Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2012., 17:04   #6741
Amber, mi smo svoje u kombinaciji bijelog i crvenog radili kod Kocija u Ozaljskoj i napravio ih je odlicno. Probaj tamo.
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 19:52   #6742
Quote:
anchy87 kaže: Pogledaj post
Ja danas išla gledati s dragim prstenje i odmah u 2. zlatarni (Koci - Frankopanska) našli što nam se sviđa. To je otprilike kao ovo na slici samo bi ja imala 7 dijamantića.

Prodavač je bio stvarno uslužan i sve nam je objasnio, što god smo pitali. Cijenu nam je rekao oko 3700 kn s brilijantima (od cirkona sam odustala jer oni izgube sjaj jako brzo). E sad mene zanima jel znate da bi netko mogao napraviti to prstenje jeftinije, a kvalitetno. I ako netko zna ima li Koci neki popust za gotovinu ili sl.? Vidim da se prije pričalo o nekom popustu od 20%, bila bih veoma zahvalna za info.
koliko su karata (0,3 mozda ili manja) koja je jasnoca i rez? predpostavljam da je 3700 cijena samo tvog prstena

Zadnje uređivanje Trolička : 05.05.2012. at 20:05.
Trolička is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 00:58   #6743
oba su zajedno 3700. Nisam zapamtila koliki su dijamantići, mislim da je zadnja opcija bila da ih je 7 komada u nizu, ukupno nešto više od 0,1 karata. U biti to su sitni kamenčići, posloženi u nizu i meni se taj dizajn jako svidio. Širina prstena je 4,5 mm.
anchy87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 00:50   #6744
Mi si planiramo kupiti srebrno prstenje. Da li koci i ostale zlatarne koje ovdje spominjete izrađuju i srebrno vjenčano prstenje?
Jellle is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 13:59   #6745
Mi planiramo uzeti vjenčano prstenje u Zlatarni Dax, pitali smo u zlatarni Celje ali imaju samo tri modela srebrnih burmi i ne rade po narudžbi, ali mislim da Koci radi, pošalji mailove i pitaj...
__________________
"Volim te ne zbog toga što si ti, već zbog toga što sam ja kad sam pored tebe." Gabriel Garciá Márquez
DaisyD is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 15:36   #6746
Jel netko ima iskustva s zlatarnicom Dax u Zagrebu??
korina027 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 15:39   #6747
mi konačno danas idemo prstene riješit
anđeo-s-rogićima is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 16:59   #6748
Quote:
anđeo-s-rogićima kaže: Pogledaj post
mi konačno danas idemo prstene riješit
ja čekam da mi budu gotove..aj stavi sliku kad dođeš s prstenjem
mimi_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 13:12   #6749
reko jučer striček da će već možda u petak bit gotovi

ako ne onda u pon!

baš su jednostavni i nisu preširoki.. sa sajamskim popustom od 25% će nas doć 2000 kn. predobro smo prošli
anđeo-s-rogićima is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 13:41   #6750
Quote:
aannjaa kaže: Pogledaj post
Ja sam pronašla prstenje koje mi je prelijepo, ali i preskupo. razmišljamo da ga damo izraditi kod nekoga tko bi bio povoljniji. e sad, u opisu ovog prstenja piše da se radi o bijelom i svijetlo žutom zlatu. ima li ovdje netko tko se razumije u nakit dovoljno da mi zna objasniti što znači svijetlo žuto zlato (mislim, vidim kako izgleda) - može li to svatko napraviti, ili je to nekakva posebnost zbog kojeg i jesu skupi

Pitala sam frenda koji radi u zlatarni za to svjetlo žuto zlato i on mi je rekao da se ne isplati uzimat jer se žuto zlato mješa s nekom legurom (valjda sam dobro zapamtila) i nije više kvalitetno.. Po njemu je bolje uzet onda žuto zlato..

Inače ovo će bit naše prstenje, samo od bijelog zlata
Aria Mont is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 14:17   #6751
Aria- mi smo uzeli takvo prstenje, al cijelo je od bijelog zlata prekrasno je i nečeš pogriješiti snjime
Crnileptir00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 15:17   #6752
Quote:
Crnileptir00 kaže: Pogledaj post
Aria- mi smo uzeli takvo prstenje, al cijelo je od bijelog zlata prekrasno je i nečeš pogriješiti snjime
Ja sam se na prvi pogled zaljubila u te prstene od bijelog zlata prije više od god dana i od tada mi ni jedni nisu ljepši od tih
Aria Mont is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 15:54   #6753
mi smo slučajno naletili na njih
al smo zbilja presretni..
Crnileptir00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 18:01   #6754
pozdrav ekipa! mene zanima da li je netko uzimao prstenje u susjednim državama? bih i srbija. zna li kakve su cijene i kvaliteta? carina? ako mi netko može pomoći bila bi zahvalana. pozdrav svima
lapis... is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 11:21   #6755
Quote:
Aria Mont kaže: Pogledaj post
Pitala sam frenda koji radi u zlatarni za to svjetlo žuto zlato i on mi je rekao da se ne isplati uzimat jer se žuto zlato mješa s nekom legurom (valjda sam dobro zapamtila) i nije više kvalitetno.. Po njemu je bolje uzet onda žuto zlato..

Inače ovo će bit naše prstenje, samo od bijelog zlata

Meni je baš ta boja fora hvala na info, vjerojatno ćemo se i mi odlučiti za bijelu kombinaciju.
aannjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 22:42   #6756
Quote:
lapis... kaže: Pogledaj post
pozdrav ekipa! mene zanima da li je netko uzimao prstenje u susjednim državama? bih i srbija. zna li kakve su cijene i kvaliteta? carina? ako mi netko može pomoći bila bi zahvalana. pozdrav svima
Prijatelji su uzeli u BIH i kažu da je ispalo jeftinije, ali detalje ti zbilja ne znam. Za potrebe carine ih uvijek možete staviti na ruku
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 13:07   #6757
Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post
Prijatelji su uzeli u BIH i kažu da je ispalo jeftinije, ali detalje ti zbilja ne znam. Za potrebe carine ih uvijek možete staviti na ruku
a jesu li imali problema sa njima? čula sam za slučaj gdje su dobili alergiju baš od prstena iz bih a inače je sav ostali nakit normalno nosila.
lapis... is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2012., 23:37   #6758
curke, jel ima koja iskustva sa zlatarnom DAX? ja sam svoj izgubila, napravila bi novi... a vidim da DAX daje 20% popusta do 18.6...
ariel_zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2012., 09:56   #6759
Quote:
lapis... kaže: Pogledaj post
pozdrav ekipa! mene zanima da li je netko uzimao prstenje u susjednim državama? bih i srbija. zna li kakve su cijene i kvaliteta? carina? ako mi netko može pomoći bila bi zahvalana. pozdrav svima
ja sam gledala u srbiji i nije nista jeftinje, zlato je 20ak kuna jeftinije nego kod nas, kad racunas put a moras minimalno dvaput otic, dat mjeru i po njih, dođe mi na isto.i ja sam primjetila da je njihovo zuto zlato nekako crvenkasto u odnosu na nase.
smedjeoci is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2012., 14:04   #6760
Quote:
ariel_zgb kaže: Pogledaj post
curke, jel ima koja iskustva sa zlatarnom DAX? ja sam svoj izgubila, napravila bi novi... a vidim da DAX daje 20% popusta do 18.6...
mi smo naše naručili kod njih, trebali bi nam biti gotovi idući tjedan, tek tada ću moći prenijeti iskustvo, za sada je sve ok bilo...
__________________
"Volim te ne zbog toga što si ti, već zbog toga što sam ja kad sam pored tebe." Gabriel Garciá Márquez
DaisyD is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:04.