Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2012., 11:02   #21
Nick,a i avatar...po najdražoj knjizi.
Dijete sjene P.F. Thomesea.

Događaj od prije 6 godina koji me iz korjena izmjenio.
__________________
Samo tebi svira bend na nebu
dijetesjene is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 11:54   #22
Nick-ništa drugo nego jedan dio moje tvrdoglave naravi. A avatara nema samo zato jer nisam u dobrim odnosima sa kompom pa ga ne znam staviti.
ma da ne bi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 12:23   #23
Nadahnut Tonči Matulićem, 2010. godine mijenjam svoj nick iz ondašnjeg bezveznog u ovaj sad koji imam.

Avatar je promjenjiv, ovisno o potrebi.
Imago Dei is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 12:46   #24
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
Zna li tko što moj nick otkriva o meni?
da sam muško bila bi Clint
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 12:51   #25
moj nick, uz izmjenu 2 srednja slova, dobije se moje ime, a brojevi su godina rođenja(bez jedinice)
avatar je slika mojih ljubimaca kada su bili 5 mjeseci stari
rosa967 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 13:00   #26
Ja imam novog avatara.
Ne predstavlja ništa posebno. To su samo bolje koje volim...ljubičasta, tamno plava...samo ova narančasta mi malo kvari sliku!
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 13:05   #27
nadimak- volim nekog own-at , u smislu pobjeđivat

ispod nadimka-vrlo jednostavno,smatram da sam legenda

avatar- faca sam ko on

potpis- svaki put kad mi je teško, i sjetim se te rečenice, odmah mi je lakše
i imam snage za dalje
Pwnage is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 13:08   #28
Da ne bi bilo predrasuda u vezi s mojim nickom prema kojem bi netko mogao pomisliti kako bih bio iznebuha u stanju prosipati utrobe nedužnih britanskih građana u londonskoj podzemnoj željeznici napisati ću o sebi sam dvije-tri riječi da me tako predrage kolege forumaši pobliže upoznaju. Čovjek sam iz naroda prije svega. Npr. jučer sam bio na obveznom sistematskom pregledu i laboratorijskim pretragama otkriveno je kako imam prilično visoku razinu kolesterola u krvi. Na taj pregled se iz mojeg seoceta putuje u veliki grad Split u glasovitu kliniku "Sunce". Budući je potrajao puno duže nego sam se nadao jer sam s frendom htio malo obilaziti divni i popularni trgovački centar "Joker", a do polaska vlaka za nazad ostalo je tek sat i pol, kolega Vinko me je pitao:

-"Što ćemo i gdje?"

Odgovorio sam mu da bih svakako trebao otići do biljne ljekarne kupiti čaj za snižavanje kolesterola jer toga kod nas nema, a ljekarna nam baš i nije na ruku - skroz je dolje u pizdi materinoj preko puta gimnazije.

-"Znaš što Vinko, nemamo baš dovoljno vremena za pizdarije, idemo mi "Kod Pauline" na ćevape u lepinji."-

Naravno da smo jedno sat vremena prije te odluke kako skratiti vrijeme do polaska vlaka obilno "marendali" dok se je čekalo nalaze; on tripice, a ja domaću kobasicu s kiselim kupusom.
Hoću reći, takav sam vam ja, društven...U konobama i ćevabdžinicama uvijek se može malo pročavrljati s gostima i poslugom, popiti pivo-dva - dok su magistre u apotekama nekako pa u pravilu nekomunikativne, nadmene i hladne babe...
__________________
Na tom poslu sam se susreo i s time da me čovjek laže u oči, i to prilično uvjerljivo. Jedan radnik nije došao na posao i ja pitam što je s njime. Kaže drugi radnik Mirko."Ti ne znaš? On je umro.""Umro??" pitao sam."E, je. Ja sam bio posljednji put ispratit svog prijatelja. Sklupčo se mali, kao crnac mali. Puno je on pio, znaš."Dr Diego

Zadnje uređivanje Almah : 18.02.2012. at 13:39.
Almah is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 13:16   #29
mislim da nije ikakva slučajnost da odaberemo baš taj neki avatar...ja ga mijenjam prema fazama raspoloženja u kojima sam...kao i potpis...

@ aal mahmud- may I call you al?
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 13:43   #30
Bilo bi bolje da drugi pogađaju o dotičnom/dotičnoj što im nick znači i što može govoriti njima.

A u to bi bilo dobro uključiti i analizu custom title-a ispod nicka.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 13:51   #31
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
Bilo bi bolje da drugi pogađaju o dotičnom/dotičnoj što im nick znači i što može govoriti njima.

A u to bi bilo dobro uključiti i analizu custom title-a ispod nicka.
u svakom slučaju bi bilo puno zanimljivije, da je postavljena tema pogodi što znači moj avatar i nick...
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 13:56   #32
Još uvijek može tako bit.

Evo - recimo doslovno značenje tvog nicka je jasno. Preneseno može govoriti o mnogočemu drugome. Možda voliš pomagati/spašavat npr.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 13:57   #33
Quote:
Azzura kaže: Pogledaj post
da sam muško bila bi Clint
Dakle nešto kao http://www.youtube.com/watch?v=JRb0B...eature=related
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 14:05   #34
....svaka slicnost sa stvarnim osobama je slucnajna....tj....pisalo taj dan o njoj u novinama ....
__________________
....nationalnost je uvjerenje....ona ne postoji doista....
Maria Callas is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 14:16   #35
Nadimak- Iz razloga sto se osjecam kao plemic, a vjerojatno to i jesam po nekim dalekim korijenima, stavio sam ispred imena pomalo arhaicni pocasni izraz.

Avatar- Moja suprotnost. Kao mracna osoba, stavljam potpuno sareni i trashy avatar, u znak apsurda ovog foruma i svega sto na njemu pisem.

Potpis- Ne posjedujem teznju za stavljanjem potpisa, niti naprezanjem svojih umnih kapaciteta radi takve gluposti.

Zadnje uređivanje Ser Mark : 18.02.2012. at 14:21.
Ser Mark is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 16:48   #36
Quote:
dijetesjene kaže: Pogledaj post
Nick,a i avatar...po najdražoj knjizi.
Dijete sjene P.F. Thomesea.

Događaj od prije 6 godina koji me iz korjena izmjenio.


Ima li taj događaj pouku samo za tebe ili možemo i mi izvući neku pouku. Možeš li podjeliti to sa nama? Možda dobro dođe. nikad se ne zna što će nama život već sutra donjeti?!
khari is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 18:59   #37
Quote:
khari kaže: Pogledaj post
Ima li taj događaj pouku samo za tebe ili možemo i mi izvući neku pouku. Možeš li podjeliti to sa nama? Možda dobro dođe. nikad se ne zna što će nama život već sutra donjeti?!

Ma,nije u pitanju pouka kao pouka.
Tragičan događaj koji je iz korjena promjenio moj pogled na samu sebe,a tako i na sve što me okružuje.
Knjiga Dijete sjene govori o takvoj tragediji i meni je prije 3 godine kad sam ju prvi puta pročitala-jako pomogla.
__________________
Samo tebi svira bend na nebu
dijetesjene is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 14:05   #38
Thumbs up

Super da ti je pomogla. Mogu mislit kroz šta si sve prošla, jer nije lako kad neki dio tebe odjednom ode i nema ga više. Tvoje najdraže biće. No život je takav. Nemilosrdan. Što nas ne uništi , to nas ojača.

Mene recimo, promjenila Biblija. Otvorila oči i dala odgovore na mnoga pitanja koja su me godinama mučila. Svakako bih je preporučio svima, pogotovo onima koji se osjećaju napušteno, izgubljeno, prevareno. Ali , treba je čitati otvorena srca i duha, i polako. Nevjerovatno kako jedna takva stara knjiga još i dan danas može mijenjati živote ljudi. Šteta što je po mnogima"teška i zamorna"pa ostanu uskraćeni za taj Božji dar. I to je isto "kharismatična"knjiga", što je povezano sa mojim nickom. Puno je darova oko nas. Samo ih treba prepoznati.
khari is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2012., 16:30   #39
nick - what u see is what u get, nemam alter ego, sa svojim suprotnostima sam cjelovita osoba
title - prijateljica sam kakvu možete samo zamislit
avatar - ovisno o šemi. trenutno lupam glavom o zid i imam fetiš na kralježnicu
potpis - jer citati i linkovi su izlizani
Dijaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2012., 20:24   #40
Nick-govori sam za sebe
avatar- avanturist koji ganja komade.
potpis-nikom ne vjerujem
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević
zeusxl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:36.