Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.06.2011., 22:56   #2201
Quote:
Suncokret28 kaže: Pogledaj post
Ajme, Madeira, sada ću ga morati kupiti
I tekući sam kupila na tvoju preporuku i stvarno je

A što se tiče razlike između pudera dm ranga i ostalih....mome licu samo najbolje
A puder od 25kn to nije...
Cura sam od riječi, Nude tekući vrijedi svih novaca svijeta, Chanel oprosti dobar je i Aqua. A za ovaj u prahu sam podvojena ličnost. Dobar je, ali znaš malo mi se je znao nabrati na nosu i nakupiti onako ružno, ali na čelu, obrazima i bradi je bio dobar. Izbor nijansi je malo lošiji kod nas, ali na jagodi se može naći sve nijanse.

Kažem, prednost je što od njega nisam imala mitasere kao od Chanela, i ovaj Dior mi je nekako pore suzio, nije mi uviječer lice izgledalo umorno. Neznam opisati, nije mi lice bilo ubijeno od Nude u prahu.
madeira is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 23:03   #2202
a kakav je ovaj? http://hr.strawberrynet.com/makeup/c...Id=13407#13407

i da li je za mješovitu bolji nude ili forever kompakt? sad imam forever tekući i super mi je jedino njega koristim
__________________
save money for opi :)
mala_zg23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 23:07   #2203
Quote:
Suncokret28 kaže: Pogledaj post
Limoni akcija na Shiseido 1+1 gratis
I ja sam ju iskoristila Uzela sam onaj sa spf 30 koji je preporučila Suncokret28 i Luminizing Color Powder u boji apricot, ovaj:

http://www.sephora.com/browse/produc...categoryId=B70
Astona is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 23:20   #2204
ja sam razmišljala da si kupim sad kad su na akciji. no kad sam svratila do limonija, pisalo uz kupnju colistar ili shiseido proizvoda dobijete vrijedan poklon pa sam odustala. jer bi na kraju ispalo da mi uvale neko sranje.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 08:30   #2205
Ma ne uvaljuju oni ništa, sama biraš što ćes.
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 10:59   #2206
Rekli su da će ta akcija trajat čitav 6. mjesec, a navodno je jučer završila
Libertine is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 13:49   #2207
Quote:
lida kaže: Pogledaj post
Meni je clinique almost powder spf 15 baš takav i presavršen je. Nije nimalo brašnast, lagano matira i nije mi nikada napravio nered a koristim ga već treću piksu. Cijena je oko 285kn.
Ovo potpisujem u potpunosti osim što ja više volim iz te linije onaj u kamenu ali za mene definitivno najbolji puder u kamenu ikad
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 13:52   #2208
Quote:
Libertine kaže: Pogledaj post
Rekli su da će ta akcija trajat čitav 6. mjesec, a navodno je jučer završila
Je, završila je. Zvala sam Limoni da provjerim. Baš bzvz. A htjela sam još uzeti nešto od proizvoda za sunčanje.
Astona is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 17:02   #2209
Quote:
Astona kaže: Pogledaj post
Je, završila je. Zvala sam Limoni da provjerim. Baš bzvz. A htjela sam još uzeti nešto od proizvoda za sunčanje.
Znaš li možda ako će uskoro imati bilo kakvu drugu? trebala mi je samo jedna sitnica ako bude ne bi bilo loše
overburdened is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 19:56   #2210
Quote:
madeira kaže: Pogledaj post
Neka me se ne shvati krivo. Koštaju 300 kn i na više.

Da li netko zbilja očekuje iste kvalitete i koristi od pudera ranga dm i 20 kn i pudera koji se koristi za snimanja, pudera kojeg koriste gotovo svi ozbiljni profesionalci.

Zaista ne mogu vjerovati da netko očekuje da se Essence i Chanel mogu uspoređivati. Kad bi bili jednaki pa valjda bi svi mi kupovali pudere za par kuna.
Sve to stoji, no istina je također (a to znaju oni koji se u kemiju razumiju malo više nego mi) da itekako postoji povoljnije kozmetike koja sastavom šteti koži manje, a ima isti učinak kao i neki skuplji brendovi.
To možda nije Essence, ali neki drugi jesu.
I da, pedeset posto cijene tog pudera je ime koje plaćaš, a pola kvalitetu. I to je gola istina.

Zapravo, osnovni bi kriteriji trebao biti sastav i to kako nam na taj sastav reagira koža na duže staze. Jer, neki puder može imati divne performanse, zbog kojih ih i koriste ozbiljni make-up profesionalci, pa nam vratiti godinama kasnije. I takvih ima i među skupim puderima i kozmetici općenito, a i među jeftinim.
Ako nije tako, kako to da ti je Chanel izazivao prištiće? Pretpostavljam da si izabrala dobar za svoj tip kože.

Da ne budem potpuni oftopik, najbolji skupi puder u kamenu koji sam koristila, za mene, jeste bio Dior. Ali sam zadovoljna i sa ArtDecoom, jer meni osobno oba prijaju licu i na meni odlično izgledaju.
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...

Zadnje uređivanje MelodyNine : 27.06.2011. at 21:04.
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 20:27   #2211
Quote:
MelodyNine kaže: Pogledaj post
Sve to stoji, no istina je također (a to znaju oni koji se u kemiju razumiju malo više nego mi) da itekako postoji povoljnije kozmetike koja sastavom šteti koži manje, a ima isti učinak kao i neki skuplji brendovi.
To možda nije Essence, ali neki drugi jesu.
I da, pedeset posto cijene tog pudera je ime koje plaćaš. I to je gola istina.

Zapravo, osnovni bi kriteriji trebao biti sastav i to kako nam na taj sastav reagira koža na duže staze. Jer, neki puder može imati divne performanse, zbog kojih ih i koriste ozbiljni make-up profesionalci, pa nam vratiti godinama kasnije. I takvih ima i među skupim puderima i kozmetici općenito, a i među jeftinim.
Ako nije tako, kako to da ti je Chanel izazivao prištiće? Pretpostavljam da si izabrala dobar za svoj tip kože.

Da ne budem potpuni oftopik, najbolji skupi puder u kamenu koji sam koristila, za mene, jeste bio Dior. Ali sam zadovoljna i sa ArtDecoom, jer meni osobno oba prijaju licu i na meni odlično izgledaju.

evo jednog kemičara (moja malenkost)
zaista cure nije do cijene pudera, dapače oni skuplji puderi da dobiju željeni efekt na koži koriste agresivniju kemiju od nekih blažih i jeftinijih...stvar je do vaše kože (jer ruku na srce svi smo mi različiti pa zašto ne bi bila i naša koža) a ne do cijene...
primjerice, prije par dana kupila sam si Balea puder u kamenu za nećete vjerovati 18KN!!! puder je savršen,savršeno mi prikriva (a imam dosta problema sa prištićima), lagan je niti ga ne osjetim...a probala sam te skupe pudere kod frendice (tipa dior, chanel nešto od toga) ja sam mislila da će mi faca otpasti koliko je to bilo teško!!!

zato djevojke kakav god da puder je ako vašoj koži paše DOBAR JE (bio on 10 ili 1010kn)
Zombina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 20:33   #2212
Quote:
Zombina kaže: Pogledaj post

evo jednog kemičara (moja malenkost)
zaista cure nije do cijene pudera, dapače oni skuplji puderi da dobiju željeni efekt na koži koriste agresivniju kemiju od nekih blažih i jeftinijih...stvar je do vaše kože (jer ruku na srce svi smo mi različiti pa zašto ne bi bila i naša koža) a ne do cijene...
primjerice, prije par dana kupila sam si Balea puder u kamenu za nećete vjerovati 18KN!!! puder je savršen,savršeno mi prikriva (a imam dosta problema sa prištićima), lagan je niti ga ne osjetim...a probala sam te skupe pudere kod frendice (tipa dior, chanel nešto od toga) ja sam mislila da će mi faca otpasti koliko je to bilo teško!!!

zato djevojke kakav god da puder je ako vašoj koži paše DOBAR JE (bio on 10 ili 1010kn) :mig:
poptuno se slažem. nedavno sam iskeširala za dva skuplja pudera jer su navodno dobri, a na kraju mi i nisu nešto. trebali bi biti lagani i fino prekrivati i matirati a bez da se vide, meni se odmah skupe u porama i lice mi se zamasti. još mi je najbolji elfov onaj complexion perfection. lagan je, matira, dugo mi traje i uopće se ne kuži na koži. i stari manhattanovi puderi su mi bili čisto savršenstvo.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 21:09   #2213
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
poptuno se slažem. nedavno sam iskeširala za dva skuplja pudera jer su navodno dobri, a na kraju mi i nisu nešto. trebali bi biti lagani i fino prekrivati i matirati a bez da se vide, meni se odmah skupe u porama i lice mi se zamasti. još mi je najbolji elfov onaj complexion perfection. lagan je, matira, dugo mi traje i uopće se ne kuži na koži. i stari manhattanovi puderi su mi bili čisto savršenstvo.
Kako koristiš elfov complexion perfection, jel pređeš kistom preko svih boja ili ih koristiš zasebno?
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 21:12   #2214
prođem kistom po svim bojama i utrljam u lice. ne stavljam ispod ništa ni kremu ni tek. samo očistim lice i kad se posuši njega gore. i ne bude mi bijelo lice iako sam prilično tamna, samo ga treba lagano nanijeti i dobro umasirati
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 21:20   #2215
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
prođem kistom po svim bojama i utrljam u lice. ne stavljam ispod ništa ni kremu ni tek. samo očistim lice i kad se posuši njega gore. i ne bude mi bijelo lice iako sam prilično tamna, samo ga treba lagano nanijeti i dobro umasirati
Hvala na odg Baš sam ga kupila od jedne cure preko foruma i svaki dan iščekujem paket Ja ga mislim koristiti preko kreme (sa spf-om), pošto sam se odrekla tekućih pudera, a vidim da je dosta hvaljen po forumu pa se nadam da će mi bit ok
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 21:35   #2216
ja ne koristim kreme ljeti jer mi kud mi je lice masti, ako stavim kremu počne mi se kuhat, zacrveni se i postane vruće. to mi se dogodi sa većinom krema. pa onda ih preskačem. preko zime normalno stavim sve
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 13:34   #2217
Quote:
lida kaže: Pogledaj post
Meni je clinique almost powder spf 15 baš takav i presavršen je. Nije nimalo brašnast, lagano matira i nije mi nikada napravio nered a koristim ga već treću piksu. Cijena je oko 285kn.
.
Quote:
madeira kaže: Pogledaj post
Možda bi ti bio dobar Dior Nude u prahu, jedini minus je što ga ima 7 ili 8 grama.
hvala, pogledat cu

Quote:
MelodyNine kaže: Pogledaj post

Da ne budem potpuni oftopik, najbolji skupi puder u kamenu koji sam koristila, za mene, jeste bio Dior. Ali sam zadovoljna i sa ArtDecoom, jer meni osobno oba prijaju licu i na meni odlično izgledaju.
evo bas mi danas rekli u parfumeriji da artdeco vise ne proizvodi puder u prahu jel to neupucena prodavacica ili ga stvarno vise nema?
top-secret-koka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 13:40   #2218
Quote:
top-secret-koka kaže: Pogledaj post
evo bas mi danas rekli u parfumeriji da artdeco vise ne proizvodi puder u prahu jel to neupucena prodavacica ili ga stvarno vise nema?
Ne znam, ali je to još jedna prodavačica rekla još nekoj curi na forumu, uz to još čak i da cijelu mineralnu liniju ukidaju
A ja sam zaboravila pitati kad sam kupovala ovaj, odnosno, nije mi palo na pamet da sve to povlače. Ali eto, kažem, već treći put to čujem, možda ima istine u tome
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 18:02   #2219
Cure, može pomoć?
Potrošila sam svoj Clinique - Blended Face Powder and Brush. Duuuugo je trajao. E sad...super je stvarno i radi sve što treba (ok nije najpostojaniji) ali povremeno čitajući vaše recenzije sad se dvumim (troumim) koji da sad puder kupim.

Clinique - Blended Face Powder and Brush
Chanel - Poudre Universelle Libre
Christian Dior - Diorskin Nude Fresh Glow Makeup

Imam masniju kožu i volim da mi puder matira ali ne previše. Što bi vi kupile?

Hvala
__________________
To nisam ja! To je moja Schauma!
la_nana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 21:51   #2220
Quote:
la_nana kaže: Pogledaj post
Cure, može pomoć?
Potrošila sam svoj Clinique - Blended Face Powder and Brush. Duuuugo je trajao. E sad...super je stvarno i radi sve što treba (ok nije najpostojaniji) ali povremeno čitajući vaše recenzije sad se dvumim (troumim) koji da sad puder kupim.

Clinique - Blended Face Powder and Brush
Chanel - Poudre Universelle Libre
Christian Dior - Diorskin Nude Fresh Glow Makeup

Imam masniju kožu i volim da mi puder matira ali ne previše. Što bi vi kupile?

Hvala
Kada je u pitanju puder u prahu, najbolji je YSL: http://www.ysl-parfums.com/poudre-su...t.jspz?id=3197.

Tekući puder koji bi ti najbolje pasao, jer pretpostavljam da imaš istu kožu kao ja (koja sam btw dugo tražila idealan puder) je definitvno Diorskin Forever: http://www.dior.com/beauty/int/en/ma...py0778600.html.
pametnica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:49.