Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2012., 13:15   #1
Tko u stvari vlada Hrvatskom?! ( regionalna i nacionalna struktura)

Tragao sam za nekim sasvim drugim informacijama vezanim za planirane investicije Kukuriku koalicije po regionalnom ključu i onda nabasao na ovaj nevjerojatan članak koji nam možda može dati odgovor na ključno pitanje zašto je Hrvatska i dalje u banani i tone sve dublje i dublje:

" Zemljopisno i nacionalno podrijetlo članova Vlade Zorana Milanovića
Kreirano nedjelja, 01. siječanj. 2012. 21:40 | Objavljeno petak, 06. siječanj. 2012. 00:00 | |
Sljedeće četiri godine Hrvatskom će vladati Dalmatinci, Srbi i Riječani

Je li se pri izboru potpredsjednika i ministara u budućoj Vladi vodilo računa o ravnomjernoj zastupljenosti hrvatskih regija? Svakako nije. Iako većina pripadnika nove Milanovićeve Vlade danas živi u Zagrebu, većina je došla iz provincije. U novoj Vladi uvjerljivo dominiraju ministri i ministrice iz Zagreba i Dalmacije. Slavonija je podzastupljena, a sjeverna Hrvatska, taj crveni bastion SDP-a i HNS-a, nema nikoga u toj i takvoj Vladi za koju je glasovala.

Najviše potpredsjednika i ministara buduće Vlade rođeno je, odraslo i živi u Zagrebu, ali su im roditelji došli „iz daleka“. Među njih spada predsjednik Vlade Zoran Milanović, čiji je otac iz „crvenoga“ dijela Glavica kod Sinja, a majka je iz Senja. U Zagrebu je rođen i narcisoidni ministar gospodarstva Radimir Čačić, dok su mu korijeni iz Siska, odakle mu je otac Dragan, koji je imao još dva brata – Milana i Slavka. Čačić se 1979. preselio k supruzi Mariji u Varaždin. I kći ustaše Eugena Pusića je rođena u Zagrebu. Po očevoj liniji pretci su joj s juga, poznat orjunaši Anđelinovići. I lička Srpkinja od Plaškoga, Milanka Opačić, rođena je u Zagrebu. U Zagrebu je rođena i Čehinja Mirela Holy, čiji otac uz hrvatsko ima i češko državljanstvo. U Zagrebu je rođen i dalmatinski Vlaj Gordan Maras.

Uz „zagrebačke Dalmatince“, Milanovićeva Vlada vrvi „pravim Dalmatincima“. Čak osam ministara i potpredsjednika Vlade rođeno je i odraslo u Dalmaciji, a neki u njoj žive i danas. Dalmatinci u novoj Vladi su: potpredsjednik Vlade za unutarnje i vanjske poslove Neven Mimica koji je rođen i odrastao u crvenim Mimicama kod Omiša. Ministar zdravstva Rajko Ostojić je iz Ploča. Ministar rada i mirovine Mirando Mrsić rođen je u crveno-orjunaškoj Makarskoj. Ministar regionalnog razvitka Branko Grčić rođen je u Kninu, a sada živi u Splitu.

Ima ih i s Brača, ili kako u Splitu kažu – s „prvog Brača“. Jedan od njih je i najslabija karika Milanovićeve Vlade - ministar uprave Arsen Bauk. Rođen je u Supetru na Braču, ali s tim otokom nema ništa više! Bračke korijene vuče i ratoborni šef policije Ranko Ostojić, a s Brača je i novi ministar pravosuđa Orsat Miljenić. Tu je i ministar obrane Ante Kotromanović iz Potravlja kod Sinja.

Osim superiorne Dalmacije, Rijeka se nalazi na drugome mjestu po broju svojih ministara. Iz Rijeke stiže ratoborni Slavko Stečajko Linić. Na drugom je mjestu još ratoborniji riječki Srbin Željko Jovanović, kirurg koji iznenađujuće postaje ministar športa, obrazovanja i znanosti, što je puno gore od vremena kada je Stipe Šuvar bio na istoj dužnosti. Uz njih dvojicu je i Zlatko Komadina, poznatiji po „komadininom zakonu“, prema kojemu je kao u najvećoj tiraniji i despociji sam sebi izabrao zamjenika župana dok se on nalazi u Zagrebu na dužnosti ministra. Inače, Komadina je podrijetlom Hercegovac. Njima trojici treba pribrojiti i ministra turizma iz Istre Srbina Veljka Ostojića.

Netko će reći da u Milanovićevoj vladi ima i Slavonaca, ali nije baš tako. Ministar graditeljstva Ivan Vrdoljak iz HNS-a svoje korijene vuče iz Imotske krajine. Skandalozni ministar branitelja Predrag Matić je s dvije godine doselio u Vukovar u kojemu je, navodno, postao hrvatski branitelj! Jedini pravi Slavonac je ministar poljoprivrede Tihomir Jakovina, podrijetlom iz Bukovlja kraj Broda na Savi.

Činjenica da nikoga nema iz Prigorja, Posavine, Zagorja, Međimurja, Podravine, Baranje, Moslavine, Bilogore, Pokuplja, Banovine, Korduna, Like, Konavala...

Osim zemljopisnoga podrijetla Milanovićevih ministara, zanimljivo je i nacionalno podrijetlo. Od četvero potpredsjednika, dvojica su Srbi, Milanka Opačić i Branko Grčić. Uz to u Vladi je još četvero Srba: Veljko Ostojić, Željko Jovanović, Rajko Ostojić i Arsen Bauk. Njima još treba pridodati i Čehinju Mirelu Holy, što znači da je u Vladi zastupljena trećina neHrvata i dvije trećine Hrvata."
http://www.hrvatski-fokus.hr/index.p...ana-milanovia-

Dok je Sanader bio na vlasti, imali smo sličnu strukturu po ova dva ključa s tim da i oni koji su dolazili sa "strane" ( poput Čobankovića i Polančeca npr.) su bili puki izvršitelji Sanaderovih naredbi. Kako se sada stvari odvijaju u ovoj vlasti, glavnu riječ koja je i zadnja ima Linić.
Znači opet one man show
sperr is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2012., 13:31   #2
Quote:
sperr kaže: Pogledaj post
...
Koja hrpa bullshita.

Ovaj članak ne samo da je rasistički nego i netočan i nema nikakve logike. Kakve veze ima to tko od nekud dolazi. Pa nećemo valjda biti kao Amerikanci i paziti da imamo točno određen postotak bijelaca/crnaca/azijata pri zapošljavanju, ili u našem slučaju Dalmatinaca, Istrijana, Slavonaca. Važno je sposobnost, a ne odakle je netko. Sumnjam da bi ijednom Zagorcu i Međimurcu smetalo to što nema nekog njihovog u vladi ako ta vlada dobro radi svoj posao. Oni koji se osjećaju zakinuti zato što u vladi nema nikog iz njihove regije se i zaslužuju osjećati zakinuti jer ih očito boli briga za sve van svojeg sela. Između ostalog, premalena smo zemlja za takve glupe nepotrebne podjele.

A i ovaj popis Srba u vladi je čista glupost. Otkad je Arsen Bauk Srbin? Jedina ne-hrvatica u vladi je Milanka Opačić, a niti ona se baš ne želi izjasnit kao srpkinja, koliko ja znam. Jovanović i par ostalih možda imaju srpsko porijeklo, ali su rođeni i odrasli ovdje i smatraju se Hrvatima.
thatfeel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2012., 14:10   #3
Srba ima 25 do po nekim čak 60% u vladi(takve brojke viđam po internetu), što jest čudno s obzirom da ih ima samo 3% u Hrvatskoj, ali gledajte ljudi, njihova imena su bila na listama, nitko vam ih nije podvalio,a i to su ljudi koji su rat proveli na našoj strani, nisu poput mnogih iz SDSS-a imali ništa sa RSK ili agresijom na Hrvatsku
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2012., 14:11   #4
Znaimljivo je koliko je potez Krapina-Varaždin-Čakovec dao HNS/SDP-u, koliko malo ima moći danas, to jest sramota
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2012., 15:02   #5
Quote:
thatfeel kaže: Pogledaj post
Koja hrpa bullshita.

Ovaj članak ne samo da je rasistički nego i netočan i nema nikakve logike. Kakve veze ima to tko od nekud dolazi. Pa nećemo valjda biti kao Amerikanci i paziti da imamo točno određen postotak bijelaca/crnaca/azijata pri zapošljavanju, ili u našem slučaju Dalmatinaca, Istrijana, Slavonaca. Važno je sposobnost, a ne odakle je netko. Sumnjam da bi ijednom Zagorcu i Međimurcu smetalo to što nema nekog njihovog u vladi ako ta vlada dobro radi svoj posao. Oni koji se osjećaju zakinuti zato što u vladi nema nikog iz njihove regije se i zaslužuju osjećati zakinuti jer ih očito boli briga za sve van svojeg sela. Između ostalog, premalena smo zemlja za takve glupe nepotrebne podjele.

A i ovaj popis Srba u vladi je čista glupost. Otkad je Arsen Bauk Srbin? Jedina ne-hrvatica u vladi je Milanka Opačić, a niti ona se baš ne želi izjasnit kao srpkinja, koliko ja znam. Jovanović i par ostalih možda imaju srpsko porijeklo, ali su rođeni i odrasli ovdje i smatraju se Hrvatima.
A u kojem detalju ti pronalaziš sposobnost vladajuće garniture? Spososbni su koliko vidim jedino sebi udovoljavati, kao što su to činile sve graniture do sada. Prvo što su učinili jesu sebi povisili prava i plaće, a raji dijele otkaze i smanjuju stećena prava i to sve dok tonemo u sve dublju krizu.

Ako Međimurcima i ostalima ne smeta što nemaju svojih predstavnika u vlasti, e pa meni kao Slavoncu smeta što smo podzastupljeni. Pun mi j Q više ove bahate i prepotentne žgadije iza koje ne stoji ništa nego samo udbaško-orjunaški pedigre i laktanje.

I da, laži su još jedna odlika svih do sada vladajućih, ali mislim da ova najnovija ekipa u lažima nadilazi i samog Sanadera.

Milanović laže kako je za Slavoniju spreman datu ruku u vatru, a ja tvrdim da laže kao pas i to ću dokazati. Uskoro ću na gospodarstvu otvoriti temu o Kukuriku investicijama po regionalnom ključu, dakle investicijama koje se fianciraju iz državnog proračuna.
I te brojke će otkriti pravu sitinu o Milanovićevoj brizi za nas jer brojke ipak ne lažu.

Što se tiče same strukture vladajućih moj naglasak je na zemljopisnom ključu, ne nacionalnom jer čak i pripadnici manjina većinom dolaze s juga. Da ne govorimo o onima koji se broje "zagrepčancima".

Dosta je obmana i laži i dosta mi je onih koji misle da su bogom dani, da znaju, a pojma nemaju.

Car je gol i to treba otvoreno reći.
sperr is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2012., 15:05   #6
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Znaimljivo je koliko je potez Krapina-Varaždin-Čakovec dao HNS/SDP-u, koliko malo ima moći danas, to jest sramota
Sva je moć u rukama južnjaka, oni drže ključne poluge vlasti još od Tuđmanovih vremena. Samo prvi sastav vlade je bio donekle pravedan.

Mene to sve više i više frustrira i zato sam odlučio o tome javno progovoriti.
sperr is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2012., 15:06   #7
Quote:
Jedini pravi Slavonac je ministar poljoprivrede Tihomir Jakovina, podrijetlom iz Bukovlja kraj Broda na Savi.

Činjenica da nikoga nema iz Prigorja, Posavine, Zagorja, Međimurja, Podravine, Baranje, Moslavine, Bilogore, Pokuplja, Banovine, Korduna, Like, Konavala...
Tko je kompetentan iz tih krajeva i ima člansku iskaznicu esdepeja ?
__________________
U ratu s demagozima.
Inox 18/10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2012., 15:19   #8
Quote:
sperr kaže: Pogledaj post
Je li se pri izboru potpredsjednika i ministara u budućoj Vladi vodilo računa o ravnomjernoj zastupljenosti hrvatskih regija? Svakako nije.
...
Osim zemljopisnoga podrijetla Milanovićevih ministara, zanimljivo je i nacionalno podrijetlo. Od četvero potpredsjednika, dvojica su Srbi, Milanka Opačić i Branko Grčić. Uz to u Vladi je još četvero Srba: Veljko Ostojić, Željko Jovanović, Rajko Ostojić i Arsen Bauk. Njima još treba pridodati i Čehinju Mirelu Holy, što znači da je u Vladi zastupljena trećina neHrvata i dvije trećine Hrvata."
Ovo je najgori nacionalistički, šovinistički, ustaški, mrzilački, sitničavi, djetinjasti i uvredljivi članak u dugo, dugo vremena. Osim šta je bolno netočan (Jovanović je npr. Hrvat), etiketiranje ljudi po prezimenima i traganje za regionalnom ravnopravnosti u vladi posve je deplasirano. U biti, radi se o članku koji bi trebao pobuditi niske strasti u neobrazovanom, zaostalom politički desno orijentiranom puku.

Quote:
sperr kaže: Pogledaj post
A u kojem detalju ti pronalaziš sposobnost vladajuće garniture? Spososbni su koliko vidim jedino sebi udovoljavati, kao što su to činile sve graniture do sada. Prvo što su učinili jesu sebi povisili prava i plaće, a raji dijele otkaze i smanjuju stećena prava i to sve dok tonemo u sve dublju krizu.
Čekaj. Krenuo si s regionalnom i nacionalnom strukturom, a sad tu strukturu koristiš u kontekstu nesposobnosti. Dakle, ako su ministri bračani, rječani ili slavonci - oni su, kao i ministri, svi nesposobni. Vrijeđaš pola države.

Quote:
sperr kaže: Pogledaj post
Ako Međimurcima i ostalima ne smeta što nemaju svojih predstavnika u vlasti, e pa meni kao Slavoncu smeta što smo podzastupljeni. Pun mi j Q više ove bahate i prepotentne žgadije iza koje ne stoji ništa nego samo udbaško-orjunaški pedigre i laktanje.
Ma da. Dakle, u vladi bi trebali svi biti jednako zastupljeni - ljudi iz svih krajeva, žene, obrazovani, neobrazovani, svi osim ljudi nepoćudnog prezimena. Njih treba biti šta manje. Svodi se Hrvat protiv Hrvata, a za jednu ovako nacionalističku temu to je dosta paradoksalno.

Quote:
sperr kaže: Pogledaj post
I da, laži su još jedna odlika svih do sada vladajućih, ali mislim da ova najnovija ekipa u lažima nadilazi i samog Sanadera.
Pusti ti to. Kad ukradu više od HDZ-a (ne samo Sanadera, to su priče za naivne), onda ćemo ih moći uspoređivati.

Quote:
sperr kaže: Pogledaj post
Milanović laže kako je za Slavoniju spreman datu ruku u vatru, a ja tvrdim da laže kao pas i to ću dokazati. Uskoro ću na gospodarstvu otvoriti temu o Kukuriku investicijama po regionalnom ključu, dakle investicijama koje se fianciraju iz državnog proračuna.
I te brojke će otkriti pravu sitinu o Milanovićevoj brizi za nas jer brojke ipak ne lažu.
Da mu se ruka osuši, i to je bilo u kontekstu EU fondova. A državne investicije u Slavoniji obično završe kod lokalnih šerifa, župana. Iz koje su ono stranke većina župana?
Xenoborg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2012., 15:21   #9
Quote:
sperr kaže: Pogledaj post
Sva je moć u rukama južnjaka, oni drže ključne poluge vlasti još od Tuđmanovih vremena. Samo prvi sastav vlade je bio donekle pravedan.

Mene to sve više i više frustrira i zato sam odlučio o tome javno progovoriti.
Ova vlada je izgubila od HDZ-a u dvije dalmatinske izborne jedinice, a Varaždinska im je najveća utvrda, uz Riječku...

Osim toga,ne vladaju trenutno južnjaci nego Rijeka i nešto manje Zagreb
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2012., 15:22   #10
Quote:
Inox 18/10 kaže: Pogledaj post
Tko je kompetentan iz tih krajeva i ima člansku iskaznicu esdepeja ?
Biljana Borzan
PeroOrlić is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2012., 15:47   #11
Quote:
Inox 18/10 kaže: Pogledaj post
Tko je kompetentan iz tih krajeva i ima člansku iskaznicu esdepeja ?
članak je stari i sad svi oni ipak imaju jednog predstavnika u liku Siniše H. Dončića. Samo slabe vajde kad se zna da je na mjesto Mirele postavljen samo zato što se obvezao na bespogovornu poslušnost alfa mužjaku Čačiću.

A evo danas čitam kako je i cijela Istra zašutjela pred nakanama ovog merzera i ubojice da Plomin gradi na plin.

Nego kad smo već kod Čačića, ja kao da sam negdje pročitao da je i njegovo porijeklo negdje s juga, da mu je ćaća u Varaždin došao vlakom bez voznog reda?!
sperr is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2012., 15:48   #12
Quote:
sperr kaže: Pogledaj post
Nego kad smo već kod Čačića, ja kao da sam negdje pročitao da je i njegovo porijeklo negdje s juga, da mu je ćaća u Varaždin došao vlakom bez voznog reda?!

Nije li Čačić rođenjem zagrepčanin, tek kasnije da se doselio u Varaždin?
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2012., 15:51   #13
Kao za vrijeme Yuge. Onda u KP danas u SDP. SLučajnost? Sve se bojim
Rufio is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2012., 15:55   #14
Quote:
Gluskab kaže: Pogledaj post
To sa brojem Srba tj. pitanjem tko je sve Srbin,zna biti dosta diskutabilno. Neupitno je da ih u vladi ima više nego ikad,ali ne bi se ovako odokativno razbacivao procjenama koliko posto,iz razloga što zaključci prosječnog puka često dovode do (na pravdi Boga)proglašavanja Srbinom svakoga kome ime ili prezime nekoj seljačini zvuči srpski.Zato sam tu malo rezerviran po pitanju narodnih procjena koliko % troprstih šeta saborom.
Onaj Ostojić iz Istre je koliko čujem Srbin, dok su ovi iz Splita navodno ipak Hrvati...

Zoki je čisti Hrvat, a prezime i ime zvuče,tu se slažem
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2012., 15:59   #15
Super, idemo po stomilijunti put svima prebrojiti krvna zrnca umjesto da gledamo stručnost i sposobnost.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2012., 16:02   #16
Quote:
=Xenoborg;41335897]Ovo je najgori nacionalistički, šovinistički, ustaški, mrzilački, sitničavi, djetinjasti i uvredljivi članak u dugo, dugo vremena. Osim šta je bolno netočan (Jovanović je npr. Hrvat), etiketiranje ljudi po prezimenima i traganje za regionalnom ravnopravnosti u vladi posve je deplasirano. U biti, radi se o članku koji bi trebao pobuditi niske strasti u neobrazovanom, zaostalom politički desno orijentiranom puku.
oprosti, ali Jovanović se izjašnjava kao srbin, i to kao ugroženi srbin koji zbog svog podrijetla nije mogao ostavriti sve svoje potencijale dok ga eto Milovanović nije postavio za ministra. Čudi me da mu nije ponudio premijersku stolicu, jer ipak je Jovanović čovjek koji to zaslužuje.


Quote:
Čekaj. Krenuo si s regionalnom i nacionalnom strukturom, a sad tu strukturu koristiš u kontekstu nesposobnosti. Dakle, ako su ministri bračani, rječani ili slavonci - oni su, kao i ministri, svi nesposobni. Vrijeđaš pola države.
Ja samo izvodim zaključke na osnovi gospodarskih pokazatelja. Ako te zanima možeš pratit temu koju sam po tom pitanju pokrenuo na pdf gospodarstvo.


Quote:
Ma da. Dakle, u vladi bi trebali svi biti jednako zastupljeni - ljudi iz svih krajeva, žene, obrazovani, neobrazovani, svi osim ljudi nepoćudnog prezimena. Njih treba biti šta manje. Svodi se Hrvat protiv Hrvata, a za jednu ovako nacionalističku temu to je dosta paradoksalno.
Ti hoćeš reći da su srbi uebermenshi pa da su zato nadprosječno (7x) zastupljeni u vlasti? Ili da su s obzirom na zemljopisno porijeklo južnjaci isto to s obzirom na ostatak RH?

btw. ja Milnovića kao i Josipovića ne smatram zagrepčancima kao što ni Glavaša, Ožbolticu, Vrdooljaka ne smatram slavoncima. Mi ovdje u slavoniji, autohtoni, i te kako znamo da se oni slavoncima ne osjećaju. Osjetio na vlastitoj koži.


Quote:
Pusti ti to. Kad ukradu više od HDZ-a (ne samo Sanadera, to su priče za naivne), onda ćemo ih moći uspoređivati.
Tko laže taj i krade, a ja ne sumnjma kako ta norodna nema osnovu. zato ih treba spriječiti u naumu.



Quote:
Da mu se ruka osuši, i to je bilo u kontekstu EU fondova. A državne investicije u Slavoniji obično završe kod lokalnih šerifa, župana. Iz koje su ono stranke većina župana?
Osušit će mu se obadvije ruke i još ponešto jer laže unaprijed. Investicija u slavoniji, barem državnih, NEMA, a nije ih nikada ni bilo, a i one koje jesu bile, poput WC koridora ( čardak ni na nebu ni na zemlji koji nikuda ne vodi), na njima su brke omastili građevinska mafija koja je opet, porijeklom pogodi odakle?!
sperr is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2012., 16:05   #17
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Nije li Čačić rođenjem zagrepčanin, tek kasnije da se doselio u Varaždin?
Ma mene zanima oklen su mu ćaća i dida. jesu li oni rođeni varaždinci ili su odnekud doselili.
sperr is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2012., 16:11   #18
Quote:
Gluskab kaže: Pogledaj post
To sa brojem Srba tj. pitanjem tko je sve Srbin,zna biti dosta diskutabilno. Neupitno je da ih u vladi ima više nego ikad,ali ne bi se ovako odokativno razbacivao procjenama koliko posto,iz razloga što zaključci prosječnog puka često dovode do (na pravdi Boga)proglašavanja Srbinom svakoga kome ime ili prezime nekoj seljačini zvuči srpski.Zato sam tu malo rezerviran po pitanju narodnih procjena koliko % troprstih šeta saborom.
Pa imaš taj članak koji tvrdi to što tvrdi i ako ti znaš da netko od navedenih nije porijeklom srbin ( može se on danas izjašnjavati i marsijancem ili hrvatskim građaninom), slobodno demantiraj. Sanader je bio u koaliciji sa srpskom manjinom pa opet u vladi nije bilo toliko srba.
I sad da ne bude zabune, ja uopće nemam ništa protiv njih da su oni te funcije dobili zbog svojih spososbnosti, znanja i kavaliteta, ali se bojim da to nije bio ključni parametar, pogotovo ne kod Jovanovića, Opačićke, onih Krčana, i policajca Ostojića.
sperr is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2012., 16:14   #19
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Super, idemo po stomilijunti put svima prebrojiti krvna zrnca umjesto da gledamo stručnost i sposobnost.
Može, nema ništa protiv da ih ti prebrojavaš po sposobnosti. Jedino ne znam što će ti u tom prebrojavanju biti benchmark. Novi pravedniji i učinkovitiji Zakoni, novi pravedniji i učinkoviti ustroj zaduženog resora, ili će to biti gospodarski pokazatelji...
sperr is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2012., 16:26   #20
Nikad mi neće biti jasno zbog čega je sramotno Srbinu reći da je Srbin ? Isto tako ne vidim problem u tome ako neki ljudi ne podnose da njim Srbi budu u vlasti. Neki još uvijek pamte što su nam Srbi napravili 90'.
Lucius C is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:31.