Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2007., 19:49   #1
Betfair - savjeti i iskustva

VIdim da ima Betfair strucnjaka na ovom Forumu, pa evo i teme za razmjenu iskustava.
Mene bi zanimale preporuke za dobre knjige o tome, pogotovo knjige o "kladjenju" na nogomet?
Hvala.
talia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 20:48   #2
Mislim da je za pocetnike najbolje naucit dobro osnove ...
Ovu sam ja kupio na amazonu iz zajebancije kad sam vec imo dosta iskustva pa mi je bila samo zanimjivo stivo a ne neko prosvjetljenje, al za pocetnike odlicna.. preporucam..
link:
http://www.amazon.co.uk/Winning-Betf.../dp/0470028564
Na dnu stranice sa linka ima reviewia ljudi koju su kupili knjigu pa vidi ..




neki siteovi..

http://www.laytheodds.com/
http://www.p2pbetting.com/

Sto se tice knjiga, papirnatih ili u pdfu o nekim "super sistemima", to je sve bullshit i ne vrijedi bacat pare..
Jedini put je naucit osnove, sam razvijat svoj sistem i dobro poznavat sport
Ivanko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 23:51   #3
Hvala Ivanko.
Kako tebi ide, napisi malo o svom iskustvu...
talia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 16:55   #4
jel ima onda nekog tko igra preko betfaira ili ne?
__________________
bolje živjeti sto godina kao bogataš nego sedam dana kao siromah
adebisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 22:43   #5
Quote:
Ivanko kaže: Pogledaj post
i dobro poznavat sport
ne bas. i ja se kladim pa pojma nemam o sportu. a igram na totalno opskurne sportove i klubove nikad cuo. ali zato sam apsolvirao matematicko satisticki prirucnik s ekonomskog faksa. hint: 90% vjerojatnost ne znaci da nije 100% nego da dobijas u 9 od 10 slucajeva. googlaj "covering design" i "open wheels" i "rade belic design"
__________________
Luta on tako, izgubljen i pomracen i ne cuje kako sve jos od davnih vremena odjekuju Nebo-planinom starceve rijeci: - Tko ti ga je to obecao? Ti ni ne znas sto je Legen-grad!
ruler is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 15:07   #6
Quote:
ruler kaže: Pogledaj post
ne bas.
Trebas dobro poznavat markete na kojima tradeas, znaci samim time i sport kako bi mogao predvidjeti buduce situacije.
Koga zanima betfair, nek prati forume na betfair.com, te gore navedene siteove, tamo ce dobiti odgovore
Ivanko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 23:41   #7
evo, nakon sto sam procitao sve forume i sajtove o betfairu google mi izbacio ovaj link.mater kako vrijeme leti. evo kuća časti:

Famozna All green formula

Lay stake potreban: Current Profit / Current Lay Odds

http://www.wettpoint-forum.org/bfquoten.jpg

Hvala, hvala. Molim lijepo...
__________________
Luta on tako, izgubljen i pomracen i ne cuje kako sve jos od davnih vremena odjekuju Nebo-planinom starceve rijeci: - Tko ti ga je to obecao? Ti ni ne znas sto je Legen-grad!
ruler is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2011., 17:05   #8
Da li se tko ovdje kladi na Betfairu ?
phil is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 16:19   #9
Samo da napomenem da je slična tema već postojala, tu je link : https://www.forum.hr/showthread.php?t=599357 .
Nije pretjerano zaživjela, među ostalim i zbog pokretača teme i njegovog načina diskutiranja. Molim Vas da se u ovom pokušaju barem pokuša normalno diskutirati, bez lovačkih priča iz sedmog koljena, bez osobnih upadica o bogatstvu preko noći (ili u nekoliko mjeseci), lanaca sreće i slično. Na forumu postoji barem nekoliko forumaša jako upućenih u temu s dugogodišnjim iskustvom, jednog sam pozvao i u staru temu, ako se želi normalno diskutirati, iskustva tih ljudi su poprilično dragocjena.
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 18:55   #10
wicked, nemoj se ljutiti ali ti nemaš iskustva, kao ni tadašnji pokretač teme, koji se na postove profesionalaca koji su u tome 10 godina ismijavao, umjesto da nauči nešto free of charge. Iskustvo od par mjeseci nije nikakvo iskustvo, imali smo 2007. navalu novih dioničara na forumu, svi su u par mjeseci zgrnuli dosta para jer je bilo vrijeme kad su i purani letjeli, ali su oni mislili da su uhvatili Boga za bradu i da je sve vrlo jednostavno, iako zapravo nikakvih znanja nisu imali. Većina ih je kasnije izašla s ogromnim minusima, a na našem podforumu Dionice ih nema godinama.
Za par godina tradinga, skužit ćeš da je to kruh od 7 kora, ako uopće još budeš u toj priči, a da je stabilan yield od cca. 10% godišnje ogroman profit.

Mislim da treba par stvari napomenuti kod Betfaira. Kao prvo, kao i Forex, kladite se / tradeate protiv živih ljudi. Kao drugo, opet kao Forex, to je zero sum game. Dakle, i dobijete točno toliko koliko on izgubi. Čak i manje, jer Betfair uzima svoju proviziju pa se ukupna količina novaca u sustavu bez novih uplata smanjuje. Kontinuirane zarade od 300% mjesečno i slično ne shvaćajte ozbiljno, to su gluposti, nećete naći ljude koji su dugo u tome a koji konstantno ostvaruju takve yieldove. Stabilan godišnji profit od 10% je ogroman. U ljudskoj prirodi je da misli da lako može naći budalu koji ne vidi neke očite stvari i koja će kupiti nešto po cijeni po kojoj vi prodajete za koju mislite da je ogromna, ali vrlo malo ljudi je sebe spremno na takav način promatrati, obično je ona druga strana budalasta.
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.

Zadnje uređivanje banderas : 31.10.2011. at 19:03.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2011., 18:34   #11
Za sve one koji se klade na betfairu, obavezno koristite Geeks Toy program koji je besplatan, a jedino što možete, ako želite, je donirati za siromašnu djecu, tkzv. BBC Children in need.
djoniboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 16:16   #12
Pozdrv ekipa..ovdje jedan veteran!
Na sportsko burzi sam..ma ima 10setak god..prošo sve od nogometa,tenisa,košarke ali zaustavio se na konjskim utrakama.Složio sam si satelitsku i sad gledam i igram uživo i to na način da kad vidim da konj više nemože(da je zadnji ili da je odustao) u zadnjoj četvrtini utrke ja igram lay na njega (tečaj 50-250).Rekli bi i nije neko umjeće ali treba imat iskustvo jer svaki moj ulog nosi rizik od 400-1500€ x 30utrka.. naravno zarade su odlične ili pucaš ,ako se ima sreće zatvaram sa prihvatljivim minusom.To je samo jedan od 5 sistema koje primjenjujem gledajući obavezno uživo.U karijeri je bilo i padova i uspona kao i svuda te tako i ne preporućam ljudima slabog srca i živaca...haha.Osobno učim i pokazujem to i drugima jer konkurencija ne postoji...samo da naglasim da se u jednoj utrci koja traje 1-4min uloži €€€ koliko i na polufinalu lige prvaka u nogometu..pa se zapitajte tko je kraljica sporta na betferu.
Iskustvo rado i prenesem na sve koje zanima ali ni ja nisam sa vremenom neograničen..konkretno 3-4 osobe na mjesec mogu kvalitetno informirat.
PS.GeeksToy preporučam FREE i jako brz

Zadnje uređivanje TZTS : 26.04.2012. at 16:23.
TZTS is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 16:19   #13
Quote:
wicked666 kaže: Pogledaj post
pa ja kažem da nemam iskustva u ovome a evo već 5 mjeseci dobivam i to lijepi iznos, već sam u debelom plusu i jedini način da izgubim sada je da sve odjednom uložim, ja ne igram na kupovinu i prodaju koeficijenata, imam svoju taktiku koju odigram prije početka utakmice i to je to
za to ti NE TREBA BETFAIR..
TZTS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:10.