Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2012., 15:20   #561
mene zanima sljedeće: jel i vama to "ispadne" van, kak da se izrazim? onak mrvičasto, maloprije sam bila na wc-u pa sam skužila na papiru bijelo i mrvičasto, kao da se vaginaleta razmrvila. a gurnem duboko navečer prije spavanja i sve. nije mi jasno kako bi se to uopće i moglo održati unutra. koristila sam pred mjesec i pol gyno dactarin vaginalnu kremu i još neke vaginalete, isto bi idući dan sve sluzavo izašlo iz mene
inače, koristim ih za liječenje candide glabrate, koju sam dobila nakon ture od 3 teška antibiotika. prvo sam dobila jednu pilulu da popijem oralno, a nakon nje i te tri plimycol vaginalete..još danas i sutra ih koristim pa sam gotova.

a sad sam primjetila i crvenkasto/ružičastu boju, blagu doduše, al skuži se. otkud to? jest da mi je menga završila jučer pa da možda ima "ostataka" malo, ali nije to ta boja...

Zadnje uređivanje El Gato Félix : 20.11.2012. at 23:33. Reason: spajanje postova
gasolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2012., 22:37   #562
Je li pozeljno nakon Dalacin vaginalne kreme uzeti i nesto protiv gljivica? Prijateljica mi kaze da njena ginekologica obavezno uz antibiotik propisuje i Canesten, a ja nisam nista dobila.
Ana77Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2012., 23:22   #563
Quote:
Ana77Zg kaže: Pogledaj post
Je li pozeljno nakon Dalacin vaginalne kreme uzeti i nesto protiv gljivica? Prijateljica mi kaze da njena ginekologica obavezno uz antibiotik propisuje i Canesten, a ja nisam nista dobila.
ja sam uz dalacin dobila i vaginalete. ne koristiš paralelno, već nakon kreme
gasolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 18:54   #564
Koristila sam rojazol 7 dana i od tada su mi odnosi postali bolni, jel to od vaginaleta ili se jos nisam izljecila infekcije (svrbeža, iscjetka i peckanja više nema)? Šta da radim?
Leori is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 20:58   #565
Ja sam ih ovo ljeto koristila dva puta u dva mjeseca... radila sam u hotelu i pokupila nešto taj JEDAN put valjda u cijelo životu kada sam sjela na dasku... nevjerojatno. Nikada nisam imala takvih problema... a penetracija je bila nemoguća, koliko god da sam bila uzbuđena.
Old 12.01.2013., 01:14   #566
U prosincu bila sam kod ginekologice koja mi je propisala Polygynax za lijecenje upale koja se pojavila. S obzirom da mi je ovo vec 3. upala ove godine, dala mi je dva recepta u slucaju da se iscjedak i upala opet vrate da ne moram opet dolaziti k njoj. Nakon sto sam potrosila kutiju (6kom.), iscjedak je nestao i bilo je sve ok neko vrijeme, dok se opet nije pojavio. Odlucila sam pricekati 2-3 tjedna, ali s obzirom da je iscjedak bio jak i nije prestajao, kupila sam drugu kutiju prije 3 dana i pocela ih koristiti odmah. Danas mi se pojavilo blago krvarenje , mislila sam da mi je menstruacija uranila, sto se ne dogadja jer pijem Lyndinette 20 (od srpnja) i imam 5 pilula do kraja kutije. Nakon tog jednog puta danas, krvarenja vise nije bilo, stvarno ne znam o cemu moze biti rijec.. Iskreno, ne mislim da su u pitanju vaginalete, ali nisam znala u kojoj temi postaviti pitanje.. Ne mogu se strpiti do ponedjeljka kad cu se cuti s ginekologicom jer me ovo dosta zabrinulo :/ Ima li netko slicnih iskustava?

Zadnje uređivanje mishica2 : 12.01.2013. at 01:20.
mishica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 13:53   #567
da vas pitam

za gardnerellu sam dobila medazol 7 vaginaleta,i stavila sam jednu, i sad sam dobila mengu i šta sad?

da čekam da prođe menga,nekih 7 dana pa da nastavim ili da stavljam unatoč mengi?
Old 20.01.2013., 15:01   #568
i ja imam isti problem.
propisan mi je polygynax, 6 komada, jučer sam stavila prvu, i danas ujutro dobila mengu. uranila mi je 10 dana .

da nastavim uzimat ili da pričekam da završi?
Old 20.01.2013., 19:00   #569
Pričekajte da završi.Sa mengom možete dobiti infekciju i to jaku.Piše u uputama.
Old 20.01.2013., 22:42   #570
zivciraju me betadine..jedva ih stavljam!! ..bas su velike... jedva cekam kraj
JaneDoe125 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 19:40   #571
Prije par dana me pocelo dolje malo peckati, imam pojacani iscjedak, mislim da je ulaz u rodnicu malo iziritiran, ako kupim lactogyn, dal ce mi pomoci? Kod ginekologice mi je guzva i moze me narucit tek za mj dana (i naravno da mi ne zeli preko telefona sestra rec kaj da si kupim ili me prespojit doktorici)... Ispirala sam s kamilicom malo i stavljala tampon sa uljem cajevca, ali nemas bas nekog pomaka...
ally n. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 20:02   #572
ima netko iskustva s vaginaletama od kantarionovog ulja?
gasolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2013., 16:43   #573
Quote:
ally n. kaže: Pogledaj post
Prije par dana me pocelo dolje malo peckati, imam pojacani iscjedak, mislim da je ulaz u rodnicu malo iziritiran, ako kupim lactogyn, dal ce mi pomoci? Kod ginekologice mi je guzva i moze me narucit tek za mj dana (i naravno da mi ne zeli preko telefona sestra rec kaj da si kupim ili me prespojit doktorici)... Ispirala sam s kamilicom malo i stavljala tampon sa uljem cajevca, ali nemas bas nekog pomaka...
kupi Lactogyn ublažiti će ti i navlažiti ali neće riješiti problem, ja ga evo pijem već drugu kutiju jer opet imam upalu po neznam koji put, već duže vrijeme već sam toliko tura popila antibiotika i stavljala vaginalete da mi ih je već dosta i sad sam odlučila probati s Lactogyn tabletama i LGG bioaktiv, smiruju ali mislim da ne riješe...sada me više ne peće štoviše imam osjećaj da sam sva mokra ali sirasti iscjedak je još prisutan znači i upala....
leona5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 17:34   #574
može li mi netko napisati cijenu acidosalus vaginaleta?
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 17:42   #575
Quote:
amiee kaže: Pogledaj post
Jao, nedavno sam ih kupila.. mislim da su koštale oko 70 kn... Ali ne vjeruj mi baš na riječ
Michaela is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 19:08   #576
Quote:
kupila prije par mjeseci, mislim da su bile između 85-90 kn. Znam da ima cura koje idu direktno u Brezovicu gdje se proizvodi pa kupe jeftinije. Meni su bile ok, osim mirisa :-(
Dunjocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 21:11   #577
Quote:
evo ja sam ih kupila jutros u apoteci. na računu stoji iznos od točno 89,38 kn.
Old 28.02.2013., 18:03   #578
Quote:
rossi79 kaže: Pogledaj post
evo ja sam ih kupila jutros u apoteci. na računu stoji iznos od točno 89,38 kn.
Da, odmah su skuplje čim se ukinula nulta stopa PDV...
Michaela is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2013., 23:53   #579
Smanjuju li lactogyn učinak kontracepcijskih pilula? Stavljala sam vaginaletu tri dana za redom prije 4,5 dana te imala odnos bez dodatne zaštite jucer.
DumaLover is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 09:25   #580
Quote:
DumaLover kaže: Pogledaj post
Smanjuju li lactogyn učinak kontracepcijskih pilula? Stavljala sam vaginaletu tri dana za redom prije 4,5 dana te imala odnos bez dodatne zaštite jucer.
lactogyn je vaginalni probiotik i nema apsolutno nikakvog utjecaja na kontracepciju.
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:14.