Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2012., 15:34   #121
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
on, sarinic i granic - to su mi tri najvece spodobe hdz iz tog razdoblja, a nitko ih nije pipnuo - bar ne konkretno.
A ja se nekako ufam da je pravda spora ali dostižna..pa možda ipak bude nade da se moja želja jednom i ostvari.Zato mi likovi poput pašalića uopće nisu vrijedni teme, a kamoli neke ozbiljne rasprave.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 16:44   #122
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Zašto vlastita iskustva projiciraš na druge?
A, kad smo kod osobnog iskustva, upoznala sam dosta mladih koji su iz inozemstva došli ovamo boriti se. Nisam se trebala nigdje micati, oni su došli.
Svatko sada, uz vremensku distancu, može ocjenjivati svoje ponašanje. Može biti zadovoljan sobom, ali može i liječiti svoje komplekse optužujući druge, ili tražiti sebi slične.
rama is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 17:13   #123
Quote:
rama kaže: Pogledaj post
A, kad smo kod osobnog iskustva, upoznala sam dosta mladih koji su iz inozemstva došli ovamo boriti se. Nisam se trebala nigdje micati, oni su došli.
Svatko sada, uz vremensku distancu, može ocjenjivati svoje ponašanje. Može biti zadovoljan sobom, ali može i liječiti svoje komplekse optužujući druge, ili tražiti sebi slične.
Reče ona,nakon što je počela s podmetanjima i ocjenama tuđeg ponašanja...

Zato,svoj savjet o kompleksima,liječenju istih i traženju sebi sličnih primjeni na sebi...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 19:17   #124
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Lik je takva nakarada da jednostavnije nije vrijedna komentara a kamoli neke ozbiljne analize.On je jedan od onih za koje sam oduvijek želio da završe iza rešetaka, samo mi se ta želja nikada nije ostvarila.
A nisi nikad bar pomislio da ti se "želja" nije ispunila jer je čovjek možda bio nedužan i samo izložen medijskom linču ?? I ako je što nakaradno onda je to zasigurno tvoje razmišljanje...
bogdanić is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 20:21   #125
Slobodno nam objasniš kako je moguće dobiti desetke milijuna kredita za posao u kojem nemaš dana iskustva niti ti je struka...

Onda ćemo dalje na to kako je banka koja je kredite davala pod istragom zbog zanimljivih "poslića",a kako su šefovi dobivali otkaze i završavali pod istragama...

Dakle,kako dobiti 30 milja eura kredita (toliko moraš vratiti) bez ikakvog depozita?

A još jedan kredit dobiješ da bi kupio zemljište...dakle,nemaš ni zemljište,ni iskustvo,ni lovu...

A banka ti samo tako daje lovu...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 00:35   #126
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Slobodno nam objasniš kako je moguće dobiti desetke milijuna kredita za posao u kojem nemaš dana iskustva niti ti je struka...

Onda ćemo dalje na to kako je banka koja je kredite davala pod istragom zbog zanimljivih "poslića",a kako su šefovi dobivali otkaze i završavali pod istragama...

Dakle,kako dobiti 30 milja eura kredita (toliko moraš vratiti) bez ikakvog depozita?

A još jedan kredit dobiješ da bi kupio zemljište...dakle,nemaš ni zemljište,ni iskustvo,ni lovu...

A banka ti samo tako daje lovu...
Pravo pitanje je slijedeće:
Kako se obraniti od četnika i yu vojske dok ti je okupirana država pod embargom na oružje?
Odgovor je ili ilegalno ili pod paravanom legalnosti.

Paravan je bila dotična banka a glavni operativci iz tog vremena (s jedne i druge strane) su se povezali neraskidivim vezama.
Prema tome; depozit je itekako postojao.
__________________
Danas je jučer...
ZorroD is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 13:14   #127
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
on, sarinic i granic - to su mi tri najvece spodobe hdz iz tog razdoblja, a nitko ih nije pipnuo - bar ne konkretno.
Šarinićč i Granić imaju veliku i pozitvni ulogu u Domovinskom ratu, dok kasnije isu toliko upleteni kao neki HDZ-ovci
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 13:22   #128
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Šarinićč i Granić imaju veliku i pozitvni ulogu u Domovinskom ratu, dok kasnije isu toliko upleteni kao neki HDZ-ovci
prosti ali tebi je vec spomenuto da ti manjak godina ne znaci da se ne mozes informirati. sarinic je kriminalac koji ivu sanadera cini malom bebom, taj je doslovno dijelio vile po zagrebu poslusnicima a maknut je tek kad je tudjman shvatio kakvu neman je stvorio. granicev opus se svodi na pokusaj ulizivanjima amerima ali samo za osobni interes, kao ministar ostao je zapamcen medju stranim diplomatima kao covjek koji se ne pere dovoljno cesto i koji se ne zna ponasati za stolom. no o tome sam davno pisao na threadu o njemu.
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 15:07   #129
Znate kaj? Prestanite, u nedostatku znanja, davati slobodu svojoj bujnoj mašti i svakom Hrvatu kojeg spomenete pridavati, sve moguće i nemoguće, negativne osobine. Koliko negativnog! Pa kako možete s tim živiti? Obično preskačem pojedina imena, ali nekad, nehtijući, pročitam.
Podsjećate me na jednu kolegicu s posla. Već na prvi glas od imena osobe počela je bljuvati sve negativno o toj osobi što je znala, a znala je samo negativno. Cijelo poslije podne i veče si morao prakticirati duhovne vježbe da dođeš k sebi. Hvala Bogu toga sam se oslobodila!
Sad se povremeno imam čast sresti s istim takvim primjerkom. Sve zna u detalje! O svima! I negativno! Kako im se da? Kolika je to energija!
rama is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 15:13   #130
Dobro,hoće onda silni zagovornici Pašalića dati barem natruhu objašnjenja odakle nekome bez imalo iskustva toliko love?Vezano uza građevinu i kredite...

Onako,direktan pokušaj objašnjenja,a ne silne floskulice...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 18:27   #131
Thumbs up

Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
prosti ali tebi je vec spomenuto da ti manjak godina ne znaci da se ne mozes informirati. sarinic je kriminalac koji ivu sanadera cini malom bebom, taj je doslovno dijelio vile po zagrebu poslusnicima a maknut je tek kad je tudjman shvatio kakvu neman je stvorio. granicev opus se svodi na pokusaj ulizivanjima amerima ali samo za osobni interes, kao ministar ostao je zapamcen medju stranim diplomatima kao covjek koji se ne pere dovoljno cesto i koji se ne zna ponasati za stolom. no o tome sam davno pisao na threadu o njemu.
Yeah
Prog rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 19:25   #132
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Dobro,hoće onda silni zagovornici Pašalića dati barem natruhu objašnjenja odakle nekome bez imalo iskustva toliko love?Vezano uza građevinu i kredite...

Onako,direktan pokušaj objašnjenja,a ne silne floskulice...
Nije mi poznato da je bilo koja banka ikada pitala nekoga za dozvolu ili da je morala objašnjavati nekomu zašto je dodijelila kredit !! I gotovo svaka će isfinancirati sve i jedan profitabilan projekt ukoliko ga oni takvim ocijene...
bogdanić is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 19:31   #133
Quote:
bogdanić kaže: Pogledaj post
Nije mi poznato da je bilo koja banka ikada pitala nekoga za dozvolu ili da je morala objašnjavati nekomu zašto je dodijelila kredit !! I gotovo svaka će isfinancirati sve i jedan profitabilan projekt ukoliko ga oni takvim ocijene...
Tebi nije poznato no to se desava cesto. Centralna banka to radi redovito. I naravno da je hypo to odradio. Sigurno mu nisu dali kredit za sqv novac koji je opro. Sigurno su si uzeli provizijicu 20, 30%....dobar posao
Pilicmali is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 21:18   #134
Quote:
bogdanić kaže: Pogledaj post
Nije mi poznato da je bilo koja banka ikada pitala nekoga za dozvolu ili da je morala objašnjavati nekomu zašto je dodijelila kredit !! I gotovo svaka će isfinancirati sve i jedan profitabilan projekt ukoliko ga oni takvim ocijene...
Aha,kako da ne,a koliko je projekt opravdan pokazuju poslovni rezultati Pašalićeve građevinske "karijere",koja je u krizi od samih početaka...

Ponavljam,banka je pod istragom,šefovi otpušteni jer su djelili kredite šakom i kapom,a neki su i pod istragama...

I od takve banke Ivić dobije kredit na "lijepe "oči",bez depozia i jamstava...

Da ne govorimo o kreditu za kupovinu zemljišta...

Hvala Bogu pa znam kako je to dobiti kredit i koliko treba da se isti dobije i to kada ga traži tvrtka s 100k zaposlenika...

Pa traje malo duže i treba malo više provjera,a ne samo tako...zato je Ivić poduzetni prve klase,a takve multinacinalne firme hohštapleri...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 23:08   #135
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Aha,kako da ne,a koliko je projekt opravdan pokazuju poslovni rezultati Pašalićeve građevinske "karijere",koja je u krizi od samih početaka...

Ponavljam,banka je pod istragom,šefovi otpušteni jer su djelili kredite šakom i kapom,a neki su i pod istragama...

I od takve banke Ivić dobije kredit na "lijepe "oči",bez depozia i jamstava...

Da ne govorimo o kreditu za kupovinu zemljišta...

Hvala Bogu pa znam kako je to dobiti kredit i koliko treba da se isti dobije i to kada ga traži tvrtka s 100k zaposlenika...

Pa traje malo duže i treba malo više provjera,a ne samo tako...zato je Ivić poduzetni prve klase,a takve multinacinalne firme hohštapleri...
Ko ti je kriv kad tražiš kredit od banaka u Hrvatskoj.
Da si otišao u neku banku u Austriji puno bi lakše i brže dobio kredit.

Banke iz Austrije su kreditirale mnoge hrvatske građane bez suvišnih pitanja, depozita, visine plaće.
Npr. Raiffeisen banka u Austriji.
Stavili bi hipoteku i to je to.
Banka sad ima problema sa naplatom kredita, nad nekim je izvršila ovrhu, ali na masi neće izgubiti to je sigurno.
__________________
Danas je jučer...
ZorroD is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2012., 09:01   #136
Vidim da mnogi ovdje "znaju" da je Pašalić kriminalac, u najmanju ruku nepošten. Iznose se razne teorije, koje to "dokazuju".
Zanimljivo je međutim, da sve to znaju samo forumaši, ali ne i DORH ili netko u sudstvu. Znam, objašnjenje je, da su svi oni "pod kontrolom politike". Međutim, koji je to Pašalić politički faktor cijelo vrijeme, kad ga nitko od nadležnih nije ni pipnuo. A da je Pašalić imao političkih protivnika (od Mesića do Sanadera) imao je.

Dakle, ili su svi njegovi protivnici jednako duboko "umoćeni", a Pašalić to zna, ili je Pašalić pošten. Treće mogućnosti nema.

Uostalom, kad su dolijali jedan Sanader i Zagorec, zašto ne bi baš Pašalić?
Bodul2a is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2012., 10:45   #137
Quote:
Bodul2a kaže: Pogledaj post
Dakle, ili su svi njegovi protivnici jednako duboko "umoćeni", a Pašalić to zna, ili je Pašalić pošten. Treće mogućnosti nema.

Uostalom, kad su dolijali jedan Sanader i Zagorec, zašto ne bi baš Pašalić?
da je mogao mesic bi mu dosao glave, da su mogli kukurikavci u prvom mandatu bi bas od pasalica napravili voodoo lutkicu za bockanje kad im ponestane radnog elana. ili je doktor za sve njih tata ili je cist kao suza, ja ne znam detalje o njegovom poslovanju ali znam sta je radio dok je bio u hdz i sumnjam da je taj ikada u zivotu bio cist. no kad vidim tko ga napada i kako ti isti ne poduzimaju nista, dodje mi da se zapitam.
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2012., 11:01   #138
Quote:
Pilicmali kaže: Pogledaj post
Tebi nije poznato no to se desava cesto. Centralna banka to radi redovito. I naravno da je hypo to odradio. Sigurno mu nisu dali kredit za sqv novac koji je opro. Sigurno su si uzeli provizijicu 20, 30%....dobar posao
Jbš Bajića, Pliicmala za državnog odvjetnika.....
bogdanić is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2012., 11:04   #139
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Aha,kako da ne,a koliko je projekt opravdan pokazuju poslovni rezultati Pašalićeve građevinske "karijere",koja je u krizi od samih početaka...

Ponavljam,banka je pod istragom,šefovi otpušteni jer su djelili kredite šakom i kapom,a neki su i pod istragama...

I od takve banke Ivić dobije kredit na "lijepe "oči",bez depozia i jamstava...

Da ne govorimo o kreditu za kupovinu zemljišta...

Hvala Bogu pa znam kako je to dobiti kredit i koliko treba da se isti dobije i to kada ga traži tvrtka s 100k zaposlenika...

Pa traje malo duže i treba malo više provjera,a ne samo tako...zato je Ivić poduzetni prve klase,a takve multinacinalne firme hohštapleri...
Da je u pitanju švicarska a ne austrijska banka siguran sam da bi tebe tražili za dozvolu....Otkud tebi te teorije "zavjere" za koje tako lako prozivaš sve na forumu ??
bogdanić is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2012., 11:19   #140
Ma da, Mc, otkud ti obraz iskazivati sumnju u poduzetnicke pocetke doktora s dva prezimena, kad je sve vrlo transparentno.
Smiljan_HR is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:57.