Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2010., 22:34   #61
ja sam furo onu iz JNA i imo sam potpise od frendova gore i znak od bed blu bojsa

kičma mi je ok za sada da kucnem o drvo
__________________
tajni agent
Vidoviti_Milan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 22:26   #62
Quote:
ultrazena kaže: Pogledaj post
Uskoro će sigurno toga biti i u drugim trgovinama, pa vam budem još izvjestila o mom lovu na snižene stvari za školu za moga djaka prvaka.
Puno sreće i vama u lovu lipe moje..
Evo..već i Plodine imaju posebankatalog posvećen tome, a i Konzum i Mercator imaju unutar redovnih kataloga dosta školske opreme..
http://www.kupi-na-akciji.com/pretragaakcija.html
ultrazena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 12:12   #63
iako je još daleko do početka nove školske godine, trebam par informacija o školskim torbama, obzirom da sam neke modele po knjižarama vidjela na sniženjima (valjda od prošle godine)
mame koje ste svojim prvašićima kupile Herlitzove torbe - kako ste zadovoljne? njih još ima po Narodnim novinama i sasvim pristupačnim cijenama
ima li netko možda Lego torbu? zadovoljni? i gdje ih ima za kupiti?
Klara 32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 15:22   #64
školske torbe....za prvašiće..:)

da ne duljim puno, kakvu torbu kupiti prvašiću?

nedavno je jedan mali susjed (4 razred) došao kod nas iza škole, slucajno sam podigla njegovu torbu i ostala paf...mene bi bolila leđa da toliko teško nosim u školu svaki dan a kamoli dijete

volila bih sad kupiti torbu, pretpostavljam da će preko ljeta nabiti cijene......



http://www.hama.hr/hr/skola_i_slobod...dijelova/24237
jesu sve kvalitetnije torbe ovako skupe???
lana74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 15:53   #65
Meni je, zapravo, vrlo teško kupiti klincima torbu. Treba biti anatomska, sa širokim mekanim naramenicama da ih manje bole ramena, a ne bi trebala biti preteška jer će je one silne knjige koje potrpaju unutra dovoljno otežati. A treba se i njima svidjeti, naravno.

Obvezno povedi i klinca u kupovinu da je isproba na licu mjesta i vidi koja mu odgovara, preporučam neku koja ima par pretinaca da može staviti bocu s vodom, maramice i ostale sitnice koje nosi.

A što se tiče prenatrpanosti, to je strašno. Po svoje klince idem kad god mogu da što manje nose svoje torbe jer su zaista preteške za njihova leđa.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 16:07   #66
naravno da ću povest malu kad budemo kupovali torbu..pa ko bi to smio kupit bez nje....samo ne znam u koji ducan da odemo? i gdje ima kupit kvalitetnu torbu a da nije opet 1000 kn
lana74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 16:20   #67
ne mora biti od 1000 kn, a kvalitetna.. doduše, nije ni puno jeftinija..
moja sestra je maloj kupila torbu na wingsice , toliko je roza i šljašti i blješti da je se valjda može uočiti i preko google eartha

bila je oko 500 kn..
bitno je da su naramenice dobro podstavljene i široke, a pozadina torbe-što ide na leđa, onako anatomska i mekana- ne kockasta ili ravna i tvrda.
i dosta pretinaca.

ja se nisam baš bacala u proučavanje tih torbi, ali mi se nažalost čini da sa kvalitetom i dobrom anatomskom torbom ide i težina. čini mi se kao da što su kvalitetnije i bolje anatomski izvedene- da su teže
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 18:20   #68
vidim da si iz splita, a pošto sam i ja u st i isto sam u potrazi za torbom i sve sam izvidila evo ti par korisnih info:

u primi 3 u škatuli imaju popust od 20 % na školske torbe.

A poviše mioc-a u vrančićevoj ulici imaš jednu knjižaru sa jakooo povoljnim torbama od prošle sezone. A najbitnije je da su torbe anatomske, kvalitetne. vidjela herlitz za 140 kn, ali na moju nažalost veći je izbor za curice iako ima par i za dječake. ali mom se sinu njije ništa svidjelo jer nema nogometaških dezena.
tabita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 19:05   #69
Quote:
tabita kaže: Pogledaj post

A poviše mioc-a u vrančićevoj ulici imaš jednu knjižaru sa jakooo povoljnim torbama od prošle sezone. A najbitnije je da su torbe anatomske, kvalitetne. vidjela herlitz za 140 kn, ali na moju nažalost veći je izbor za curice iako ima par i za dječake. ali mom se sinu njije ništa svidjelo jer nema nogometaških dezena.
fausta vrančića, ona cesta poviše montera? hm...nemam pojima di je tamo knjižara
lana74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 19:37   #70
Mi smo u Škatule na Split 3 vidili torbu i maloj se svidila i bila je nekih 500kn da bi za par dana otišli u Metroa nešto kupit i vidili identičnu torbu samo 80kn jeftiniju. Odmah smo je uzeli. U Samsonita ista torba 200kn skuplja. Torba je od Hame. Tako, uzmi u obzir da istu torbu možeš naći na različitim mistims po različitim cijenama. Moja cura ide u cjelodnevni pa ne nosi torbu preko tjedna već samo ponedjeljkom i petkom, ali onda je vozim ja pa je pošteđena nošenja. Ali torba je meni preteška, a kamoli njoj koja ima 18kg.
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 19:44   #71
Quote:
lana74 kaže: Pogledaj post
fausta vrančića, ona cesta poviše montera? hm...nemam pojima di je tamo knjižara


Ako ideš od splita 3 uzbrdo prema miocu kada prođeš mioc prvo skretanje na desno i prije samog ulaska na parking od tommy-a sa desne strane je knjižara.
tabita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 20:10   #72
Nasi svi decki su nosili/nose Scoutove torbe. Prezadovoljni smo sa njima i smizla ce sigurno dobiti njihovu torbu.
Kvaliteta je vrhunska, decki su nosili jedni od drugih i nakon par godina izgledaju odlicno.
Tezina...hm...tu mislim da nema puno pomoci. Uz toliko knjiga nema sanse da im torba bude lagana. Zato je vazno da imaju debele postavljene naramenice i anatomski dio do leda.
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 20:12   #73
Tabita, isprazni sandučić jer ti ne mogu poslati pp!
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 21:15   #74
mi završavamo prvi razred i kupili smo u narodnim novinama torbu u obliku kocke/ slatku crvenu po 100 kn.
U NN gdje sam ja kupila ima još samo zelenih ali nisu baš lijepe.
Evo kraj je školske godine - torba je kakva je bila - kao nova.
Što se tiće težine knjiga tu nema pomoći - na žalost.
Mi imamo sreće pa za sada kako idemo u produženi boravak torba se nosi u ponedjeljak i vraća u petak.
I to ne nosi klinceza nego bakutaner. I ono što znam da se baka dobrano namući dok ju donese do škole mada je škola blizu.
Fakat ne kužim taj naš školski sustav - odvratno.
Sretno malim prvašićima jer im fakat s tim cijelim groznim školskim programom oduzmu vrijeme za igru i da budu djeca
Ribež is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 21:48   #75
Mi smo malcu kupili anatomsku, herlitz torbu. Sad ide u drugi razred i torba je kao nova Nadam se da će izgurati s njom do kraja 4-tog razreda Platili smo je 450 kn.
A što se težine tiče, što vrijedi da je torba i kao pero lagana, kad su knjige teške Nekad mi ga bude baš žao kako mu je teška, pogotovo kad nosi i opremu za tjelesni
Mme Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 08:02   #76
Quote:
tabita kaže: Pogledaj post
Ako ideš od splita 3 uzbrdo prema miocu kada prođeš mioc prvo skretanje na desno i prije samog ulaska na parking od tommy-a sa desne strane je knjižara.
hvala, mislim da je to knjižara koja se zove tramax....poviriću da vidim šta imaju...
lana74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 08:43   #77
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
ne mora biti od 1000 kn, a kvalitetna.. doduše, nije ni puno jeftinija..
moja sestra je maloj kupila torbu na wingsice , toliko je roza i šljašti i blješti da je se valjda može uočiti i preko google eartha

bila je oko 500 kn..
bitno je da su naramenice dobro podstavljene i široke, a pozadina torbe-što ide na leđa, onako anatomska i mekana- ne kockasta ili ravna i tvrda.
i dosta pretinaca.

ja se nisam baš bacala u proučavanje tih torbi, ali mi se nažalost čini da sa kvalitetom i dobrom anatomskom torbom ide i težina. čini mi se kao da što su kvalitetnije i bolje anatomski izvedene- da su teže
bar je lakše uoćljiva automobilima na cesti .
stihaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 09:14   #78
Moj mali ide u drugi razred i da stvar bude gora njemu se sve knjige moraju uvečavati jer je slabovidan.A to znači da su mu i sto puta teže.Možete si misliti onda kak je njemu teška torba.Za sada ima onu na kotačiće ali je u raspadnom stanju i tražim novu isto na kotačiće.Da li netko zna ima li gdje u zg-u za kupiti takvih torbi?
__________________
03.02.2002 Juraj/ 22.11.2010 Branimir ♥ ♥ ♥ ♥
malaplava001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 11:17   #79
Quote:
Klara 32 kaže: Pogledaj post
iako je još daleko do početka nove školske godine, trebam par informacija o školskim torbama, obzirom da sam neke modele po knjižarama vidjela na sniženjima (valjda od prošle godine)
mame koje ste svojim prvašićima kupile Herlitzove torbe - kako ste zadovoljne? njih još ima po Narodnim novinama i sasvim pristupačnim cijenama
ima li netko možda Lego torbu? zadovoljni? i gdje ih ima za kupiti?
moja kćerkica ima herlitzovu i mi smo prezadovoljni. sama kaže da će ju nosit i u 2. razredu jer torba je sasvim očuvana, za leđa joj dobra, lagana....
kupili smo ju u narodnim novinama ,i mislim da je bila 269 kn, onako klasična kockasta torba za prvašića.
__________________
Nemam ja onih osamnaest godina ,ni mač u grudima da bih opet sve iz početka, nemam ja milion sudbina ,pa zar nije dovoljna i ova jedna, tako bijedna.?
Elich San is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 11:21   #80
i mi smo se na kraju odlučili za tu iz NN, snižena je od prošle godine, malac izabrao dezen (iako ih nije bilo baš puno za birati), lagana je, dobro mu stoji...
vidjeli smo i ove Lego u Mulleru al cijena im je preko 1000kn, kao i Scouticama
naravno da mu je ova LEGO bila favorit al kad mu je pametna majka objasnila što bi se sve još moglo kupiti za razliku cijene ove Herlitzove i te, moja mali štedljivko brzo odustao :-)
Klara 32 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:40.