Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2009., 22:40   #1
WU WEI

Ljudi moji,potražite informacije o Wu Weju(WuWei) i Draganu Sekuliću, odite na njegove terapije pa onda nešto pišite o tome.Meni je život preokrenilo na glavu i što se mene tiče,završila sam sa doktorima(to več davno sa MMSom) a sada i MMSom i svim ostalim glupostima.
Toliko od mene..... ako se neko javi,molim neka to budu vlastita iskustva a ne varianta rekla-kazala......

Wu-Wei pozdrav
babs is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 00:34   #2
mene si zainteresirala...
kako ide procedura oko odlaska, dali se može npr. idući mjesec ili se duže čeka,npr? dali se šta plaća i koliko? našla sam samo gdje navode cijene smještaja...
__________________
Čuda ne postoje.
Postoji samo ljudsko neznanje.
Precious X is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 03:42   #3
wu wei je nekaj čem ja težim. <3
i vjerojatno još par osoba kojima je taoizam drag. ^^

al da, obrazloži u kojem vidu to i kako i što i gdje i kuda..
(nedamise guglat, srsly, pospan sam..)
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 11:55   #4
pa mogla si u prvom postu kratkim crticama napisati objasnjenje sto je to, kakva je to tehnika i kako se pristupa/vrsi
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 12:36   #5
pa to je to ljudi moji,nemam vam šta objasnit,jer je to jako težko.....pogledaš u sebe.....probudiš se....ozavijestiš se......na njihovoj stranici piše o čemu se radi dovoljno dobro,nema tu puno filozofiranja,terapije imate u Puli,Dobrni i Vukovaru,fino nazovete Dragana na taj broj i upustite se u prekrasnu avanturu,koja se zove život.Cjena je nebitna i sva ta pitanja koja imate nisu važna i sve odgovore dobijete tamo......odgovori su u vama tako i tako.......Stvarno težko objasnit na tom našem komunikacijskom nivou...ako vas vuče...samo u akciju.......
babs is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 16:46   #6
Ajde ti ipak nešto objasni da ja ne bih zatvarala topic jer je riječ o čistoj reklami.
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 13:33   #7
oki doki,meni se je život totalno preokrenuo na glavu i konačno sam počela ŽIVJETI.Dosada sam doslovce spavala.Došla sam do velikih spoznaja i skužila sam da sam totalno krivo gledala na sve stvari u životu.Razjasnilo mi se odakle dolaze moji problemi,strahovi,nezadovoljstvo,ljutnja, itd,itd,itd.....jasno mi je zašto sam se razboljela...i kad sve to ozavijestiš,zdravlje dođe samo po sebi a otvore ti se druge dimenzije u životu.
Jako je to teško objasniti,pogotovo ljudima koji nisu bili na WuWeju,a pogotovo svim "negativcima" u kojima se javlja taj nezavedni otpor i pokazuje se na kumekov način i slično.
Zbog tog razloga mislim da nema smisla pisat o toj temi ovdje na forumu.
babs is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 19:52   #8
I opet nema cijene!
Zašto je to takva tajna?
Mogu shvatiti tvoje oduševljenje i ja bih ga također htjela doživjeti i osvijestiti,ali mislim da je u današnje vrijeme financijska stavka dosta bitna!
glacova1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 19:10   #9
ja bi vas jako molila iskustva !!! pleaseeee
lucy85 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:14.