Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2010., 13:02   #1
The Elder Scrolls V: Skyrim [*]

Šuška se šuška i izgleda da se bliži taj dan, baš me kopkalo zadnje vrijeme kad će neka vijest.

http://www.gameplay.hr/clanak/1291/d...a-je-u-razvoju
http://www.hcl.hr/vijesti-nove-elder...e-5097-27.html

Neki kažu da će uskoro prvi trailer, teaser ili nešto, pa je onda je moguće da igra izađe možda već 2011.

Kažu direktni nastavak obliviona, iskreno se nadam da će koristiti neko novi engine, jer mislim da je ovaj već svima dopizdio.
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 23:59   #2
uff ova vijest mi je uljepšala dan samo da je istina
princo123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 00:03   #3
Pa i vrijeme je već. Predugo šute, a zna se da prave igru, teški undergraund koda prave oružje
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 00:07   #4
bojim se...nakon morrowinda sam se razocarao..sve mi je to bilo lijepo i shiny u scrollsima 4,ali nije to bilo to...
TWade is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 07:37   #5
Quote:
TWade kaže: Pogledaj post
bojim se...nakon morrowinda sam se razocarao..sve mi je to bilo lijepo i shiny u scrollsima 4,ali nije to bilo to...

..tako je, ni blizu, jeftino i načičkano( tada nekome možda impresivno zbog grafike i novih generacija kartica), pederski glacnuti likovi,pederski glasovi, ne možeš ubijati koga oćeš,..zvekneš sjekirom pet puta po sred glave a lik s opet diže..
pjanko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 10:07   #6
ako borba bude kao u oblivionu bit ce katastrofa...najgora borba ikada...
AnteVoziStoju is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 10:39   #7
kaj se svi žalite na oblivion, meni je igra bla čisto dobra...
Holo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 10:43   #8
Quote:
holograf kaže: Pogledaj post
kaj se svi žalite na oblivion, meni je igra bla čisto dobra...
baš tako,...samo dobra
pjanko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 19:00   #9
Quote:
holograf kaže: Pogledaj post
kaj se svi žalite na oblivion, meni je igra bla čisto dobra...
pa igra je bila dobra ali su neki elementi bili prelosi...
AnteVoziStoju is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 19:08   #10
dobro,ali ovo je tema o novim scrollsima,tako da vjerujem da mogu samo bolje napravit...meni je oblivion bio ok,i to samo ok..da vrate malo neke elemente iz morrowinda bilo bi super.
vjerujem da nece razocarat
TWade is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 19:09   #11
Quote:
The New Guy kaže: Pogledaj post
Kažu direktni nastavak obliviona, iskreno se nadam da će koristiti neko novi engine, jer mislim da je ovaj već svima dopizdio.
Nažalost ništa od toga. Igra će koristiti jako modificirani Oblivion/Fallout 3 engine. Navodno će izgledati daleko bolje od ta dva naslova, ali ne znam baš. Gamebryo engine je već trebalo poslati u penziju nakon F3.
Vepar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 20:27   #12
Quote:
Vepar kaže: Pogledaj post
Nažalost ništa od toga. Igra će koristiti jako modificirani Oblivion/Fallout 3 engine. Navodno će izgledati daleko bolje od ta dva naslova, ali ne znam baš. Gamebryo engine je već trebalo poslati u penziju nakon F3.
slažem se da je trebao davno u penziju, al me drži ovo jako modificirani- ne jebe njih tehnologija mislim da to znaju itekako odraditi- kad su morrowind i oblivion izlazili- to je bio vrh tehnologije i malo tko ih je mogao pokrenuti, ja ću sigurno morati uzimat novi komp.

Samo malo da sadržaj dorade:
- kvalitetniju priču
- malo epskijih momenata, možda neka beštija, zmaj- raznovrsniji neprijatelji, a ne generični banditi
- a nebi ih koja ni animacija il skriptirana scena ubila čisto radi napetosti ili atmosfere, manje generičnosti
- zanimljivije i dorađenije kvestove
- više glumaca za glasove, pobogu, raznovrsnost likova
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 08:30   #13
Quote:
The New Guy kaže: Pogledaj post
slažem se da je trebao davno u penziju, al me drži ovo jako modificirani- ne jebe njih tehnologija mislim da to znaju itekako odraditi- kad su morrowind i oblivion izlazili- to je bio vrh tehnologije i malo tko ih je mogao pokrenuti, ja ću sigurno morati uzimat novi komp.

Samo malo da sadržaj dorade:
- kvalitetniju priču
- malo epskijih momenata, možda neka beštija, zmaj- raznovrsniji neprijatelji, a ne generični banditi
- a nebi ih koja ni animacija il skriptirana scena ubila čisto radi napetosti ili atmosfere, manje generičnosti
- zanimljivije i dorađenije kvestove
- više glumaca za glasove, pobogu, raznovrsnost likova
slazem se sa svime navedenim...obozavao bih kad bi cameo napravio Umbra sword npr,ili takvo neko uber oruzje..dok se samo sjetim koliko mi je u morrowindu trebalo da utucem tog lika,a bome i Deadre(sve me strah bilo uc u neke njihove dvorce),a u oblivionu sam Deadre mlatio kak sam se sjetio =(
TWade is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 09:07   #14
I izbacit prokleti level scaling.
luckynumberseven is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 09:56   #15
ma u 90% rpg-a se u jednom trenutku razviješ do te razine da ti niko nikaj nebre i skupiš love da neznaš kud bi s njom
To je jako teško izbjeći.
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 11:08   #16
ja sam Morrowind igrao nakon Atar wars KOTOR-a pa mi je smetalo što npc-jevi nemaju glasa i što se moralo čitati razgovore a ne slušati.Još su mi slova bila mala.Inače mi je igra bila ok,mislim da mi je to bio drugi rpg koji sam igrao.oblicvion mi je ipak bio bolji,njega sam čak i završio do kraja,sviđalo mi se to što su uveli pokazivač smjera,pa da se ne luta bezveze po cojeloj mapi kao u Morrowidu,a i izgled svijeta mi je bio ljepši.A za elder scrool 5 negdje se priča da bi mogo biti mmorpg.Nadam se da ne.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 11:16   #17
Quote:
lexluthor84 kaže: Pogledaj post
ja sam Morrowind igrao nakon Atar wars KOTOR-a pa mi je smetalo što npc-jevi nemaju glasa i što se moralo čitati razgovore a ne slušati.Još su mi slova bila mala.Inače mi je igra bila ok,mislim da mi je to bio drugi rpg koji sam igrao.oblicvion mi je ipak bio bolji,njega sam čak i završio do kraja,sviđalo mi se to što su uveli pokazivač smjera,pa da se ne luta bezveze po cojeloj mapi kao u Morrowidu,a i izgled svijeta mi je bio ljepši.A za elder scrool 5 negdje se priča da bi mogo biti mmorpg.Nadam se da ne.
lol
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 12:56   #18
meni je trazenje lokacija u morrowindu bila jedna id boljih stvari.upoznao se svijet,a ne ovdje sam samo znao lokacije koje imam na mapi i onda sam fast travelao između njih,dok sam po morrowindu trazio i nalijetao na sidequestove i dobre iteme cistom igrom slucaja.
TWade is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 14:40   #19
Jebiga i meni je oblivion bio iz subjektivnih razloga odlična igra, iako je realno dobra, nadprosječna igra. Nakon dugo vremena kupio sam te godine novi komp- a da nespominjem da do tada nisam igrao nikad pravu next-gen igru- pa je to za mene bila velika promjena tako da me i tehnikalijma igra oduševila. Nisam do tada igrao drugačiji rpg od diabla iz ptičje perspektive, a i općenito sam se bio malo zapustio s igrama, tako da me oblivion pozitivno šokirao.
Kad se sjetim-
izađem iz jebenih kanalizacija- pa me neki divljak napadne- a ja slab- sam početak, borim se s njim skoro pola sata s loudanjem, pa bježim od njega, pa se ganjali oko neke kule , rješim ga padne noć- pa vidim prejeben prizor- u mraku vitez sa bakljom na konju jaše po cesti - pa u toj pustari mala birtija- pa u njoj popričam i prenoćim- pa me jedne noći probudi čovo iz dark brooderhooda Također me igra bila očarala veličinom
Nakon dosta sati- čovjek se zastiti- postalo malo monotono- stalno isti questovi odnesi- donesi, postaneš prejak i prebogat- nije bilo izazova- al su zato guildovi bili odlični, puno bolji od glavne radnje (naročito thiefs i ubojice)
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 12:08   #20
meni se isto Oblivion jako sviđa, po meni jedan od najboljih RPG-ova koje sam igrao, možda je glavni razlog toga što nisam puno igrao prethodni Morrowind, ali kao što je New Guy reko, priča mi je savršena, guildovi također, što se tiče borbe tu varira od čovjeka do čovjeka, mada je kasnije izašla neka zakrpa za borbu ako se ne varam...
Holo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:57.