Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2011., 21:58   #1
Battlefield 3 [*]



BF3 najavljen za jesen 2011.
teaser trailer

Developer je DICE (isti ovi što su Bad company 2 i Medal Of Honor 2010 napravili), nažalost igra izlazi i na konzolama.

"Battlefield 3 is the true successor to Battlefield 2. Beyond our signature multiplayer, we have also included a full single-player campaign and a co-op campaign – all straight out of the box. As for fan favorite features, how does the return of jets, prone, and 64-player multiplayer (on PC) sound? All this built with our powerful new game engine Frostbite 2, which you'll hear and see a lot of in the months leading up to launch. "

Iskreno ne očekujem puno s obzirom da je Bad Company 2 i dan danas pokvarena igra, hit detection je očajan iako je prošlo skoro godinu dana od izlaska a Medal of Honor je 100% smeće.
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 16:08   #2
prone, 64 igraca i mape koje podnose avione. nemoze biti losije od bad company 2, koja je bez konkurencije sto se multiplayer FPSa tice. samo da daju ljudima mod alate, di ce toj igri bit kraj
__________________
: An argument is a connected series of statements intended to establish a proposition.
: No it isn't.
kronično naspavan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 16:25   #3
Čitao sam o igri prije godinu dana kada je bila u izradi- kažu da će biti nešto fantastično, neviđeno. Da je bc2 ništa naspram ovoga. Iako je to normalno da ljudi kažu za svoje igre, uopće ne sumnjam da će postati najbolji fps današnjice.
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 16:39   #4
malo o enđejnu
http://www.gameplay.hr/clanak/1492/f...-2-engine-demo

meni ovo ne izgleda ko neko čudo, al ionako se ništ ne kužim u to

http://gamereport.tportal.hr/110225/...eywords=vijest
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 17:46   #5
Battlefield 3 - Gameplay Debut Trailer

__________________
: An argument is a connected series of statements intended to establish a proposition.
: No it isn't.
kronično naspavan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 20:28   #6
Quote:
kronično naspavan kaže: Pogledaj post
ovo će se igrati i igrati i igrati i igrati.......


















i igrati.........
__________________
"valja komp. pripojit na akumulator i montirat ga u frizider jer drugacije nece ic"
FFFZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 20:57   #7
Bad company 2 je bio odličan, ovo je vrlo obećavajuće budući da je za razliku od većine drugih igara namijenjena za PC, a konzole će dobiti portove. (nisu trebale dobiti ni to, mi bismo onda uživali u grafici iz 2068 )

Nisam FPS fan ali ovo jedva čekam

edit: piše u teaseru:
Quote:
This may contain content inappropriate for children
- ajde, barem igrači CoD-a neće igrati ovo, igra je već za nijansu bolja
SilvrBckGorilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 22:14   #8
Quote:
SilvrBckGorilla kaže: Pogledaj post
Bad company 2 je bio odličan, ovo je vrlo obećavajuće budući da je za razliku od većine drugih igara namijenjena za PC, a konzole će dobiti portove. (nisu trebale dobiti ni to, mi bismo onda uživali u grafici iz 2068 )

Nisam FPS fan ali ovo jedva čekam

edit: piše u teaseru: - ajde, barem igrači CoD-a neće igrati ovo, igra je već za nijansu bolja
tu se u potpunosti slažem
__________________
"valja komp. pripojit na akumulator i montirat ga u frizider jer drugacije nece ic"
FFFZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2011., 14:40   #9
Pre-order Battlefield 3 to receive the digital expansion pack Battlefield 3: Back to Karkand at no extra charge! This themed multiplayer expansion pack includes four legendary maps from Battlefield 2 boldly re-imagined with Frostbite™ 2 physics, destruction and visuals. Completing the package are classic Battlefield 2 weapons and vehicles, unique rewards, new achievements/trophies, and more.

navodno se radi o mapama Strike at Karkand, Wake Island, Road to Jalalabad i Gulf of Oman


evo par ingame skrinšotova



inače sve nove informacije vezane za BF3 možete pratiti ovdje, ili na oficijalnom sajtu
__________________
: An argument is a connected series of statements intended to establish a proposition.
: No it isn't.
kronično naspavan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 13:02   #10
ljudi,nemojte se previse zalijetat.sjetite se da se puno puta desilo da prema traileru sudimo prema FPS-u a na kraju ispane sta?kurcinaaa. (MoH)

tako me strah i za nadolazeci Crysis 2


ali s BF3 se ne bojim jer je Bad Company 2 bio odlican i mogu samo napredovati. ili?
Dr.Milkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 23:31   #11
za Crysis cemo vidjet sutra (jer izlazi demo za PC) samo me zanima jel MP ili SP demo.
A i Battlefield beta bi trebala ranije izaci.
Ja cu ga kupit 100% jer BC2 je bio super, a po ss i ovaj izgleda bolesno
masterchef is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 01:26   #12
Nadam se da će destruction bit bolji nego ikad jer to mi je bez dvojbe bila najzanimljivija stvar u BC2. Katkad sam ušao u prazan server i s bombama, minama... radio rov i onda se čučnuo u njega i pucao po praznim kučama
U trailer sam vidjeo dosta ovečih građevina, zamislite da možemo srušit cijelu zgradu

UPS, trebaju mi nove gaće, svršio sam od same pomisli na to.
Brundlefly is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 10:28   #13
E-Boner

http://www.ea.com/battlefield3/videos/faultline-ep1
masterchef is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 11:27   #14
uff, jebeno izgleda, zvuk je predobar. efekt svjetlosti i sjene odlicno izgleda
sljedeci trailer 16.03
__________________
: An argument is a connected series of statements intended to establish a proposition.
: No it isn't.
kronično naspavan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 15:44   #15
Quote:
masterchef kaže: Pogledaj post
Singleplayer!? Ovo je Battlefield a ne Call of Duty! Bolje bi im bilo da se fokusiraju na multiplayer i gradnju mapa, balansiranje oruzja nego da rade neku kampanju od 6-10 sati prepunu skriptiranog AI.
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 16:36   #16
Quote:
Kambe kaže: Pogledaj post
Singleplayer!? Ovo je Battlefield a ne Call of Duty! Bolje bi im bilo da se fokusiraju na multiplayer i gradnju mapa, balansiranje oruzja nego da rade neku kampanju od 6-10 sati prepunu skriptiranog AI.
Sigurno ce uskoro stavit MP video, BC2 je bio odlican, a ovaj ce biti iznad
masterchef is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 16:53   #17
Quote:
masterchef kaže: Pogledaj post
Sigurno ce uskoro stavit MP video, BC2 je bio odlican, a ovaj ce biti iznad
BC2 do dan danas nije popravljen =/ Hit registry je i dalje los, oruzja su jedva izbalansirana pol godine nakon sto je igra izasla a da ne govorim o mutavoj ideji da medic nosi LMG.
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 18:38   #18
Quote:
Kambe kaže: Pogledaj post
Singleplayer!? Ovo je Battlefield a ne Call of Duty! Bolje bi im bilo da se fokusiraju na multiplayer i gradnju mapa, balansiranje oruzja nego da rade neku kampanju od 6-10 sati prepunu skriptiranog AI.
da, wtf?? jbt single! opet će neki šrot single dat kao u Bad Company 2. nisam mogao više od dvije misije preć, PREloše.
trebali su jednostavno napravit Battlefield 2 s novim engineom
Brundlefly is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 19:08   #19
za razliku od BF2 koji je na dan izlaska bio cisto savrsenstvo svi oni silni patchevi su bili cisto kozmeticke naravi, jel

naravno da ce radit single player. koja igra danas to nema. ipak je tu i profit u pitanju. a koji to FPS nema skriptirani AI u SPu? a i ne kuzim sta vas muci SP kad cete na njemu provest max 10ak sati, dok cete na MP vise stotina

nadajmo se otvorenoj beti pa da sto bolje optimiziraju igru do izlaska

btw, par intervijua sa developerima:
The Technology Behind Battlefield 3

War Tapes: The Sounds Of Battlefield 3
__________________
: An argument is a connected series of statements intended to establish a proposition.
: No it isn't.
kronično naspavan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 20:59   #20
Quote:
kronično naspavan kaže: Pogledaj post
za razliku od BF2 koji je na dan izlaska bio cisto savrsenstvo svi oni silni patchevi su bili cisto kozmeticke naravi, jel

naravno da ce radit single player. koja igra danas to nema. ipak je tu i profit u pitanju. a koji to FPS nema skriptirani AI u SPu? a i ne kuzim sta vas muci SP kad cete na njemu provest max 10ak sati, dok cete na MP vise stotina

nadajmo se otvorenoj beti pa da sto bolje optimiziraju igru do izlaska

btw, par intervijua sa developerima:
The Technology Behind Battlefield 3

War Tapes: The Sounds Of Battlefield 3
Uopće nije bitno koliko ćemo mi provesti vremena igraući odnosno ne igrajući singleplayer kampanju, brine koliko će developeri resursa i vremena uložiti u taj singleplayer da bi na kraju multiplayer ispaštao. Osim toga, BF1942, BF2, BF2142 nisu imali singleplayer kampanju, neznam zašto se odjednom to javlja. Mora da je do gamadi konzolaške jer navodno njih to najviše zanima.
__________________

Zadnje uređivanje Kambe : 02.03.2011. at 21:04.
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:15.