Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2011., 12:07   #4701
Quote:
ppahulja kaže: Pogledaj post
10-15 minuta.
hvala
Petraa2207 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2011., 19:42   #4702
Jel' upisao tko diplomski sad s nekog drugog faksa ?
__________________
I sve je tako kako treba biti, a ono sto bude bit ce... tetovirana jesen, i sanjiva do zore.. kao mrtav delfin sto sanja usnulo more..
moon girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 13:43   #4703
ej, jel mi danas osim uvodnog predavanja trebamo doć i na ova druga ili?
mullerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 14:49   #4704
prijepis ocjena :)

Imam pitanje. Na drugoj sam godini diplomskog i za natječaj za stipendiju moram dati prijepis ocjena sviju položenih ispita. Sad me zanima dal ja mogu sve te silne kolegije i sa preddiplomskog i diplomskog upisati na jedan prijepis i onda samo izračunati prosjek ili kako to ide?
Hvala!
barbara:-) is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 13:22   #4705
gdje se nalazi knjižnica?i jel trebamo imati nekakvu iskaznicu ili što?hvala
mullerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 16:33   #4706
Thumbs up

ej bok ) citala sam sada nesto na brzinu i vidjela da je "ovisnicaovezama" upala na logopediju i to 8.cestitam))
ja sam trenutno maturantica gimnazije u rijeci i zanima me ako itko ima bilooo kakve informacijee jer sam ja u velikoj dilemi sto se tice razine za ispit iz matematike :/

stvarnoooo bi htjela upisati logopedijuu pa bi se htjelaa i na vrijeme pripremiti
ako netko zna koliko je zadnji imao bodova ove godine..za te motivacijske razgovorei svee ostalo ) hvala unaprijed
corinna.ivkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 23:02   #4707
Quote:
corinna.ivkic kaže: Pogledaj post
...ja sam trenutno maturantica gimnazije u rijeci i zanima me ako itko ima bilooo kakve informacijee jer sam ja u velikoj dilemi sto se tice razine za ispit iz matematike :/...

matematiku gledaju 0% i to b razinu tako da se zbog ovoga nemaš šta dvoumit između razina haha. tak ti je svejedno jer ti neće gledat, moraš samo proć... a o razgovorima ti detaljno sve piše par stranica ranije.. čak i sva pitanja koja su bila ove godine.
zlikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 11:12   #4708
Ljubljana

POzdrav!

Ima li netko da je upisao drugi stupanj (postdiplomski, magisterij ili kako se to sada već zove) ovog fakulteta u Ljubljani i kakvi su dojmovi? Može i na pp, pliz. Jer ne znam koliko mi ima smisla upisivati diplomski ako sam već jedan fakultet završila u cijelosti ... hvala i čestitke svima koji su upali na faks!
*Lotta* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 15:54   #4709
Quote:
zlikica kaže: Pogledaj post
matematiku gledaju 0% i to b razinu tako da se zbog ovoga nemaš šta dvoumit između razina haha. tak ti je svejedno jer ti neće gledat, moraš samo proć... a o razgovorima ti detaljno sve piše par stranica ranije.. čak i sva pitanja koja su bila ove godine.
A da..to za mat znammoram jos vidjeti sta cu drugo odabrati ako mi bude trebala visa)hvala ti)a dali mozda znas sa koliko su bodova zadnje primali??ove ili pr.godine..
corinna.ivkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 18:44   #4710
Quote:
corinna.ivkic kaže: Pogledaj post
A da..to za mat znammoram jos vidjeti sta cu drugo odabrati ako mi bude trebala visa)hvala ti)a dali mozda znas sa koliko su bodova zadnje primali??ove ili pr.godine..
ne znam za logopediju, ja sam na rehabilitaciji
ali mislim da oko 820-830 ako se ne varam.. neka me netko ispravi...

Zadnje uređivanje zlikica : 05.10.2011. at 18:57.
zlikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 01:15   #4711
završila sam u mostaru predškolski odgoj po bolonjskom-5 godina (3 + 2)...zanima me bi li mogla sad upisatipedagogiju ili čak psihologiju-koliko bi mi predmeta bilo priznato?? help )
mijauuu86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 14:24   #4712
Quote:
zlikica kaže: Pogledaj post
ne znam za logopediju, ja sam na rehabilitaciji
ali mislim da oko 820-830 ako se ne varam.. neka me netko ispravi...
Hvalaa)raspitat cu se jos)
corinna.ivkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 00:34   #4713
Quote:
corinna.ivkic kaže: Pogledaj post
A da..to za mat znammoram jos vidjeti sta cu drugo odabrati ako mi bude trebala visa)hvala ti)a dali mozda znas sa koliko su bodova zadnje primali??ove ili pr.godine..
2010. godine zadnji je imao 832.8 boda, a 2011. 821.4 boda..
aquamarine5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 18:02   #4714
Quote:
aquamarine5 kaže: Pogledaj post
2010. godine zadnji je imao 832.8 boda, a 2011. 821.4 boda..
hvalaa )) visok je prag bome :/
corinna.ivkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 18:57   #4715
Quote:
corinna.ivkic kaže: Pogledaj post
ej bok ) citala sam sada nesto na brzinu i vidjela da je "ovisnicaovezama" upala na logopediju i to 8.cestitam))
ja sam trenutno maturantica gimnazije u rijeci i zanima me ako itko ima bilooo kakve informacijee jer sam ja u velikoj dilemi sto se tice razine za ispit iz matematike :/

stvarnoooo bi htjela upisati logopedijuu pa bi se htjelaa i na vrijeme pripremiti
ako netko zna koliko je zadnji imao bodova ove godine..za te motivacijske razgovorei svee ostalo ) hvala unaprijed
zahvaljujem na čestitkama ja preporučam nižu razinu ako ti matiša baš ne leži, iako ti stvarno niš ne znači za logopediju zadnji ti je imao 820 ako se ne varam...

Quote:
corinna.ivkic kaže: Pogledaj post
hvalaa )) visok je prag bome :/
ja bih ti preporučilada dooobro spremiš hrvatski i engleski, izborni uzmi radije biologiju, jer je psihologija iz godine u godinu sve teža, i motivacijski prostudiraj. nastoj volontirati - to ti nosi bodove
__________________
Our fingerprints never fade from lives that we touch

Zadnje uređivanje Alpagueur : 11.10.2011. at 00:27. Reason: Spajanje postova
Ovisnicaovezama is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 21:44   #4716
gdje je fotokopiraona erfa?
mullerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 15:52   #4717
Quote:
Ovisnicaovezama kaže: Pogledaj post
zahvaljujem na čestitkama ja preporučam nižu razinu ako ti matiša baš ne leži, iako ti stvarno niš ne znači za logopediju zadnji ti je imao 820 ako se ne varam...



ja bih ti preporučilada dooobro spremiš hrvatski i engleski, izborni uzmi radije biologiju, jer je psihologija iz godine u godinu sve teža, i motivacijski prostudiraj. nastoj volontirati - to ti nosi bodove

hvala ti puno=D probat cu to pripremiti stoo bolje
a cula sam za to volontiranje..znas li mozda nesto konkretno? voljela bi bilo sto..volontiram preko skole ali to je vise za siromahe(takva je skolska orijentacija) ako ti znas nesto bolje..
corinna.ivkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 21:43   #4718
Pozdrav svima!

Imam nekoliko pitanja pa ako netko zna konkretan odgovor, bila bih mu jako zahvalna.

Trenutno sam 3.godina Predškolskog odgoja. Ali studiram izvanredno.
Mogu li upisati 2 godine diplomskog na ERFu i to redovno? Oduvijek mi je želja i stvarno bih sad napravila sve što je u mojoj mogućnosti da to upišem. Svjesna sam da moram polagati razlikovnu godinu. Da li se ta godina polaže uz tu 1.godinu diplomskog ili moram prvo položiti sve te razlikovne predmete pa onda upisati 1.godinu diplomskog? I zna li tko koliko bi otprilike to koštalo...

Svaka informacija je dobrodošla!
Oleana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 03:04   #4719
ne mozes s predskolskog na soc. ped., pogotovo ne s vanrednog.
__________________
...i ti ces letjeti bez krila i pobjedivati bez maca...
El Hafi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 18:03   #4720
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!

Pa jel se uopće može s izvanrednog studija upisati bilo koji redovni???
__________________
<3 Znaš, pile... ja te ni ne poznajem, takoreći? Ono malo što smo bili zajedno ništa je spram večnosti koju sam samo... čeznuo za tobom... i onim pogledom koji je trajao milijun godina... po mom proračunu... <3
Oleana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:57.