Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2011., 15:30   #961
pročitala sam evo dosta stranica i prepruke ginekologa koji primaju nove pacijente su stare po mjesec dana sva pa me zanima sad dali netko možda prima nove pacijente pošto uopće nemam ginekologa i trebala bi ići na svoj prvi pregled, već mi je vrijeme. hvala
benjii is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 20:44   #962
Bok cure, jel netko zna gdje dr. Bokić ordinira privatno tj. sestra mi je rekla da radi i privano, ali nisam uspjela shvatiti na kojoj adresi. Jel netko zna?
biblioteka2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 22:31   #963
Quote:
biblioteka2011 kaže: Pogledaj post
Bok cure, jel netko zna gdje dr. Bokić ordinira privatno tj. sestra mi je rekla da radi i privano, ali nisam uspjela shvatiti na kojoj adresi. Jel netko zna?
Radi privatno kod nekog dr. Pintarića u Španskom...
winnerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 23:00   #964
Super, hvala ti, zato ju nisam mogla nać na guglu A to mi nije baš usput...
biblioteka2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2011., 16:33   #965
Da li zna netko dobru ginekologinju u Zg-u ili Zaprešiću, HZZO, da prima bez uputnice? Da li postoji takva? Za prvi pregled. Hvala
Lolitaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2011., 18:10   #966
Quote:
Lolitaa kaže: Pogledaj post
Da li zna netko dobru ginekologinju u Zg-u ili Zaprešiću, HZZO, da prima bez uputnice? Da li postoji takva? Za prvi pregled. Hvala
bez brige, ne treba ti za ginekologa uputnica, ni prvi ni bilo koji drugi put. isto kao ni za zubara i slicno. samo trebas naci nekoga tko ti odgovara, a da jos uvijek prima pacijente.
__________________
"I don't think you know where the truth ends and your lies begin." [..] "For what it's worth, I've loved you since Tuesday."
Varla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 22:06   #967
Varla, tnx

Zna netko??hitno je
Lolitaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 16:13   #968
djevojke i žene,
znate li za nekog dobrog ginekologa s područja Zagreba kod kojeg bi mogla uzeti hormonalnu injekciju? dakako koji je u sustavu HZZO pa da se prebacim od svog. ovi koje sam do sad pitala nemaju pojma o tome....
Sekhmet is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 09:29   #969
Tražim ginekologa koji je normalan na području Zagreba. Muško ili žensko, svejedno je, glavno da je stručan i da neće dobiti popizditis ako odem i kod privatnika.
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 19:03   #970
Quote:
kaduljica kaže: Pogledaj post
Tražim ginekologa koji je normalan na području Zagreba. Muško ili žensko, svejedno je, glavno da je stručan i da neće dobiti popizditis ako odem i kod privatnika.
nitko mi nije odgovorio

a jel neko ima iskustva sa dr.Dragutinom Dokom? jel okej? trenutno prima nove pacijente, pa zato pitam..
__________________
nema više labavo!

Zadnje uređivanje kaduljica : 27.06.2011. at 19:38.
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 10:58   #971
evo da se i ja ubacim i kažem koju..
upravo sam zvala da se prebacim kod čurića- ne primaju, zvala puvačić- ne primaju .. bila u laginjinoj- ne prima ni klaić.
ako itko ima ijednu pozitivnu stvar kako je kod dr. matezović bila bih zahvalna... nekako ne želim riskirati prvi pregled kod nekog monstruma

zovem dr. bokić- ili je zauzeto ili se nitko ne javlja -komedija
__________________
Nobody can make you feel inferior without your permission.

Zadnje uređivanje valyca : 28.06.2011. at 12:13.
valyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 15:31   #972
kod bokić se rađe nit ne prebacuj jer je iovako očito prenatrpana. na pregled se čeka po mjesec, dva, a naručit se je tek prava sreća i lutrija dobit sestru na telefon. ja evo zovem već 2 tj nikako ne dobivam da bi mi neki dan kad sam nekim čudom uspjela dobiti rekla da se tek od 1.7. mogu naručiti za 9.mj. znači od preksutra ja opet moram zivkat i nadat se dobitku nje na telefon da se naručim tek za 9.mj. koma!

pa me stoga zanima znate li ima li u zapadnom dijelu grada ili oko centra neka ok ginekologica koja prima nove pacijente da se prebacim? nije mi bitno čak i ako se pregled čeka, al da se bar mogu naručiti preko telefona ko čovjek?
rock on... is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 12:25   #973
Dr. Zoran Raič ne samo da je sramota za medicinsku struku, nego i za ljudski rod.
Njegovu sestru ne bi niti komentirala.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 13:10   #974
Quote:
rock on... kaže: Pogledaj post
kod bokić se rađe nit ne prebacuj jer je iovako očito prenatrpana. na pregled se čeka po mjesec, dva, a naručit se je tek prava sreća i lutrija dobit sestru na telefon. ja evo zovem već 2 tj nikako ne dobivam da bi mi neki dan kad sam nekim čudom uspjela dobiti rekla da se tek od 1.7. mogu naručiti za 9.mj. znači od preksutra ja opet moram zivkat i nadat se dobitku nje na telefon da se naručim tek za 9.mj. koma!

pa me stoga zanima znate li ima li u zapadnom dijelu grada ili oko centra neka ok ginekologica koja prima nove pacijente da se prebacim? nije mi bitno čak i ako se pregled čeka, al da se bar mogu naručiti preko telefona ko čovjek?
Ja sam prije nepuna 2 mjeseca bila da se narucim kod dr. Bokic, inace sam odustala od zvanja (manje mi vremena treba da odem do njih i vratim se- a ne zivim bas blizu nego cekat da se sestra javi) i sestra je rekla da pred kraj 6.mj idu na godisnji a u 7. nikog ne narucuju nego da samo dodem.
Nisam nista pitala jer sam pretpostavila godisnji i tako to pa nemaju bas guzvu. Sad razmisljam da li sam to da ne narucuju shvatila krivo, tj. nije me mogla naruciti jer je sve puno pa da dodem uzmem broj i cekam.
Da li je itko narucen u 7.mj?
Catrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 14:14   #975
Jedno pitanje...

Cura mi je imala nekih ginekoloških problema. Zove studentskog ginekologa (nije iz Zagreba), ovaj ju naručuje za mjesec i pol dana. Dva dana prije termina cura prokrvari. Javi se ginekologu i ovaj joj veli da nema problema, da dođe u slijedeći slobodni termin- za dva mjeseca. Zanima me, je li normalna praksa ovih "socijalnih" ginića u roku u kojem neki umru od starosti?
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 14:16   #976
Quote:
Catrice kaže: Pogledaj post
Ja sam prije nepuna 2 mjeseca bila da se narucim kod dr. Bokic, inace sam odustala od zvanja (manje mi vremena treba da odem do njih i vratim se- a ne zivim bas blizu nego cekat da se sestra javi) i sestra je rekla da pred kraj 6.mj idu na godisnji a u 7. nikog ne narucuju nego da samo dodem.
Nisam nista pitala jer sam pretpostavila godisnji i tako to pa nemaju bas guzvu. Sad razmisljam da li sam to da ne narucuju shvatila krivo, tj. nije me mogla naruciti jer je sve puno pa da dodem uzmem broj i cekam.
Da li je itko narucen u 7.mj?
kolko sam ju ja skužila za 7. ne naručuju nego dođeš pa valjda čekaš pregled, ali ne rade papu. onda mi je to bezveze samo pregled obavit kad mi je papa zapravo najbitniji, a u 8. cijelom su na godišnjem.
rock on... is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 15:24   #977
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Jedno pitanje...

Cura mi je imala nekih ginekoloških problema. Zove studentskog ginekologa (nije iz Zagreba), ovaj ju naručuje za mjesec i pol dana. Dva dana prije termina cura prokrvari. Javi se ginekologu i ovaj joj veli da nema problema, da dođe u slijedeći slobodni termin- za dva mjeseca. Zanima me, je li normalna praksa ovih "socijalnih" ginića u roku u kojem neki umru od starosti?
idi kod privatnika, oni će je brzo primiti. preporučujem ti polikliniku Vili, bilokojeg ginekologa, svi su super. mislim da ti je pregled oko 300 kuna, nisam sigurna.

a zakaj je Raič tak grozan?
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 15:39   #978
bubamara

zašto??? ja sam kod Raiča i sad si me uplašila(ja sam imala samo dobra iskustva)!
__________________
vrapčanka
nixa-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 17:23   #979
I ja do sada...bio je ok...ne posebno dobar, ali niti loš. Nisam mogla vjerovati što govore pacijentice koje su izlazile van iz ordinacije...dok nisam ušla.
Ne mogu pisati što je bilo jer sam sve prijavila na MZSS, HZZO i HLK. Nikada u životu nikoga za ništa nisam prijavila, ali ovo je nešto što se ne tolerira, što se ne oprašta, preko čega se ne prelazi samo sa podizanjem kartona.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 11:38   #980
bok ja vas molim za pomoc pokusavam naci broj od ginekoloske ordinacije u vidricevoj gdje radi doktorica tajana klepec pulanic i ne mogu nikako dobiti broj so je sramota ali ajde,molim vas ako tko ima broj da mi ga da,hvala vam puno
goddamnginekolo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:12.