Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2011., 09:01   #7781
gle, to mu je reklama, on će fotke dalje koristiti da se prezentira. dal je to dobro ili loše, ne znam, možda je najbolje za one koji imaju samo matičara i večeru.
zlocka is offline  
Old 22.09.2011., 16:38   #7782
Cesto me iznenadi kako ljudi mogu biti zlocesti.

Ne razumijem zasto bi nesto sto je ponudjeno besplatno uopce bilo za debatu. Stvar je samo u tome da li se netko slaze stim da su mu (im) fotke u nekoj galeriji na netu.

Za 40 obradjenih fotografija treba i do tri radna dana (i vise, ovisno o obradi). Pa tko bi htio raditi i samo jedan dan besplatno?

Diagon Alley is offline  
Old 22.09.2011., 23:28   #7783
Quote:
dinda83 kaže: Pogledaj post
khm...40 obrađenih fotki? nije li to nekak malo? ja sam dobila 580 obrađenih i još bar 1000 neobrađenih
Ali ti si platila, covjek svoj rad nudi besplatno
Moze on obraditi i vise ali ne besplatno

Quote:
Diagon Alley kaže: Pogledaj post
Cesto me iznenadi kako ljudi mogu biti zlocesti.
Ne razumijem zasto bi nesto sto je ponudjeno besplatno uopce bilo za debatu. Stvar je samo u tome da li se netko slaze stim da su mu (im) fotke u nekoj galeriji na netu.
Za 40 obradjenih fotografija treba i do tri radna dana (i vise, ovisno o obradi). Pa tko bi htio raditi i samo jedan dan besplatno?

I mene iznenadi

Tu uvijek svi cvile kak su fotografi skupi ovo ono a sad covjek hoce napravit besplatno pa opet ne valja

Sto se tice koristenja fotki u promociji - skoro sve svadbe zavrse na necijoj web stranici, zar ne?
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Old 22.09.2011., 23:30   #7784
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
gle, to mu je reklama, on će fotke dalje koristiti da se prezentira. dal je to dobro ili loše, ne znam, možda je najbolje za one koji imaju samo matičara i večeru.
Po meni savrseno za manje svadbe

Sto ce im od maticara i vecere 300 fotki?
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Old 22.09.2011., 23:48   #7785
joj, sorry, nisam skužila da je besplatno! my bad...
dinda83 is offline  
Old 24.09.2011., 19:44   #7786
ima li netko iskustva s mirror foto studio iz slavonskog broda?
rahella is offline  
Old 26.09.2011., 09:43   #7787
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
Moram kvotati sama sebe.
Bože kak sam tupasta, ne Focus, nego Ring, ave što sam napisala vrijedi za Ring
evo samo da se nadovezem malo na ovaj post... Ring je snimao mojoj kumi prije dvije godine i dragi i ja smo ih zakaparili za nasu svadbu iduce god. Meni se je svidjelo sve, i foto i video. Kad je kuma imala svadbu, video im je bio dosta losiji u odnosu na sad, ali koliko sam uspjela vidjet, totalno su promijenili koncept i snimanja i montaze i meni su oni zasad top top ... da ne ispadne da bleblecem utaman, evo na sta sam se ja najezila http://vimeo.com/28662337

svatko ima svoj ukus, ali meni je to jednostavno preeedobro )
ana1508 is offline  
Old 26.09.2011., 09:48   #7788
Ring smo i mi imali, a osim fotki s kojima smo bili prezadovoljni, svaki me put oduševe noviteti koje unose u svoju ponudu, poput ovog coming soon videa i same day edit videa koji je super fora za prikazivanje na vjenčanju
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Old 26.09.2011., 15:54   #7789
Mi smo uzeli snimanje s dvije kamere i s dva fotoaparata... Kad smo gledali njihove radove odusevila sam se...sve je tako napravljeno s ukusom.. Slike su prekrasnebez onog umjetnog photoshopa...
Cijena je 6 000 kn... zahvalnice se placaju posebno, mislim da je 2 kn po komadu..
dobijem 400 obrađenih slika, ostatak je neobrađen i stavlja ga na usb stick ili cd..ovisi o zelji... I na poklon dobijemo veliki album za slike... Sto kazete na to? nisam puno cackala po ovom topicu pa nznm kako se krecu cijene... bitniji mi je ipak rad od cijene..
Maggi19 is offline  
Old 26.09.2011., 16:04   #7790
cijena je super. a kako se kreću cijene...bolje da i ne znaš ali eto može se naći i povoljne fotke + video
zlocka is offline  
Old 26.09.2011., 16:11   #7791
Quote:
Mayo474 kaže: Pogledaj post
Ring smo i mi imali, a osim fotki s kojima smo bili prezadovoljni, svaki me put oduševe noviteti koje unose u svoju ponudu, poput ovog coming soon videa i same day edit videa koji je super fora za prikazivanje na vjenčanju
Ali ovu foru coming soon neki od fotografa imaju jako dugo vremena, tak da (bar meni) to i nije neki novitet.
Doduše, ovaj video je stvarno daleko bolji od videa koje sam vidla kad smo mi tražili fotografa.

I znam da ne spada u ovu temu, ali video koji je ana stavila me ostavio bez teksta, to je za mene dan iz snova, lokacija, detalji...
Zhuta is offline  
Old 26.09.2011., 16:13   #7792
Mi smo recimo za 9500kn dobili veliki album, 2 mala za roditelje, 80pozivnica i 80 zahvalnica, i video naravno.
Zhuta is offline  
Old 26.09.2011., 16:24   #7793
savršen, savršen, savršen!

ne znam kakav im je video, ovaj spotić mi se jako sviđa, ja volim brzi ritam
ah odmah sam si išla pogledati naše spotiće
zlocka is offline  
Old 27.09.2011., 13:43   #7794
Ovo moram podijeliti sa vama. Jednostavno predivno!


http://www.facebook.com/#!/photo.php...type=1&theater

http://www.facebook.com/#!/photo.php...type=1&theater
Sandra M is offline  
Old 29.09.2011., 11:02   #7795
Jupiii!!! Imamo fotografa pao mi je ogroman kamen sa srca, riješili smo i to... ufff
Uzeli smo Ines Ljubetić, žena je mrak, kliknuli smo odmah, jako sam zadovoljna
__________________
"Volim te ne zbog toga što si ti, već zbog toga što sam ja kad sam pored tebe." Gabriel Garciá Márquez
DaisyD is offline  
Old 29.09.2011., 14:37   #7796
Quote:
DaisyD kaže: Pogledaj post
Jupiii!!! Imamo fotografa pao mi je ogroman kamen sa srca, riješili smo i to... ufff
Uzeli smo Ines Ljubetić, žena je mrak, kliknuli smo odmah, jako sam zadovoljna
imala sam ju i ja..... ako imas kakvih pitanja pitaj.... zena je mrak.....
z25 is offline  
Old 30.09.2011., 11:00   #7797
ART ELEGANCE

Pozdrav svim curkama koje znam i koje ne znam... dugo me nije bilo na forumu, što zbog posla, vremena i svega ostaloga...

moje vjenčanje je bilo 20.05. i sve u svemu je bilo predivno, ali vrijeme je da napišem par riječi o foto studiju koji smo uzeli.

odmah na početku želim napomenuti (da ne bi uslijedili razno razni napadi) sami smo si krivi što smo uzeli studio koji jesmo... JA sam sama sebi kriva što nisam negdje na pola puta počela slušati "glasić" koji mi je govorio da ipak razmislimo još jednom...

radi se o foto studiju ART ELEGANCE... skratit ću maksimalno koliko mogu jer nema smisla odugovlačiti. prvi razgovor i gledanje materijala je prošao super... oduševile su nas slike, oduševila nas je činjenica da je snimatelj mlad, "pun ideja", filmići koje nam je pokazivao od prijašnjih svadbi su bili super... proveli smo sat vremena kod njega i stvarno smo bili zadovoljni izborom.

došao je finalni dogovor oko snimanja vjenčanja, detalji, kad kod mladenca, kad kod mene, itd... činio mi se malo "out of it" taj dan, ali eto... tješili smo se da svatko ima pravo na loš dan pa tako i on.

a onda je došao dan vjenčanja... glavni dogovor je bio da nitko, NITKO, niti on niti fotograf ne odlaze iz sale... slike za zahvalnice biramo na laptopu poslije prvog plesa, on ih mailom šaljem u foto studio i dostavljač ih donese u restoran i sve je spremno do darivanja...

prije nego što nastavim dalje, SVAKA ČAST FOTOGRAFU IVANU! to je jedino što nam valja od cjelokupnog paketa... slike... predivne su, uhvatio se naše osjećaje, nismo se previše namještali... prirodno, lijepo, veselo, romantično... ono što smo htjeli u slikama smo i dobili...

a sad snimka... snimatelj, a ujedno i vlasnik foto studija, Tomislav Domjanković... jako se ljutio što se njega ne smatra "profesionalcem"... snimka je na razini djeteta od 5 godina... brijem da bi dijete bolje snimalo i mirnije držalo kameru.

na svoju ruku je odlučio otići iz restorana odmah nakon prvog plesa jer su na dan našeg vjenčanja imali još 3 svadbe i nisu razmišljali da trebaju nekoga ostaviti da im razvija slike... kao što je bilo obećano i dogovoreno... nije smatrao potrebnim doći do nas i reći u čemu je problem. čak je i sam rekao poslije, kada smo došli platiti i uzeti materijal, da inače šalje fotografa da razvija slike.... iako tada, na dan našeg vjenčanja, čak nije smatrao potrebnim niti iskreno reći u čemu je problem svom fotografu... jer kad sam njega negdje oko pola 11 navečer pitala kuda je nestao snimatelj jer smo tada otprilike skužili da nitko ne snima svadbu, fotograf mi je rekao da je snimatelj otišao u studio razviti slike za zahvalnice jer mu je pokvaren laptop i nije ih mogao poslati...

moj muž ga je zvao odmah nakon toga i ovaj mu se mrtav hladan javio da je u studiju, koji je baj d vej iza Velike Gorice, a vjenčanje je bilo u Maksimiru...

uz to što je razvijao nama slike za zahvalnice, razvijao je slike i za ostale svoje ekipe koje su bile na terenu tu večer, radio je vizitike sa našom slikom koje je poslije dijelo našim gostima, mrtav hladan... u restoran se vratio nešto prije ponoći... ples sa tatom koji je trebao biti puno ranije smo morali odgoditi do njegovog povratka...

snimke dakle nemamo skoro 2 i pol sata, a to smo uspjeli izmjeriti prema CD-u koji smo dobili od benda, tako da snimku benda na cd-u sa svim pjesmama od početka do kraja vjenčanja imamo i to je jasan pokazatelj koliko ga nije bilo...

ono što imamo je toliko jadno i toliko loše snimljeno da me sram ljudima pokazivati svadbeni cd, a kamoli da ga nas dvoje imamo volje gledati... dobili smo neobrađeni materijal koji je koliko toliko u redu... obrađeni dio nam se kao sastoji od 2 dvd, kao da traje ne znam koliko, a zapravo na prvom dvd-u imamo samo spotove i prvi ples, a na drugom dvd-u snimku iz sale u trajanju od nekih cca 40 minuta.

u kutovima ekrana, kad gledate snimku, izgleda kao da mu se objektiv micao pa se vide crni rubovi. s kamerom je snimao tak da ju je stalno dizao gore-dole, unosio se ljudima u facu, za vrijeme našeg prvog plesa je više snimao bend nego nas i ljude u sali nego nas...

sve u svemu, opća katastrofa i ne preporučam ga nikome... jedino ako želite imati neupotrebljiv svadbeni dvd zbog kojeg ćete plakati dok ga gledati, ali ne od dragosti nego od muke...
__________________
20.05.2011
you are my sunshine, my only sunshine...
you make me happy, la, la, la, laaaaa...
Bella80 is offline  
Old 30.09.2011., 12:37   #7798
baš me zanimalo kako je prošlo, obzirom da su ti i ljudi na forumu rekli da promisliš prije. ako su bar fotke dobre, stavi nam pokoju ivanovu, znaš da željno očekujemo.

p.s. nadam se da im niste platili sve, cjelokupan iznos?
zlocka is offline  
Old 30.09.2011., 13:04   #7799
da, pa zato sam i išla tamo da osobno vidim i čujem sve... čak i kod malo razvikanijih može doći do iznenađenja za koja saznaš tek poslije same svadbe... jebiga... priznam, sama sam si kriva kaj sam ga odabrala, ali ovo sam više napisala da konačno o njima ima na forumu barem jedno slovo i da ako isto barem malo razmišlja o njima, da ih mirne duše može prekrižiti...

velim, svaka čast fotografu, ali snimatelj/vlasnik je muljator i lažov...

nismo im platili cjelokupan iznos, platili smo onoliko koliko smo smatrali da je dovoljno da se plati fotografu i da se eventualno pokrije materijal (album, weddingbook, itd...)

od toga nismo odstupali, a trebalo je sat vremena prepiranja i natezanja s njim (iako se tresao cijelo vrijeme ko šiba na vodi i bio svjestan koliko je zajebao stvar) da konačno prizna da nam je uzeo 2 i pol sata svadbe koje nam nitko ne može vratiti, kad je bilo praktički najluđe... ispričao se tek kad sam mu rekla da me to najviše ljuti što niti u jednom momentu mu nije došlo da kaže "žao mi je"...

tako da ga najiskrenije ne bi preporučila nikome... nikada... i nakon toga nam je bio ostao dužan 2 albuma za roditelje za koje nam je muljao da su gotovi, pa samo mora slike polijepiti, pa onda odjednom nisu gotovi jer je nama dao sve slike na cd-u... pa će nazvati, ali ne nazove, pa mi njega moramo zvati... ma užas živi...

a slike možeš vidjeti na fejsu...

moram ih prebaciti u imageshacku pa da mogu staviti link u pm ako nekoga bude zanimalo...
__________________
20.05.2011
you are my sunshine, my only sunshine...
you make me happy, la, la, la, laaaaa...
Bella80 is offline  
Old 30.09.2011., 15:02   #7800
istina i puno razvikaniji studiji koje cure ovdje uzimaju, naprave ono što nije bilo u dogovoru ili su ima materijali jedva gledljivi
zlocka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:22.