Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Biciklizam

Biciklizam Na dva kotača uokolo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2011., 09:13   #1
Gripovi

Quote:
Veky39 kaže: Pogledaj post
A jel ima di takvih gripova za kupit? Izgledaju jako, jako udobno
http://www.maraton.si/cms/index.php?...mart&Itemid=53
__________________
PRO
litrenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 10:08   #2
U odlicno izgledaju ovi Ergon gripovi a djeluju stvarno udobno! Da li ih drzi neki ducan kod nas? Takvu stvar mi je nezgodno kupovati prkeo neta, mora se to ipak prvo primit
MoschuS is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 11:55   #3
Quote:
MoschuS kaže: Pogledaj post
U odlicno izgledaju ovi Ergon gripovi a djeluju stvarno udobno! Da li ih drzi neki ducan kod nas? Takvu stvar mi je nezgodno kupovati prkeo neta, mora se to ipak prvo primit
Do Aleša stignes brže nego sa istoka na zapad grada

Nisam siguran da li netko drzi Ergon u ZG ali mi zvoni u uhu Protea Jaska, pa proguglaj ili ih zvrcni...
__________________
PRO
litrenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 14:18   #4
samo su meni ergon gr2 puno bolji jer imaju malo duze rogove, al opet, ne preduge. moram provjerit jesu stigli alesu u ducan

Quote:
dUG1 kaže: Pogledaj post
Opcenito je nasim ljudima nepojmljivo dati 5000 kuna za bicikl, ali kad pogledas da ces se na njemu voziti godinama, uzivati bez da te ijedan dio na njemu koci (dobro, kaciga je pozeljna ), mislim da je to isplativo ulaganje u sebe i svoje zdravlje.
ja sam dao 4800 i uvjek ponavljam da mi je to bila zivotna investicija fakat ne zalim ni lipe i siguran sam da cu taj bicikl imati ohoho godina.
perogabud is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 16:53   #5
Quote:
perogabud kaže: Pogledaj post
samo su meni ergon gr2 puno bolji jer imaju malo duze rogove, al opet, ne preduge. moram provjerit jesu stigli alesu u ducan
Upravo su takve na mojoj Univegi.
Damiramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 22:02   #6
Quote:
perogabud kaže: Pogledaj post
samo su meni ergon gr2 puno bolji jer imaju malo duze rogove, al opet, ne preduge. moram provjerit jesu stigli alesu u ducan
Sad smo vec debelo u OTu ali ajde pliz javi koja je cijena ako ces se raspitivati!
Inace odavno imam problema sa zglobovima, pogotovo desne ruke (mis) tako da me zna boliti ako ne pazim dok se vozim ili ako pretjeram. Mislim da bi mi ovakav grip dosta pomogao.
btw gledam i GX2 ali cini mi se da su skuplji ali mi se vise svidjaju
MoschuS is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 00:55   #7
Quote:
MoschuS kaže: Pogledaj post
Sad smo vec debelo u OTu ali ajde pliz javi koja je cijena ako ces se raspitivati!
Inace odavno imam problema sa zglobovima, pogotovo desne ruke (mis) tako da me zna boliti ako ne pazim dok se vozim ili ako pretjeram. Mislim da bi mi ovakav grip dosta pomogao.
btw gledam i GX2 ali cini mi se da su skuplji ali mi se vise svidjaju
jesmo pa budem ti to na pm poslao kad se cujem s alesom
perogabud is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 07:27   #8
Quote:
MoschuS kaže: Pogledaj post
Sad smo vec debelo u OTu ali ajde pliz javi koja je cijena ako ces se raspitivati!
Inace odavno imam problema sa zglobovima, pogotovo desne ruke (mis) tako da me zna boliti ako ne pazim dok se vozim ili ako pretjeram. Mislim da bi mi ovakav grip dosta pomogao.
btw gledam i GX2 ali cini mi se da su skuplji ali mi se vise svidjaju
Inače, ja takav rad zovem rad sa slonom ili mrcinom
ExCenTric is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 08:08   #9
Quote:
ExCenTric kaže: Pogledaj post
Inače, ja takav rad zovem rad sa slonom ili mrcinom
omahen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 08:21   #10
po novom moze i veseljko
MoschuS is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 12:10   #11
Quote:
MoschuS kaže: Pogledaj post
U odlicno izgledaju ovi Ergon gripovi a djeluju stvarno udobno! Da li ih drzi neki ducan kod nas? Takvu stvar mi je nezgodno kupovati prkeo neta, mora se to ipak prvo primit
Čemu bubnuti 220 kuna na to? Ima ih i puno povoljnije.
http://www.huni-bike-shop.hr/proizvo...araf-crni/821/
__________________
Askhole - A person who constantly asks for your advice, yet ALWAYS does the complete opposite of what you told them to do.
doopeen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 17:29   #12
Quote:
doopeen kaže: Pogledaj post
Čemu bubnuti 220 kuna na to? Ima ih i puno povoljnije.
http://www.huni-bike-shop.hr/proizvo...araf-crni/821/
ili oni s rogovima, koje je već naveo dUG1 iz Marko - projekta:

http://www.markoprojekt.com/index.php?k=23|115|204

Imam one prve na dva bicikla - za tu lovu su odlični

Ako su ih tamo prodali, vidio sam ih i u Bicikl - bizu (Heinzelova).... nešto malo skuplje .

Napomena: cijena na stranici je istaknuta za kupnju preko interneta - za cash je 119,00 kn (čudno, ali tako je )
"fosil" is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 02:00   #13
Quote:
doopeen kaže: Pogledaj post
Čemu bubnuti 220 kuna na to? Ima ih i puno povoljnije.
http://www.huni-bike-shop.hr/proizvo...araf-crni/821/
a cuj, kak je neko tu spomenuo, cemu bubnut 5000 na bicikl kad ima i za 500
i ja neke stvari volim jeftine kad mi nije bitna kvaliteta, al na nekima ne stedm. ne zalim ni lipe potrosene na ergon jer je stvarno odlican.
perogabud is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 07:31   #14
Quote:
"fosil" kaže: Pogledaj post
ili oni s rogovima, koje je već naveo dUG1 iz Marko - projekta:

http://www.markoprojekt.com/index.php?k=23|115|204

Imam one prve na dva bicikla - za tu lovu su odlični

Ako su ih tamo prodali, vidio sam ih i u Bicikl - bizu (Heinzelova).... nešto malo skuplje .

Napomena: cijena na stranici je istaknuta za kupnju preko interneta - za cash je 119,00 kn (čudno, ali tako je )
NIsu malo prekratki rogovi?
ExCenTric is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 08:40   #15
Quote:
ExCenTric kaže: Pogledaj post
NIsu malo prekratki rogovi?
Pa, bilo bi bolje da se malo duži, ali se i ovako mogu ruke odmoriti promjenom položaja. Normalni rukohvat je dosta udobniji od okruglih gripova

Ekipo, čitamo se predvečer - vrijeme je za vožnjuuuu
"fosil" is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 09:15   #16
Quote:
perogabud kaže: Pogledaj post
i ja neke stvari volim jeftine kad mi nije bitna kvaliteta, al na nekima ne stedm. ne zalim ni lipe potrosene na ergon jer je stvarno odlican.
cek, uzeo si ih?
inace slazem se, nije da nemam gripove pa da moram uzeti bilo sto nego zelim kupiti nesto posteno i trajno ako ih vec mijenajm i hocu da moji zglobovi imaju neku korist od toga
MoschuS is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 14:14   #17
Postovi su prebaceni ovdje, tak da onaj topic ostane cist

P.S. mozda bi bilo dobro u prvi post staviti sve linkove (Huni, Ales, MarkoProjekt i drugi), tak da se ljudi mogu lakse snaci.
dUG1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 17:18   #18
uzmete obicne rogove i zajedno sa gripovima ih prekrijete trakom za volan ili tankom zračnicom za specke. probajte.. pogotovo ako imate vecu šaku, jer promjer gripa je ful veci i super upija neravnine. po meni je to najergonomičnije riješenje, kad je u pitanju poveca šaka.
LO1969VE is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 17:57   #19
Quote:
MoschuS kaže: Pogledaj post
cek, uzeo si ih?
inace slazem se, nije da nemam gripove pa da moram uzeti bilo sto nego zelim kupiti nesto posteno i trajno ako ih vec mijenajm i hocu da moji zglobovi imaju neku korist od toga
nisam. brijem da budem iduci tjedan imao lovu pa budem mu slao mail tam negdi krajem tjedna. kad mi se javi, javim i ja ovdje cijenu.

Quote:
dUG1 kaže: Pogledaj post
Postovi su prebaceni ovdje, tak da onaj topic ostane cist

P.S. mozda bi bilo dobro u prvi post staviti sve linkove (Huni, Ales, MarkoProjekt i drugi), tak da se ljudi mogu lakse snaci.
cool dugi. onaj moj topic si obriso, kolko vidim? mozda jedino kad bi ga se preimenovalo u samo gripovi jer ne pricamo samo o trekking biciklima

Quote:
LO1969VE kaže: Pogledaj post
uzmete obicne rogove i zajedno sa gripovima ih prekrijete trakom za volan ili tankom zračnicom za specke. probajte.. pogotovo ako imate vecu šaku, jer promjer gripa je ful veci i super upija neravnine. po meni je to najergonomičnije riješenje, kad je u pitanju poveca šaka.
super je to, al meni stvarno ona izbocina na ergonu tolko vrijedi da je neprocjenjiva. a i rogovi isto. volim mjenjati polozaje sake na volanu tak da mi je ta kombinacija fakat super i puno bolja od obicnog okruglog gripa ma kolko god mekan bio.
perogabud is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 18:05   #20
ja sam na svom bajku stavio ergonomski grip iz interšpara za 30kn+kraci ergonomski rogovi i presvukao ih tankom zračnicom za specke. preugodno šaci + šaka je fiksna, ništa se ne kliže+guma od zračnice daje posebnu mekocu i dobro upija neravnine.
zračnice nisu vječne, mogu izdržati od 6mj do god dana, a i nije ih problem nabaviti besplatno(neispravne, izbušene i sl..)... čisto ekološki :P
LO1969VE is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:48.