Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2010., 12:36   #1
Cool World of Tanks [*]

zanima me o igri što treba skinuti i napraviti da bi je mogao igrati info o njoj i tako
mrad129 is offline  
Old 21.07.2010., 12:41   #2
World of Tanks je besplatan MMORPG - sa tankovima. Trebao bi službeno izaći na jesen, a za sada možeš probati upasti u betu.

Službena stranica.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Old 21.07.2010., 13:28   #3
Probaj ici na ovu stranicu samo stavi add to cart i stisni select payment, registriraj se ( kod dolazi na mail ) i mislim da je poslije toga checkout ili tak nesto ugl. ne treba nista platiti za dobiti kod.
.Delboy is offline  
Old 21.07.2010., 19:25   #4
Oče li se moći biti na njemačkoj strani u ovoj igrici?
Cruces is offline  
Old 22.07.2010., 14:17   #5
Nema "strana". matchmaking je random, timovi su nasumicno birani tako da budu ujednaceni. Nema njemacke ili saveznicke strane, nego su ekipe mjesane od raznih tenkova. Zasad su dostupni njemacki i ruski, ocekuje se da se americki pojave kad igra sluzbeno izadje.

Inace, prilicno zabavna igra, svakako probajte upasti u betu ako vas zanimaju tenkovi.
Massively svako malo imaju par tisuca beta keyeva, pa tko ulovi...
__________________
"Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof."
Jeftina napajanja? | PSU Calculator
aardwark is offline  
Old 22.07.2010., 16:28   #6
Odeš fino ovdje, registriraš se na forum, pohvališ dečke i uzmeš si beta key for free http://www.mmo-base.com/world-of-tan...evi-su-up/4336
__________________
I'm an educated fool with money on my mind..
Sauron_zg is offline  
Old 22.07.2010., 21:45   #7
A oče li biti u ovoj igrici da npr. ja protivnički tenk upucam jednom i vidi se šteta na tom djelu kako je razbijeno itd...a ne kao u cod 5 da moram ispucati nekoliko raketa u jedan tenk ali nema oštečenja nego se samo odjednom uništi cjeli tenk.
Cruces is offline  
Old 11.09.2010., 13:32   #8
dobra igra, ak oce tko igrat nek me doda, Vandaley mi je nick
__________________
Kambe is offline  
Old 11.09.2010., 16:19   #9
Kada izlazi full verzija za pc?
Cruces is offline  
Old 11.09.2010., 18:16   #10
GameSpot daje beta ključeve
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Old 12.09.2010., 14:38   #11
Totalno mi kvari igru sto ima artiljerija, 8 od 10 puta kad me ubiju me skine artiljerija.
__________________
Kambe is offline  
Old 12.09.2010., 15:00   #12
Meni kvari govno od topa (artiljerija je bezveze).
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Old 15.11.2010., 12:10   #13
Ajmo ekipo, ko sve igra tenkiće, postajte tu da se nađemo pa da malo jebemo majke

ja sam shoki i trenutno sam gaggan pa ako ste online, i ja sam online, cimnite me na msn: shok_i[at]hotmail[dot]com
imamo TS server (nicocatov sa SHCa) pa nije bed

trenutno grindam kroz t-34-85 i mrzim svaki svaki njegov atom (dok ga ne apgrejdam... al to trajeeeeee)
s druge strane ludo uživam u snajpanju sa PzIV sa onim ludim 75mm topom... Jednostavno ludnica od guna...

ajmo sad vi!



e jebemu
zake nema zvjezdice ispred ovog threada? ZAKE????

Sad ima.

Zadnje uređivanje Spectre : 15.11.2010. at 17:44.
Shoki is offline  
Old 15.11.2010., 15:24   #14
E shoki nemoj se zeznuti kao ja, idi odma na t-43, dakle istražiš onaj 88mm ZiS i ravno na t-43, bez one kupole, sranje košta 7k xp-a a daje ti 30 hp to eventualno naknadno pošto prestala dva guna sheras s t-43. S njim više ubijam jedino nije baš isplativ monetarno. Ali zato imam su-5 i 8, jedino ne znam nakon patcha ne mogu ništa pogoditi s su-8, inaće s njim rijetko kada sam išao ispod 4-5 kilova, ali mi zato su-5 blista napokon opet. Vidjet ću kako će s su-14 biti treba mi nekih 55k xp-a ali sam možda mislio ići na TD onoga, kojeg možeš ići nakon t-34
gajotres is offline  
Old 16.11.2010., 00:49   #15
znaš da ti budem iskren sve si i ja nekak razmišljam ići na TDove
svi okolo pričaju kak su ludi i zakon, a meni još davno tada, na početku , nekak nisu sjeli
baš ću probat
Shoki is offline  
Old 16.11.2010., 01:14   #16
Ja sam krenuo na td, njemacki sturmpanzer II furam trenutno.. nisu losi, al ako imas sugavu ekipu ona gines nenormalno.. kao ja danas recimo

Pocinjem igrati paranoicno, bas moram pretpostaviti da nitko od mojih nema pojma o pojmu i zavuci se nekud iza svega.
the wicked is offline  
Old 16.11.2010., 02:36   #17
Vandaley9000, vozim: Tiger I, Jagdpanther, Sherman, T-43
__________________
Kambe is offline  
Old 16.11.2010., 09:19   #18
De mi reci na t-43 korisitiš onaj dugački 88mm gun ili onaj drugi 107mm mislim gunbaš sam potrošio 15500xp na 88-cu ali nism turbo oduševljen, ali eto uvijek zato imam HE municiju.

@Wicked stvar je u amerima i open beti ako se ne varam, mislim ja se zavučem iza nekog IS-a ili tigra pa s njim u kaciju mada osobno ako vidim VK4052 Aus p2 zaljepim se za njega, jučer smo tako riješili 4 tenka u Lakevilu, ja sam zujao u A-20 i detrackao a on ih je riješavao. E da i jel nije strumpancer artiljerija

Zadnje uređivanje gajotres : 16.11.2010. at 09:37.
gajotres is offline  
Old 16.11.2010., 10:23   #19
Quote:
gajotres kaže: Pogledaj post
De mi reci na t-43 korisitiš onaj dugački 88mm gun ili onaj drugi 107mm mislim gunbaš sam potrošio 15500xp na 88-cu ali nism turbo oduševljen, ali eto uvijek zato imam HE municiju.

@Wicked stvar je u amerima i open beti ako se ne varam, mislim ja se zavučem iza nekog IS-a ili tigra pa s njim u kaciju mada osobno ako vidim VK4052 Aus p2 zaljepim se za njega, jučer smo tako riješili 4 tenka u Lakevilu, ja sam zujao u A-20 i detrackao a on ih je riješavao. E da i jel nije strumpancer artiljerija
Cuo sam da je 107mm gun odlican, bar tako veli ekipa sa SHC-a..

I da, sturmpanzer je arty. To ti je dok pises postove kasno u noci Vozim tog sturmija kao arty, i bas sam bio pissed off - ekipa mi stalno odrusha nekud i nikad ne zastite artye, kako god da se zavucem dobro skoro uvijek ispadne piz*arija..

Sto se TD tice, na damn hetzeru sam, kako je to ocajno los tenk A treba mi jos 10k SP da mogu iduceg researchati, mislim na cu si zile izrezati prije. Nema sanse da probijem nekoga s tim cudom. Sve iznad light tanka ili medium tanka od iza mi je mission impossible. A da ne govorim da me vecina tier V i VI ekipe moze one shotati. Fail tenk.
the wicked is offline  
Old 16.11.2010., 10:26   #20
E tu ti je onda finta koristi HE municiju, ima manji penetration ali explodira pri kontatktu i uvijek napravi barem koji % damage-a i onda dobiješ više xp-a
gajotres is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:38.