Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2011., 17:36   #21
Ja ga obozavam, imam stvarno dosta njegovih stvari. Sve pohvale . Nedavno sam kupila preedivne smedje jahace cizme. Najdrazi su mi sakoi i jakete.
zsa zsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 19:26   #22
Taj dućan je super...Zašto ga nema u Splitu?
__________________
"It's not true I had nothing on. I had the radio on."
violet-blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 12:44   #23
Da li bi neko bio ljubazan da mi provjeri nešto u Massimo Dutti prodavnici u Arena Centru ZG?
Unaprijed zahvalan.
Može i na PP.
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 15:38   #24
Wink

Quote:
violet-blue kaže: Pogledaj post
Taj dućan je super...Zašto ga nema u Splitu?
Pa ima Massimo Dutti u Splitu, vec neko vrime. U Marmontovoj, ono di je prije bio Iris ili Douglas, i nekad davno Naf naf, nasuprot ribarnice, zelena velika vrata i izlog
mrnjavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 23:55   #25
Počela sniženja do 70%. Jedna haljina snićena s 700 ili 800kn na 180
pas-garo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2014., 08:24   #26
Meni se često dogodi da mi njihove stvari super izgledaju, i da se razumijemo dobro djeluju pod rukom (mislim pritom da materijali nisu loši sastavom, ne znam da je kod njih česta pojava 100% poliester, što zadnjih godina u Zari i ostalim dućanima tog tipa prevladava). Istina Dutti je skuplji.
Ono što me puno manje oduševljava kod Duttija su - krojevi.
Imam neke njihove stvari i ok se drže, dugo. Ali većinom odustanem od kupnje jer mi isprobano nekako nije kako si zamišljam da treba biti.
Hannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2014., 15:33   #27
Kod mene ista stvar.
Krojevi su im čudni, a i brojevi. Inače nosim hlače broj 38(M), ali kod njih one krutije hlače niti broj 42 ne mogu obući. Ne znam jel je problem u meni ili u njima.
Ali, imaju mi kvalitetne stvari. Kvalitetnije od Zare (iako u Zari kupujem više nego u Duttiju).

Danas sam se vratila po onu haljinu. Isplatilo mi se dati 180kn za nešto što je koštalo 800kn. Barem kada počnem raditi da imam malo profesionalniju haljinu
pas-garo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2014., 21:06   #28
moj najdrazi ducan. super materijali,narocito volim njihove kosulje od svile,sve im je bezvremensko i na svakom snizenju se dobrano pocastim. svaka im cast,krenuli odmah nakon bozica sa snizenjem 40 i 50%.
Sanjch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 09:13   #29
Gdje sve u Zagrebu ima njihovih dućana?
billy walsh is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 09:17   #30
Quote:
pas-garo kaže: Pogledaj post
Kod mene ista stvar.
Krojevi su im čudni, a i brojevi. Inače nosim hlače broj 38(M), ali kod njih one krutije hlače niti broj 42 ne mogu obući. Ne znam jel je problem u meni ili u njima.
Ali, imaju mi kvalitetne stvari. Kvalitetnije od Zare (iako u Zari kupujem više nego u Duttiju).

Danas sam se vratila po onu haljinu. Isplatilo mi se dati 180kn za nešto što je koštalo 800kn. Barem kada počnem raditi da imam malo profesionalniju haljinu
To je talijanski brand i njihove su veličine općenito manje pa čak i za dva broja. Često kupujem u Trstu i nosim talijanski 40/42 iako kod nas nosim 36/38. Nije stvar u tebi.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 09:31   #31
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
To je talijanski brand i njihove su veličine općenito manje pa čak i za dva broja. Često kupujem u Trstu i nosim talijanski 40/42 iako kod nas nosim 36/38. Nije stvar u tebi.
massimo dutti nije talijanski vec spanjolski brend i spada u inditex grupu skupa sa zarom,bershkom,stradivariusom i pullandbearom samo sto massimo ima najbolje materijale al i najvise cijene.
Sanjch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 10:18   #32
Quote:
Sanjch kaže: Pogledaj post
massimo dutti nije talijanski vec spanjolski brend i spada u inditex grupu skupa sa zarom,bershkom,stradivariusom i pullandbearom samo sto massimo ima najbolje materijale al i najvise cijene.
Ja bila uvjerena da je talijanski. Sorry!
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 10:58   #33
U Zagrebu u West Gate-u i Arena Mallu.
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 12:04   #34
Quote:
points kaže: Pogledaj post
U Zagrebu u West Gate-u i Arena Mallu.
Hvala ti!
billy walsh is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2014., 09:37   #35
Massimo ima mrak stvari......
malo skuplje i malo klasičnije krojeve, ali jako lijepe, netrendovske, i kvalitetne stvari
__________________
dani30 Foto
dani30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2014., 16:10   #36
Quote:
Hannah kaže: Pogledaj post
Ono što me puno manje oduševljava kod Duttija su - krojevi.
Imam neke njihove stvari i ok se drže, dugo. Ali većinom odustanem od kupnje jer mi isprobano nekako nije kako si zamišljam da treba biti.
I meni isto, kod Zare su mi krojevi i brojevi više - manje ok, ali u M. Duttiju sam valjda neki međubroj, i sve mi to na meni izgleda nekako nedorečeno A imaju stvarno lijepih komada
natalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2014., 16:41   #37
Hell Blonde gdje je u Trstu
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2014., 05:18   #38
Da li je ostalo još što robe na sniženju , muška odjeća me zanima?
billy walsh is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2014., 14:37   #39
jeli došlo što novo u butigu u Splitu?
jeli ostalo što na sniženju?
__________________
dani30 Foto
dani30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2014., 17:06   #40
ja sam bila sad za vikend u westgate-u i nema skoro nista na snizenju
Seppina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:16.