Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2011., 19:58   #21
E ljudi, a zašto Belje tak divljački raste?
Frenki1 is offline  
Old 04.01.2011., 20:00   #22
Quote:
Frenki1 kaže: Pogledaj post
E ljudi, a zašto Belje tak divljački raste?
Zato što je divljački padao zbog radničkih dionica.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Old 04.01.2011., 21:50   #23
Quote:
walter kaže: Pogledaj post
Sve je ovo priprema za 15. siječnja, iako mi se čini da 15. siječnja ne bude došao na način na koji ga očekujem, ne onako naglo.
sorry, što je značajno sa 15.01.?

dante-1 is offline  
Old 04.01.2011., 21:53   #24
Quote:
dante-1 kaže: Pogledaj post
sorry, što je značajno sa 15.01.?

Prestaje važiti javna ponuda za Inu.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Old 04.01.2011., 22:16   #25
A ća očekuješ nakon isteka ponude?
Ja pojma nemam što bi moglo biti. Da mirovinci nisu kupovali, onda bi gotovo sigurno krenuo pad INAe, a ostale dionice bi nastavile rasti. Ovako, nemam pojma. Možda Mol onda krene u kupovinu preko burze (pošto mu je sad zabranjeno) pa onda još bude džumbusa?
__________________
"Ovo je mišljenje, a ne savje(s)t" ®Zaf
G. House is offline  
Old 05.01.2011., 14:01   #26
hmm, ja se pitam zašto ovdje nije aktualna dionica Tiska, meni se (više/manje laički gledano) čini da je to debelo potcjenjena dionica. (Doduše prije par dana je bila još povoljnija kupnja)Molim komentare
Dren is offline  
Old 06.01.2011., 00:23   #27
aloha..

Quote:
Toma Sawyer kaže: Pogledaj post
- ZVZD 33xx.
Idiot iliti sindrom Glembaj?

Ajd, bar nisam prodao FRNK.
Dragi prijatelji...evo ja sam vam novi lik ovdje. Uglavnom pozdrav i ja sam idiot koji je kupio zvzd za 33xx...nekako računam da je odma skočila ili se varam ..?

pratio sam što pišete nekoliko dana prije malo da se informiram, ono imam malo neku siću sastrane pa rekoh da se poigram...

tak sam se i prošle godine poigrao i kupio inu kad je bila 1140kuna...ja igram na duže staze

evo pratim što pišete, volim čuti što kažu stare iskusnjare, malo sam kupio ingre ali odmah frknuo to je ionako građevina za moj taste to je malo još uvijek rizično a i nije neka lova za zaradit...


pozzzzz

dakle koja koincidencija, eto upoznali ste čovjeka koji je kupio zvzd za 33xx ,
znao sam da će je to gurnuti dalje , mislim fućkaš 150 kuna gore dole kad se može zaraditi duplo
lepi-cane is offline  
Old 06.01.2011., 00:25   #28
Quote:
lepi-cane kaže: Pogledaj post
Dragi prijatelji...evo ja sam vam novi lik ovdje. Uglavnom pozdrav i ja sam idiot koji je kupio zvzd za 33xx...nekako računam da je odma skočila ili se varam ..?

pratio sam što pišete nekoliko dana prije malo da se informiram, ono imam malo neku siću sastrane pa rekoh da se poigram...

tak sam se i prošle godine poigrao i kupio inu kad je bila 1140kuna...ja igram na duže staze

evo pratim što pišete, volim čuti što kažu stare iskusnjare, malo sam kupio ingre ali odmah frknuo to je ionako građevina za moj taste to je malo još uvijek rizično a i nije neka lova za zaradit...


pozzzzz

dakle koja koincidencija, eto upoznali ste čovjeka koji je kupio zvzd za 33xx ,
znao sam da će je to gurnuti dalje , mislim fućkaš 150 kuna gore dole kad se može zaraditi duplo
ah da umalo da zaboravim...nekako sam pogodio prije par dana da će belje ići gore kupio po 65 ...
lepi-cane is offline  
Old 06.01.2011., 10:26   #29
aloha di ste

jebemu pa kako sam se ja pojavio svi se razbježali...dobro ok malo smrdima ali mogli ste se družiti malo...

ništa natavljam razgovore sam sa sobom, ne kužim se puno u dionice niti imam brdo love na bacanje da se igram bezveze ali moja strategija je zdravoseljačka, što mislim da je dobro kupim i spremim za zimnicu...malo analiziram one grafove od početka ulaska dionice na tržište, ne ravnam se po 2007 godini nego gledam krizne padove, računam da je to jedna od najnižih vrijednosti koja je bila (ok može to sve otići u vrit ali valjda neće), kad identificiram nešto što je sada na dnu (obično je prvi mjesec i 7 najbolji za kupovanje s mojeg stanovišta ako u društvu nema većih potresa) i onda navalim na nešto što baš ne može sutra otići u stečaj...Druga taktika je kupiti nešto što je na dnu...npr. đakovština je dobra ali to je evidentno da todorić svojim imenom pumpa dionice koje ionako ne vrijede baš puno. dobro ok, nije to loše kupiti na duge staze recimo 4-5 godina ali ko ima vremena čekati toliko?
lepi-cane is offline  
Old 06.01.2011., 12:04   #30
trebali bi se baviti smećem http://www.vecernji.hr/biznis/kralj-...-clanak-235590
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Old 06.01.2011., 17:35   #31
@lepi cane,

pa nije da te ne bendamo,svi novi članovi-diskusanti su dobrodošli,samo nismo ono non-stop na sajtu,a nismo ni ekipa ko sa poslovnog di se druka u svih šesnaest.tamo drukeri imaju zadana dežurstva.Kolko sam ih ubro rade u tri smjene po tri dukera.

A sad na brzinu da izkomentiram neke od tvojih favorita:

- INGR. Vrlo opasno za ući. Za koji dan izbacuju cca 6 milja novih dionica na tržište bez dokapa,dakle čista štanca t.j. papirnato povećanje temeljnog kapitala.To je cca 80% više dionica na tržištu,pa bi cijena trebala ići dole.

- DKVS je u stečaju i upravo su rasprodali imovinu, čini mi se za 190 milja. Obzirom na silna dugovanja koja debelo prelaze imovinu firme,dioničari nemaju tu što tražiti.
__________________
Vidi Avatar u punoj veličini
glembaj is offline  
Old 07.01.2011., 01:51   #32
thanx...

Quote:
glembaj kaže: Pogledaj post
@lepi cane,

pa nije da te ne bendamo,svi novi članovi-diskusanti su dobrodošli,samo nismo ono non-stop na sajtu,a nismo ni ekipa ko sa poslovnog di se druka u svih šesnaest.tamo drukeri imaju zadana dežurstva.Kolko sam ih ubro rade u tri smjene po tri dukera.

A sad na brzinu da izkomentiram neke od tvojih favorita:

- INGR. Vrlo opasno za ući. Za koji dan izbacuju cca 6 milja novih dionica na tržište bez dokapa,dakle čista štanca t.j. papirnato povećanje temeljnog kapitala.To je cca 80% više dionica na tržištu,pa bi cijena trebala ići dole.

- DKVS je u stečaju i upravo su rasprodali imovinu, čini mi se za 190 milja. Obzirom na silna dugovanja koja debelo prelaze imovinu firme,dioničari nemaju tu što tražiti.
hmmm...fala za informacije malo sam još zelen u svemu tome, frknuo sam ingru...sad je... moram vidjeti kad da frknem to malo dalekovoda...
lepi-cane is offline  
Old 07.01.2011., 01:54   #33
eh da što mislite o toj vražjoj ini? do kad bi to moglo ići gore?
lepi-cane is offline  
Old 07.01.2011., 12:21   #34
Koji je to vrag na GENERI (VERN-R-A). Jel su to ovi iz đakovštine (nakon izlaska) našli novi tiker za zafrkanciju.
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Old 07.01.2011., 12:23   #35
Jel tko prati FRNK?
Glembaj opet prodaje? Razina 900 je pred vratima.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Old 07.01.2011., 12:30   #36
Kad Ceha štrajka s vijestima.
http://www.vecernji.hr/biznis/direkt...-clanak-236103
Direktori Ingre kupuju dionice svoje tvrtke uvjereni u brz oporavak!
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Old 07.01.2011., 13:06   #37
Ima li netko kome je jasno šta se događa sa DKVS?
Jel možda javilo da će dioničarima isplatit 40% od nominale,kao što su rekli da će radnicima isplatit cca 40% od neisplaćenih plaća?
__________________
Vidi Avatar u punoj veličini
glembaj is offline  
Old 07.01.2011., 13:10   #38
a sad je hanfa bloknula naravno opet kaska za događajima. Umjesto da su je još u srijedu zablokirali nakon objave prodaje skoro sveg imetka za 190 milja. Mada po meni ovom dionicom se uopće nije smjelo trgovati nakon onakve ujurdurme.
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Old 07.01.2011., 13:15   #39
Quote:
ceha kaže: Pogledaj post
Koji je to vrag na GENERI (VERN-R-A). Jel su to ovi iz đakovštine (nakon izlaska) našli novi tiker za zafrkanciju.
Ovo sve više podsjeća na igrice kad su stigli nevježe na burzu,u vrijeme HT IPO. Netko će gadno nastradat, a možda im se hanfa smiluje i poništi transakcije kao onim jadnicima na CRAL, kad ih je navuklo na 5 soma kuna po dionici.
__________________
Vidi Avatar u punoj veličini
glembaj is offline  
Old 07.01.2011., 13:17   #40
i meni sve to liči sve više na tu 'kafansku priču'.
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:29.