Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, žalbe, komentari > Kutak za banirane
Korisničko ime
Lozinka

Kutak za banirane Nepošten ban? Žalite se ovdje

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2012., 20:08   #1
nibabanideda
Banned

Registracija: Mar 2012.
FAŠIZAM NA FORUM.HRu

Svako ko tolerira ovakvo fašističko baniranje bez osnova je također fašist!!!

Dovoljno je pročitati samo moj zadnji post u kojem ne znam po koji put apeliram da me se prestane optuživati da sam klon nekog Parsifala.

Zauzvrat 1000 kaznenih bodova.

Fašizam je ustvari preblaga riječ za ovakav križarski terorizam nad neistomišljenicima.

Ako je ikad prekršen smisao i duh ideje FORUMa, znači mjesta gdje se razmjenjuju mišljenja KOJA NARAVNO SMIJU BITI I RAZLIČITA, onda je to ovaj fašističko-staljinistički odstrel onih koji ne misle kao MI.

NESHVATLJIVO!!!

Ali i zločini u Aushvitzu su isto neshvatljivi i Staljinove čistke, međutim i zločini u Aushvitzu i Staljinove čistke su se zaista dogodile, zar ne?

Ponavljam, svako tko tolerira ovakav fašizam je također fašist.

I na kraju lijepo molim da gospodin EGO bude nastrože kažnjen za bezrazložno baniranje osobe koja NIJE klon nikakvog Parsifala, u suprotnom ovaj fašizam neće biti nikad ispran sa imena ovog foruma!!!!!!!!!!!!!!!

NIKAD!
nibabanideda is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 20:14   #2
nibabanideda
Banned

Pardon, nisam kvotao ovaj moj zadnji apel da me se prestane optuživati da sam klon Parsifala:

Quote:
Uuuuuuuuuuuuuuu........

Nevjerojatno!!!!!!!!

Što je više kleveta i laži Tito nam je miliji i draži...Pa kako vas nije više sram ovako napadati jednog forumaša da je Parsifal. Ako taj Parsifal još uvije postoji i dolazi na ovaj forum, bilo pasivno, bilo pod nekim drugim nickom MOLIO BIH DOTIČNU OSOBU DA MI SE JAVI NA P.M. jer ga doista želim upoznati!!!

Imam važnijeg posla od toga da izučavam Parsifalove postove i da ja dokazujem komparativnom analizom njegovih i svojih postova da ja nisam on.
Ako neko smatra da smo on i ja ista osoba, onda valjda taj koji optužuje to treba dokazati, barem na nivou indicija. Eto, ne traži se dokaz koji bi vrijedio na sudu, ajmo naprijed barem s indicijama. Pokažite te slične riječi, fraze, tipične greške, stil, način pisanja itd...

To bi bio neki minimum minimuma! U suprotnom samo mogu još jednom ponoviti: SRAM VAS BILO! Zar nemate niti jedan drugi način da se obračunate s neistomišljenicima osim načina da sve ljude koji su vaši neistomišljenici proglašavate za klona nekog ko je ovdje jednom pisao pod nickom Parsifal?????????????????????????????????????????? ??????????????

Pa zar je taj Parsifal tako jako stao nekome ovdje na žulj?????????

Ali čime? ČIME UOPĆE neko svojim pisanjem može nekome drugome stati na žulj?

Čime? Pa ovo je jednostavno nevjerojatno. Čemu služi forum???????

Da svi imaju o svemu isto mišljenje????????????????????????????????

I pazi sad ovo:

Evolucionisti su brojčano neusporedivo nadmoćniji na ovom forumu od kreacionista i to evolucionistima nije dovoljno, oni moraju biti ovdje valjda u stopostotnom broju da bi ima savjest bila mirna?????????????????

Ako nije tako, kako onda jedan Parsifal (osim ako nije sam Sotona ili Bog) može nekome biti takav trn u oku da se ljude neprestano optužuje da su njegovi klonovi??? Pa kaj je taj Parsifal pisao??? Morat ću potražiti postove tog tipa.

Evo jedan link gdje su isto prevladavajući ateisti, pročitajte barem prvu stranicu s ovog linka i probajte uočiti paniku među ateistima s obzirom na neka nova otkrića u astrofizici:

http://www.index.hr/forum/22/znanost...konstanti.aspx

Izdvajam ovaj komentar:

Quote:
Snaga elektromagnetske sile ovisi o naboju dvaju nabijenih tijela, udaljenosti nabijenih tijela i Coulombvoj konstanti. U jednostavnom slučaju, kada se radi o točkastim tijelima (ili kuglama na dovoljnoj udaljenosti u odnosu na njihov radijus) formula je:

F = k q1 x q2 / r^2,

gdje je F sila, q1 i q2 naboji, r udaljenost između nabijenih tijela, a k Coulombova konstanta koja iznosi 8,99 x 10^9 Nm^2C^-2.

Ta je konstanta jedna od kozmičkih konstanti za koju se smatralo da je nepromjenjiva u Svemiru. Provedena mjerenja pokazuju da to nije tako.

Sasvim je jasno da je sila različita ako variramo naboje, udaljenost i oblik tijela, ali nitko nije očekivao da, u ovisnosti gdje se nalazimo u Svemiru, varira i ta konstanta kad je sve ostalo isto.
Nekad je bilo zabranjeno otvoreno priznavati da čovjek sumnja u Božje postojanje, ali dočekali smo i vrijeme gdje je praktički zabranjeno tvrditi suprotno.

Ali suvremena fizika, suvremena molekularna biologija i skolastička filozofija ne ostavljaju sumnju onima koji se ne boje istine.

A onima koji se boje ostaje rupa u pijesku. Ali gurnuvši glavu u tu rupu Mjesec će možda doista prestati postojati za njega, ali Bog neće, Bog će biti razlog njegovoj najvećoj patnji, patnji koja će se sastojati u tome da će ta osoba znati da je rupa u kojoj drži glavu iskopana s razlogom!
Old 17.04.2012., 08:40   #3
nibabanideda
Banned

FORUM.HR - ZADNJA UTVRDA ŠPANJOLSKE INKVIZICIJE!

Ignoriranjem protiv istine?

Loša metoda!

Istina bi trebala biti ispred moderatora koji na ovaj način odstranjuju neistomišljenike s foruma.

Fašizam je ime za postupke ljudi čiji se mentalni sklop zasniva na predrasudi da svi ljudi moraju isto misliti.

FORUM.HR - ZADNJA UTVRDA ŠPANJOLSKE INKVIZICIJE!
nibabanideda is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 10:39   #4
nibabanideda
Banned

kardinal richelieu

Ateistički kardinal Richelieu pod kodnim imenom El Ninho je progovorio i objasnio zašto sam baniran:

Quote:
El Ninho kaže: Pogledaj post

"Vijest" da je pogrešno spojen optički kabel prouzročio grešku je stara već 2 mjeseca.
http://news.sciencemag.org/sciencein...es-faster.html

Nakon nekoliko mjeseci nedoumice koju su iskoristili razni crackpotovi, mesije i idioti da bi haračili po medijima (i na Prirodnim znanostima) napokon je histeriji došao kraj.
Osim za kreacioniste i ID-iote - tu ne pomaže ništa.
I logično, jer ako vjeruju u Noinu arku i Zemlju staru 6000 godina zašto ne bi i u ovo.

Predložit ću na moderatorskom sastanku da se opisivanje kreacionista odgovarajućim epitetima ne smatra vrijeđanjem jer kako nije uvreda reći alkoholičaru da je pijanac, dokazanom kriminalcu da je lopov tako nije uvreda reći kreacionistu da je budala.
:facepalm: :facepalm: :facepalm: DOŽIVOTNI FACEPALM!!!
nibabanideda is offline  
Odgovori s citatom
Advertisement

Advertisement
Sponsored links

Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja