Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija i telefonija
Korisničko ime
Lozinka

Mobilna tehnologija i telefonija Podforumi:Aplikacije, Android, Windows Phone, iOS, Sony Ericsson, Nokia, Usporedbe mobitela

Zatvorena tema

Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2012., 18:29   #7461
tomisličak
Elementarna nepogoda

tomisličak Avatar

Registracija: Jul 2009.
…pregledaj si poruke,
možda si koristila č, ć, ž, š ili đ…
Old 06.02.2012., 18:53   #7462
pinktweety
Mica maca

pinktweety Avatar

Registracija: Dec 2009.
Quote:
tomisličak kaže: Pogledaj post
…pregledaj si poruke,
možda si koristila č, ć, ž, š ili đ…
Ne kuzim kakve to veze ima, ubacivala sam one Android smajlice, ali ni nemam hrv tipkovnicu tako da ta slova 100% nisam koristila. Evo jos jednom sam prebrojala poruke zaracunali su mi 15 poruka vise, a otprilike toliko sam i slala u isto vrijeme za stanje racuna. Na moj.tcom mi jos nece prikazati ispis za ovaj mjesec pa ne mogu provjeriti gdje su te poruke stvarno otisle...

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
Old 06.02.2012., 21:20   #7463
Susjed
<MkTz>

Susjed Avatar

Registracija: Jun 2003.
Poruke o stanju racuna se ne naplacuju
Old 06.02.2012., 21:38   #7464
mikistcro
Registrirani korisnik

mikistcro Avatar

Quote:
iveto kaže: Pogledaj post
1 GB ti je sasvim dovoljno za normalno surfanje svaki dan.
A ako si vec 800MB potrosio onda ti je mozda neka aplikacija ukljucena, iako neznan koja bi mogla toliko sisat, jedino što mi pada na pamet je mozda da ti je PERSONAL HOTSPOT ukljucen i da ti se neko prikacio da tvoj iPhone.

E da, najvjerovatnije si dobro vidio, ali daj svejedno vidi jeli u pitanju 800KB ili 800 MB.
Isključen mi je personal hotspot i da, 800 MB je potrošeno već...
Advertisement

Advertisement
Old 06.02.2012., 22:19   #7465
pinktweety
Mica maca

pinktweety Avatar

Quote:
Susjed kaže: Pogledaj post
Poruke o stanju racuna se ne naplacuju
Da znam, ali ovo mi je prvi mjesec na novoj tarifi i ocigledno je da tolike poruke nisam slala mogu ih prebrojati u inboxu onda znas da ih je jako malo, a oni su mi javili da sam ih u prvih tri dana obracunskog razdoblja potrosila 25. Kad refresh-aju podatke na moj.tcom portalu pregledati cu jos sve, ako to nece biti skoro nazvat cu ih.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
Old 07.02.2012., 10:09   #7466
Susjed
<MkTz>

Susjed Avatar

Registracija: Jun 2003.
Siguran sam da si presla 160 znakova u tih 15 poruka i da su ti ih slali kao dvije poruke

Zadnje uređivanje tomisličak : 07.02.2012. at 11:39.
Susjed is offline  
Old 07.02.2012., 11:40   #7467
tomisličak
Elementarna nepogoda

tomisličak Avatar

…zato i pitam, je li stavljala kvačice u SMS-u…
Old 08.02.2012., 07:26   #7468
duba_39
Registrirani korisnik

duba_39 Avatar

Registracija: Apr 2007.
ne trebaju joj kvačice, emoticoni su dovoljni
duba_39 is offline  
Old 08.02.2012., 11:51   #7469
rocket86
Chick magnet

rocket86 Avatar

Registracija: Jul 2008.
emotikoni se sastoje od 2-3 znaka, osim ako je na iphone nešto drugačije uređeno.

Nego, pokušah se registrirati na t-mobile stranicu kao njihov korisnik, i za završiti registraciju mi falilo samo poslati aktivacijski mail, što mi nakon 20ak pokušaja nije uspjelo. Kako mi se javljala stalno poruka da restartam komp, restartao sam ga, i sada se ne mogu niti prijaviti da nastavim registraciju(baci me na stranicu za prijavu bez ikakve poruke), niti se mogu nanovo registrirati(registriran korisnik s tim brojem, registriran korisnik s tim imenom, kada pokušam registraciju bez broja). Pokušao sam naći mail, ali nisam uspio, osim onog za investitore Dakle, što mi je činiti, kako bih završio aktivaciju, ili, ako to nije moguće, zna li netko mail na koji bih nekoga mogao kontaktirati vezano za problem? Hvala!
Old 08.02.2012., 12:03   #7470
iveto
Registrirani korisnik

Registracija: Mar 2010.
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
emotikoni se sastoje od 2-3 znaka, osim ako je na iphone nešto drugačije uređeno.

Nego, pokušah se registrirati na t-mobile stranicu kao njihov korisnik, i za završiti registraciju mi falilo samo poslati aktivacijski mail, što mi nakon 20ak pokušaja nije uspjelo. Kako mi se javljala stalno poruka da restartam komp, restartao sam ga, i sada se ne mogu niti prijaviti da nastavim registraciju(baci me na stranicu za prijavu bez ikakve poruke), niti se mogu nanovo registrirati(registriran korisnik s tim brojem, registriran korisnik s tim imenom, kada pokušam registraciju bez broja). Pokušao sam naći mail, ali nisam uspio, osim onog za investitore Dakle, što mi je činiti, kako bih završio aktivaciju, ili, ako to nije moguće, zna li netko mail na koji bih nekoga mogao kontaktirati vezano za problem? Hvala!
Pošalji email na: t-mobile@t.ht.hr i objasni sve o cemu se radi.
Kroz 2 radna dana ces dobit odgovor i to ce ti bit rijeseno.

Navedi o kojem se broju radi i koje ti je postojece korisnicko ime ako ga imas.
iveto is offline  
Old 08.02.2012., 12:09   #7471
El_patron
Registrirani korisnik

Imam dva pitanja što se tiče ove tarife "Pričaj" za korisnike bonova preko T mobilea:
1. Tu tarifu aktiviram tako da upišem A i pošaljem na 1523 međutim dal mi se ta tarifa naplaćuje svaki mjesec kao što je bio slučaj za tjedne opcije koje su koštale 10 kn,dakle dali ovu šta plaćam prilikom aktivacije

2. Ako mi ne bude odgovarala ta tarifa kako da ju deaktiviram i vratim se na ovu osnovnu,dakle bez ikakve tarife i po normalnoj cijeni nastavim pričat i slat Sms,pretpostavljam D na 1523 ili ne?
Hvala unaprijed na odgovoru.
El_patron is offline  
Old 08.02.2012., 12:27   #7472
tomisličak
Elementarna nepogoda

tomisličak Avatar

Quote:
Nego, pokušah se registrirati na t-mobile stranicu kao njihov korisnik
…meni ne pomaže ni to što sam se uspio logirati sa starim korisničkim računom
kad ne dozvoljava aktivaciju ponuđenih usluga…
…nakon pola sata na poziv službi za korisnike, sliježu ramenina uz obrazloženje
kako još sa serverom nisu sve funkcije osposobljene…
…koje funkcije, kad mi ništa ne funkcionira…?

Zadnje uređivanje tomisličak : 08.02.2012. at 12:34.
tomisličak is offline  
Old 08.02.2012., 16:26   #7473
rocket86
Chick magnet

rocket86 Avatar

Registracija: Jul 2008.
hvala svima, i meni se stalno pokazuje neko upozorenje na crvenoj podlozi, a kad se pokušam ulogirati, baci me na početak

hvala na mailu, službu za korisnike nisam htio zvati, jer ih samo u gluho doba noći dobijem u razumnom roku
Old 08.02.2012., 18:22   #7474
tomisličak
Elementarna nepogoda

tomisličak Avatar

…radoboj smatraj se upozorenim, ovo je podforum o mobitelima, gdje nikako nema mjesta niti politici, niti sindikatima…
…svakim slijedećim spamanjem provociraš sankcionje trajnom zabranom komentiranja na PDForumu mobilne tehnologije…
Old 08.02.2012., 21:40   #7475
Nella5
Laprdam 24/7

Nella5 Avatar

Registracija: Sep 2010.
Da pitam, nakon koliko dana se dobije 50 kn na prepaid računu kad registriraš broj? To piše u onim zahtjevima za trajno isključenje i prijelazak na simpu. Pa nije valjda to samo za prijelaznike iz drugih mreža na simpu? e u tom slučaju

Danas ujutro su mi poslali poruku da mi je broj uspješno registriran, ali od kuna niti K.
I koje su još razne pogodnosti registriranih korisnika na bonove?

Vidjela sam da ne možeš biti biti istovremeno član + club i multipluscard-a. Baš su bokci da si ne bi skupili bodove na dva mjesta!

Jel se više isplati biti član +cluba ili ovog drugog?

Old 09.02.2012., 08:15   #7476
duba_39
Registrirani korisnik

duba_39 Avatar

Registracija: Apr 2007.
Quote:
upisom prvog emoticona poruka se skrati na max 70 znakova. upravo testirano.
ne govorim o ručnom upisivanju znakova tipa : ) već o emoji emoticonima koji se odabiru u postavkama tipkovnice.
duba_39 is offline  
Old 09.02.2012., 09:03   #7477
MagentaGuy
Dobro obavješteni

MagentaGuy Avatar

Registracija: Nov 2010.
Quote:
El_patron kaže: Pogledaj post
Imam dva pitanja što se tiče ove tarife "Pričaj" za korisnike bonova preko T mobilea:
1. Tu tarifu aktiviram tako da upišem A i pošaljem na 1523 međutim dal mi se ta tarifa naplaćuje svaki mjesec kao što je bio slučaj za tjedne opcije koje su koštale 10 kn,dakle dali ovu šta plaćam prilikom aktivacije

2. Ako mi ne bude odgovarala ta tarifa kako da ju deaktiviram i vratim se na ovu osnovnu,dakle bez ikakve tarife i po normalnoj cijeni nastavim pričat i slat Sms,pretpostavljam D na 1523 ili ne?
Hvala unaprijed na odgovoru.

'Pričaj' je tarifa, ne opcija, te kao takva nema mjesečnu ili tjednu naknadu. Njena aktivacija ne ovisi o nadoplati bonom, a svi korisnici koji se prebace na 'Pričaj' imaju besplatne razgovore prema H-Tu nakon prve minute (dobiju 1000 minuta svakih 30 dana).
Ako korisnik tarifu 'Pričaj' ili 'Šalji & surfaj' nadoplati bonom od 100 ili 200 kn, automatski mu se aktivira 'Maraton XL' na sljedećih 30 dana, te dobije novih 1000 minuta prema HT-u.
Ako ti tarifa 'Pričaj' neće odgovarati, promjenu tarife obavljaš na isti način - slanjem A na 1523 ili preko Moj Telekom portala. No, nećeš se moći vratiti na 'Ekipu' ili 'Zabavu', već su ti na izbor isključivo ponuđene trenutačno aktualne tarife.
Naravno, sve detalje novih tarifa možeš provjeriti u specifikaciji: http://www.t-mobile.hr/pdf/S-Pricaj-Saljji-Maraton.pdf.
MagentaGuy is offline  
Old 09.02.2012., 10:01   #7478
Mephisto
Semper fidelis

Mephisto Avatar

Registracija: May 2010.
Ovdje postoje dvije nejasnoće:
1. Što znači "prema HT-u"? Odnosi li se i na bonbon?
2. Testirao sam pozive prema Amis fiksnoj mreži i obračunavalo mi je kao poziv prema T-Com fiksnoj mreži. Je li to greška ili će tako stalno biti?
Mephisto is offline  
Old 09.02.2012., 10:26   #7479
El_patron
Registrirani korisnik

Quote:
MagentaGuy kaže: Pogledaj post
'Pričaj' je tarifa, ne opcija, te kao takva nema mjesečnu ili tjednu naknadu. Njena aktivacija ne ovisi o nadoplati bonom, a svi korisnici koji se prebace na 'Pričaj' imaju besplatne razgovore prema H-Tu nakon prve minute (dobiju 1000 minuta svakih 30 dana).
Ako korisnik tarifu 'Pričaj' ili 'Šalji & surfaj' nadoplati bonom od 100 ili 200 kn, automatski mu se aktivira 'Maraton XL' na sljedećih 30 dana, te dobije novih 1000 minuta prema HT-u.
Ako ti tarifa 'Pričaj' neće odgovarati, promjenu tarife obavljaš na isti način - slanjem A na 1523 ili preko Moj Telekom portala. No, nećeš se moći vratiti na 'Ekipu' ili 'Zabavu', već su ti na izbor isključivo ponuđene trenutačno aktualne tarife.
Naravno, sve detalje novih tarifa možeš provjeriti u specifikaciji: http://www.t-mobile.hr/pdf/S-Pricaj-Saljji-Maraton.pdf.
Hvala puno na objašnjenju još samo da te pitam,znači mene svaki poziv kada nekoga zovem na HT ili T mobile dođe sveukupno 0,78lipa i onda dalje pričam besplatno to jest dok se ne potroši tih 1000 min dok prema ostalim mrežama jedna minuta košta 0,99 kn.
I recimo meni preostane npr. još 500 min a potrošim svoj bon,i onda kada nadoplatim novim bonom tih preostalih 500 min i dalje postaje aktivno do idućeg mjeseca. Nadam se da sam sve dobro napisao i razumio.
El_patron is offline  
Old 09.02.2012., 13:02   #7480
dmati44
Registrirani korisnik

dmati44 Avatar

Registracija: Dec 2006.
Jel imate i vi problema sa korisničkom stranicom i pregledom potrošnje ili samo ja ?

Onaj stari portal je bio tv u boji za ovaj novi.
dmati44 is offline  
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Zatvorena tema

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja