Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2010., 21:49   #1
Medijsko sveučilište - Koprivnica

Sve sam pretrazila,ali nema nikakve detaljnije informacije o faxu (bar je ja nisam nasla)! Da li netko zna sluzbenu stranicu od faxa,cijene studiranja,adresa,kontakti....
lauren_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2010., 08:45   #2
Ček, zar nije to tek ove godine otvoreno? Možda zato nema nikakvih info-a o njemu.
shinobi_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2010., 18:12   #3
da tek ove godine je otvoreno tj. ak.godina pocima u 10.mjesec...ipak nema nikavih info o tom faxu osim da ga otvara eph. pa da su bar napravili vlastitu web stranicu ne bi im pala kruna sa glave! da se zna adresa,telefon,visina skolarine,program bla bla... krajnje neozbiljno!!!!!
lauren_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 00:40   #4
Medijsko sveučilište Split

Molim vas ako je iko upucen u ovo i zna biloo sta da mi napise-hitno je ...
(Jeli otvoreno,cijena skolarine...)
__________________
*...Sigues el canvi que vols veure...*

*...I need a hero...*
crystal-luna is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 10.07.2012., 12:47   #5
Ovo sad u Koprivnici, to nešto državno il?
with teeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2012., 14:44   #6
Kakvu sam glupost izvalila!
with teeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 00:53   #7
Ni za novootvoreno sveučilište u Koprivnici informacije nisu ništa bolje.. Da li možda netko isto ide tamo?
koza. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 08:47   #8
Quote:
koza. kaže: Pogledaj post
Ni za novootvoreno sveučilište u Koprivnici informacije nisu ništa bolje.. Da li možda netko isto ide tamo?
http://www.medijsko-sveuciliste.hr/

Tu imaš informacije o popisu kolegija na pojedinom smjeru i sl.
Može se upisati u statusu izvanrednog studenta i bez državne mature ili status redovnog preko državne mature.Ljetni rok je prošao,biti će jesenski valjda i mislim da će biti dosta mjesta na jesenskom.
__________________
Ra Ra Rah Rah Rah Ra! GaGa xD
sweetamber is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 18:09   #9
Pa eto, mene zanima ako je tko prije u Splitu studirao na ovom sveučilištu i kako su organizirana predavanja za izvanredne? Ja inače planiram odraditi staž iz trenutno završenog drugog studija, pa da li su predavanja svaki dan ili? Bila bih jako zahvalna na odgovoru.
MartinaArt is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 18:10   #10
Ma toliko ipak znam, ali hvala Upisala sam se sad na ljetnome roku.. Samo me zbunilo toliko malo informacija o faksu.. Ali nadam se najboljem...
koza. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 19:05   #11
Quote:
MartinaArt kaže: Pogledaj post
Pa eto, mene zanima ako je tko prije u Splitu studirao na ovom sveučilištu i kako su organizirana predavanja za izvanredne? Ja inače planiram odraditi staž iz trenutno završenog drugog studija, pa da li su predavanja svaki dan ili? Bila bih jako zahvalna na odgovoru.
Ovo u Splitu nije nikada nije krenulo s radom.Sveučilište je sada smješteno jedino u Koprivnici.
Ovo sad je prva generacija koju upsuju i zato nema toliko informacija. Kolko ja znam,izvanredni će morati prisustvovati 50% predavanja,a kako i kada će biti organizirana ne znam.
Quote:
koza. kaže: Pogledaj post
Ma toliko ipak znam, ali hvala Upisala sam se sad na ljetnome roku.. Samo me zbunilo toliko malo informacija o faksu.. Ali nadam se najboljem...
Vidimo se onda u Kc.
__________________
Ra Ra Rah Rah Rah Ra! GaGa xD

Zadnje uređivanje sweetamber : 18.07.2012. at 19:13.
sweetamber is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 14:34   #12
Quote:
sweetamber kaže: Pogledaj post
Ovo u Splitu nije nikada nije krenulo s radom.Sveučilište je sada smješteno jedino u Koprivnici.
Ovo sad je prva generacija koju upsuju i zato nema toliko informacija. Kolko ja znam,izvanredni će morati prisustvovati 50% predavanja,a kako i kada će biti organizirana ne znam.


Vidimo se onda u Kc.
Možda smo se i vidjeli na upisu
koza. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 22:46   #13
Ja sam isto upala na taj faks... danas sam zvala, za redovne novinare je nastava popodne, al još se ne zna koliko često će bit predavanja... nadam se da predavanja neće biti svaki dan zbog putovanja autom i putnih troškova kad nisam iz KC Ajde detalje iznosite ovdje, trebali bi malo više znati o faksu... referada je jako ljubazna, za sad sam zadovoljna s tim...

Btw administratori bi mogli promijenit naziv teme jer se sada to sveučilište nalazi u Koprivnici, dakle Medijsko sveučilište Koprivnica.
panterica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 07:42   #14
Quote:
panterica21 kaže: Pogledaj post

Btw administratori bi mogli promijenit naziv teme jer se sada to sveučilište nalazi u Koprivnici, dakle Medijsko sveučilište Koprivnica.
Promijenjeno
Fashion Barbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2012., 11:31   #15
Ljudi, ja bih vas molila kad počnu predavanja da netko javi kakvi je raspored za izvanredne studente.
Martinche is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2012., 18:48   #16
Quote:
Martinche kaže: Pogledaj post
Ljudi, ja bih vas molila kad počnu predavanja da netko javi kakvi je raspored za izvanredne studente.
Nazovi ih, to će ti bit najbolje
panterica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2012., 22:18   #17
Kako ste zadovoljni studijem, koji su predmeti, tko su predavači (web im ne radi)...?
__________________
SEXA
Aualida is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2012., 09:38   #18
Quote:
Aualida kaže: Pogledaj post
Kako ste zadovoljni studijem, koji su predmeti, tko su predavači (web im ne radi)...?
http://www.medijsko-sveuciliste.hr/ Kako ne, radi...

Nitko ti još o tome ne može ništa reći jer tek ove godine sveučilište kreće sa radom...
panterica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2012., 13:52   #19
Nadam se da će predavanja biti dobro raspoređena i da neće nekih rupa biti.
I još uvijek ne znam hoću li svaki dan putovati zg-kc ili da si nađem sobu za tih dva,tri dana u tjednu s obzirom da mi izvanredni moramo biti na 50% predavanja.
Ima još putnika ovdje?
__________________
Ra Ra Rah Rah Rah Ra! GaGa xD
sweetamber is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2012., 15:32   #20
sweetamber, mene ce tata natjerat ak se ne upisem da odem u koprivnicu, isto medijsko sveuciliste.
BlackLeopardFan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:27.