Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji

Ostali mediji O medijima, bez televizije. I novinarima. Podforumi: Tisak, Radio, Internet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2010., 12:50   #1
Grupne kupnje (Kolektiva, Crno jaje, Ponuda dana...)

zanimaju me dali je tko probao i kakva su iskustva . vidim da su na kolektivi usluge dok je na samodanas ista stvar ali sa proizvodima jer su mu vlasnici aukcije.hr . izgleda da ljudi sve više vole ovaj način trgovine .
laser is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 12:58   #2
Imam iskustva sa Kolektivom i to vise kupovina i sve 5
Skvrly is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 15:57   #3
ja idem danas konzumirati svoju uslugu..prodano ih je 350 , vauchera za tu uslugu, mislim, pa me baš zanima jel bu to vrijedilo tih novaca

za sad djeluje sve normalno...
itapita is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 16:19   #4
ja sam danas uzeo na samodanas.hr poker set 300 žetona , 50 % ispod cjene . za sada sve 5 . na kolektivi sam uzeo jedan kupon ali ga nisam iskoristio , valda jos vrijedi.
laser is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 16:30   #5
Kupovala sam preko Kolektive i imam samo pozitivna iskustva!
dipec is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 16:51   #6
Quote:
dipec kaže: Pogledaj post
Kupovala sam preko Kolektive i imam samo pozitivna iskustva!
takodjer i kupime.hr

s oboje sve doslo, nista nije više s kartice skinuto...ma sve odlično funkcionira

ono sto mene jedino smeta, je sto e stalno vrte iste stvari... samo drugi frizerski, drugi restoran, ali oko toga se vrti
__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär
romantic_ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 19:18   #7
Ja sam više puta preko Kolektive kupovao stvari, tj. bolje reći usluge. Za sebe i drugima za poklon. Imam 100% pozitivno iskustvo. Sviđa mi se što nema navlakuša, tj. obavezna doplaćivanja i sl., jednostavno se za plaćeni kupon dobije usluga i zdravo :-)

Primam svakodnevno i newsletter od "Kupime" ali dosad nisu nudili nešto što bi zanimalo.
Metallic Crnac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 14:42   #8
totalni šlamperaj treba im 15 dana da ogovore na e-mail...i iz pouzdanih izvora znam za nekoliko situaciju da ne plaćaju usluge....naravno mislim na kolektivu,,,
Forestfairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2010., 19:08   #9
.

ja sam kupovala preko kolektive..i samo dobra iskustva
odlicno
malena230 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2010., 20:13   #10
evo jedno mozda blentavo pitanje

ak sam dobro skuzila, kad kupis neki od tih kupona, kad je ponuda gotova , kupon ti stigne na mail

kak oni kontroliraju te kupone? mislim, jel su ti kuponi nekak oznaceni, npr po imenu i prezimenu, bar kodom ili nekak

svi znam kao kak kod nas sve funkcionira, da dobis cisti kupon isprintal bi ga netko 20 puta i podijelil,, pa me zanima na koji nacin se kontrolira

ako netko zna bila bi zahvalna na info
telepathy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 09:33   #11
Svaki kupon ima svoju šifru/barkod
__________________
Different is not necessarily better, and is a poor goal to aim for without good reason and some skill.
nesho is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 00:18   #12
Kolektiva i Kupime.hr

Članica sam Kolektive od prvog dana i s prvom ponudom i do dana današnjeg, nakon više desetaka obavljenih kupnji mogu reći da sam prezadovoljna uslugom!

Sve je uglavnom jasno objašnjeno u napomenama, par puta kad sam imala nedoumica i napisala im pitanje, bilo u komentare ili na mail ili putem obrasca odgovor sam dobila jako brzo, 2 put sam stornirala kupon (jednom jer je pružatelj usluga jedno naveo u napomenama, a kad sam zvala nije vrijedilo - nije bila Kolektivina greška!; drugi put jer sam bila nezadovoljna uslugom s prvog kupona - sve je prošlo bez imalo problema), a do sad gdje god sam koristila kupone (ili osobe kojima sam poklanjala) smo imali "specijalni tretman", bilo u vidu dodatnih popusta ili prednosti.

Što se tiče KupiMe.hr, imala sam samo jednu kupnju jer me samo to zanimalo do sad, nekako sam vjernija Kolektivi, ali i s njima je sve bilo super.

A što se tiče ovoga da ne plaćaju usluge - da je to baš tako, onda se neke ponude ne bi ponavljale više puta...
nescafe is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 11:53   #13
Kako se dobije kod za dodatni popust?
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 12:39   #14
Ako misliš od kolektive, kod za dodatni popust je vrijedio do kraja siječnja. Sad imaju nešto novo... Svim registriranim na njihovu stranicu koji su kupili bar jednu ponudu će poslat neko iznenađenje na kućnu adresu (jučer su slali mail da se ispuni točna adresa da mogu poslat). Vidjet ćemo šta će to bit...
daki0904 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 17:13   #15
Upisala sam sad KOLEKTIVA i dobila-10%
__________________
Ebay je moj novi dom.
macka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 10:51   #16
Ja sam s Kolektivom imao samo dobrih iskustava. Isto tako i sa Kupime.hr

Iako samo na Kolektivi kupio više kupona, u zadnje vrijeme više kupujem po KupiMe.hr i ostalima, nego na Kolektivi jer oni imaju previše tih kozmetičkih gluposti, a premalo nekih raznovrsnijih, tipa turistički, restorani i sport.

Isto tako, najviše procjenim ponudu po komentarima na istu, te ako imam pitanje najradije pitam na komentarima, a Kolektiva je nedavno ukinula komentiranje ponuda jer joj valjda nije odgovaralo što ljudi pišu.

Isto tako, volim koristiti ove all-groupies sajtove , a priča se po kvartu da jedino Kolektivu takvi sajtovi smetaju i ne želi biti na njima. Osobno mi je najbolji od njih svipopusti.hr, a vidio sam da postoji i nekekav svikuponi i svigrupni il tak neš. Fora je to jer ima dosta tih group buy sajtova koje nisam ni znao da postoje.
msporis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 14:51   #17
Quote:
daki0904 kaže: Pogledaj post
Ako misliš od kolektive, kod za dodatni popust je vrijedio do kraja siječnja. Sad imaju nešto novo... Svim registriranim na njihovu stranicu koji su kupili bar jednu ponudu će poslat neko iznenađenje na kućnu adresu (jučer su slali mail da se ispuni točna adresa da mogu poslat). Vidjet ćemo šta će to bit...

Kak su mi digli tlak s tom karticom, olfo neki poklon a zafrlji mi karticu. I ovo s prestankom objavljivanja komentara, ne mogu vjerovat.

Ali gle, tržište će filtrirati najbolje, to što su prvi bili ne znači ništa.
_Mystical_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 14:03   #18
Pozdrav ekipa! Baš malo gledam broj fanova po grupon stranicama. Jel znate kako je moguće da je Grupni popust skupio čak 4.000 novih fanova na facebooku u samo četiri-pet dana?
maestro_27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 14:58   #19
Quote:
_Mystical_ kaže: Pogledaj post
Kak su mi digli tlak s tom karticom, olfo neki poklon a zafrlji mi karticu. I ovo s prestankom objavljivanja komentara, ne mogu vjerovat.

Ali gle, tržište će filtrirati najbolje, to što su prvi bili ne znači ništa.
ovo sa prestankom komentara je zbilja prvoklasna glupost. prije si preko tih komentara mogao skužiti o čemu se točno radi, jer opisi su ponekad nedovoljni. mislim da će zbog toga dosta izgubiti.
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 18:39   #20
Quote:
maestro_27 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipa! Baš malo gledam broj fanova po grupon stranicama. Jel znate kako je moguće da je Grupni popust skupio čak 4.000 novih fanova na facebooku u samo četiri-pet dana?
Zaspamao je 4-5 tisuća ljudi koji ne gledaju na šta klikaju like
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:31.