Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2011., 11:53   #61
kreatura na HTV-u

Onima koji cijene novinara Krešimira Mišaka, nek bace pogled na kreacionističku kreaturu koju je on više puta ugostio na HTV u svojoj emisiji i bio prisutan na njegovim kreacionističkim smjehurijama od predavanja.

Najveći propagator kreacionizma na Balkanu, čiji su se smrdljivi pipci proširili čak i do Hrvatske (preko emisija Krešimira Mišaka - "Na rubu znanosti").

Miroljub Petrović i njegov govor mržnje:
http://www.youtube.com/watch?v=atjZk...eature=related

Četnik, antisemit, teoretičar masonskih (tj. židovskih) zavera itd.

Spada iza rešetaka, kao i njegovi simpatizeri.



Jedna od Mišakovih sramota od emisija koje su pripustile tu kreaturu na HTV:

http://www.youtube.com/watch?v=V4MuVo2NEnE


***

Odličan osvrt našeg znanstvenika:

http://blog.evolutio.hr/?tag=dejan-vinkovic
Nepoznati is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 18:33   #62
Miroljub Petrović... Ovo je dno dna.

Vidio sam ga kod Miška, jednom ili dvaput. A možda je bio i više puta.

Bez obzira, lik je žešća bruka. Mišak ima stvarno problema sa (samo)kriticizmom i odabirom gosta.

Isuse... "Mojsijevi povijesni izvještaji govore o tome da su ljudi i dinosauri živjeli u isto vrijeme"



Čisto sumnjam da je ovaj išta doktorirao.
__________________
You suffer... but why?
tehuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 17:59   #63
Miroljub Petrovic .Je da je Srbin ali moram priznati da se rijetko vidja tako inteligentan znanstvenik koji ne ponavlja papagajski nauceno iz knjiga nego sam zakljucuje i istrazuje. Trebao bi biti cesce kod Miska svakako,uzitak ga je slusati
__________________
There are only three sports: bullfighting, motor racing, and mountaineering; all the rest are merely games.....Ernest Hemingway.
Vatanen is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 21:32   #64
Quote:
Vatanen kaže: Pogledaj post
Miroljub Petrovic .Je da je Srbin ali moram priznati da se rijetko vidja tako inteligentan znanstvenik koji ne ponavlja papagajski nauceno iz knjiga nego sam zakljucuje i istrazuje. Trebao bi biti cesce kod Miska svakako,uzitak ga je slusati
...šališ se, ne...?

...nakon kaj se odgleda onaj prvi link koji je postavio nepoznati, nema tih doktorata koji mu mogu osigurat dovoljno privida inteligencije...
little_blue_dot is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 21:52   #65
Obavezno pročitati!

http://rationalwiki.org/wiki/Miroljub_Petrovi%C4%87

Ako netko i dalje hvali ovog šarlatana, lažljivca, moralnu nulu i licemjera, onda stvarno...

Posebno nakon onog videa što je stavio Nepoznati.

Petrović je osoba koja je otvorila "kliniku" za liječenje homoseksualnosti. Čovjek koji je htio upisati diplomski studij a drži se kreacionizma i religijskog fundamentalizma (agresivni adventistički tip), no srećom pa su ga odbili. No, problem je što on i dalje tvrdi da je doktor geologije. Uredno na svakom yotube videu i članku stoji "dr. Miroljub Petrović". Navodno je povezan i sa Srpskim Dverima, tkz. svetosavskim nacionalističkim pokretom, čitaj: hardcore pravoslavni klerofašizam.

Evo i njegove "klinike" za liječenje homoseksualaca od te "đavolje perverzije":

http://www.gaycure.comlu.com/

Mislio sam da od svih bacača krafni najviše ne podnosim Ickea i Alexa Jonesa, a sad vidim da ima i gorih. Ovi prethodni se bar ne izdaju za nešto što nisu.
__________________
You suffer... but why?

Zadnje uređivanje tehuti : 23.11.2011. at 21:58.
tehuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2011., 15:22   #66
Quote:
Vatanen kaže: Pogledaj post
Miroljub Petrovic .Je da je Srbin ali moram priznati da se rijetko vidja tako inteligentan znanstvenik koji ne ponavlja papagajski nauceno iz knjiga nego sam zakljucuje i istrazuje. Trebao bi biti cesce kod Miska svakako,uzitak ga je slusati
Pročitaj ponovno njegovu izjavu pa nam javi je li ga "užitak slušati" :

Miroljub Petrovic je napisao:

Za vreme Drugog svetskog rata je nekoliko drzava prihvatilo fasizam, a danas je cela Evropska Unija, i skoro ceo svet prihvatio fasizam u mnogo stravicnijoj meri. Srebrenica je simbol jedne od najvece svetske lazi, i predstavlja pravu sliku fasisticke Evrope i njene religije (papizam - satanizam). Srebrenica je bila leglo najgorih koljaca i ubica, koje je stitila Evropska Unija.

I kao sto se mozda najveci zlocinci u ljudskoj istoriji, kao sto su Stepinac i papa Pije XII proglasavaju blazenim, tako se i likvidacija oko 2000 najgorih bosanskih koljaca, koji su izmasakrirali vise hiljada civila u istocnoj Bosni, proglasava "najvecim genocidom nakon Drugog svetskog rata" (da nisu bili likvidirani broj onih koje bi pobili bio bi mnogo veci) . To samo pokazuje da brzo dolazi vreme kada ce njihova braca koljaci (evropljani) zakucati i na nasa vrata. Drzava nam je okupirana, crkva razvaljena od strane ekumenista, i preostalo je da spasavamo zivu glavu, i da se uzdamo u Boga, pa ako dodje trenutak da treba da izginemo da nam Bog da snage da to dostojanstveno podnesemo.
Nepoznati is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2011., 23:41   #67
Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post

Četnik, antisemit, teoretičar masonskih (tj. židovskih) zavera itd.
Evo sve ali po cemu je antisemit majke ti.Ako je tvrdnja da postoje masonske zavjere antisemitizam onda sam ja antisemit a ti mason 100 posto .Poznato je uvjerenje da zidovi imaju veliki utjecaj na SAD sto je cinjenica i istina i nije nikakav antisemitizam.
__________________
There are only three sports: bullfighting, motor racing, and mountaineering; all the rest are merely games.....Ernest Hemingway.
Vatanen is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2011., 02:00   #68
Quote:
Vatanen kaže: Pogledaj post
Evo sve ali po cemu je antisemit majke ti.Ako je tvrdnja da postoje masonske zavjere antisemitizam onda sam ja antisemit a ti mason 100 posto .Poznato je uvjerenje da zidovi imaju veliki utjecaj na SAD sto je cinjenica i istina i nije nikakav antisemitizam.
Hajde prvo mi reci "je li ti ga užitak slušat" pa ću ti onda odgovoriti na tvoje pitanje.
Nepoznati is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2011., 03:30   #69
Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
Hajde prvo mi reci "je li ti ga užitak slušat" pa ću ti onda odgovoriti na tvoje pitanje.
Pa u dosta stvari je.Zanimljiv je,jedino mi se nesvidja sto cesto trkelja o tome kako su Hrvati nacisti koljaci
__________________
There are only three sports: bullfighting, motor racing, and mountaineering; all the rest are merely games.....Ernest Hemingway.
Vatanen is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2011., 04:39   #70
Quote:
Vatanen kaže: Pogledaj post
Pa u dosta stvari je.Zanimljiv je,jedino mi se nesvidja sto cesto trkelja o tome kako su Hrvati nacisti koljaci
Slazem se skroz
vukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2011., 10:06   #71
Quote:
vukac kaže: Pogledaj post
Slazem se skroz
Opcenito sa mojim odgovorom ili sa tim da smo mi Hrvati koljaci
__________________
There are only three sports: bullfighting, motor racing, and mountaineering; all the rest are merely games.....Ernest Hemingway.
Vatanen is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2011., 22:13   #72
Na youtube-u se nalazi video gdje naš Miroljub progovara o homoseksualcima, tj. "bolest homoseksualizma". Glavni argument kojim opravdava svoj stav mu je da je provedeno istraživanje o ubojstvima i dokazano da se najbrutalnija ubistva događaju u društvenim skupinama u kojima ima najviše homoseksualaca. Tolika je sranja govorio da sam poslije tog 20 minuta slušao Alana Wattsa da mi se IQ vrati u prvotni stadij.
Sr Pendereta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 21:52   #73
Quote:
Sr Pendereta kaže: Pogledaj post
Na youtube-u se nalazi video gdje naš Miroljub progovara o homoseksualcima, tj. "bolest homoseksualizma". Glavni argument kojim opravdava svoj stav mu je da je provedeno istraživanje o ubojstvima i dokazano da se najbrutalnija ubistva događaju u društvenim skupinama u kojima ima najviše homoseksualaca. Tolika je sranja govorio da sam poslije tog 20 minuta slušao Alana Wattsa da mi se IQ vrati u prvotni stadij.
U biti on govori da je po njegovu misljenju homoseksualizam devijacija koja nastaje u obiteljima sa propustima u odgoju koja dovode do toga poput ostalih ekstremnijih devijacija,kao sto su npr masovni ubice itd.Ko zna mozda je to i tocno .Ljudi danas nikad nebi prihvatili npr cinjenicu da je to istina ili recimo npr cinjenicu da su Crnci ili Bijelci, nebitno, manje inteligentni od ostalih rasa cak i kad bi to bila istina.Neke stvari jednostavno moraju biti tabu.Naravno ni on nekaze da osobe koji opce sa istim spolom treba ubiti ili mrziti,nego samo lijeciti jer je po njegovu misljenju to seksualni poremecaj poput pedofilije,samo sto nije opasan poput pedofilije.Takodjer on kaze i da je stanje zaljubljenosti ekstremno i mentalno nenormalno stanje sto je ruku na srce istina,zaljubljeni ljudi su stvarno neobjektivni i rade totalno glupe postupke.Extreman je ali ima zanimljivih teorija iako se ni ja naravno u dosta stvari neslazem sa njim.
__________________
There are only three sports: bullfighting, motor racing, and mountaineering; all the rest are merely games.....Ernest Hemingway.
Vatanen is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 22:25   #74
Quote:
Vatanen kaže: Pogledaj post
U biti on govori da je po njegovu misljenju homoseksualizam devijacija koja nastaje u obiteljima sa propustima u odgoju koja dovode do toga poput ostalih ekstremnijih devijacija,kao sto su npr masovni ubice itd.Ko zna mozda je to i tocno .Ljudi danas nikad nebi prihvatili npr cinjenicu da je to istina ili recimo npr cinjenicu da su Crnci ili Bijelci, nebitno, manje inteligentni od ostalih rasa cak i kad bi to bila istina.Neke stvari jednostavno moraju biti tabu.Naravno ni on nekaze da osobe koji opce sa istim spolom treba ubiti ili mrziti,nego samo lijeciti jer je po njegovu misljenju to seksualni poremecaj poput pedofilije,samo sto nije opasan poput pedofilije.Takodjer on kaze i da je stanje zaljubljenosti ekstremno i mentalno nenormalno stanje sto je ruku na srce istina,zaljubljeni ljudi su stvarno neobjektivni i rade totalno glupe postupke.Extreman je ali ima zanimljivih teorija iako se ni ja naravno u dosta stvari neslazem sa njim.
Petrović je idiot kakvog nema. Nikakve, ali baš nikakve veze nemaju obiteljske situacije i odgoj na nečiju spolnu orijentaciju. Zastarjele frojdijanske predstave su pobijene. No klerofašistima poput Petrovića nije u interesu da prate znanost i napredak te da kritički razmišljaju, već da parodiraju na račun znanosti i obrazovanja i da skupe što više ovaca za tor. Petroviću NI JEDNA teorija ili ideja ne stoji, svaka se može lako pobiti. Od njegovih ultradesničarskih ideja o spolovima, seksualnosti do razumijevanja povijesti do razumijevanja prirodnih znanosti i ljudske psihe.
__________________
You suffer... but why?
tehuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 01:45   #75
Ko uhvati sat vremena obavezno pogledati

http://www.youtube.com/watch?v=yQzj7...eature=related
__________________
There are only three sports: bullfighting, motor racing, and mountaineering; all the rest are merely games.....Ernest Hemingway.
Vatanen is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 10:08   #76
Miroljub Petrović! Samo još jedna neofašistička kreatura koja posljednjih godina zagađuje domaći elektronički medijski prostor zahvaljujući Krešimiru Mišaku. Sve je počelo još tamo 2007. sa Davidom Ickeom, nitko nije navrijeme gadariju nazvao gadarijom, i evo gdje smo dospjeli.

Nije da takvih kao što je Petrović, po cijeloj Evropi, na Balkanu, pa tako i u nas, nema u izobilju, ali normalni ljudi ih stavljaju na stup srama, dok ih osobe sumnjivih etičkih načela, uz to željne medijske promidžbe vlastitih bolesnih ideja i lake zarade parazitiranjem na račun TV- pretplatnika, nastoje što više uzdizati i popularizirati.

Zapravo je riječ o ponovnom oživljavanju starih teorija zavjere i pseudoznanstvenih i rasističkih ideja, nastalih tamo još na početku 20. stoljeća u okviru različitih teozofskih i antropozofskih sekti i pokreta sa ciljem afirmiranja nekakve nadmoćne arijevske rase koja bi morala vladati svijetom.

Isto staro sranje u novom, prividno civiliziranom malograđanskom ruhu!

gugi the lizard is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 20:13   #77
Quote:
Vatanen kaže: Pogledaj post
Ko uhvati sat vremena obavezno pogledati

http://www.youtube.com/watch?v=yQzj7...eature=related
lik je bolestan,kreten nad kretenima
__________________
wt marry is~shall we dance
ullmann is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 02:13   #78
Kolko je epizoda proslo od posle letnje pauze?
King_Love000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 02:24   #79
Quote:
ullmann kaže: Pogledaj post
lik je bolestan,kreten nad kretenima
Komentar ispod videa

ti si zemljace za ozbiljno lecenje

DilanDog011 2 weeks ago Umro sam od smijeha.
__________________
There are only three sports: bullfighting, motor racing, and mountaineering; all the rest are merely games.....Ernest Hemingway.
Vatanen is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 16:35   #80
Zna li netko u kojem terminu je nova Mišakova sezona jer ja nisam vidjela ništa osim repriza još od jeseni?
Da li je ukinuta ili će krenuti, ako tko zna molim info
Hvala unaprijed!
GABYSOLIS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:09.