom koji je tu netko spominjao, pa da probam njih još, onda mi samo preostaje ritauls ako ovi zakažu, prije nego odem u ljekarnu. za dove se nisam odlučila, jer mi njegovi original sprejevi ne drže dobro i ne mirišu lijepo.
jedini koji mi je toliko koliko ok je addidas parfumirani deo, ali ni on ne izdrži "cijelo radno vrijeme".
crvenkapica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 20:55   #2255
Jel vam taj Dove original (posebice kad je ko na slici u sticku) ostavlja bijele tragove na tamnoj odjeći? [Ludim na to]
__________________
Play restart
Željezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 12:29   #2256
Kristalni kamen

Lijepi pozdrav!

Koristim ovo za uklanjanje mirisa znoja, no međutim čini se da polako postaje rijetkost. Možda sam staromodan, ali probao sam različite "kamene" al onaj "plavi u kartonskoj kutiji", prvi koji sam ikada našao mi se čini najboljim, najefikasnijim i najdulje mu traje djelovanje.

Da li netko zna gdje se isti može nabaviti? I ako možda znate cijenu, davno sam kupio prošlog jer se stvarno sporo troši, al sjecam se da je bilo negdje do 100kn za veći.

Hvala na informaciji!
__________________
Svaki dan pomalo!
ToTaL is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 14:24   #2257
Quote:
ToTaL kaže: Pogledaj post
Lijepi pozdrav!

Koristim ovo za uklanjanje mirisa znoja, no međutim čini se da polako postaje rijetkost. Možda sam staromodan, ali probao sam različite "kamene" al onaj "plavi u kartonskoj kutiji", prvi koji sam ikada našao mi se čini najboljim, najefikasnijim i najdulje mu traje djelovanje.

Da li netko zna gdje se isti može nabaviti? I ako možda znate cijenu, davno sam kupio prošlog jer se stvarno sporo troši, al sjecam se da je bilo negdje do 100kn za veći.

Hvala na informaciji!
Evo ova ti firma to ima, iako se bave brodovima, uvoze taj kamen, zove se Gunis kristalni kamen pa nazovi i pitaj da ti pošalju

http://www.bimexprom.hr/
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 22:13   #2258
Quote:
SocialButterfly kaže: Pogledaj post


Totalno me oduševio ovaj dezić Možda je i do zahlađenja, pa se mane znojim, ali Dove super drži i ugodno miriše. Čista petica
bas dodjoh na topic i imala sam na umu pitati za ovaj stick, i neutro roberts stick.. ne mogu se odlučiti

Koji stick vam je jos dobar (ne roll on, njih nekako ne volim)? Meni se Niveini ne svidjaju nekako, ko da su presuhi ne znam jesu li i ovi dva koji me zanimaju takvi, ne otvaram ih na policama a nikad prije ih nisam koristila

Crvenkapica, kakvi su ti ovi tvoji što si ih bila uzela zadnje?
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 22:46   #2259
Quote:
Good evil kaže: Pogledaj post
bas dodjoh na topic i imala sam na umu pitati za ovaj stick, i neutro roberts stick.. ne mogu se odlučiti

Koji stick vam je jos dobar (ne roll on, njih nekako ne volim)? Meni se Niveini ne svidjaju nekako, ko da su presuhi ne znam jesu li i ovi dva koji me zanimaju takvi, ne otvaram ih na policama a nikad prije ih nisam koristila

Crvenkapica, kakvi su ti ovi tvoji što si ih bila uzela zadnje?
Meni je najbolji deo u sticku/kremi onaj od Marie Galland pod brojem 425, imaš ga u ljekarnama za kupit. Jest da košta malo više, ali ne mijenja miris tijela, niti svrbi ispod pazuha (kao što me svrbi od Nivee, Rexone, Vichy-a...)a drži stvarno dugo. Ako pak tražiš nešto što ne ostavlja trag na tamnoj odjeći, za preporuku je od Bourjois (mislim da se tako piše) deo za tamnu odjeću, imaš ga za kupit u Bipi.
__________________
Blago siromašnima duhom, njihovo je carstvo pregolemo...
plavka_ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 17:47   #2260
Quote:
Good evil kaže: Pogledaj post
...neutro roberts stick..

Koji stick vam je jos dobar (ne roll on, njih nekako ne volim)? Meni se Niveini ne svidjaju nekako, ko da su presuhi
Ja sam jednom imala Neutro Roberts, doduše, ne stick već roll on Powder fresh (rozi čep, ako ti to išta znači). Meni je bio dosta intenzivan mirisom, toliko intenzivan da je prekrivao vonj znoja ali nekako...premokar , ne znam kako da se bolje izrazim Dakle, već u startu bi mi majca ispod pazuha bila mokra od njega, još kad bi nakon nekog vremena znoj izbio na površinu...bila bi to prava poplava

Što se stickova tiče, meni je nekako najbolja upravo Nivea, i to ona neka plava Dry (čini mi se) nešto Inače, trenutno sam upravo na Nivei ali spreju, i to Calm&Care. Nije ni on baš nešto superdobar ali u usporedbu sa svim ostalim što sam probala, najbolje drži
__________________
20
tina88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:30.