Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica
Korisničko ime
Lozinka

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2011., 22:22   #4161
Spir1t
Registrirani korisnik

Spir1t Avatar

Registracija: Nov 2009.
Quote:
nikola1312 kaže: Pogledaj post
Treba probati te extreme igrati jer su svi prosli limit neizlazenja. A pogotovo onu sesticu na wfl. Danas je u dva izvlačenja izaslo od te sestice 5od6.Valjda ce i svih 6.
Spir1t,daj mi oko pratis poljka multi i imas program i statistike izbaci najcesce petice iz zadnjih 100 kola. Igorp mi je izbacio cetvorke,ali nemoze petice. Mozda mozes ti? Pozdrav svima.
izaslo je danas u 22:00 sata isto 5 od 6 brojeva...

btw. za poljski multi loto vjerovatno bih mogao ali nemam ti ja taj program, nisam ga uspio nigdje na net-u naći .trebao je i meni za talijanski superena loto i poljski multi loto ali ništa od toga izgleda...
Spir1t is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2011., 07:27   #4162
daan_mark
Registrirani korisnik

Registracija: Aug 2006.
Quote:
Spir1t kaže: Pogledaj post
izaslo je danas u 22:00 sata isto 5 od 6 brojeva...

btw. za poljski multi loto vjerovatno bih mogao ali nemam ti ja taj program, nisam ga uspio nigdje na net-u naći .trebao je i meni za talijanski superena loto i poljski multi loto ali ništa od toga izgleda...
Demo verzija Experta je dovoljna. Jedino, osim parova, drugo ne možeš dobiti (trojke i dalje).
daan_mark is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2011., 08:07   #4163
dzno
Registrirani korisnik

Registracija: Apr 2011.
Quote:
Treba probati te extreme igrati jer su svi prosli limit neizlazenja. A pogotovo onu sesticu na wfl. Danas je u dva izvlačenja izaslo od te sestice 5od6.Valjda ce i svih 6.
Spir1t,daj mi oko pratis poljka multi i imas program i statistike izbaci najcesce petice iz zadnjih 100 kola. Igorp mi je izbacio cetvorke,ali nemoze petice. Mozda mozes ti? Pozdrav svima.
Jel mi moze neka dobra dusa ukratko objasnit ove pojmove sestice,petica i cetvorka? koje to znacenje ima u lotu?
dzno is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2011., 10:49   #4164
rocket86
Registrirani korisnik

rocket86 Avatar

Registracija: Jul 2008.
Quote:
dzno kaže: Pogledaj post
Jel mi moze neka dobra dusa ukratko objasnit ove pojmove sestice,petica i cetvorka? koje to znacenje ima u lotu?
zamisli igraš kombinaciju 1,2,3,4,5,6(radi lakšeg praćenja)

gledaš koliko je puta ta kombinacija izašla(unutar zadanih 10)

gledaš koliko je učestalo izašla

gledaš kolika je najveća pauza do sad?

gledaš koji je trenutno važeći interval, otkad je zadnji put izvučena?
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 15.11.2011., 10:51   #4165
nikola1312
Registrirani korisnik

Registracija: Nov 2011.
Spir1t,ima ti taj program igorp i objavio je str. prije par dana i izlistao mi najcesce trojke-cetvorke za poljska multi zadnjih 100 kola,ali nemoze petice jer mu je pc preslab,a ja nekužim. Pa probaj ti ako ti ako imas vremena.Pozdrav
Objasnjenje-dvojke.trojke,cetvorke(imas ih izlistano za talijane,latvijski keno,poljska multi prije 2-3 str)su najcesci brojevi koji su izasli zajedno kao par,tri broja zajedno... u zadnjih 100kola ili vise(pise tamo-kola). Npr. 1 5 7 74 je najcesca cetvorka tj.cetiri broja koja su izasla zajedno u poljska multi loto 20/80 u zadnjih 100kola i to 5 puta itd. Skuzit ces sve samo pogledaj shemu.
nikola1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2011., 17:44   #4166
s1611
Registrirani korisnik

Registracija: Mar 2011.
pozdrav svima koji igraju loto...pratim wfl i
vidim da danas još nije izvučen 20 11kola , sad bi već trebao pasti..
s1611 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2011., 19:28   #4167
daan_mark
Registrirani korisnik

Registracija: Aug 2006.
i pao je, u 19 i 20 sati!

Quote:
s1611 kaže: Pogledaj post
daan_mark is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2011., 21:11   #4168
bugy_AB
Registrirani korisnik

bugy_AB Avatar

Registracija: Mar 2008.
Quote:
s1611 kaže: Pogledaj post
a 11 kola u jednom danu
Old 15.11.2011., 21:12   #4169
dzno
Registrirani korisnik

Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
zamisli igraš kombinaciju 1,2,3,4,5,6(radi lakšeg praćenja)

gledaš koliko je puta ta kombinacija izašla(unutar zadanih 10)

gledaš koliko je učestalo izašla

gledaš kolika je najveća pauza do sad?

gledaš koji je trenutno važeći interval, otkad je zadnji put izvučena?
aha, hvala skuzio sam

i dal mi mozes rec koji je dobar program za pratit(vodit statistike) wfl? i gdje mogu nac one ekstreme za neka lota, tipa ono sta je sad neko nedavno napiso, broj 47 u rumunjskom lotu...?
dzno is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2011., 21:18   #4170
bubi13
Registrirani korisnik

bubi13 Avatar

Registracija: Jul 2009.
WFL imaš MRwinforlife
Ekstreme i drugo imaš u Windows lotto pro i Expert lotto.
U Win lotto pro moraš ručno unositi izvlačenja (za dobar dio ima automatsko ažuriranje), a Expert ima ručno i uvoz txt datoteke koju pripremiš.
Nakon što si kreirao bazu, upotrijebiš statističke alate koji se nalaze unutar programa, i to je to.
Nadam se da sam ti pomogao.

Quote:
aha, hvala skuzio sam

i dal mi mozes rec koji je dobar program za pratit(vodit statistike) wfl? i gdje mogu nac one ekstreme za neka lota, tipa ono sta je sad neko nedavno napiso, broj 47 u rumunjskom lotu...?
Old 16.11.2011., 13:53   #4171
zdravek
Registrirani korisnik

Registracija: Jul 2009.
Quote:
Citam ovo, i bas mi postaje zanimljiv ovaj loto , posto sam pocetnik zanima me gdje mogu nac ove ekstreme...?
naganjanje extrema je maraton i ako nemas kondicije ili se pre rano krene u sprint vjerojatno ces izgoriti prije cilja

moguce da se negdje i mogu nac stranice sa statistikama, extremima i svim i svacim, ali ja uglavnom nisam nasao neku koja je pregledna i ima vise lutrija
uglavnom neke lutrije na svojim stranicama imaju dio sa statistikom, a na nekima jedva nadjes i obicnu arhivu prijasnjih izvlacenja

taka da ja za exstreme se uzdam use ...

prije sam koristio excel, ali posto sam pokusao azurirat arhivu svih lutrija koje su ponudjene u hrvatskim kladama, datoteka je postala preogromna i bilo kakav zadatak, operacija za izracun se oduzila, pa sam poceo petljat sa html i JS, a svaka lutrija ima svoj .csv datoteku koju je lako editirat i u najjednostavnije txt editoru

Quote:
I zanima me dal je dobro ovo sta planiram odigrat, a planiram probat ove ekstreme
Znaci:
Njemacki 6/49 za 5 kn 1,2/2 brojeve 29 i 48 - prvi listic
Rumunjski 6/49 za 1 kn 2/2 brojeve 20 i 40 -drugi listic
Rumunjski 6/49 za 10 kn su singlu broj 47 -treci listic
jel to dobro?
nebi nikome savjetovao koliko na sta stavljat, jedino te mogu savjetovat da uvijek planiras da neces dobit i da racunas vise koliko ces izgubit nego koliko ces dobit
neznam da li je greska ali ja neznam di se moze kladiti na kunu? u SSu je minimum 5, a u HL AFAIK 2kn? a SBu rumunja nema ali je za njemce bolji koef na singl

BTW ja 47 kod rumunja pratim vec 2 mjeseca i nadam se da ce uskoro uleti jer ulog mi se povecao puno vise nego sam planirao
zdravek is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2011., 20:18   #4172
dzno
Registrirani korisnik

Quote:
zdravek kaže: Pogledaj post
naganjanje extrema je maraton i ako nemas kondicije ili se pre rano krene u sprint vjerojatno ces izgoriti prije cilja

nebi nikome savjetovao koliko na sta stavljat, jedino te mogu savjetovat da uvijek planiras da neces dobit i da racunas vise koliko ces izgubit nego koliko ces dobit
neznam da li je greska ali ja neznam di se moze kladiti na kunu? u SSu je minimum 5, a u HL AFAIK 2kn? a SBu rumunja nema ali je za njemce bolji koef na singl

BTW ja 47 kod rumunja pratim vec 2 mjeseca i nadam se da ce uskoro uleti jer ulog mi se povecao puno vise nego sam planirao
Za ovo prvo znam, i znam da treba imat dobru banku koja moze dugo drzat i da treba bit uporan...

Na kunu se moze igrat u CBC-u, al to sam napiso prije nego sta sam skuzio da cbc nema rumunje

A za 47, sta da ti kazem hehe, svidio mi se broj pa reko, idem ga naganjat
dzno is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 09:56   #4173
tzement
Korisnik

Registracija: Feb 2006.
Quote:
Evo sva kola za šestice:

...Zanimljiva je kombinacija: 9,10,12,16,19,20

0,8% joj je izlasnost jedna od većih , prosjek joj je 130 kola a nije izašla punih 764 kola...
svaka cast majstore. hvala.

salu na stranu, poceo sam u zadnje vrijeme malo proucavati kako se moze relativno sigurno malo zaraditi na tom lotu, i malo opeljesiti kladionice. ha.

uglavnom, taj sistem sa sesticama na wfl mi se cinio zanimljivim, i dogodilo se maloprije, izvlacenje u 10:00.
odigrao jucer u HL ovu kombinaciju na pretplatu 10 kola po 3 kn, i evo sjelo 357,50.
netko bi rekao: "eh da sam bar ulozio 10 ili 20 kuna", ali ne zalim se, i mislim da to nije pravi smisao lota.
nego ovako, po malo.
Old 17.11.2011., 10:03   #4174
nikola1312
Registrirani korisnik

Registracija: Nov 2011.
Igorp,daj mi prikazi da malo proucim najcesce cetvorke poljska multi ali za zadnjih 300 kola(one koje nisam htio dok si mi poslao 100kola). Jedna ili dvije(neznam vise)su izasle od onda i to je lagani plus. Ali zadnjih 10kola nista(igram onih 26 najcescih koje su izasle 5x).Cak nisu izasle ni one koje rjedje koje pocnu s br.2. A statisticki gledano ako ih je 26x5.to je 130,a kola zadnjih je 100. Znaci u prosjeku jedna po kolu! (vidio sam da su se prije izvukle po kolu i 3,4 ali kad su se poklopili brojevi)
Hocu malo usporediti koje su to cetvorke kad se razvodni na 300kola. Pozdrav
nikola1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 11:07   #4175
igorp
Registrirani korisnik

igorp Avatar

Registracija: Jan 2009.
Quote:
Igorp,daj mi prikazi da malo proucim najcesce cetvorke poljska multi ali za zadnjih 300 kola(one koje nisam htio dok si mi poslao 100kola). Jedna ili dvije(neznam vise)su izasle od onda i to je lagani plus. Ali zadnjih 10kola nista(igram onih 26 najcescih koje su izasle 5x).Cak nisu izasle ni one koje rjedje koje pocnu s br.2. A statisticki gledano ako ih je 26x5.to je 130,a kola zadnjih je 100. Znaci u prosjeku jedna po kolu! (vidio sam da su se prije izvukle po kolu i 3,4 ali kad su se poklopili brojevi)
Hocu malo usporediti koje su to cetvorke kad se razvodni na 300kola. Pozdrav
Ovo su ti Četvorke i Trojke; 1977 izvlačenja u arhivi; plavi su brojevi iz zadnjeg izvlačenja (16/11, večernje)

igorp is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 13:11   #4176
Spir1t
Registrirani korisnik

Spir1t Avatar

Registracija: Nov 2009.
Quote:
Evo sva kola za šestice:

http://i39.tinypic.com/2usfmh5.jpg

Zanimljiva je kombinacija: 9,10,12,16,19,20

0,8% joj je izlasnost jedna od većih , prosjek joj je 130 kola a nije izašla punih 764 kola...

Ako nekome treba neka statistika nek pita...
btw. nakon svakog obrtanja informacija kao sad šestica moze se export u file u formatu csv za exel , tako ako nekome trebaju šestice da pogleda imam ih u csv formatu...
evo izaslo danas u 10 sati , ja sam dignuo neke pare na tom... sad cemo naci neku novu kombinaciju možda se okušam i u poljskom lotu sad kad je igorp postavio statistiku...
Spir1t is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 13:27   #4177
igorp
Registrirani korisnik

igorp Avatar

Malo mi je sumnjiv ovaj drugi red u tablici gdje su Četvorke; program kaže da ga nije bilo 327, a u tablici pored slike kaže da ga nije bilo 110 kola; Da je 227 kola max. to se podudara ... tako da vjerojatno program tu nije napravio posao kako treba. Takve se greške ne događaju kod klasičnih loto igara nego samo kod ovih koji imaju puno brojeva (keno), a možda je do mog računala koji je već u vrlo poznim godinama...

Link prema slici;

http://img20.imageshack.us/img20/5512/44206975.jpg

Zadnje uređivanje igorp : 17.11.2011. at 13:45. Reason: Malo smanji sliku :mig:
igorp is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 13:52   #4178
tzement
Korisnik

Registracija: Feb 2006.
Quote:
evo izaslo danas u 10 sati , ja sam dignuo neke pare na tom... sad cemo naci neku novu kombinaciju možda se okušam i u poljskom lotu sad kad je igorp postavio statistiku...
da, jutros su izasli, cestitao sam ti vec na tome.

od uzbudjenja zbog dobitka nisam stigao ni pozdravit okorjele loto-forumase, ipak sam novi, pa to cinim sada.

zanima me da li je netko obradio (trice, cetvorke, ...) latvijski keno 20/62. ? nekako, matematicki i statisticki, mi se cini zanimljivim. npr, u odnosu na poljski 20/80 ovdje je malo manje brojeva u igri.
Old 17.11.2011., 15:31   #4179
igorp
Registrirani korisnik

igorp Avatar

Quote:
tzement kaže: Pogledaj post
da, jutros su izasli, cestitao sam ti vec na tome.

od uzbudjenja zbog dobitka nisam stigao ni pozdravit okorjele loto-forumase, ipak sam novi, pa to cinim sada.

zanima me da li je netko obradio (trice, cetvorke, ...) latvijski keno 20/62. ? nekako, matematicki i statisticki, mi se cini zanimljivim. npr, u odnosu na poljski 20/80 ovdje je malo manje brojeva u igri.
Latvija; 4961 izvl;

Triplets

Quads

* plava boja su brojevi iz posljednjeg izvlačenja (danas rano popodne)

Zadnje uređivanje igorp : 17.11.2011. at 15:55.
igorp is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 14:47   #4180
dbdbdbdbdb
Registrirani korisnik

Registracija: Aug 2011.
pozdrav...dugo vas pratim, prvi put pišem...
većinom se kladim na sport, a u zadnje vrijeme i na loto. trenutno ja i frend igramo njemački 6/49, sistem gdje kombiniramo međusobno stupce 2,3,4 i 5 ( kvadrat 7x7), a za sve ostale nemamo love ;-).

Prije 3 kola je bila petica u 6 i 7 stupcu ( skoro smo se ubili ), dobitak bi bio 8.500 kn, a u prošlom smo imali 3, a gađamo 4-e i 5-e, ali nema veze, mi čekamo da se posloži na našim listićima.

Sutra u HL-u kreće 7/34 i 7/36. ima neko pametnu ideju što gađati. 3 i 4 mi izgledaju solidno za ganjati, a i za pogoditi.
dbdbdbdbdb is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja