Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2011., 15:14   #341
Zanima me kakva su iskustva s laserom,jel tko bio na tom tretmanu,ja bih volila da mi malo osvjezi i iscisti lice,i zbog crvenila lica da mi ga malo ublazi,nemam joj puknutih kapilara po licu,imam pora.
Koliko je to ucinkovito,i koliko licu treba da se opravi?
mardar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 11:10   #342
Quote:
--Phoenix-- kaže: Pogledaj post
Jeste se pitali sta je ono zeleno sto se stavlja na lice? E to je u biti pola tretmana. I u pet puta kao sto je covjek rekao mogu se imati lijepi rezultati.

Ja sam bila na frakcijskom laseru ali koliko se sjećam doktor mi nije stavljao ništa zeleno na lice pa sam sad zbunjena...sve je dobro prošlo (oporavak 5-7) dana i sad bi trebala ponovit ali se dvoumim jer mi nisu sve mrljice otišle, a čula sam da se mogu i vratit bez obzira mažeš li ili ne visokim zaštitnim faktrorom...u međuvremenu sam saznala za bio-light fotopomlađivanje koje navodno rješava problem pigmentacije bez štetnih posljedica pa sad ne znam što napravit?
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 01:17   #343
Ožiljci od akni?????

Ukratko,pričala sa Dr Tončićem jer sam htjela ići na kemijski piling no on preporuča mehaničku dermoabraziju,kaže da bi mi kem.piling samo osvježio kožu,a mehanička dermabrazija ukljanja ožiljke,realno je kao očekivati 20% poboljšanje teksture kože?Phoenix šta kažeš ti na to?
__________________
.....................
Angor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2011., 01:32   #344
Quote:
Angor kaže: Pogledaj post
Ukratko,pričala sa Dr Tončićem jer sam htjela ići na kemijski piling no on preporuča mehaničku dermoabraziju,kaže da bi mi kem.piling samo osvježio kožu,a mehanička dermabrazija ukljanja ožiljke,realno je kao očekivati 20% poboljšanje teksture kože?Phoenix šta kažeš ti na to?
Kazem da ima pravo
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 10:58   #345
da li je neko bio na tretmanima ( i kakvim) za okoloočne bore (a da se ne radi o dermoabraziji)
može kakav savjet - gdje, kako , kada, cijena?
pinkday is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 11:00   #346
da li je neko bio na tretmanima ( tipa laser) za okoloočne bore (a da se ne radi o dermoabraziji ili inekcijama)
može kakav savjet - gdje, kako , kada, cijena?
pinkday is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2011., 19:50   #347
Pozdrav! Zanima me da li ima netko iskustva sa zatezanjem lica laserom?
Imam 31g i lice mi se malo opustilo (posebno na djelu kod one bore od nosa prema usnama)
Da li mi netko moze preporuciti neki tretman koji bi mi malo zategnuo lice ili kome bih se mogla obratiti u ZG?
Hvala
sa ša is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 02:00   #348
Ima li još neki dobar i efikasan postupak (tj. metoda) otklanjanja kapilarica na licu, osim s laserom?
__________________
"When the solution is simple, God is answering." (Albert Einstein)
Zlatna cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 21:30   #349
Quote:
Zlatna cura kaže: Pogledaj post
Ima li još neki dobar i efikasan postupak (tj. metoda) otklanjanja kapilarica na licu, osim s laserom?
Stara dobra elektrokoagulacija sa iglom.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 13:50   #350
Ja sam 17.02. bila na tretmanu lica frakcijskim laserom, za uklanjanje ožiljka od akni i prvih bora, laser se zove cutera pearl frakcijski laser, i jedino što sada mogu reći je uzaludno bačenih 3800 kuna.Doktor mi je rekao da će mi se crvenilo i otok povući 5-7 dana, ali nije, ja sam iz kuće izišla tek 12-ti dan jer sam se morala vratiti na posao.Lice mi je bilo crveno barem 3 tjedna a sada mi je na tim mjestima gdje je bilo crveno koža potamnila i ostale su fleke iako sam izbjegavala sunce u širokom luku i lice mazala kremom za vlaženje kože i zaštitnim faktorom 50.Nakon 4 tjedna sam nazvala doktora i rekli su mi da mažem bepanten kremom i evo mažem 10 dana i opet nema pomaka pa sam se naručila na pregled.
Zanima me ima li netko slično iskustvo i kad te fleke prođu?
Hvala
ipho is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 13:56   #351
Quote:
ipho kaže: Pogledaj post
Ja sam 17.02. bila na tretmanu lica frakcijskim laserom, za uklanjanje ožiljka od akni i prvih bora, laser se zove cutera pearl frakcijski laser, i jedino što sada mogu reći je uzaludno bačenih 3800 kuna.Doktor mi je rekao da će mi se crvenilo i otok povući 5-7 dana, ali nije, ja sam iz kuće izišla tek 12-ti dan jer sam se morala vratiti na posao.Lice mi je bilo crveno barem 3 tjedna a sada mi je na tim mjestima gdje je bilo crveno koža potamnila i ostale su fleke iako sam izbjegavala sunce u širokom luku i lice mazala kremom za vlaženje kože i zaštitnim faktorom 50.Nakon 4 tjedna sam nazvala doktora i rekli su mi da mažem bepanten kremom i evo mažem 10 dana i opet nema pomaka pa sam se naručila na pregled.
Zanima me ima li netko slično iskustvo i kad te fleke prođu?
Hvala
Kod koga si to bila?
Ja planiram ic na jesen ali na ipl ako se ne varam (dermatolog je reka da je to najnovije nabavia ima 6miseci).Koji je agresivniji frankcijski ili ipl?To molim Phoenix-a za odgovor jer vidim da je strucan na tom podrucju.
NoStress is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 17:50   #352
Quote:
ipho kaže: Pogledaj post
Ja sam 17.02. bila na tretmanu lica frakcijskim laserom, za uklanjanje ožiljka od akni i prvih bora, laser se zove cutera pearl frakcijski laser, i jedino što sada mogu reći je uzaludno bačenih 3800 kuna.Doktor mi je rekao da će mi se crvenilo i otok povući 5-7 dana, ali nije, ja sam iz kuće izišla tek 12-ti dan jer sam se morala vratiti na posao.Lice mi je bilo crveno barem 3 tjedna a sada mi je na tim mjestima gdje je bilo crveno koža potamnila i ostale su fleke iako sam izbjegavala sunce u širokom luku i lice mazala kremom za vlaženje kože i zaštitnim faktorom 50.Nakon 4 tjedna sam nazvala doktora i rekli su mi da mažem bepanten kremom i evo mažem 10 dana i opet nema pomaka pa sam se naručila na pregled.
Zanima me ima li netko slično iskustvo i kad te fleke prođu?
Hvala
Bepanten bi imalo smisla stavljati odmah nakon tretmana,a ne nakon 10 dana. Doktor je okinuo posteno (za tj tip koze) i nije se nadao nuspojavi. Trebalo je malo pricekati jer vjerujem da ste bili crveni odmah. Sada za te fleke treba opet zezancija (depigmentatorske kreme, opet neki laser itd),ali vec polako ni ni vrijeme za to. Ako covjek ima jak aparat, to je dobar prduvjez za dobar tretman,ali aparat je samo 30%, ostalo je covjek. Inace hiperpigmentacije se rijesavaju uglavnom unutar 6-12 mjeseci,ali sada polako dolazi sunce i biti ce jos gore.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 17:55   #353
Quote:
NoStress kaže: Pogledaj post
Kod koga si to bila?
Ja planiram ic na jesen ali na ipl ako se ne varam (dermatolog je reka da je to najnovije nabavia ima 6miseci).Koji je agresivniji frankcijski ili ipl?To molim Phoenix-a za odgovor jer vidim da je strucan na tom podrucju.
Ovisi o aparatu i snazi. I sa jakim ipl-om mozes oguliti kozu
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 18:05   #354
Phoenix bila sam na dermoabraziji 17.03.,zanima me budući da se moram čuvati narednih 06mj od sunca jel ok da na bepanthen kremu stavim Uriage toniranu sa spf50,na glavi šeširić...jer to ok zaštita?
__________________
.....................
Angor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 21:35   #355
Quote:
Angor kaže: Pogledaj post
Phoenix bila sam na dermoabraziji 17.03.,zanima me budući da se moram čuvati narednih 06mj od sunca jel ok da na bepanthen kremu stavim Uriage toniranu sa spf50,na glavi šeširić...jer to ok zaštita?
U biti nije. ne postoji total block UV filter. Cak ni ako sjedis doma (jasno sa otvorenim prozorom). Stavi sto vise toga i izbejgavaj sunce na veliko. Ja sam jednom izgorio na suncu a bio sam obucen, tek toliko o tome.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 22:59   #356
Phoenix, znas li ti koju dobru uva kremu?


nadam se, nadam da postoji neka tajna krema, za koju ja ne znam
top-secret-koka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 23:03   #357
Quote:
top-secret-koka kaže: Pogledaj post
Phoenix, znas li ti koju dobru uva kremu?


nadam se, nadam da postoji neka tajna krema, za koju ja ne znam
taj zločesti UVA . I ne znam zašto pumpaju toliko UVB zaštite, kad je UVA gora. Kaj ne mogu staviti npr UVB 20 a UVA visok. Mislim od UVB se još možeš sakriti.
Dakle hoćemo termalnu vodu s visokom UVA zaštitom! Ajmo protestirat
memorysun is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 00:59   #358
Quote:
top-secret-koka kaže: Pogledaj post
Phoenix, znas li ti koju dobru uva kremu?


nadam se, nadam da postoji neka tajna krema, za koju ja ne znam
Na zalost nema kreme. Mozes staviti +50 faktor i opet nije total block.Ali je bolje nego nista jasno.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 12:06   #359
najbolja klinika za lasersko skidanje ožiljka? lokacija nije važna, a ako postoji neka u dalmaciji super.
btw ožiljak je nastao pri padu, ako vam to išta znači.. i kolike su cijene otprilike? hvala unaprijed
rotcepsni is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 11:47   #360
Melasma

Pošto su me napale smedje fleke,satima sam trazila po netu da li se itko uspio toga rijesiti i kako,ali od svega procitanog nisam nasla da je itko to uspio.Navodno,od krema nista,samo laser.Sad,ima i tu oprecnih misljenja,neki kazu da pomogne,neki da ne..Sta je sad od ovoga svega istina?
Phoenix,HELP!
maja1979 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:16.