Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2011., 18:48   #5141
mmz, hvala!

Možda nekome posluži kao inspiracija:






Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 19:27   #5142
dakle kolači iz Osmijeha, Brezovia- sitni kolači su bili prefini, domaći, a torta baš kao što sam tražila, fina i laaagana lagana i tako su je prekrasno napravili, baš kakvu sam sliku donijela.. cijela se pojela!
__________________
don`t worry, be happy, štrumf stigao :D
ana55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 10:24   #5143
Evo prošla i naša svadba.

Pohvaljujem LIDO koji je radio kolače i tortu, svi su bili prezadovoljni i sve se pojelo. Sve jako profesionalno odrađeno.

Kolači su bili 80 kn /kg, besplatna dostava u Zagrebu i besplatno aranžiranje na bijelim pravokutnim keramičkim platama, lijepo poredani, a bilo je svega (košarice sa voćem, cheese cake, kuglice, kocke s tri vrste čokolade, kocke sa pistacijem, sacher kocke, dunavski valovi, male princess krafne....)

Torta imaju raznih, mi smo imali parfe od jagoda na tri kata sa ticinom.


Uglavnom preporučujem.
bik123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 13:43   #5144
Quote:
Lena_88 kaže: Pogledaj post
Mi jucer bili kod Monike u Samoboru... I oduševili se. Najdraži isto. Probalu smo neku vocnu tortu,milku i od cokse i vanilije. Prefino... I tak su ljubazni... i rade cup cakes...!!!! mislimo da je to to.
mi smo imali cupcakese iz Monike! i svi su bili oduševljeni, svi okusi su bili fantastični! bolje nije moglo...
Inna03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 18:43   #5145
inna. monika ne razočarava

evo jedne prekrasne što sam našla na netu
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 20:28   #5146
jeejj... baš mi je drago... mi ćemo najvjerojatnije uzet kod nje cupcakes.... jer su im torte prefine....
Lena_88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 22:08   #5147
evo jedne prekrasne što sam našla na netu
[/QUOTE]

ova mi se bas svidja, samo sta bih ja izostavila voce

nasa ce za biti ovakva


ali sa jos jednim katom, i sa pravim crvenim ruzama, sliku sam pokupila ovdje prije nekoliko mjeseci, md se odusevio i sada slika ceka kod tete slasticarke da se provede u djelo ,
ali ...........
sada mi je zlocka bacila bubu u uhu, iliti sliku u oko, i gledam, gledam... i mislim da ce me md udaviti kada spomenem da bih ja mozda ipak mjenjala tortu, a uuuu
__________________
izgubio se..
herra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 22:56   #5148
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
inna. monika ne razočarava


cure, jedva čekam da se sve vi "stare" forumašice s ovog pdf-a udate da vidim sve vaše slikice... odmah sve na sunce! uopće ne sumnjam da će mi curit sline na vaše torte...
Inna03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 23:16   #5149
Ok, ja od danas vise ne otvaram ovu temu. Opet sam se predomislila u vezi izgleda torte...
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 16:40   #5150
Quote:
herra kaže: Pogledaj post

ali sa jos jednim katom, i sa pravim crvenim ruzama,
bas mi sde svida ova torta

ja stavljam sliku svoje cim budem imala neku dobru, nisam jos pokupila slike od gostiju a one profi ne znam kad ce
betty boop! is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 16:53   #5151
Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post
mmz, hvala!



Quote:
ana55 kaže: Pogledaj post
dakle kolači iz Osmijeha, Brezovia- sitni kolači su bili prefini, domaći, a torta baš kao što sam tražila, fina i laaagana lagana i tako su je prekrasno napravili, baš kakvu sam sliku donijela.. cijela se pojela!
Mene su razocarali, kolace koje smo uzeli za probu su bili savrseni,puno vrsta,okusa, odlicni!
U petak dan prije vjencanja sam poslala mm i njegovog prijatelja da donesu kolace za doma i kutijice...
Kad sam vidjela doslo mi je da sjednem i placem, od 6 kutija kolaca,4 kutije su bile pite. Oni su nama dali kolicinu koju smo trazili ali kad smo mi krenuli slagat kutijice, morala sam stavljat po pola kile u svaku da bi na nesto licilo,svih onih divnih kiflica,breskvica,subarica i ostalih kolacica koji su trebali bit za dopunit kutijice smo mi dobili u jednoj kutiji i to po par komada od svega.. Najvise od svega sto me naljutilo je to da smo dobili okrajke,i to od svake vrste koju smo dobili,kud da ja stavim onaj zadnji rub orehnjace? I bilo je puno,puno manje vrsta nego kad smo kupili onu kilu za probu. Kolaci jesu bili fini,svaki je imao svoj okus i sve to stoji ali... Na kraju sam sjela u auto i otisla po 3 kg suhih keksica u moniku( ) da te kutijice lice na nesto.. Sorry na malo duzem postu ali eto moje iskustvo i sumljam da cu vise narucivat od njih kolace.
__________________
PROTIV!
mmz<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 18:09   #5152
jesu jeftini ali ne vrijedi živaca! zašto ljudi misle ako im je usluga jeftinija da mogu zabušavat? >

dakle, slikice tortica




zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 18:42   #5153




zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 18:45   #5154
Koliko mi je kg kolača potrebno za 200 ljudi?
__________________
I love the way you love me...
kendi_3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 19:23   #5155
Quote:
kendi_3 kaže: Pogledaj post
Koliko mi je kg kolača potrebno za 200 ljudi?
Samo za salu ili ?
__________________
PROTIV!
mmz<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 21:11   #5156
Da, samo za salu!
__________________
I love the way you love me...
kendi_3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 21:54   #5157
Quote:
kendi_3 kaže: Pogledaj post
Da, samo za salu!
30kg. 0.15kg po osobi!
thermojetics is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 22:49   #5158
Ili pitaj u sali koliko ce bit stolova i kolko oni stavljaju na tanjure... jer su ti meni rekli da bi ja po normativima trebala imati 40 kg za 11o ljudi! Naravno da je to bilo preprevise pa sam ljepo nazvala tamo oni su mi rekli kolko ce biti tanjura i to je to..
__________________
PROTIV!
mmz<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2011., 11:03   #5159
Hvala cure! Odlučila sam da neću stavljati po stolovima nego će biti poseban stol sa kolačićima, pa su mi iz hotela preporučili 30kg a kako se ja ne razumijem pa sam htjela vidjeti koliko vi naručujete. Još uvijek mi je to velik broj
__________________
I love the way you love me...
kendi_3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2011., 12:42   #5160
Quote:
kendi_3 kaže: Pogledaj post
Hvala cure! Odlučila sam da neću stavljati po stolovima nego će biti poseban stol sa kolačićima, pa su mi iz hotela preporučili 30kg a kako se ja ne razumijem pa sam htjela vidjeti koliko vi naručujete. Još uvijek mi je to velik broj
30 kg kolača na jednom stolu!? Na što će to ličiti, prevarit će te i staviti 10kg
Jednostavno ti je ako su stolovi okrugli po 10 osoba na stol idu 2 tanjura po 750gr što je 40 tanjura ukupno 30 kg.
Nemoj mučiti goste i uskratiti im slastice za stolom ako ti cijeli menu nije buffet pa i tak moraju šetati po hranu.
Ako se gosti moraju dizati zbog pušenje pa još i zbog kolača stolovi će ti biti prazni
thermojetics is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:22.