Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2011., 20:04   #1221
Quote:
nxa kaže: Pogledaj post

edit: jedna frendica tvrdi da njoj su doma došli neki kuponi za bipu prvi put čujem za to, jel kojoj od vas to došlo
Meni je došlo za 25% na john frieda šampone nakon što sam kupila jedan, kupon mi je došao odmah sljedeći mjesec i mogao se iskoristiti u roku mjesec dana ili tako nešto, ne sjećam se više
overburdened is offline  
Old 23.05.2011., 20:09   #1222
Quote:
Anarniel kaže: Pogledaj post
Ja koristim sensodyne pronamel, on je kao najbolji za caklinu, štiti od erozije koju uzrokuju kiseline u ustima, prije su me strašno boljeli zubi na hladno/toplo, desni su bile preosjetljive, krvarile bi mi non stop, pogotovo kod zubara kad mi nešto radi po njima, otkad koristim pronamel stvarno, zubi su mi se preporodili. Ne boli čak ni na ekstra hladno (prije mi je bilo nezamislivo "promućkati" npr hladnu vodu po svim zubima, sad to mogu bez ikakvih problema), i desni mi ne krvare. Preporučujem svima sa sličnim problemima. E da, i napredak se vidi jako brzo, meni su svi navedeni problemi nestali već kod prve tubice.
Super, hvala ti na ovom postu! Imam identične probleme, i zasad mi ovaj sensodyne rapid nije rijesio stvar, doduse nisam bas dosljedna u korištenju, koristim malo ovu-malo onu pastu
Doći će na red i ta pronamel onda pa cu samo nju koristiti , i nadam se da je imaju u Bipi
Good evil is offline  
Old 23.05.2011., 21:08   #1223
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
Meni je prodavačica rekla nešto tipa: čim više trošite imate više popusta....doduše, nikad ništa nisam dobila doma, valjda ne trošim dovoljno.
ne bi baš rekla da je to istina jer frendica je dobila te kupone a mislim da nije nit 100kn ukupno u svim kupovinama potrošila do tad u bipi ak sam ju dobro shvatila, tak da ovisi to kam im se da slat valjda

kaj se tiče paste za zube mogu vam preporučit zlatnu plidentu (sinergal), imam prilično osjetljive i zubno meso prokletu paradentozu i tak to i ova pasta mi je pomogla puno, nemam baš love da kupujem sensodyne i tak te skupe paste za zube pa sam odlučila probat ovu i već ju kupujem par mjeseci i super mi je.. a i još je cijena od nekih 12kn predobra
nxa is offline  
Old 23.05.2011., 22:19   #1224
Quote:
Anarniel kaže: Pogledaj post
Ja koristim sensodyne pronamel, on je kao najbolji za caklinu, štiti od erozije koju uzrokuju kiseline u ustima, prije su me strašno boljeli zubi na hladno/toplo, desni su bile preosjetljive, krvarile bi mi non stop, pogotovo kod zubara kad mi nešto radi po njima, otkad koristim pronamel stvarno, zubi su mi se preporodili. Ne boli čak ni na ekstra hladno (prije mi je bilo nezamislivo "promućkati" npr hladnu vodu po svim zubima, sad to mogu bez ikakvih problema), i desni mi ne krvare. Preporučujem svima sa sličnim problemima. E da, i napredak se vidi jako brzo, meni su svi navedeni problemi nestali već kod prve tubice.
ja nemam problema s osjetljivim zubima ni krvarenjem zubnog mesa, da kucnem o drvo, ali primjetila sam malo tu tzv. kiselinsku eroziju. ako misliš da ojačava caklinu mogla bi je uzeti. jel okus dobar? probala sam sensodyne zlatnu mislim, tu moj dečko koristi, i okus je ružan čini mi se
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Old 23.05.2011., 23:47   #1225
Quote:
nxa kaže: Pogledaj post

kaj se tiče paste za zube mogu vam preporučit zlatnu plidentu (sinergal), imam prilično osjetljive i zubno meso prokletu paradentozu i tak to i ova pasta mi je pomogla puno, nemam baš love da kupujem sensodyne i tak te skupe paste za zube pa sam odlučila probat ovu i već ju kupujem par mjeseci i super mi je.. a i još je cijena od nekih 12kn predobra
valja li joj okus k cemu? Inače mi plidente nisu bas nešto al svaki prijedlog je dobrodošao za osjetljive zube,zubno meso.
Good evil is offline  
Old 24.05.2011., 00:02   #1226
Quote:
nxa kaže: Pogledaj post
edit: jedna frendica tvrdi da njoj su doma došli neki kuponi za bipu prvi put čujem za to, jel kojoj od vas to došlo
Meni je neki dan došao kupon za 25% popusta na dnevne uloške Libresse. Valjda zato što sam ih pokupovala hrpu kad su bili na 50% sniženju u novoj Bipi na Kvatriću.
DNS_U2_fan is offline  
Old 24.05.2011., 09:52   #1227
Quote:
Good evil kaže: Pogledaj post
valja li joj okus k cemu? Inače mi plidente nisu bas nešto al svaki prijedlog je dobrodošao za osjetljive zube,zubno meso.
pa ok je okus i inače koristimo doma plidente pa sam navikla na njih..
u biti meni je ovaj okus puno bolji od ostalih jer nekiput mi se ujutro povraća od one zelene il plave a do sad mi se nikad nije od zlatne (čak niti u mamurno jutro )
nxa is offline  
Old 24.05.2011., 12:59   #1228
Quote:
Good evil kaže: Pogledaj post
Super, hvala ti na ovom postu! Imam identične probleme, i zasad mi ovaj sensodyne rapid nije rijesio stvar, doduse nisam bas dosljedna u korištenju, koristim malo ovu-malo onu pastu
Doći će na red i ta pronamel onda pa cu samo nju koristiti , i nadam se da je imaju u Bipi
Ma nema na čemu, drago mi je da mogu preporučiti. Ja nisam koristila nijedan drugi sensodyne osim ovoga, tako da ti ne mogu usporediti s tim rapid, ali ovaj je stvarno fenomenalan. Mislim da ga ima svud, on je par kuna skuplji od svih ostalih sesodynea. Ma ja sam imala ogromnih problema s desnima, npr kod zubarice, mijenja mi plombu na nekom prednjem zubu, npr. trojki, i onda mi počne krvariti i to neće stat nikako... Pa mi onda žena pokušava na sve načine zaustaviti krvarenje, pa čekaj da stane, pa stavi bijelu plombu, ja dođem doma i nakon par sati skužim da je potamnila jer je odnekud opet prokrvarilo malo dok se još nije osušila... Tad mi je ona preporučila pronamel, iskreno ja se nisam nadala da to djeluje, ali stvarno je uspjelo. Sad mogu čistiti zube i koncem, što mi je prije bio problem jer čim maalo zapnem za meso ili dodirnem jače, krvari. Uglavnom, meni savršena pasta i dok je ima koristit ću je! Od zubi i desnih koje nisam smjela dodirnuti praktički, sad smijem sve, jaki su i neosjetljivi! Probaj, nemaš što izgubiti!

Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
ja nemam problema s osjetljivim zubima ni krvarenjem zubnog mesa, da kucnem o drvo, ali primjetila sam malo tu tzv. kiselinsku eroziju. ako misliš da ojačava caklinu mogla bi je uzeti. jel okus dobar? probala sam sensodyne zlatnu mislim, tu moj dečko koristi, i okus je ružan čini mi se
Ojačava je definitivno, to ti mogu garantirati iz osobnog iskustva. E da, što se tiče okusa ne očekuj veseli minty okus ko što ima većina običnih kaladontića, ovaj definitivno ima taj neki medicinski prizvuk. Kao, je svjež, ali u isto vrijeme i gadan, vidjet ćeš. Meni je u početku bio prečudan, ali sam se skroz navikla na njega i sad mi je super!!

Prošli put kad je bilo u kozmu sniženje sam si uzela 4 tube, taman trošim zadnju, jedva čekam vikend da si u bipi uzmem opet!
__________________
TBS Webshop TBS Facebook page
Anarniel is offline  
Old 24.05.2011., 13:45   #1229
Toga sam se bojala. Ja ne mogu provariti okus. Mislim da su sve Sensodyne više manje takve. A koliko dođe s popustom?

Quote:
DNS_U2_fan kaže: Pogledaj post
Meni je neki dan došao kupon za 25% popusta na dnevne uloške Libresse. Valjda zato što sam ih pokupovala hrpu kad su bili na 50% sniženju u novoj Bipi na Kvatriću.
oni ti kao prate što kupuješ, tako su bar meni rekli. ono, po kartici vide što i koliko često uzimaš. mislim da je to baš lijepo od njih, kao neki personalizirani tretman
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Old 24.05.2011., 19:45   #1230
koja bipa je najbolje opremljena što se tiče rimmela?
__________________
save money for opi :)
mala_zg23 is offline  
Old 24.05.2011., 19:54   #1231
Dark, sensodyne rapid ima relativno ok okus. Kao razblažena verzija nekog ''normalnog'' kaladonta. Ali ja bih bila spremna kao i Anarniel izbavit i taj medicinski okus za jače zube i zubno meso. Ionako mogu sa Listerine vodicu isprat usnu šupljinu pa je malo bolje onda
Good evil is offline  
Old 24.05.2011., 20:10   #1232
Cure, jel iko proba onaj losio za tijelo od jagode? ne znam točno kako se zove, mislim
da se proizvodi kod nas, i nešto Naturals ide ime..nemam pojma.

Ugl, košta na popustu 31kn. Danas sam ga namirisala i BOŽANSTVEN je!!!
Vevaaa is offline  
Old 24.05.2011., 22:14   #1233
Quote:
Good evil kaže: Pogledaj post
Dark, sensodyne rapid ima relativno ok okus. Kao razblažena verzija nekog ''normalnog'' kaladonta. Ali ja bih bila spremna kao i Anarniel izbavit i taj medicinski okus za jače zube i zubno meso. Ionako mogu sa Listerine vodicu isprat usnu šupljinu pa je malo bolje onda
Ma cure nije okus uopće strašan, stvarno, jedino šta nije baš onako uobičajeno fresh ko ostali kaladonti. Ima i tu komponentu, ali i još nešto medicinsko. Ali lako se navikne na to, meni je sad najnormalniji, mislim da bi mi bilo koji drugi bio čudan. Svakako ga se isplati isprobati, barem jednu tubicu. A oni s osjetljivim zubima vjerojatno nakon prve više nikad neće ni htjeti išta drugo.
__________________
TBS Webshop TBS Facebook page
Anarniel is offline  
Old 24.05.2011., 23:53   #1234
Onda probajte i ovu moju Arthrodont . I kad nju probaš, ne želiš više ništa drugo , a u koncentriranoj količini služi i kao lijek. Ima je samo u ljekarnama i papreno je skupa - 44kn za 25 ml, no ona ima i fin minty okus
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.

Zadnje uređivanje dark_star : 25.05.2011. at 00:16.
dark_star is offline  
Old 24.05.2011., 23:56   #1235
BTW, i u Bipi su razgrabili Bourjois lak 35 chic violine. Promakao mi je na Kozmo srijedi, danas ga ubacila u korpicu za rođendanski popust . Doslovno zadnji sam uhvatila, od sve sile nijansi samo njega nema. Dobro, kakva je to pomama ?!

http://4.bp.blogspot.com/_2KRqYHmDrx...ne-Chic-35.jpg
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Old 26.05.2011., 10:54   #1236
Ako netko zna dali ima u Bipi One Million muški od Paco Rabanne-a? Nemam pojma di da ga kupim, moram malo istražiti da vidim gdje je najpovoljniji. Ali se ne sjećam kad sam zadnji put bila u Bipi da sam ga vidjela..
__________________
*All we need is LOVE*
Lotta_la is offline  
Old 26.05.2011., 22:30   #1237
mislim da čak ima. Ženski ima sto posto
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Old 27.05.2011., 00:51   #1238
Jel bipacard triba dat pri svakoj kupnji kao u dm-u i kozmu, ili samo kad kupujete nešto radi ostvarivanja popusta
beppina is offline  
Old 27.05.2011., 01:28   #1239
Quote:
beppina kaže: Pogledaj post
Jel bipacard triba dat pri svakoj kupnji kao u dm-u i kozmu, ili samo kad kupujete nešto radi ostvarivanja popusta
Bolje je dat, nego ne dat.
Iako vridi samo za popuste uz karticu, mislin da su poceli uvodit i nekakve dodatne popust na osnovu koristenja kartice. Ja san npr. Prije koji dan dobila kupon sa 25% popusta na Libress uloske. Pa pretpostavljan da su poceli slat tako kupone na osnovu koristenja Bipa kartice.


Sent from my iPhone using Tapatalk
missundaztood is offline  
Old 27.05.2011., 02:06   #1240
Quote:
missundaztood kaže: Pogledaj post
Bolje je dat, nego ne dat.
Iako vridi samo za popuste uz karticu, mislin da su poceli uvodit i nekakve dodatne popust na osnovu koristenja kartice. Ja san npr. Prije koji dan dobila kupon sa 25% popusta na Libress uloske. Pa pretpostavljan da su poceli slat tako kupone na osnovu koristenja Bipa kartice.
Hvala, davat ću, ništa me ne košta
beppina is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:28.