Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2012., 19:40   #1
Kako reći curi da mi se sviđa??

Pozdrav ljudi !! Imam 20 godina ,i sviđa mi se jedna cura koja je išla samnom u osnovnu školu.,iz istog smo mjesta i dobro se poznajemo. Kad se sretnemo pozdravimo se malo popričamo ali ništa više .Htio bi joj reći da mi se sviđa ali neznam na koji način jer je sramežljiva a i ja pomalo u ženskom društvu.Dosad sam imao dvije krače veze ali su cure učinile prvi korak tako da je bilo malo jednostavnije.
Moje pitanje je šta da radim??
zoky20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 19:53   #2
Nikako. Takve stvari se ne govore,to se djelima pokaze.
Zovi je na kafu/pice,pa je poljubi
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 20:35   #3
zovni je u šetnju, na kafu ili šta već, pa ćeš vidjet kako protekne, vjerovatno ćeš i prije nego je nešto pitaš znati na čemu si.
__________________
La liberté est impossible à l'ignorant.
Jade84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 20:53   #4
Radje je zovni na na coffee slijedeći put kad se vidite nego da joj direktno ulećeš sa svidjanjem. Ima vremena, idite na cugu, druzite se.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 21:58   #5
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Radje je zovni na na coffee slijedeći put kad se vidite nego da joj direktno ulećeš sa svidjanjem. Ima vremena, idite na cugu, druzite se.
Ne slažem se sa tim da baš ima vrimena. Pozovi na kavu i po pristupu će se odma skužiti o čemu se radi(barem kod mene se kuži s kilometra pristupan li curi koja mi je zanimljiva ili običnoj poznanici). Tad dolazi onaj dio sviđaš li se ti njoj
student_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 01:22   #6
svaki tjedan barem jedan ovakav topić
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 09:44   #7
Quote:
zoky20 kaže: Pogledaj post
Moje pitanje je šta da radim??
Zoky: Bok, Marta!
Marta: O, bok, Zoky!
Zoky: Znaš kakvu sam glupost napravil?
Marta: LOL, kakvu?
Zoky: Otišao na internet pitat škvadru kaj da radim, ali onda sam skužio da pišu gluposti.
Marta: Škvadra na interwebsima je sjebana, amirite?
Zoky: So true, LOL.
Marta: (trep, trep)
Zoky: Ajmo na slatkač.
Marta: Mislila sam da nikad nećeš pitati.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 10:07   #8
Vrlo jednostavno; uzmi toljagu i opizdi je po glavi, primi je za kosu i odvuci u špilju
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 11:04   #9
Quote:
student_ kaže: Pogledaj post
Pozovi na kavu i po pristupu će se odma skužiti o čemu se radi(barem kod mene se kuži s kilometra pristupan li curi koja mi je zanimljiva ili običnoj poznanici). Tad dolazi onaj dio sviđaš li se ti njoj
Zanima me što točno radiš da cura odmah skuži da li je tvoj poziv na kavu s namjerom zavođenja ili prijateljski? Pitam jer ja upravo s tim imam problema... već mi se nekoliko puta dogodilo da sam zvao curu na kavu i prihvatila poziv, al onda ispalo da je ona sve to shvatila samo prijateljski. I na kraju bila šokirana kad sam bio otvoreniji pa joj rekao da mi se sviđa
Mislim da bi i autoru topica bilo od koristi to čuti
Nemon-X is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 13:49   #10
Quote:
Nemon-X kaže: Pogledaj post
Zanima me što točno radiš da cura odmah skuži da li je tvoj poziv na kavu s namjerom zavođenja ili prijateljski? Pitam jer ja upravo s tim imam problema... već mi se nekoliko puta dogodilo da sam zvao curu na kavu i prihvatila poziv, al onda ispalo da je ona sve to shvatila samo prijateljski. I na kraju bila šokirana kad sam bio otvoreniji pa joj rekao da mi se sviđa
Mislim da bi i autoru topica bilo od koristi to čuti
A zamisli kaj bi tek bilo da si ju krenuo poljubiti
Niska rasta man is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 13:54   #11
Quote:
Niska rasta man kaže: Pogledaj post
A zamisli kaj bi tek bilo da si ju krenuo poljubiti
onda si nabavis pistolj i propucas se
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 14:03   #12
Quote:
Niska rasta man kaže: Pogledaj post
A zamisli kaj bi tek bilo da si ju krenuo poljubiti
Pa eto, do takve situacije još nije došlo... al zato i pitam u čemu je fora? Kako curi dati do znanja što znači poziv na kavu?
Nemon-X is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 14:05   #13
Pogledom?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 14:11   #14
Namigni joj?
tonchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 14:13   #15
pozovi ju na kavu, u šetnju,...
ari21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 14:17   #16
Quote:
zoky20 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi !! Imam 20 godina ,i sviđa mi se jedna cura koja je išla samnom u osnovnu školu.,iz istog smo mjesta i dobro se poznajemo. Kad se sretnemo pozdravimo se malo popričamo ali ništa više .Htio bi joj reći da mi se sviđa ali neznam na koji način jer je sramežljiva a i ja pomalo u ženskom društvu.Dosad sam imao dvije krače veze ali su cure učinile prvi korak tako da je bilo malo jednostavnije.
Moje pitanje je šta da radim??
zgrabi toljagu i odvuci je u svoju spilju
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 14:19   #17
pa kupiš joj cvetje..
pozoveš je na šetnju zrinjevcem od pola 4 do pola 6 popodne.
poslije odete na sladoled..
i onda otpratiš damu doma..
etoooooo...
plemenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 14:26   #18
nadam se da nije chaterica tipa svadajmo se dok pricamo kao da je rat poceo.

kazu naci ces je kad je najmanje trazis. ako i tebe taj peh prati... sve sto probas ti je uzalut. sto se tice savjeta vidis i sam da nemaju sto rec pa ponavljaju jedan drugog. i treci kad ponovi napast ce ga sto si to rekao... ili ce ga nazvati vanzemaljcom jer je topik vec dogurao do kompleksnijeg nivoa

jel imas nos? jel od oka mozes rec da te mala tu i tamo pogleda? ako nema tog... miganje kave, facebuk..je uzalutno
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 16:44   #19
Quote:
Nemon-X kaže: Pogledaj post
Zanima me što točno radiš da cura odmah skuži da li je tvoj poziv na kavu s namjerom zavođenja ili prijateljski? Pitam jer ja upravo s tim imam problema... već mi se nekoliko puta dogodilo da sam zvao curu na kavu i prihvatila poziv, al onda ispalo da je ona sve to shvatila samo prijateljski. I na kraju bila šokirana kad sam bio otvoreniji pa joj rekao da mi se sviđa
Pa što onda? Ako je to njoj "šok" na isto ti dođe šokirao je odmah ili "poslije kave".

Ali, zar ti nije namjera poziva na kavu da sjednete, pričate i nešto pijete? I wtf je muški poziv na kavu s "namjerom zavođenja"? Budi precizan u odgovorima!

Quote:
tonchica kaže: Pogledaj post
Namigni joj?
OK imamo i prvi glas za namigni joj..
Jel to zato jer tebi namiguju?
Ili ti namiguješ tipovima koji ti se svide?




-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 16:49   #20
Nemojte curama govoriti da vam se sviđaju!
Ovo ide autora, a i ostale na temi koji su spominjali slične probleme.

Družite se s njom, provodite zajednički vrijeme i pokazujte joj djelima da vam se sviđa. Ponekim pogledom i sl. I kad je zgodna prilika i atmosfera, poljubite je.
I to je to.

Pričom o sviđanju dok se niti ne znate pošteno samo ćete je prestrašiti.
Dajte joj priliku da vas barem malo upozna.
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:24.