Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2012., 18:59   #81
Nove epizode

Idu petkom navečer na HTV2 ili HTV1

https://www.rapidshare.com/files/215...shumanizam.avi
https://www.rapidshare.com/files/393...ulte_tocke.avi


i stare:
https://www.rapidshare.com/files/288..._2002-2011.dlc
__________________
PC je čovjekov najbolji prijatelj
donatio is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 14:18   #82
Quote:
donatio kaže: Pogledaj post
Idu petkom navečer na HTV2 ili HTV1
A onda traže kontejner za smeće kako bi izvršile samoubojstvo.
gugi the lizard is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 19:34   #83
Nove epizode

Priroda kao liječnik:
https://www.rapidshare.com/files/412...o_lijecnik.avi

David Icke: pozadina zbivanja 1
https://www.rapidshare.com/files/294...zbivanja_1.avi
__________________
PC je čovjekov najbolji prijatelj
donatio is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 16:09   #84
Quote:
donatio kaže: Pogledaj post

Hvala donatio !
__________________
ugasi svoj TV.....zauvijek.
Evil tongue is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 10:10   #85
Na Rubu Znanosti - 2012-01-20 - David Icke: pozadina zbivanja 2

https://www.rapidshare.com/files/400...zbivanja_2.avi
__________________
PC je čovjekov najbolji prijatelj
donatio is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 16:39   #86
I što velite na to o štednim žaruljama?
Hebate, ja sve odma vratila na žarnu nit!
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 17:23   #87
Quote:
arna kaže: Pogledaj post
I što velite na to o štednim žaruljama?
Hebate, ja sve odma vratila na žarnu nit!
Hehe. Ja ih nisam niti koristio jer upozorenja na proizvodima uzimam ozbiljno. Dobio sam jednu bas prije godinu, mozda godinu i pol i kada sam procitao upute u slucaju pucanja, bacio sam je u smece. Ak ti proizvodac napise da moze biti opasno, onda vjeruj da je jos opasnije jer svatko umanjuje stetu koju moze izazvati njegov proizvod.

Nije do Davida Ickea, ali uz upozorenje na proizvodu ne svida mi se niti to sto je svjetlo zaista nikakvo. Brzo me glava zaboli. Zarna nit je zakon.
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...

Zadnje uređivanje Leonida : 21.01.2012. at 18:32.
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 18:55   #88
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
Hehe. Ja ih nisam niti koristio jer upozorenja na proizvodima uzimam ozbiljno. Dobio sam jednu bas prije godinu, mozda godinu i pol i kada sam procitao upute u slucaju pucanja, bacio sam je u smece. Ak ti proizvodac napise da moze biti opasno, onda vjeruj da je jos opasnije jer svatko umanjuje stetu koju moze izazvati njegov proizvod.

Nije do Davida Ickea, ali uz upozorenje na proizvodu ne svida mi se niti to sto je svjetlo zaista nikakvo. Brzo me glava zaboli. Zarna nit je zakon.
.. bravo, prijavi se za izbor egoista godine...


Inače, ništa na svijetu nije crno-bijelo...
http://www.ve-trgo.hr/ostalo-alati-i...-trebate-znati
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2012., 16:23   #89
Tko je gledao emisuju, jučer oko ponoć, vezano za ove bosanske piramide?

Koliko sam ja shvatila, oni još uvijek pokušavaju dokazati, da su to umjetno stvorene megalitske strukture, tj. da to nisu prirodne tvorevine i da se još uvijek lome koplja oko toga?

Ne znam kad su snimljeni ti materijali i ima li kakvih novih saznanja tj. dokaza za jednu, ili drugu teoriju....
numa-ha is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2012., 18:38   #90
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
.. bravo, prijavi se za izbor egoista godine...
a ti misliš da će masovno trovanje živom i drugim otrovima kako ljudi tako i okoliša (budući da će 99% toga završiti na normalnom smeću) donijenijeti išta boljeg u odnosu na edisona?

osim toga i u pogledu "neefikasnosti" žarulje - u bar 75% godine (osim po ljeti, a kad su dani ionako puno , tj. bar duplo duži, te se svjetlo manje upotrebljava) ta energija nije izgubljena burući da korisno zagrijava prostor.

također, treba uzeti u obzir i troškove (utrošenu energiju i sirovine) izrade takve svjetiljke, i trajnost, koja je u praksi čak i manja od obične žarulje (elektronika tj. složeniji sustav ima veću vjerojatnost kvara nego jednostavniji, što pogotovo vrijedi za hrvatski ee sustav pun naponskog smeća i nestabinosti;

dakle uzevši sve to u obzir jasno je da je jednostavnija stara žarulja ekološkija od nove; pa zašto se onda i dalje inzistra na zabrani stare žarulje?
zbog profita EU-korporacijskih centara moći u EU; budući da će sve manje razvijenije industrije iz zemalja periferije sad ispasti iz konkurencije zbog nedostatka znanja i efikasnosti da se natječu u proizvodnji ove kompliciranije žarulje.
no u korporatokraciji zvanoj EU je ionako je predviđeno da satelitske zemlje kao hrvatska ili grčka budu samo kolonijalna podrška centru, kroz konzum njihove robe , te event. proizvodnju sirovina, (u našem sl. vina, maslina, drva i pitke vode), i naravno - turizam.
__________________
Never believe anything until it has been officially denied.

Zadnje uređivanje sirovina : 11.02.2012. at 18:50.
sirovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 00:54   #91
Quote:
sirovina kaže: Pogledaj post
a ti misliš da će masovno trovanje živom i drugim otrovima kako ljudi tako i okoliša (budući da će 99% toga završiti na normalnom smeću) donijenijeti išta boljeg u odnosu na edisona?
...
... a po čemu ti misliš da ja tako mislim ? Nije rješenje u tome da se glupanima i luftiguzima ide niz dlaku pa kud puklo, već je rješenje naučiti ih odogovornom ponašanju -a prvi korak je upoznavanje sa činjenicama koje bajdvej nemaju nikakve veze sa teorijama zavjera koje neki vide već i zureći u rasvjetna tijela.

Za ostalo: pročitaj stranicu na koju sam linkao...
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 19:26   #92
Hm definitivno najjaca emisija.... zadnja 2 petka je rijec o Bosanskoj piramidi Sunca..... Bilo je smjeha kad se spominjala piramida u bosni i ja sam se smijao a onda su novinari rekli da nis ne postoji.... i evo prije 2 tjedna gledam kilometre i kilometre za sad istrazenih tunela ispod piramide..... jedva cekam iduci nastavak.....
__________________
Kvalitetan i povoljan majstor!
soboslikarzg7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 04:27   #93
Quote:
soboslikarzg7 kaže: Pogledaj post
Hm definitivno najjaca emisija.... zadnja 2 petka je rijec o Bosanskoj piramidi Sunca..... Bilo je smjeha kad se spominjala piramida u bosni i ja sam se smijao a onda su novinari rekli da nis ne postoji.... i evo prije 2 tjedna gledam kilometre i kilometre za sad istrazenih tunela ispod piramide..... jedva cekam iduci nastavak.....
Da se ti tuneli kroz bosanske piramide ne zovu još i rudnici ? I otkad se novinari bave arheologijom ?
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 20:32   #94
Haram je koma.Stvarno mrzi zavjere ponekad pomislim da je neko iz masonskih loza.Sljedbenik je jedino onih zavjera koje podupire "sluzbena znanost" poput paranoje oko tzv globalnog zatopljenja
__________________
There are only three sports: bullfighting, motor racing, and mountaineering; all the rest are merely games.....Ernest Hemingway.
Vatanen is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 20:52   #95
Quote:
Vatanen kaže: Pogledaj post
Haram je koma.Stvarno mrzi zavjere ponekad pomislim da je neko iz masonskih loza.Sljedbenik je jedino onih zavjera koje podupire "sluzbena znanost" poput paranoje oko tzv globalnog zatopljenja
... ništa ja ne mrzim, samo se smijem teškim idiotizmima... imaš neki bolji komentar osim na nečiji lik i djelo ili svoje subjektivne doživljaje iz Mrduše Donje ?

Zadnje uređivanje haram : 14.02.2012. at 21:04.
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 16:43   #96
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
Da se ti tuneli kroz bosanske piramide ne zovu još i rudnici ? I otkad se novinari bave arheologijom ?

Da... A onda je svizac napravio stotinu suhozidova da neko nebi dosao do cokolade.
__________________
26.09.2011. tocno u podne sam dobio vrhunsko pusenje od jedne osobe koja mi nije po cefu ali ipak kasnije smo se zajedno napili i zajebavali do kasno u noc
Pussy Lover is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 11:46   #97
Na rubu znanosti

Da li netko snima emisije Na rubu znanosti?

Ako da - da li mi može poslati popis onih koje ima na pp,
unaprijed zahvaljujem,

pogotovo me zanimaju ove posljednje: bosanske piramide i intervju s Davidom Ickeom.
MissAmerike is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 17:35   #99
Quote:
heziod kaže: Pogledaj post
jedino tak i možeš doživjet 120 godina,da uopce nemas doticaja sa modernim stilom života i ljekovima..pogotovo ljekovima...sve babe koje su umrle oko 100(od moje zaručnice baba je umrla sa 98)u životu su minimalno ili nimalo bili kod doktora i filali se sa pilsevima...to je činjenica,svi koji dožive 100 i iznad izbjegavaju doktore i ljekove koliko god mogu,tak da si u pravu,ako želis sto duze zivjet,treba izbjegavat ljekove sto je vise moguce.....
istina, moji djed i baba, daleko su dogurali preko 90. upravo izbjegavajući lijekove i liječnike

Quote:
Pussy Lover kaže: Pogledaj post
Da... A onda je svizac napravio stotinu suhozidova da neko nebi dosao do cokolade.
i to nije sve! koristio je beton najbolje kvalitete, koja se i danas teško može nadmašiti
joj ti ludi rudari, stvarno

Quote:
MissAmerike kaže: Pogledaj post
Da li netko snima emisije Na rubu znanosti?

Ako da - da li mi može poslati popis onih koje ima na pp,
unaprijed zahvaljujem,

pogotovo me zanimaju ove posljednje: bosanske piramide i intervju s Davidom Ickeom.
imate na youtube
pardon - jubito

Zadnje uređivanje Bat Kol : 10.03.2012. at 19:22.
suzette is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 21:01   #100
Na rubu znanosti: Hrana i ponašanje 20.04.2012

Bok ljudi,

jel ima neki link na netu gdje mogu pogledati epizodu od jucer?

Na youtube-u nema, ne mogu naci ni jedan linik na netu
mmic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:47.